Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Απ'ότι βλέπω τέλος τα επεισόδια και φτου και απ'την αρχή...

Φαντάζομαι έδειξε μέχρι το τέλος της τρίτης σεζόν,ε;

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι, την Παρασκευή προβλήθηκε το 15ο και τελευταίο επεισόδιο της 3ης σεζόν, το οποίο δυστυχώς ήταν αδύνατον να παρακολουθήσω.
Link to comment
Share on other sites

Η τέταρτη σεζόν έχει πολλές αλλαγές και γίνεται ακόμα πιο πολύ... της κακομοίρας στις ζωές των πρωταγωνιστών μέχρι και το φινάλε όπου έχουμε τέλος και μια νέα αρχή.

 

Η 5η σεζόν πάντως ξεκινάει στις 30 Οκτωβρίου.

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

είδα στην αρχή που παρουσίαζε τα θέματα που το είπε, αλλά μετά έπρεπε να φύγω και δε το είδα :(

Συνέντευξη σε περιοδικό έδωσε ο άνθρωπος και μάλιστα ξένο............μη τρελαθούμε κιόλας που έδωσε συνέντευξη στη Κουβελογιάννη

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/46291Ttribal843755.gif

Yesterday

Love was such an easy game to play

Now I need a place to hide away

Oh, I believe in yesterday

Link to comment
Share on other sites

Το ποιο άκυρο επ είναι το 4x11 :confused: Είναι το μόνο πράγμα που δεν περίμενα :p
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

τώρα με βάζεις σε πειρασμό... τα κατεβάζω και θέλω να τα δω με τη σειρά...αλλά άνθρωπος είμαι, πόσο να περιμένω....
'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

τώρα με βάζεις σε πειρασμό... τα κατεβάζω και θέλω να τα δω με τη σειρά...αλλά άνθρωπος είμαι, πόσο να περιμένω....

 

:devil::devil: δεν το ήθελα :lol:αλλά τέτατρτος με τρίτο κύκλο δεν έχουν και πολύ σχέση

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρακολούθησα το τελευταίο επεισόδιο του 3ου κύκλου. Είναι μακράν το πιο συναρπαστικό της σειράς, μέχρι τώρα. Είχε πολλή αγωνία, πολλή δράση, συνεχείς ανατροπές και τεράστια αβεβαιότητα. Δεν μπορούσες να προβλέψεις τι θα γινόταν, αν και πώς θα επικρατούσε το «καλό» ή το «κακό».
Link to comment
Share on other sites

Η τέταρτη σεζόν έχει πολλές αλλαγές και γίνεται ακόμα πιο πολύ... της κακομοίρας στις ζωές των πρωταγωνιστών μέχρι και το φινάλε όπου έχουμε τέλος και μια νέα αρχή.

 

Η 5η σεζόν πάντως ξεκινάει στις 30 Οκτωβρίου.

H 4η θες να πεις! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω μεινει πισω...ειμαι ακομα στην 1η σεζον και τωρα βλεπω το 5ο επεισοδιο (εξακολουθω βεβαια να κλεινω τα ματια μου στις σκηνες που δειχνει χυμα τις εγχειρισεις - μπλιαααχ) και εχω να κανω μια δηλωση (ισως και να το εχω ξαναπει σε προηγουμενο ποστ): Ο ΜΑΤ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΜΩΡΟ! :heat:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω μεινει πισω...ειμαι ακομα στην 1η σεζον και τωρα βλεπω το 5ο επεισοδιο (εξακολουθω βεβαια να κλεινω τα ματια μου στις σκηνες που δειχνει χυμα τις εγχειρισεις - μπλιαααχ)

 

απο τότε που άρχισα να βλέπω nip tuck, εχω απορρίψει το ενδεχόμενο πλαστικής... καλύτερα με τους πόντους στην περιφέρεια μου και το λίγο στήθος... χίλιες φορές καλύτερα!!! :p:p αυτό δε, που με αηδιαζει περισσότερο από όλα είναι η πλαστική στη μύτη που στα πρώτα επεισόδια ακουγόταν και διάφορα που κάνανε με κάτι σαν σκαφτήρι.. :cry::cry::cry: παπαπαππαπαπα :cry::cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

Εσεις οκ εγω που χρειαζομαι να κανω διαφραγμα κι ειδα τον Κριστιαν να χτυπα την μυτη του με ενα σφυρι κι να την κοβει τι να πω?:p:pΑς μην αναπνεω καλα το αφηνω για αργοτερα..Πες τα wildgirl για τον Ματ γιατι μερχι κι οτι κινεζοφερνει μου ειπανε:p
Link to comment
Share on other sites

Εσεις οκ εγω που χρειαζομαι να κανω διαφραγμα κι ειδα τον Κριστιαν να χτυπα την μυτη του με ενα σφυρι κι να την κοβει τι να πω?:p:pΑς μην αναπνεω καλα το αφηνω για αργοτερα..Πες τα wildgirl για τον Ματ γιατι μερχι κι οτι κινεζοφερνει μου ειπανε:p

 

Γιατι δεν κινεζοφερνει????:confused:

Αναρωτιομουν με ποιον τον ειχε κανει οταν το πρωτοειδα...:p

Ο έξυπνος παραδέχεται...

Ο πονηρός δικαιολογείται...

Και ο ηλίθιος επιμένει...

