Jump to content

Ρ900: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


florinaperis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kalispera exw prospathisei polles fores gia tin anavatmisei ma tpt!!!twra teleutaia kati piga na kanw ftane mexri to pou prepei na kleiseis to kin META vgazei fatal error!!!

ti na kanw?exw dokimasei sxedon ta pada!!!

Οι γυναίκες είναι σαν τα σκυλιά...ΟΠΩΣ ΤΙΣ ΜΑΘΕΙΣ!!!!

Οι γυναίκες είναι σαν το παγωτάκι..Όσο τις γλύφεις τόσο λιώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα χταπόδια....όσο τις χτυπάς...μαλακώνουν!

Οι γυναίκες είναι σαν τα γραμματόσημα, όσο τα φτύνεις, τόσο κολλάνε!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,παω να σκασω με αυτο το update και το seus_113,εχω κανει τα παντα και ΤΙΠΟΤΑ!!Με το που τρεχω το αρχειο,σταματαει εκει!Δεν αλαζει σελιδα για να συνεχιστει η αναβαθμιση.Δοκιμασα και αυτα που λεει ο φιλος(greg2002)και παλι τιποτα.Καμια βοηθεια ρε παιδια!!!Εχω CDA162003/4 R2C01.Επισης να ρωτησω,το τηλ.να ειναι ανοιχτο πανω στη βαση η κλειστο?

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Yiorgos ( 5 Φεβ. 2004 , 13:56)

 

Na rwtisw kati otan vazoume kapoia kanourgia glwssa px ta ellinika sto kinito se pio directory tou C vriskontai giati thelw na ta vgalw?

 

 

Apo to control panel ta svineis.

Pigene ekei pou kaneis alagi glosas kai apla pata delete.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος HAKARGR ( 5 Φεβ. 2004 , 13:17)

 

kalispera exw prospathisei polles fores gia tin anavatmisei ma tpt!!!twra teleutaia kati piga na kanw ftane mexri to pou prepei na kleiseis to kin META vgazei fatal error!!!

ti na kanw?exw dokimasei sxedon ta pada!!!

 

 

Ti Windows trexeis sto PC sou?

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xraysr0x ( 5 Φεβ. 2004 , 09:18)

 

Παιδιά πέστε μου κανένα προγραμματάκι για mo και 3gpp γιατί δεν μπορώ να παίξω αυτά τα αρχεία :cry:

 

 

Gia .mo files ine o mobiclip player ton briskeis dorean sto http://www.mobiclip.com

Gia ta 3gpp katevase ton Recorder tis Philips apo to mobilityworld o player tou ta pezei.(Auto gia P800)

Sto P900 nomizo pezoun kai me ton ensomatomeno player alla den ime sigouros...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος nMIK-3 ( 5 Φεβ. 2004 , 20:41)

 

Apo to control panel ta svineis.

Pigene ekei pou kaneis alagi glosas kai apla pata delete.

 

Malon prepei na kopsw ta xenyxtia :D Thanks
I'm not driving fast...just flying slow
Link to comment
Share on other sites

Την χαμηλότερη τιμή για το P900 αυτές τις μέρες την έχει το ΠΛΑΙΣΙΟ (740 euro).

Θεωρείται λογικό ή κάνει δική του εισαγωγή;

Κάπου άκουσα για Κινέζικη κατασκευή.

Ξέρει κάποιος τίποτα;

Link to comment
Share on other sites

Παιδια,οποιοι εχουν προβληματα με την αναβαθμιση ας ελεγξουν εφοσον τρεχουν σε windows xp εαν εχουν το service pack 1.Πιθανα προβληματα εχουν αναφερθει σε συστηματα που δεν το διαθετουν...

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω win xp με το service pack 1 και δεν μπορω να κανω αναβαθμιση με τιποτα.Αναφερομαι σχετικα και πιο πανω

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spydan ( 5 Φεβ. 2004 , 22:03)

 

Την χαμηλότερη τιμή για το P900 αυτές τις μέρες την έχει το ΠΛΑΙΣΙΟ (740 euro).

Θεωρείται λογικό ή κάνει δική του εισαγωγή;

Κάπου άκουσα για Κινέζικη κατασκευή.

Ξέρει κάποιος τίποτα;

 

Να συμπληρωσω και την ακριβοτερη;

828€ στα Telestet center :wacko: :p

Παντως επειδη ειχα ρωτησει, στο Πλαισιο τα Ρ900 ηταν Made in france. Τωρα αν ειναι παραεισαγωγη κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος.

http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος petran66 ( 5 Φεβ. 2004 , 22:22)

 

Εγω εχω win xp με το service pack 1 και δεν μπορω να κανω αναβαθμιση με τιποτα.Αναφερομαι σχετικα και πιο πανω

 

 

την java σου την κοιταξε οπως εχουμε αναφερει?

κανε Uninstall τα παντα απο SE κανε restart το Pc και στηστα ολα παλι απ την αρχη κανοντας τα προβλεπομενα restart :wacko:

Δες και κατι ακομα απο το bios.Οι usb σου να ειναι 1.1 και οχι 2...

 

φιλικα

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Εχω δοκιμάσει τα πάντα!Η κατάληξη ειναι η ίδια!!!ΤΙΠΟΤΑ!!

