Jump to content

Nip/Tuck (FX Networks)


mplip
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εγώ πάλι εξέλαβα ότι η Τζούλια είναι μια συμφεροντολόγα κακίστρω...όπως πάντα άλλωστε:X

τη συμπαθώ πολύ ε;:lol::p

 

εννοώ ότι μέχρι την Παρασκευή που τελειώνει ο 3ος κύκλος τα επεισόδια είναι ένα κι ένα και ειδικά το προτελευταίο...που Θεού θέλοντος και ΣΤΑΡ επιτρέποντος, θα το δείξει την Πέμπτη, είναι απίστευτο...και με το μούδιασμα εννοώ ότι είχα φρίξει μέχρι που να μη μπορώ να κουνηθώ προσπαθώντας να συλλάβω τι ακριβώς έλεγε και έδειχνε...:(

'cause somewhere in the crowd there' s you!..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 534
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

εγώ αλλιώς το κατάλαβα!

νομίζω πως δεν καταλαβαίνει ότι δεν είναι η μητέρα της, απλά σε κάποια φάση "ξαναζωντανεύει" η καμένη κυρία και υποθέτω πως επειδή πάλι δεν είχε πολλές πιθανότητες επιβίωσης - ή ακόμα και να τα κατάφερνε θα είχε πολύ πόνο- η Julia την πνίγει με το μαξιλάρι. γι'αυτό και όταν πάει σπίτι της και βλέπει τη μητέρα της σοκάρεται!

Καλά αυτό που λες δεν παίζει γιατί μετά από το συμβάν αισθάνεται ''FREE''. Άρα το κάνει σίγουρα επίτηδες.

 

Υπάρχει και μια άλλη εκδοχή, όπως στον τρίτο και τέταρτο κύκλο του Οne Tree Hill όπου (spolers και για τις 2 σειρές :p)

o Nταν, αφού σκοτώνει τον Κιθ, τον βλέπει συνεχώς μπροστά του. Λέτε και η μητέρα της Τζούλια που εμφανίζεται στο τέλος να είναι φάντασμα?

:p

 

Aλλά οκ, ας μην το παρακάνουμε! :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτηη αλλαγη ωρας ειναι πολυ χαζη επιλογη.Ειναι δυναον να θαψουν το δυνατο τους χαρτι?Ποιος μπορει να περιμενει μερχι τις 1.30 τα ξημερωματα ?Καποιος μπορει να μου πει τι εγινε χτες?Πλακα πλακα απο δω θα το παρακουλουθησουμε η απο κανενα videoclub.
Link to comment
Share on other sites

Χθες έδειξε τι έγινε τελικά με τη μητέρα της Τζούλια? Δεν το είδα από την αρχή... Eυχαριστώ! :)

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες έδειξε τι έγινε τελικά με τη μητέρα της Τζούλια? Δεν το είδα από την αρχή... Eυχαριστώ! :)

 

δεν ξέρω για ποιό επεισόδιο λες, αλλά τελικά η μητέρα της Julia

επέζησε

 

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Αυτηη αλλαγη ωρας ειναι πολυ χαζη επιλογη.Ειναι δυναον να θαψουν το δυνατο τους χαρτι?Ποιος μπορει να περιμενει μερχι τις 1.30 τα ξημερωματα ?Καποιος μπορει να μου πει τι εγινε χτες?Πλακα πλακα απο δω θα το παρακουλουθησουμε η απο κανενα videoclub.

 

Η Τζούλια δεν αισθάνεται καλά κι αποφασίζει να κάνει εξετάσεις. Σύντομα μαθαίνει ότι είναι έγγυος από τον Σον.

Παράλληλα, η Άριελ μαθαίνει ότι μία προγιαγιά της μαμάς της ήταν μαύρη και φοβάται μήπως το καταλάβει ο πατέρας της. Ζητάει λοιπόν από τον Ματ να την βοηθήσει να γίνει πιο άσπρη με κάποια κρέμα από το σπα της μητέρας του.

 

 

Η Τζούλια αποφασίζει να κάνει έκτρωση, αλλά την τελευταία στιγμή το μετανιώνει και φεύγουν από το ιατρείο μαζί με τον Σον. Η Άριελ παθαίνει έγκαυμα από την κρέμα. Ο Ματ προσπαθεί να ενημερώσει τον πατέρα της για τα όσα συνέβησαν. Εκείνη τα αρνείται όλα και κατηγορεί τον Ματ. Στο τέλος χωρίζουν.