Link to comment
Share on other sites

@ _Crazygirl_

Stis 30 Oktovriou arxizei stin Ameriki i 5 season.:!:;)

Ααα εγώ αναφερόμουν στα επεισόδια που προβάλλονται στο ΣΤΑΡ! :p

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

απο τότε που άρχισα να βλέπω nip tuck, εχω απορρίψει το ενδεχόμενο πλαστικής... καλύτερα με τους πόντους στην περιφέρεια μου και το λίγο στήθος... χίλιες φορές καλύτερα!!! :p:p αυτό δε, που με αηδιαζει περισσότερο από όλα είναι η πλαστική στη μύτη που στα πρώτα επεισόδια ακουγόταν και διάφορα που κάνανε με κάτι σαν σκαφτήρι..

Καλα τι λες τωρα, εννοειται!!! Που τις χτυπανε τις ερημες τις μυτες λες και γραφουν με σφηνα πανω σε πετρινες πλακες οπως οι Αρχαιοι!!! Γιάιξ!

 

Εσεις οκ εγω που χρειαζομαι να κανω διαφραγμα κι ειδα τον Κριστιαν να χτυπα την μυτη του με ενα σφυρι κι να την κοβει τι να πω?:p:pΑς μην αναπνεω καλα το αφηνω για αργοτερα..Πες τα wildgirl για τον Ματ γιατι μερχι κι οτι κινεζοφερνει μου ειπανε:p

Δεν επρεπε να ξεκινησεις τη σειρα πριν κανεις την εγχειριση!!

Ο Ματ κινεζοφερνει? Χμ, ισως λιγακι...αλλα γιατι αυτο ειναι απαραιτητα κακο??? Εγω τον βρισκω απιστευτα γοητευτικο... :rolleyes: :love:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα τι λες τωρα, εννοειται!!! Που τις χτυπανε τις ερημες τις μυτες λες και γραφουν με σφηνα πανω σε πετρινες πλακες οπως οι Αρχαιοι!!! Γιάιξ!

 

αν αυτη ειναι η τεχνικη τι να γινει ρε κοριτσια;;
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ο Ματ κινεζοφερνει? Χμ, ισως λιγακι...αλλα γιατι αυτο ειναι απαραιτητα κακο??? Εγω τον βρισκω απιστευτα γοητευτικο... :rolleyes: :love:

 

Σαν τον Μαικλ Τζακσον ειναι στο πιο σκουρο του :lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.fxnetworks.com/shows/originals/niptuck/insider/images/poster.jpg

 

5η SEASON τέλος του μήνα :up: :up:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

αν αυτη ειναι η τεχνικη τι να γινει ρε κοριτσια;;

 

θα συμβιβαζόμουν και με λιγότερο ρεαλισμό στο συγκεκριμένο θέμα, ευχαριστώ πολυ!!! :):)

[sIGPIC][/sIGPIC]

http://freespiritnowtobe.blogspot.com/

Ανήκω σε μένα και στα όνειρα μου!

Link to comment
Share on other sites

θα συμβιβαζόμουν και με λιγότερο ρεαλισμό στο συγκεκριμένο θέμα, ευχαριστώ πολυ!!! :):)

 

Όπως έχουμε όλοι διαπιστώσει, η συγκεκριμένη σειρά δεν τα μασάει στο παραμικρό, αντιθέτως επιδιώκει να σοκάρει... γιατί να τα μασήσει στις επεμβάσεις ?? :rolleyes:

 

Εξάλλου, το χειρουργείο είναι το σήμα κατατεθέν της. Μου προκαλεί μάλιστα δέος το γεγονός ότι όλα φαίνονται τόσο αληθοφανή, σαν να χρησιμοποιούν αληθινούς ανθρώπους και όχι εκμαγεία !!!! :X

 

Kαι να ξέρεις φίλη trela7, ότι αυτά που λέω δεν τα λέω επειδή είμαι λάτρης του splatter, απεναντίας.. Τα "HOSTEL", "AIMA ΣΤΟΥΣ ΛΟΦΟΥΣ", "TURISTAS" και τα συναφή ΔΕΝ τα έχω δει γιατί απλά απεχθάνομαι την επίδειξη της ωμής βίας πάνω στην ανθρώπινη σάρκα ως είδος διασκέδασης, χωρίς λόγο και αιτία (τουλάχιστον όχι αυτή που διαφημίζουν οι Τarantino, Rodriguez, Roth and Co).

 

Στο NIP/TUCK όμως οι σκηνές του χειρουργείου είναι δεμένες με τη δράση και μάλιστα θα έλεγα απόλυτα φυσιολογικές και απενοχοποιημένες παντός είδους ωμότητας.

 

ΙΜΟ :shifty:

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

αν αυτη ειναι η τεχνικη τι να γινει ρε κοριτσια;;

 

Εχεις ενα δικιο, αλλα οσο να 'ναι....ΦΡΙΚΗ!!!:blink:

 

Σαν τον Μαικλ Τζακσον ειναι στο πιο σκουρο του :lol:

 

Πλακα πλακα με τις βλακειες που λετε μερικοι εχει αρχισει να μου φαινεται οτι ΟΝΤΩΣ κινεζοφερνει ΠΟΛΥ και ειμαι σιγουρη οτι στο επομενο επεισοδιο που θα δω θα μου φερνει και στον Μαικλ Τζακσον :lol: Στο τελος θα τον σιχαθω!!

 

θα συμβιβαζόμουν και με λιγότερο ρεαλισμό στο συγκεκριμένο θέμα, ευχαριστώ πολυ!!! :):)

 

Στο εχω πει εσενα οτι σε παω, ε? ;)

 

edit: Ρε κοριτσια εμενα πειραζει που μου αρεσει ο Σων απο τους 2?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...