Jump to content

Poco X5 Pro


minast
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά.

Να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση. Έχω το Xiaomi mi A1 (ναι τόσο παλιό). Οι φωτογραφίες και οι επαφές μου κλπ αποθηκεύονται απ' ευθείας στον λογαριασμό μου google σαν backup. Θεωρώ πως αν επιλέξω και το poco X5 θα μπορώ να κάνω συγχρονισμό του λογαριασμού μου στην google ώστε να μην χαθούν τα αρχεία. Σωστά; 

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, so_what said:

Καλησπέρα παιδιά.

Να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση. Έχω το Xiaomi mi A1 (ναι τόσο παλιό). Οι φωτογραφίες και οι επαφές μου κλπ αποθηκεύονται απ' ευθείας στον λογαριασμό μου google σαν backup. Θεωρώ πως αν επιλέξω και το poco X5 θα μπορώ να κάνω συγχρονισμό του λογαριασμού μου στην google ώστε να μην χαθούν τα αρχεία. Σωστά; 

Ό,τι είναι ανεβασμένο στο google account σου, μπορεί να συγχρονιστεί και στο X5.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σήμερα πήρα και το δικό μου. Μόλις προλάβω θα το ανοίξω. Μια ερώτηση στα γρήγορα. Το κινητό όπως είχε το xiaοmi note 10 pro έχει προστασία οθόνης πάνω του η οχι; ee198269c0fb584b72690c4d263f475b.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, freddaras said:

Παιδιά σήμερα πήρα και το δικό μου. Μόλις προλάβω θα το ανοίξω. Μια ερώτηση στα γρήγορα. Το κινητό όπως είχε το xiaοmi note 10 pro έχει προστασία οθόνης πάνω του η οχι; ee198269c0fb584b72690c4d263f475b.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Έχει! 

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, furious_n-gage said:

Έχει! 

τελεια ! ποοοο εχει και θηκούλα μεσα και καθεται τελεια στο χερι παρολο το μεγεθος ! βασικα εξωτερικα ειναι πανεμορφο ! 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.  Καλορίζικο.  Περιμένουμε εντυπώσεις όταν το δουλέψεις.  Θα ήθελα να ξέρω αν δουλεύει το vowifi και το volte. Γιατί κάπου διάβασα ότισε οσα εχουν global rom και όχι EU δεν δουλεύει.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, aplos73 said:
Καλημέρα.  Καλορίζικο.  Περιμένουμε εντυπώσεις όταν το δουλέψεις.  Θα ήθελα να ξέρω αν δουλεύει το vowifi και το volte. Γιατί κάπου διάβασα ότισε οσα εχουν global rom και όχι EU δεν δουλεύει.

Σε ευχαριστώ. Αν εννοείς αυτό ναι δουλεύει κανονικά. 

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

1679745531557.jpg

Edited by freddaras
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Nick_minos said:

Καλημερα παιδια και καλοριζικο σε οσους το πηραν!Τελικα το κινητάκι εχει FM δεκτη ή οχι?

Oχι δεν έχει 

Xiaomi Poco X5 Pro (HyperOS 1.0.2.0, Android 14)

Link to comment
Share on other sites

το κινητο ειναι υπεροχο ! τρομερη οθονη πολυ γρηγορο δυνατα ηχεια εξαιρετικη καμερα πραγματικα εχω μεινει αφωνος ..

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο . Έκανες καλή επιλογή. Ο αισθητήρας εγγύτητας δουλεύει κανονικά ( γιατί στη σειρά 10 άναβε και έσβηνε η οθόνη την ώρα που μηλουσες και πατιοταν άθελά σου το σύμπαν ). Και ο αισθητήρας φωτισμού της οθόνης πως τα πάει; Γιατί έχει η κόρη μου ένα redmi 8 και δεν δουλεύει καλά.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aplos73 said:

Μπράβο . Έκανες καλή επιλογή. Ο αισθητήρας εγγύτητας δουλεύει κανονικά ( γιατί στη σειρά 10 άναβε και έσβηνε η οθόνη την ώρα που μηλουσες και πατιοταν άθελά σου το σύμπαν ). Και ο αισθητήρας φωτισμού της οθόνης πως τα πάει; Γιατί έχει η κόρη μου ένα redmi 8 και δεν δουλεύει καλά.

ολα ειναι τελεια μεχρι τωρα ..το κινητο εχει αισθηση premium ναυαρχιδας κτλ !  παιδια στην μπαταρια πως βλεπω ποση ωρα το εχω ανοιχτο σαν οθονη κτλ ? μονο εδω δεν τα καταφερα ... 

