Jump to content

Περιστατικά Γενεθλίων


Zer0cooL24
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε ξερω απο που να ξεκινησω...Ας ξεκινισω απο εκει που θυμαμαι!

Γενεθλια 10 χρονων - Πεφτει ενα σωμα καλοριφερ που ηταν προχειρα βαλμενο στο μπαλκονι στο ποδι μου και πας νοσοκομειο με σπασμενο ποδι , βαλαμε γυψους κτλ...

Γενεθλια 13 χρονων - Επαιζα με κατι παιδια, αρχισαμε πετροπολεμο και μοθ ρχεται μια πετρα στο μπροστινο δοντι και μου το σπαει. Οδοντογιατρο,ναρκωση,απονευρωση και ταλαιπωρια μεχρι τα 18 αφου συνεχεια το σπαγα οποτε και εβαλα θηκη

Γενεθλια 21 χρονων - Την ημερα αυτη μου εσπασαν το τζαμι του αυτοκινητου (μικρο το κακο)

Γενεθλια 22 χρονων - Στο παρτυ επανω και στη διασκεδαση ενω καθομαι σε μια καρεκλα κανω μια πισω το κεφαλι και το βρισκω σε γωνια τζαμιου! Αιματα,νοσοκομειο και 2 ραματα!

Γενεθλια 23 χρονων - Στο παρτυ επανω και στη διασκεδαση παω να ανοιξω μια σαμπανια (μαλλον τιν περασα για κρασι με τοσο πιωμα που χαμε κανει) δε θυμαμαι τι ακριβως εγινε παρα μονο οτι μου ρθε ο φελος στο δοξα πατρι !!! Λιγο αιματακι..περασε και αυτο

Γενεθλια 24 χρονων - Προχθες καλη (?) ωρα, δεν ειχα ανοιχτηρι της προκοπης και παω να ανοιξω κρασι..Αποτελεσμα? Μου μενει το μισο εργαλειο στο χερι και το αλλο μισο στο φελλο αλλα απ τη δυναμη που εβαλα οταν αποτομα εσπασε αυτο μου κανε κωλο τον δεξιο δεικτη!! Πληγη μεχρι το κοκαλο,νοσοκομειο,πλαστικη χειρουργικη και 4 ραμματα (ειναι και στην κλειδωση το γ@μημενο...)...

Να περιμενω και αλλα?

Δε ξερω αλλα μαλλον ειμαι για πολυυυυ γκαντεμης!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 121
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

ti na soy pw re zerocool i istoria soy aksizei na pei se biblio me anekdota...eriksa to gelio!

ma poso gkantemhs mporei na eisai re sy???einai apisteyto....perastika kai pane se enan papa kaloy kakoy...ean theleis na gineis 25...:

just kidding...

Link to comment
Share on other sites

Ουυυ Χριστός :!:

 

Σου έχουν συμβεί και άλλα κακά εκτός από αυτά ή Μόνο στα γενέθλια σου?

 

Αν όχι, τότε κάποιος συγγενής σου είναι πολύ γκαντέμης. Όταν σου λέει "Πόπο τι Παλλικάρι", "Πως Μεγάλωσες Έτσι", "χρόνια πολλά" κτλ κτλ κτλ.... προφανώς σε ματιάζει...

Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου δεν είναι τίποτα μπρόστα σε αυτά που δίαβασα.

Πέρσι: Ήταν να βγω με φίλους να κεράσω κ καλά... Έγινε μια μ... πλ΄καωθηκα άγρια με τους δίκους μου... Απότελέσμα ούτε partάκι ούτε τπτ... ΡΕΖΙΛΙ!!!!1 Κ όλα αυτά κάπου 2 ώρες πριν το "κάλεσμα"...

(τουλάχιστον γλίτωσα το κέρασμα) :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον sallax

 

Βασικά Ζήροου η λύση στη γκαντεμιά είναι μία: ΔΕ θα κάνεις πάρτι!!! ;) :happy:

 

 

Το χω σκεφτει..Και το σκεφτομουνα και φετος. αλλα λεω μπορει και να γλιτωσω...

