Jump to content

Απο που μάθατε για το... myphone.gr;


Βασίλης
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το adslgr.com

Κάποιος χρήστης μου είπε να δω εδώ για κάποιες ερωτήσεις που είχα κάνει τότε!

Οταν βλέπεις αλληλοβοήθεια μεταξύ δύο "ανταγωνιστικών" φόρουμ είναι πολύ θετικό.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 498
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Απο ενα μελος του forum αλλα και απο συζητησεις με διαφορα ατομα που ασχολουνται πολυ με τα κινητα!
ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ :shoot:
Link to comment
Share on other sites

κατα τυχη..ηθελα να ρουταρω το x8 μου και οπως εψαχνα για τροπους,μου εμφανισε το google το νημα του x8 εδω...ετσι αρχισαν ολα!!:p
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ τα πλήθη..

Το φόρουμ το έμαθα πριν λίγες μέρες μέσω του γκούγκλη, αναζητώντας πληροφορίες για ένα κινητό που έβαλα στο μάτι, (galaxy s plus). Oι πληροφορίες που παρέχονται εδώ είναι χρηστικότατες, κατατοπιστικότατες όσο και πάάάρα πολλές.

Έχουν λυθεί οι απορίες που είχα για ορισμένα κινητά, ενώ παράλληλα έμαθα κι άλλα πολλά, που ούτε καν τα γνώριζα και πραγματικά το μόνο που έχω να πω, είναι ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλα τα παιδιά, (και λίγο είναι...).

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Kάτι άσχετο.. το όνομα της ιστοσελίδας 'myphone' υπήρχε πριν την έλευση του πρώτου iphone;

9 χρόνια είναι το site, εσύ τι λες;;;:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ότι μα ότι απορία είχα για το android, είτε με στέλναν οι περισσότερο γνώστες φίλοι μου, είτε με έστελνε το google, πάλι πάνω στω myphone.gr έπεφτα, έχω περάσει ώρες να διαβάζω συζητήσεις χωρίς να έχω ποτε κάνει μέχρι τόρα τον κόπο να κάνο έγγραφή... Αλλά αυτό άλλαξε και είμαι πολύ ευτυχισμένος σήμερα να είμαι μέρος αυτής της μεγάλης κοινότητας...Α, και το περιβάλλον του φόρουμ απο αισθητική, γραφίκα κλπ .... σπέρνει!
Sinking to new depths of paranoia since 1927... :wacko:
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
το εμαθα απο ενα φιλο που ηθελε να παρει κινητο εκεινη την εποχη.καποια στιγμη μου ανεφερε οτι βρηκε ενα φορουμ και εχει συνεχη επικοινωνια και υποστηριξη απο τα μελη του.τον ρωτησα ποιο ειναι,και το ανοιξα απλα για να δω τι λεει.απο τοτε ,καθε μερα μπαινω:)
Link to comment
Share on other sites

Από το google. Στην αρχή το παρακολουθούσα ως επισκέπτης και έκανα εγγραφή όταν πήρα το n8.
Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

Google κλασικά..ψαχνομουν τότε πως μπορώ να βάλω 2.2στο x8 μου κ από τότε κόλλησα!

Huawei P30/Huawei mate 10 lite/Samsung Galaxy S6 /Lg Nexus 5 Black 5.0.1/Unlock bootloader/Root

Sony Xperia P Silver/ICS 4.0.4/Root

Sony Ericsson Xperia Neo V Silver/GB (Sold)

Sony Ericsson Xperia X8 Black/GingerDX 2.3.7

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Δεν θυμάμαι πια, γνωρίζω το myphone από το 2003, από τότε και μετά κάθε φορά μπαίνω στο ιντερνέτ σίγουρα θα μπω και στο myphone.
Link to comment
Share on other sites

Αφού οτιδήποτε και να αναζητήσεις όσον αφορά κινητά και smartphones στον φίλο μας τον Google, τικάροντας την επιλογή "Σελίδες από Ελλάδα", τσουπ!! Εμφανίζεται το myphone.. Αγαπάμε..! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Google φυσικά (σαν το Χρυσό Οδηγό).

Πάντως μιλάμε για πολύ ψαγμένο, ενημερωμένο και σοβαρό site.

Αν δεν είχε κι αυτό τον περιορισμό:cry::cry: με τις αγγελίες θα ήταν

καθόλου λιγότερο από

 

ΤΕΛΕΙΟ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...