Jump to content

Samsung Galaxy A54 5G


OculatusAbis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 19/4/2024 at 9:47 ΜΜ, valantis_8 said:

Security update Απριλίου μόλις 

Screenshot_20240419_214448_Software update.jpg

τι ακριβως βελτιωσε; το περασα στο κινητο του πατερα μου αλλα ειχε κολλησει στην αποτυχια ληψης. 

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους, να ρωτήσω με την εφαρμογή χάρτες της Google είστε ευχαριστημένοι; Την χρησιμοποίησα για πρώτη φορά σήμερα και ανταποκρινόταν με καθυστέρηση, π.χ. έφτανα σε στροφή έστριβα και μετά μου έλεγε να στρίψω!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Sterka said:

Καλημέρα σε όλους, να ρωτήσω με την εφαρμογή χάρτες της Google είστε ευχαριστημένοι; Την χρησιμοποίησα για πρώτη φορά σήμερα και ανταποκρινόταν με καθυστέρηση, π.χ. έφτανα σε στροφή έστριβα και μετά μου έλεγε να στρίψω!!

Πάλι καλα που δεν σε εβγαλε σε κανενα τοίχο....Εγω τις προάλλες  γυρνωντας απο επαρχιακο δρομο στην Αθηνα μου λεει "τωρα στριψτε δεξια" και δεξιά ηταν ενα χωράφι με δεμάτια σανό......

Edited by Candiaman
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Sterka said:

Καλημέρα σε όλους, να ρωτήσω με την εφαρμογή χάρτες της Google είστε ευχαριστημένοι; Την χρησιμοποίησα για πρώτη φορά σήμερα και ανταποκρινόταν με καθυστέρηση, π.χ. έφτανα σε στροφή έστριβα και μετά μου έλεγε να στρίψω!!

Screenshot_20240422_154315_Chrome.thumb.jpg.7b28c3d7a29885a454060206e76fa62d.jpg

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

τι ακριβως βελτιωσε; το περασα στο κινητο του πατερα μου αλλα ειχε κολλησει στην αποτυχια ληψης. 

τελικα περνωντας την αναβαθμιση μου ενεργοποιησε στο κινητο του πατερα μου το volte και σε κληση γραφει στην οθονη HD+ και ειχε πολυ καλη καθαροτητα φωνης . Πρεπει να το απενεργοποιησω διοτι η vodafone κανει τα κουλα της και ακουγονται παρασιτα στο volte . Καλυτερα να γυριζει σε 2g οταν κανεις κλησεις για να μην κανει κανενα παρασιτο . Παντως το 5g HR που δειχνει να πιανει σημα, ποτε αραγε θα μπορει να αξιοποιηθει με αυτην την συσκευη κληση μεσω 5g ; και οχι μεσω volte και στην οθονη να γραφει 5g δηλαδη βαπτισμενο 4g σε 5g ; οταν κατα την διαρκεια μιας κλησης ενεργοποιησεις τα δεδομενα. 

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...