Apple iPhone 14 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πέτυχε το update...χωρίς java virtual machine, με το κινητό αρχικά ανοιχτό πάνω στη βάση και ακολουθώντας την ίδια διαδικασία που έκανα και τις 9 προηγούμενες φορές. Απλώς τώρα το δοκίμασα σε άλλο υπολογιστή.Windows XP..............................
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 5 Φεβ. 2004 , 23:24)

 

Να συμπληρωσω και την ακριβοτερη;

828€ στα Telestet center :wacko: :p

Παντως επειδη ειχα ρωτησει, στο Πλαισιο τα Ρ900 ηταν Made in france. Τωρα αν ειναι παραεισαγωγη κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος.

 

 

Egw pou to parageila thn defterah timh pou to ekleisa htan ta 675 Euro.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος porcupine ( 6 Φεβ. 2004 , 00:25)

 

την java σου την κοιταξε οπως εχουμε αναφερει?

κανε Uninstall τα παντα απο SE κανε restart το Pc και στηστα ολα παλι απ την αρχη κανοντας τα προβλεπομενα restart :wacko:

Δες και κατι ακομα απο το bios.Οι usb σου να ειναι 1.1 και οχι 2...

 

φιλικα

 

 

 

To usb δεν παιζει ρολο, εγω εχω 2.0 και εκανα Update κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Σε παλαιοτερα Pc και χωρις service pack ιδιως με το p800 παρουσιαζονταν προβληματα αρκετες φορες στην συνδεσιμοτητα με το τηλεφωνο.Περυσι οταν ειχα το p800 ειχα παρομοια προβληματα τα οποια τελικα λυθηκαν με εκ νεου εγκατασταση των windows...

Αλλη μια φορα παρουσιαστηκε προβλημα με τον driver.Απλα τον εκανα uninstall Και στο reboot το βρηκε μονο ξανα και μετα επαιζε μια χαρα...

τι να πεις...αβυσσος η ψυχη των windows και του p900 :p

"Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,

ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul."

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Είμαι και εγώ πλέον ένας από τους τυχερούς κατόχους του καταπληκτικού πραγματικά Ρ900. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.

Τώρα που πήρα το κινητό είχε μέσα τα παιχνίδια Πασιέντζα και Σκάκι. Πως μπορώ αυτά να τα σβήσω από τη μνήμη του κινητού για να τα εγκαταστήσω στο Duo. Από την απεγκατάσταση εφαρμογών δεν υπαρχούν αυτά. Τι μπορώ να κάνω?

http://card.mygamercard.net/sig/BeWooW.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bel ( 5 Φεβ. 2004 , 23:24)

 

Να συμπληρωσω και την ακριβοτερη;

828€ στα Telestet center :wacko: :p

Παντως επειδη ειχα ρωτησει, στο Πλαισιο τα Ρ900 ηταν Made in france. Τωρα αν ειναι παραεισαγωγη κανεις δεν μπορει να ειναι σιγουρος.

 

Φίλε δε ξέρω τι παίζει αλλά όταν έψαχνα λίγο για τιμές πριν απο 15-20 μερες, τα Telestet Center (θεσσαλονίκη) μου είχανε πει 760 Ευρω. Μήπως δεν αλλάξανε τις τιμές εκεί που ρώτησες;

Οπως και να έχει εγώ το πήρα απο πλαίσιο γιατί θα μου επιστραφεί το ΦΠΑ λόγω ταξιδιού. δηλαδή μου κοστίζει 640 Ευρώ περίπου :p

Link to comment
Share on other sites

Και τώρα μια ερώτηση. Βρήκα πολλά παιγνίδια σε Java τα οποία εχουνε 2 αρχεία ενα jar και ενα jad όταν τα εγκαθιστω στο κινητό το μόνο που εμφανίζεται είναι το logo της java και γράφει powered by Java. Αμέσως κλείνει η εφαρμογή.

Μήπως δεν κάνω κάτι σωστά ή πρέπει να εγκαταστήσω κάτι;

Το P900 είναι αναβαθμισμένο από την SE

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος karamolegos ( 6 Φεβ. 2004 , 12:03)

 

Είμαι και εγώ πλέον ένας από τους τυχερούς κατόχους του καταπληκτικού πραγματικά Ρ900. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι.

Τώρα που πήρα το κινητό είχε μέσα τα παιχνίδια Πασιέντζα και Σκάκι. Πως μπορώ αυτά να τα σβήσω από τη μνήμη του κινητού για να τα εγκαταστήσω στο Duo. Από την απεγκατάσταση εφαρμογών δεν υπαρχούν αυτά. Τι μπορώ να κάνω?

 

nope....de mporeis!den einai egkatesthmena arxeia alla yparxoyn kanonika sth rom toy kinitoy! :p
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος P900 ( 6 Φεβ. 2004 , 12:13)

 

Φίλε δε ξέρω τι παίζει αλλά όταν έψαχνα λίγο για τιμές πριν απο 15-20 μερες, τα Telestet Center (θεσσαλονίκη) μου είχανε πει 760 Ευρω. Μήπως δεν αλλάξανε τις τιμές εκεί που ρώτησες;

Οπως και να έχει εγώ το πήρα απο πλαίσιο γιατί θα μου επιστραφεί το ΦΠΑ λόγω ταξιδιού. δηλαδή μου κοστίζει 640 Ευρώ περίπου :p

 

Φιλε το περασμενο Σαββατο στα Telestet center Καλλιθεας και μαλιστα μου ειπαν οτι δεν υπαρχει ετοιμοπαραδοτο και θα ειχαν απο βδομαδα.Απλα γελασα και εφυγα. :D
http://img404.imageshack.us/img404/9686/bestiolnv6nd7.gif
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...