Jump to content

Περιστατικά Γενεθλίων


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παρ'ότι όλα μου τα γενέθλια ήταν πάντα υπέροχα (τηλέφωνα,πάρτυ,φίλοι κλπ) τα καλύτερα ήταν τα περσινά όπου και 20άρισα.Έγινε ένα καλό ξεκαθάρισμα στο ποιοί αξίζουν και ποιοί όχι.Βέβαια φρόντισα και οι μεν και οι δε να περάσουν υπέροχα σε ένα κλαμπάκι,στο καλύτερο τραπέζι με τα καλύτερα ποτά,όπως τα ήθελε ο καθένας.Κοινώς μια ξεχωριστή μέρα και μερικές εκατοντάδες ευρώ ήταν αρκετά για να διώξω αρκετούς δια παντώς!Το μόνο καλό ήταν πως μαζί μου βρισκόταν και η γυναίκα της ζωής μου!Όχι,δε παντρέυτηκα!Για πρώτη φορά ερωτέυτηκα και συνεχίζω να ερωτέυομαι καθημερινά την ίδια!Έτσι για την ιστορία..Πέρασα υπέροχα!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Μεχρι φετος πιστευα οτι τα καλυτερα μου γενεθλια ηταν οταν εκλεισα τα 17,στην τριτη λυκειου,οπου μου εκαναν παρτυ εκπληξη ολοι συμμαθητες και φιλοι!

Ομως,κατι ειχα ψιλοκαταλαβει,γιατι ουτε καν η κολλητη μου δε μου ειχε ευχηθει εκεινη τη μερα...δε μου περασε απο το μυαλο οτι με ξεχασαν..αλλα οτι ειχαν κατι στο μυαλο τους.:X

 

Φετος βεβαια,το σκαρωσαν πολυ καλα!!!Οι πιο στενοι φιλοι,συγγενεις και το αγορι μου,μου ειχαν τηλεφωνησει για ευχες απο το πρωι!!

Εν τω μεταξυ εγω ημουν Ιταλια (σπουδαζω στη Φλωρεντια) και θα επεστρεφα τη μερα των γενεθλιων μου..

Κατεβαινω απο το αεροπλανο και εκει που παω να παρω τις αποσκευες..τι να δω!!!!!!!!!!!!!!!Ολοι οι φιλοι μου (που ειχα να τους δω πανω απο 2 μηνες λογω αποστασης) ηταν εκει!!!Αχ,χαρηκα τοσο!!;)

Και το καλυτερο?Με πηραν και με πηγαν σηκωτη στο Ρεμο,μιας και ειναι ο αγαπημενος μου!!Ειχαν κλεισει πρωτο τραπεζι πιστα!!!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑΑΑΑ!!!!!:p :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Οι περισσότεροι που με θυμούνται είναι παιδιά απο fora που βλέπουν ότι γιορτάζω στο profile μου :P

Ποτέ δεν έκανα πάρτυ, πέφτουν και κοντά στις εξετάσεις...

Γενικώς μου τη σπάει που με θυμούνται λίγοι...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16 KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Emena den ksexnaei pote kaneis na mou pei xronia polla... Ki ekshgoumai: Ta genethlia mou kai h giorth mou einai thn idia mera! 26 Iouliou, ths Agias Paraskeyhs. Syn tis allois einai polyouxos agia sto meros pou menw opote giortazei olos o topos :) Etsi ekei pou erxontai na mou eyxithoun xronia polla tous lew "peite mou twra xronia polla kai gia ta genethlia mou". Pantws den mporw na pw oti kapoia genethlia mou mou exoun meinei aksexasta. Ligo to oti den exw vrei akoma th gynaika ths zwhs mou, ligo oti exw kalh diathesh kathe mera, liges einai oi meres pou exw ksexwrisei sth zwh mou. Ta kalytera erxontai...

