Jump to content

Redmi Note 12 Pro


LELELO
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το χαζεύω κι εγώ γιατί με αισθητήρα 1/1,56" στην κύρια κάμερα και OIS, είναι πολύ ενδιαφέρον φωτογραφικά για φτηνό κινητό. Αναμένω εντυπώσεις...

 

Υ.Σ. Καλορίζικο σε όλους :classic_smile:

Edited by fufutos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 123
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

27 minutes ago, fufutos said:

Το χαζεύω κι εγώ γιατί με αισθητήρα 1/1,56" στην κύρια κάμερα και OIS, είναι πολύ ενδιαφέρον φωτογραφικά για φτηνό κινητό. Αναμένω εντυπώσεις...

 

Υ.Σ. Καλορίζικο σε όλους :classic_smile:

Οι φωτογραφίες είναι αρκετά καλές. Ακόμα και το βράδυ είναι αξιοπρεπέστατες. Βασικά ήθελα να αγοράσω το Plus αλλά λίγο η τιμή λίγο ότι οι διαφορές στη φωτογραφία όπως διάβασα δεν είναι μεγάλες αγόρασα αυτό και το έχω δώσει στην κοπέλα μου. Εγώ έχω το s21 Ultra και εντάξει διαφορά Είναι αρκετή στη φωτογραφία

8 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Μηπως για το 12 Pro Plus που εχω εγω θα επρεπε να ανοιξει αλλα θεμα;

Μπορείς να το ανοίξεις εσύ το θέμα όπως έκανα και εγώ σε αυτό εάν μπορείς όταν το κάνεις να ρίξεις και ένα μήνυμα εδώ για να το δούμε και εμείς..

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το ραδιόφωνο το αφαίρεσαν. Κρίμα γιατί άκουγα αρκετά. Πάντως το κινητό μια χαρά είναι για τα λεφτά του. Και η κάμερα αξιοπρεπής. Όχι σαν αυτές που έχουν ακριβότερα κινητά άλλα μια χαρά κάνεις τη δουλειά σου. Και έχει και ois. Και ο επεξεργαστής μια χαρά είναι. Ούτε κολλήματα ούτε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, spy14 said:

Έχουν απαγορεύσει με νόμο τα ραδιόφωνα στα κινητά.

Δεν νομιζω πολλα ακομα και σημερα εχουν πχ το Poco X4 Pro

Ηταν να το παρω επειδη εχει υπερυθρες εχει ραδιο εχει θυρα για ακουστικα αλλα ειχε μονο 1080 βιντεο.

 

Link to comment
Share on other sites

Αν θυμάμαι καλά όσα εισάγονται στην  Ευρώπη εδώ και μερικά χρόνια το έχουν απαγορεύσει.σε συσκευές για άλλες αγορές ίσως να επιτρέπεται.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Απο Κωτσοβολο ηταν να το παρω απλα δεν το πηρα λογω καμερας για μενα υπερυθρες θυρα ακουστικων και ραδιο ειναι τα βασικα που θελω σε ενα κινητο.

Απλα ηθελα και καλη καπως καμερα γιατι βαριεμαι να κουβαλαω A7C και 24-105 f4

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, LLLEFTERIS said:

Απο Κωτσοβολο ηταν να το παρω απλα δεν το πηρα λογω καμερας για μενα υπερυθρες θυρα ακουστικων και ραδιο ειναι τα βασικα που θελω σε ενα κινητο.

Απλα ηθελα και καλη καπως καμερα γιατι βαριεμαι να κουβαλαω A7C και 24-105 f4

Αν θες καλύτερη κάμερα κατά την άποψή μου πρέπει να πας σε high-end συσκευές και να αυξήσεις το budget..

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, spy14 said:

Έχουν απαγορεύσει με νόμο τα ραδιόφωνα στα κινητά.

Tρεχω να ξεφορτωθω το Redmi note 10 pro μην εχω τιποτε τρεχάματα.....