 

Link to comment
Share on other sites

ειδα το διαφημιστικο και το σημερινο..ενδιαφερον φαινεται...

δυστυχως μου φαινεται πως τις εξελιξεις θα τις μαθαινουμε ειτε απο εδω(πιο καλο παιδακι θα τις γραφει;;) ειτε απο τα σποτακια για τα επομενα επεισοδια καθως το σταρ ειναι απλα ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ που αλλαζει την ωρα προβολης!!!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα την διαφήμιση της συγκεκριμένης σειράς από το Star και επειδή είμαι ανυπόμονο παιδάκι κατέβασα και τις 4 season και τις είδα ελαφρώς μονοκοπανιά...Περιμένω να βγει τώρα το 1ο επεισόδιο της 5ης season..Νομίζω αρχές Οκτώβρη κάνει πρεμιέρα..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

Εγώ είδα την διαφήμιση της συγκεκριμένης σειράς από το Star και επειδή είμαι ανυπόμονο παιδάκι κατέβασα και τις 4 season και τις είδα ελαφρώς μονοκοπανιά...

χαχαχα πως τα κατάφερες βρε? :p

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα πως τα κατάφερες βρε? :p

 

Απλό ήταν...3 ημέρες με πυρετό μέσα στον καύσωνα του Ιουλίου αγκαλιά με το laptop..

2 hearts are beating together,

I'm in love I'm in love

Is this forever and ever ??

I'm in love I'm in love

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω για ποιό επεισόδιο λες, αλλά τελικά η μητέρα της Julia

επέζησε

3 μέρες με καύσωνα και laptop, αυτό θα πει κάψιμο! Κυριολεκτικό και μεταφορικό! :lol:

 

Desert, το χθεσινό εννοούσα, αλλά απ' ό,τι φαίνεται δεν είχαμε κάποια εξέλιξη με μαμά - κόρη. :D

http://img439.imageshack.us/img439/2936/pao0zb.png

EΛΛΑΣ-ΕΥΡΩΠΗ-ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ!!

Link to comment
Share on other sites

τι επεισόδειο και αυτό χθες!

δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έλιωνα όταν έβλεπα τον Christian τόσο ευαίσθητο!!!!!!!!!!!!!!!!! :love::love::love::love::love::love::heat:

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

3 μέρες με καύσωνα και laptop, αυτό θα πει κάψιμο! Κυριολεκτικό και μεταφορικό! :lol:

 

Desert, το χθεσινό εννοούσα, αλλά απ' ό,τι φαίνεται δεν είχαμε κάποια εξέλιξη με μαμά - κόρη. :D

 

Λίγο άσχετο, αλλά το ξέρεις ότι η Vanessa Redgrave (που παίζει τη μάνα της Julia) είναι... όντως η μάνα της Julia;; :p

"Our lives are not our own.

From womb to tomb, we are bound to others, past and present.

And by each crime and every kindness, we birth our future."

Link to comment
Share on other sites

Λίγο άσχετο, αλλά το ξέρεις ότι η Vanessa Redgrave (που παίζει τη μάνα της Julia) είναι... όντως η μάνα της Julia;; :p

 

χαχα σοβαρα?:p

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

τι επεισόδειο και αυτό χθες!

δεν ξέρω για εσάς αλλά εγώ έλιωνα όταν έβλεπα τον Christian τόσο ευαίσθητο!!!!!!!!!!!!!!!!! :love::love::love::love::love::love::heat:

τι εγινε χτες;;;;;

 

αν δεν αλλαξει η ωρα προβολης,δε με βλεπω να ξαναβλεπω την σειρα:(

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Στο χθεσινό επεισόδιο ο βιαστής αφήνει ελεύθερη την Κίμπερ, την οποία έχει παραμορφώσει δραματικά. Ο Κρίστιαν της υπόσχεται ότι θα την κάνει όσο όμορφη ήταν πριν από αυτό που συνέβη. Ο Κουέντιν Κόστα θεωρείται ύποπτος για όλους τους βιασμούς και ανακρίνεται απ'την αγγλίδα ντετέκτιβ.