My soul is painted like the wings of butterflies,

Fairy tales of yesterday, will grow but never die,

I can fly, my friends!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Αξεχαστα γενεθλια και οχι απο τα καλυτερα. Στα 20 μου, ο πατερας μου ηθελε να μου κανει εκπληξη στα γενεθλια μου, καλωντας ολους τους φιλους και παλιους συμμαθητες μου.Το απογευμα λοιπον της ημερας εκεινης πηγε να μου παρει την τουρτα. Εγω ειμουν σε μια φιλη και ειχε συνεννοηθει με την αδερφη μου να τηλεφωνησει και να πει οτι και καλα κατι εγινε σπιτι και πρεπει να παω. Δυστυχως απο το αγχος του να μην το μαθω, ο πατερας μου επαθε εμφραγμα. Το σπιτι ηταν γεματο απο φιλους και την εκπληξη μου την εκαναν τελικα.Ετσι αφου εσβησα τα κερακια μου το ανακοινωσαν. Το ιδιο βραδυ ειμουν μεσα στην εντατικη διπλα στον πατερα μου και περιμενα να ξυπνησει...και οι πρωτες του λεξεις ηταν "συγνωμη που σου χαλασα την εκπληξη". Αν και οι γιατροι δεν ηταν καθολου καθησυχαστικοι ο πατερας μου τα καταφερε και μεχρι και τωρα ειναι μια χαρα. Απο τοτε στα γενεθλια μου παντα γιορταζουμε την περιπετεια του πατερα μου ( το οτι τα καταφερε)...εξαλλου του αξιζει...
Link to comment
Share on other sites

δεν εχουν ερθει ακομα... αξεχαστα γενεθλια... ποτε δεν μου εχουν κανει παρτυ-εκπληξη και ξερω πανω-κατω τα δωρα... γιατι παντα πρεπει εγω να οργανωνω τα γενεθλια μου???? (14 νοεμβριου)
Link to comment
Share on other sites

K μενα μεχρι στιγμης ολα τα γενεθλια μου ειναι μια απο τα ιδια. Ποτε κατι ξεχωριστο. Δεν χαιρομαι που το λεω αλλα ετσι ειναι :O

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Και τα δικά μου... Και για να είμαι ειλικρινής δεν τα διασκεδάζω καν, πιο πολύ σαν αγγαρεία τα βλέπω πλέον:wacko:
Σήμα στην Κυψέλη κανείς;
Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα γενέθλια; Βεβαίως: Τα προπέρσινα, μες στις εξατάσεις (31/05) να γράφουμε Ιστορία και Αρχαία την επόμενη μέρα... Πέρασα προφανώς τέλεια :down: ...

Α... Μην ξεχάσω :devil: ,φέτος όσοι από σας θα έπρεπε να με θυμηθείτε και με ξεχάσετε θα φάτε dosάρισμα αντί για τούρτα :p :p

 

 

αρχίζω να ξεχνάω μάλλον... Της ηλικίας θα ναι :p

Delete και το αποκάτω αν είναι :p

Link to comment
Share on other sites

for me, nothing special...

31 μαίου, μέσα εξετάσεων, πρόπερσυ να δίνουμε Αρχαία και Ιστορία την επόμενη μέρα, και πέρσυ να δίνουμε Μαθηματικά... Καλοπερνάω στα γενέθλια μου. Λόγω της εποχής κυρίως (διάβασμα κλπ) λίγοι με θυμούνται αλλά δν με πειράζει επειδή με θυμούνται αυτοί που θέλω :)

 

:rolleyes:

Ubuntu Linux

Link to comment
Share on other sites

Αξεχαστα γενεθλια και οχι απο τα καλυτερα. Στα 20 μου, ο πατερας μου ηθελε να μου κανει εκπληξη στα γενεθλια μου, καλωντας ολους τους φιλους και παλιους συμμαθητες μου.Το απογευμα λοιπον της ημερας εκεινης πηγε να μου παρει την τουρτα. Εγω ειμουν σε μια φιλη και ειχε συνεννοηθει με την αδερφη μου να τηλεφωνησει και να πει οτι και καλα κατι εγινε σπιτι και πρεπει να παω. Δυστυχως απο το αγχος του να μην το μαθω, ο πατερας μου επαθε εμφραγμα. Το σπιτι ηταν γεματο απο φιλους και την εκπληξη μου την εκαναν τελικα.Ετσι αφου εσβησα τα κερακια μου το ανακοινωσαν. Το ιδιο βραδυ ειμουν μεσα στην εντατικη διπλα στον πατερα μου και περιμενα να ξυπνησει...και οι πρωτες του λεξεις ηταν "συγνωμη που σου χαλασα την εκπληξη". Αν και οι γιατροι δεν ηταν καθολου καθησυχαστικοι ο πατερας μου τα καταφερε και μεχρι και τωρα ειναι μια χαρα. Απο τοτε στα γενεθλια μου παντα γιορταζουμε την περιπετεια του πατερα μου ( το οτι τα καταφερε)...εξαλλου του αξιζει...