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Κατεβαστε την εφαρμογη MIUI 13 οχι την 14 ισως σας βρει αναβαθμιση εμενα μου βρηκε και την κατεβαζω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Ψάχνοντας έπεσα επάνω σε  XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO NFC 4G, GPU Andreno 618 και κάμερα 108MP. Το βρήκα μόνο σε ένα μαγαζί, ούτε κάν στην σελίδα της xiaomi. Γνωρίζει κανείς εάν όντως υπάρχει ή είναι καμία μουφα;

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πριν, stelios120 said:

Καλησπέρα. Ψάχνοντας έπεσα επάνω σε  XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO NFC 4G, GPU Andreno 618 και κάμερα 108MP. Το βρήκα μόνο σε ένα μαγαζί, ούτε κάν στην σελίδα της xiaomi. Γνωρίζει κανείς εάν όντως υπάρχει ή είναι καμία μουφα;

Δεν υπαρχει Redmi note 12 pro με 108αρα καμερα απο οσων ξερω.....

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nick_minos said:

Δεν υπαρχει Redmi note 12 pro με 108αρα καμερα απο οσων ξερω.....

Αυτό είδα και εγώ ψάχνοντας και στην επίσημη σελίδα γι αυτό ρώτησα και εδώ. Εχουν μπερδέψει στην περιγραφή πολλά χαρακτηριστικά

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, stelios120 said:

Αυτό είδα και εγώ ψάχνοντας και στην επίσημη σελίδα γι αυτό ρώτησα και εδώ. Εχουν μπερδέψει στην περιγραφή πολλά χαρακτηριστικά

Εχουν μπερδευτει και τα μαγαζια με τοσα μοντελα που βγαζουν 🤣....Αποκλειεται να εγινε εκουσια.....

 

EDIT:Λοιπόν κι ομως εχει δικιο το καταστημα!!!Δειτε εδω,και κουφαθείτε....😅  https://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_note_12_pro_speed-12045.php😅

Μάλλον αυτο θα ειδες Στέλιο!!

Α ρε Xiaomαρα,βγάλε και ενα Redmi note 12 Pro Twin Turbo charged να δέσει το γλυκό.......

Edited by Nick_minos
:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα μια αναβάθμιση ασφαλείας το δικό μου. Πάντως μέχρι στιγμής όλα δουλεύουν τέλεια. Δεν μετανιώνω στιγμή που το αγόρασα. Best value for money.

Link to comment
Share on other sites

On 7/5/2023 at 10:53 ΜΜ, stelios120 said:

Καλησπέρα. Ψάχνοντας έπεσα επάνω σε  XIAOMI REDMI NOTE 12 PRO NFC 4G, GPU Andreno 618 και κάμερα 108MP. Το βρήκα μόνο σε ένα μαγαζί, ούτε κάν στην σελίδα της xiaomi. Γνωρίζει κανείς εάν όντως υπάρχει ή είναι καμία μουφα;

υπάρχει και μάλιστα το παρέλαβα αντί για το note 12 pro 5G που είχα παραγγείλει...
ουσιαστικά είναι το redmi note 10 pro του 2021 με άλλο όνομα!
φυσικά επιστράφηκε  

Link to comment
Share on other sites

Μετά από αρκετές μέρες χρήση μπορώ να πω πως το τηλέφωνο είναι best value for money. Όλα δουλεύουν μια χαρά. Και ο φόβος που είχα για τον mediatek επεξεργαστή ήταν αβάσιμος τελικά. Το μόνο που θα ήθελα είναι να δοκιμάσω μια gcam (. Αν υπάρχει ) για να δω αν μπορεί να τραβήξει καλύτερες φωτογραφίες από ότι η stock εφαρμογή κάμερας. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω ποιο redmi να προτιμήσω για αλλαγή του mi 10 lite 5g?? Το redmi note 11 Pro?? Η το redmi note 12?? Aλλα πιο 12??

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, bilis123456 said:

Καλησπέρα θα ήθελα να ρωτήσω ποιο redmi να προτιμήσω για αλλαγή του mi 10 lite 5g?? Το redmi note 11 Pro?? Η το redmi note 12?? Aλλα πιο 12??

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Mακρια απο 11 Pro.Κατωτερο ακομα και απο το 10 Pro σε καμερες!

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Mακρια απο 11 Pro.Κατωτερο ακομα και απο το 10 Pro σε καμερες!
Το 12 pro αξίζει? Έχει nfc?

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, bilis123456 said:

Το 12 pro αξίζει? Έχει nfc?

Στάλθηκε από το M2002J9G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Δεν το εχω δει απο κοντα.Αλλά σιγουρα καλυτερη καμερα απο το 11 θα εχει....NFC εχει κανονικα το 12

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...