Ο Σον προτείνει στην Τζούλια να επιστρέψει στο σπίτι τους λόγω της εγκυμοσύνης, ενώ η τρανσέξουαλ, που είχε χτυπήσει ο Ματ, απαιτεί από την κλινική να διορθώσει δωρεάν τις ζημιές που της έχει προκαλέσει εκείνος.

 

 

Η Κίμπερ, βρισκόμενη σε άθλια ψυχολογική κατάσταση, πιστεύει πως ο Κρίστιαν ευθύνεται για τα όσα πέρασε και του ζητάει να μείνει μακριά της. Ο Κουέντιν αφήνεται ελεύθερος, αφού ανακαλύπτεται ότι δεν έχει πέος.

Η Τζούλια αρνείται την πρόταση του Σον. Παράλληλα ο Ματ πείθει τον πατέρα του να εγχειρίσει την τρανσέξουαλ, με την οποία γίνονται μάλιστα φίλοι. Στο τέλος, η Άριελ κι ο πατέρας της τους βλέπουν να ψωνίζουν μαζί.

 

Link to comment
Share on other sites

Μου έχει δωθεί η εντύπωση ότι το έχουν παραχέσει λίγο..Τα τραύματα της Κίμπερ επουλώνονται σε μισό επεισόδιο και ο άλλος την έκοψε?Πως είναι δυνατόν αφού θυμάμαι μια φοιτήτρια που τον περιποιούνταν σ'ένα πάρτυ..Και δεν μπορούν να πιάσουν τον χασάπη με τόσα στοιχεία?Στο CSI ούτε μισή ώρα δεν θα τους έπερνε..Επίσης αφήνουν κάτι που έγινε σ'ένα επεισόδιο και το πιάνουν αργότερα..Αν είναι να γίνει σαν το Lost θα κουραστώ να το βλέπω και θα το αφήσω..:(
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν μπορω να καταλαβω αφου ο Κουεντιν ειχε σχεση με την Τζουλια .Πως προεκυψε αυτο στο τελος του τελευταιου επεισοδιου?tsatsos την ιδια απορια ειχαμε αλλα μαλλον καταλαβε οτι τον πιασανε κι ετσι γιατρος ειναι το κανονισε..
Link to comment
Share on other sites

σήμερα πάντως το έχει στις 12.30!
στο προγραμμα κυριακατικης εφημεριδας το δινει 1:15:blink:
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Καλα δεν μπορω να καταλαβω αφου ο Κουεντιν ειχε σχεση με την Τζουλια .Πως προεκυψε αυτο στο τελος του τελευταιου επεισοδιου?tsatsos την ιδια απορια ειχαμε αλλα μαλλον καταλαβε οτι τον πιασανε κι ετσι γιατρος ειναι το κανονισε..

 

Είμαι βέβαιος ότι έκανε πλαστική εγχείριση στον ευατό του για να μη συλληφθεί. Εξάλλου, από τη σκηνή που αναφέρει ο tsatsos_21, φαίνεται πως δεν ήταν έτσι το σώμα του.

Αδημονώ να παρακολουθήσω το τελευταίο επεισόδιο του κύκλου απόψε. Ελπίζω να κλείσουν τα περισσότερα ανοικτά μέτωπα της σειράς.

Link to comment
Share on other sites

Είμαι βέβαιος ότι έκανε πλαστική εγχείριση στον ευατό του για να μη συλληφθεί. Εξάλλου, από τη σκηνή που αναφέρει ο tsatsos_21, φαίνεται πως δεν ήταν έτσι το σώμα του.

Αδημονώ να παρακολουθήσω το τελευταίο επεισόδιο του κύκλου απόψε. Ελπίζω να κλείσουν τα περισσότερα ανοικτά μέτωπα της σειράς.

 

για τη σκηνή που λέτε με το πάρτυ το έχουν αναφέρει τα παιδιά εδώ

Δεν έκανε πλαστική στον εαυτό του, έτσι γεννήθηκε. Και επίσης δεν έκανε ποτέ sex με τη Julia.

Maybe I'll hold my breath and jump right in
Link to comment
Share on other sites

Καλε μην δινεις το τελος .Σβησε το μηνυμα σου πανω.Εγω τα βρηκα τα επεισοδια κι ειδα το τελος με τον καρβερ αλλα δεν κανει να δινεις το τελος ετσι μπορει να υπαρχει κοσμος που να θελει να το δει..Καποιος να βαλει σποιλερ στο μηνυμα..
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...