Unreal μου χουν συμβει και αλλα που αν καθομουν να τα περιγραψω...Αλλα σε γενεθλια αυτα θυμαμαι.Ουκ ολιγα πιστευω και τωρα ειμαι με το δαχτυλο δεμενο τουλαχιστον μεχρι την Τεταρτη αλλα με δισκολευει σε πολλα πραγματα που ισςω δεν περιμενα. Φαγητο,μπανιο, ουτε να κανω "την αναγκη μου δεν μπορω" !!! :p

Link to comment
Share on other sites

Αν προσπαθούσα να βρώ την εννοια της λέξης ΓΚΑΝΤΕΜΗΣ θα έλεγα το όνομα σου.. ρε φίλε.. εσύ εισαι η γκαντεμιά η ίδια!! :o
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

ρε φιλε απο δω και περα πρεπει αν αγορασεις μια "πετρα" για το ματιασμα και να την φορας συνεχος....Και ενα σταυρουδακι δεν κανει κακο...αν και ειναι πολυ καλυτερο...

Καλ ποσο γκαντεμης εισαι ρε δικε μου... :p

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγώ δηλ. τί σου φταίω....Από το πολύ δάκρυ θα βραχυκλώσει το pc..... :alien:

 

Ήδη σκέφτομαι την ιστορία σου να τη στείλω e-mail σε καμιά ντουζίνα φίλους, γιατί είναι απίστευτη...., μήπως και βρουν τη λύση....!

 

Πάντως αν ήμουν στη θέση σου, όχι μόνο δεν θα έκανα γενέθλια, αλλά και θα κλειδωνόμουν σε κανένα δωμάτιο μήπως και την σκαπουλάρω.....

 

Πάντως, πρέπει να κάνεις συνδυασμένες προσπάθειες.....

 

Θα σου πρότεινα, την μέρα των γεννεθλίων σου να κανονίσεις κανένα αεροπορικό ταξίδι....και εγώ από την άλλη να προσφέρω κάποια δωρεάν αεροπορικά εισιτήρια σε "φίλους" μου με τον ίδιο προορισμό με σένα..... :whistle:

 

Αν δεν σου αρκεί αυτό, προτείνω θαλάσσια κρουαζιέρα που θα προσκαλέσουμε και πολιτικό κόσμο γιά να τους αποκλείσουμε από τον επόμενο εκλογικό γύρο.... ;)

 

Οι παντρεμένοι ας προσκαλέσουν τις πεθερές τους....Ψοφάνε γιά glamourous περιβάλλοντα.... :whistle:

 

Πέρα από αυτά.....Εύχομαι περαστικά....και του χρόνου!!! :rolleyes: :p

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Zer0cool24, τι παραπάνω να πω, τα παιδιά με κάλυψαν απόλυτα!!!

Προσοχή & πάλι προσοχή, αλλά για καλού κακού ρίξε και έναν αγιασμό ή μάλλον, καλύτερα, βούτα στον αγιασμό!!!

 

Νίκος.

00-05 Audi S3 Oettinger...Gone But Not Forgotten

06-14 Porsche 911 C4 Exclusive Sportpack...Absolut Driving Machine!!!

14-... Straight Six Open Top Sliding Machine ///

Link to comment
Share on other sites

Το final destination το έχεις δει ? :worry:

Δές το και βρές τρόπους να αποφύγεις το κακό...όχι το θάνατο ! :p

Όσοι το έχουν δει απο εδώ θα κατάλαβαν τι εννοώ ! :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Καλά όντως, από τύχη άλλο τίποτα ήσουν εσύ. Μήπως πρέπει να το ψάξεις λίγο??? Πάντως όταν είδα το θέμα έφερα στο μυαλό μου κάτι που για 'μένα ήταν πιο φοβερό. Στα γεννέθλιά μου στα 20,σχεδόν πριν 1,5 χρόνο, είχα βγάλει κι εγώ τους κολλητούς μου να τους κεράσω. Εγινε μια παρεξήγηση με μια λέξη που είπα και κάποιος την πήρε διαφορετικά , κι ετσι τσακωθήκαμε... Και κάναμε να μιλήσουμε από τότε κάποιους μήνες με τους 2 από αυτούς.... 4-5;Τώρα μιλάμε μια χαρά αλλά ξέρω πως τίποτα πια δεν πρόκειτε να' ναι το ίδιο αν είναι να χρειάστηκαν μήνες για να μπορέσουμε να βρεθούμε ξανα μετά από πολλά χρόνια κολλητής φιλίας... Και ειδικά επειδη τότε είχα γεννέθλια, λέω πως ήταν απ' τις χειρότερες εμπειρίες της ζωής μου. Το δώρο τουλάχιστον ήταν πως έμαθα ποιοί ήταν αληθινοί και ποιοί το έπαιζαν.... Αυτό ήταν κάτι που άλλαξε κι εμένα ακόμα ως άνθρωπο. Αnyway, sorry αν δε γίνομαι πιο σηγκεκριμένη αλλά δε μπορούσα και να μη γράψω...