Link to comment
Share on other sites

On 24/3/2023 at 7:50 ΜΜ, freddaras said:

Παιδιά σήμερα πήρα και το δικό μου. Μόλις προλάβω θα το ανοίξω. Μια ερώτηση στα γρήγορα. Το κινητό όπως είχε το xiaοmi note 10 pro έχει προστασία οθόνης πάνω του η οχι; ee198269c0fb584b72690c4d263f475b.jpg

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

Μεγειά! Τελικά από Vodafone το πήρες ή αλλού;

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, minast said:

 

Μεγειά! Τελικά από Vodafone το πήρες ή αλλού;

vofafone με επιδότηση ! αξιζε η αναμονη ! 

Link to comment
Share on other sites

Freddaras καλοριζικο κι απο εμενα.Σαν καμερες ειναι καλυτερο απο το Redmi note 10 pro,καθως νομιζω οτι το ειχες και αυτο?Ευχαριστω προκαταβολικά...

:innocent:
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Nick_minos said:

Freddaras καλοριζικο κι απο εμενα.Σαν καμερες ειναι καλυτερο απο το Redmi note 10 pro,καθως νομιζω οτι το ειχες και αυτο?Ευχαριστω προκαταβολικά...

το εχω και αυτο ακομη ! θα κανω συγκριτικο και των 2 μολις βρω χρονο ! παντως σαν αποδοση το poco ειναι ανώτερο απο το redmi note 10 pro αν και εκείνο στεκεται ανετα ακομη και σημερα ! θα επανέλθω με συγκριτικό για τις καμερες! 

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που βλέπω πόσες ώρες είναι ανοιχτή η οθόνη; έχω φάει όλο τον κόσμο και δεν βλέπω την επιλογή πουθενά 43488f1ce9a7a50d5ab05a03d8618d35.jpg

Στάλθηκε από το 22101320G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 27/3/2023 at 10:06 ΜΜ, freddaras said:

ολα ειναι τελεια μεχρι τωρα ..το κινητο εχει αισθηση premium ναυαρχιδας κτλ !  παιδια στην μπαταρια πως βλεπω ποση ωρα το εχω ανοιχτο σαν οθονη κτλ ? μονο εδω δεν τα καταφερα ... 

Κατέβασε το gsam battery stats και ακολούθησε τις οδηγίες:

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8062679#post8062679

Μην παιδεύεσαι με της μαμάς...είναι γιά τα μπάζα, άσε που μετά το 24ωρο γράφει ότι θέλει!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, geotzia said:

Κατέβασε το gsam battery stats και ακολούθησε τις οδηγίες:

https://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=8062679#post8062679

Μην παιδεύεσαι με της μαμάς...είναι γιά τα μπάζα, άσε που μετά το 24ωρο γράφει ότι θέλει!!!

σε ευχαριστω αυτο εψαχνα πραγματικα η καλυτερη εφαρμογη για το θεμα ! 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και 2 περίπου εβδομάδες έχω αγοράσει στην γυναίκα μου το x5 5g. Όλα καλά με ένα όμως παράπονο. Είναι δυνατόν σε όλες τις εφαρμογές να έχει διαφημίσεις; Δεν γίνεται κάπως να σταματήσει αυτό το χάλι; 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, makisg4 said:

Καλησπέρα. Εδώ και 2 περίπου εβδομάδες έχω αγοράσει στην γυναίκα μου το x5 5g. Όλα καλά με ένα όμως παράπονο. Είναι δυνατόν σε όλες τις εφαρμογές να έχει διαφημίσεις; Δεν γίνεται κάπως να σταματήσει αυτό το χάλι; 

Πήγαινε ρυθμίσεις >σύνδεση και κοινοποίηση >προσωπικό DNS>προσωπικό όνομα παροχέα dns και βάλε στο πεδίο:  dns.adguard.com

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Εδώ και 2 περίπου εβδομάδες έχω αγοράσει στην γυναίκα μου το x5 5g. Όλα καλά με ένα όμως παράπονο. Είναι δυνατόν σε όλες τις εφαρμογές να έχει διαφημίσεις; Δεν γίνεται κάπως να σταματήσει αυτό το χάλι; 
https://www.androidauthority.com/remove-ads-xiaomi-miui-1019139/

Και αυτό επίσης.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, geotzia said:

Πήγαινε ρυθμίσεις >σύνδεση και κοινοποίηση >προσωπικό DNS>προσωπικό όνομα παροχέα dns και βάλε στο πεδίο:  dns.adguard.com

αυτο εχω κανει και εγω και δεν ειδα ξανα διαφήμιση  ουτε για πλακα! 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά. Και μία ακόμη ερώτηση. Γιατί κάποιες εφαρμογές όταν κάνω εκκαθάριση με το τετράγωνο κουμπί δεν κλείνουν; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...