 

 

Έχεις υπέροχο πατέρα και φυσικά του αξίζει....Συνεπώς..Κάθε τέτοια μέρα θα έχετε 2πλο λόγο για να το γιορτάσετε!!!:happy:

Link to comment
Share on other sites

Τα καλυτερα και πιο αξεχαστα γενεθλια μου ηταν οταν εγινα 18,στις 29 Αυγουστου του 2002.Σημαδιακη ημερομηνια γιατι(εστω και τυπικα)ενηλικιωνομουν.Επιπλεον εκεινη την ημερα ειχαν ανακοινωθει οι βασεις,και ειχα περασει εκει που ηθελα!Οι κοποι ετων (και ιδιαιτερα εκεινης της χρονιας) αρχισαν να δικαιωνονται!Επιπλεον ηταν και το 'διαβατηριο', η καθοριστικη στιγμη για να γνωρισω(λιγο αργοτερα) την κοπελα(απο τη σχολη μου) που με σημαδεψε! Εγω ημουν στο εξοχικο τοτε και επειδη οι γονεις μου εκεινη την μερα δουλευαν,το γιορτασαμε,λιγες μερες αργοτερα,ολοι μαζι!

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχεις υπέροχο πατέρα και φυσικά του αξίζει....Συνεπώς..Κάθε τέτοια μέρα θα έχετε 2πλο λόγο για να το γιορτάσετε!!!:happy:

 

thanks stalitsa....οντως ειναι φοβερος και τον λατρευω, δεν ξερω τι θα κανα χωρις αυτον.Ευτυχως ολα πηγαν καλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα καλυτερα και πιο αξεχαστα γενεθλια μου ηταν οταν εγινα 18,στις 29 Αυγουστου του 2002.Σημαδιακη ημερομηνια γιατι(εστω και τυπικα)ενηλικιωνομουν.Επιπλεον εκεινη την ημερα ειχαν ανακοινωθει οι βασεις,και ειχα περασει εκει που ηθελα!Οι κοποι ετων (και ιδιαιτερα εκεινης της χρονιας) αρχισαν να δικαιωνονται!Επιπλεον ηταν και το 'διαβατηριο', η καθοριστικη στιγμη για να γνωρισω(λιγο αργοτερα) την κοπελα(απο τη σχολη μου) που με σημαδεψε! Εγω ημουν στο εξοχικο τοτε και επειδη οι γονεις μου εκεινη την μερα δουλευαν,το γιορτασαμε,λιγες μερες αργοτερα,ολοι μαζι!

ΠΛΑΚΑ ΚΆΝΕΙΣ:blink::blink::blink:

μια φίλη μου ίδια ηλικία με σένα...

την μέρα που βγήκαν οι βάσεις

μόνο που την ίδια μέρα γνώρισε και το αγόρι που την "σημάδεψε"

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

ΠΛΑΚΑ ΚΆΝΕΙΣ:blink::blink::blink:

μια φίλη μου ίδια ηλικία με σένα...

την μέρα που βγήκαν οι βάσεις

μόνο που την ίδια μέρα γνώρισε και το αγόρι που την "σημάδεψε"

οχι,ο,τι ειπα ειναι περα για περα αληθινο... μια καταπληκτικη μερα και μετα μια απιθανη χρονια!Δεν ξεχνω ποτε την 29/8/2002...

Q:I've always tried to teach you two things.First,never let them see you bleed.

James Bond:And the second?

Q:Always have an escape plan,007!http://i.esmas.com/image/0/000/003/563/Pierce_S.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά γεννέθλια στο τράινο. (18 προς 19 Μαρτίου). Και να με πέρνουν τηλ. λίγο μετά τις 12 και να πέφτει συνέχεια η γραμμή. :lol:
Link to comment
Share on other sites

Τα δικα μου γενεθλια πεφτουν συνηθως 27 Ιουλιου ολοι ειναι διακοπες και δεν τα θυμαται κανεις! Δεν με ενοχλει γιατι το εχω συνηθησει αλλωστε ειναι μια μερα σαν ολες τις αλλες.
My name was Maemo, then it became Meego and now I'm getting a third one. I am Sailfish.
Link to comment
Share on other sites

Συνήθως; Υπάρχει δλδπερίπτωση να πέσουν και 26;
ναι,και τοτοε πεφτουν μαζι με την γιορτη την δικη μου:lol: :p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...