Πάντως περαστικά ZeroCOOL, και... ψαξ'το λίγο αυτό. Ισως όντως να πρέπει να προσέχεις τους καλεσμενους.... Περαστικά!

H μουσική μιμείται τον αόρατο χαρακτήρα της ψυχής...

Σωκράτης-απομνημονεύματα του Ξενοφώντος.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω ρε παιδια τι να πω...

Το χω σκεφτει παντως πολυ σοβαρα να μη ξαναγιορτασω η απ την αλλη να γιορταζω αλλα ξερω γω,να με βαζουν σε αμια γυαλα...? Τα Χριστουγεννα που θα παω εκκλησια θα αναψω και κανα κερακι...Αναψτε κι εσεις για μενα!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Zer0cooL24

 

Ευχαριστω ρε παιδια τι να πω...

Το χω σκεφτει παντως πολυ σοβαρα να μη ξαναγιορτασω η απ την αλλη να γιορταζω αλλα ξερω γω,να με βαζουν σε αμια γυαλα...? Τα Χριστουγεννα που θα παω εκκλησια θα αναψω και κανα κερακι...Αναψτε κι εσεις για μενα!

 

 

Εγώ θα σου ανάψω 2 γιατί το 1 δεν κάνει δουλειά ! ;) :p

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

mhpos na erixnes ena agiasmo?naebazes matakia,skorda kai ta loipa "ksematiastika" gadjets??
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει λυση! τα επομενα γενεθλια σου γιορτασετα σε κανενα νοσοκομειο! ετσι θα προλαβεις γρηγορα οτι και αν συμβει ! Have Fun! :p :p :p
Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα...Λες εε? Δεν ειναι και ασχημα!Θα τους πω και καλα πως θα ναι μασκε παρτυ και θα μαστε ολοι με Ιατρικες ρομπες...

Για καλο και για κακο παντα εεε...!!!

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν φίλε zerOcooL, εσύ είσαι για Λόττο!!! Μπράβο τύχη!!! :p Αυτά γίνονται και σε γεννέθλια άλλων που πας ως καλεσμένος ή μόνο στα δικά σου;;; :cry:

Οτι και αν έπαθες, δεν έχεις πάθει αυτό που έπαθα εγώ... Είχα πάρτυ γεννεθλίων και είχε έρθει και η "επίσημη" κοπέλα... Ελα όμως που κάποιος που δεν ήξερε, έφερε και την "άλλη"!!! :blink: Περιττό να σου πω πώς περάσαμε όλοι μαζί!!! :ninja: Είναι να μην σου καθήσει, τελικά... :cool:

I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Zer0cooL24

 

Χαχαχα...Λες εε? Δεν ειναι και ασχημα!Θα τους πω και καλα πως θα ναι μασκε παρτυ και θα μαστε ολοι με Ιατρικες ρομπες...

Για καλο και για κακο παντα εεε...!!!

 

Ωχχ, πάλι μπερδέματα βλέπω....Θα αρπάξει το νοσοκομείο καμιά φωτιά και θα γίνει της κακομοίρας....Άσε που αν πάθεις και τίποτα δεν θα γίνεσαι πιστευτός....και αφού θα υπάρχουν ψεύτικοι γιατροί δεν θα έρχεται κανένας πραγματικός γιά να σε εξετάσει....!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ναι μια φορα που θυμαμαι σε γενεθλια ενος φιλου μου (θα μουνα 11-13 χρονων) πηδαγαμε απο ενα διπλο κρεβατι απο πανω σε εναν καναπε που ηταν απεναντι απ το κρεβατι και (ποιος αλλος?) παραπατησα και επεσα με το κεφαλι στη γωνια του καναπε..Αλλα δεν ηταν τιποτα σοβαρο.Ενα καρουμπαλο ακομα στα τουλαχιστον 10αδες που ειχα μεταχυ 2-14 χρονων!

Τελος παντων,να περασει η γκαντεμια θελω τουλαχιστον στα γενεθλια μου!!! Υποτιθεται πως πρεπει να ναι μια χαρουμενη μερα γμτο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω βρε αγόρι μου??? :wacko:

 

φτου φτου σκόρδα και κρομμύδια

 

Μήπωs είσυ λίγο γκαντέμs???ω :blink:

http://www.myphone.gr/gallery/data/514/2578sleeping-thumb.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον basmati

 

Μήπωs είσυ λίγο γκαντέμs???ω :blink:

 

ΑΧΑΧΧΧΧΑΑΑΑ!!! :lol: :lol: :up:
I see stupid people...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...