Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για πείτε τώρα ρε αγόρια εδώ, να τη κάνω απο Vivo x80 pro ή όχι;

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εννοείται πως όχι.
Εχεις φοβερή οθόνη,ανώτερη ποιότητα κατασκευής,ασύρματη φόρτιση,ξεκάθαρα καλύτερή κάμερα και επιδόσεις παραπλήσιες.
Αντε λίγο στην μπαταρία να υπερέχει το oneplus.


Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 951
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Με την ευκαιρία, γνωρίζει κανείς τι παίζει με VIVO / OPPO και android auto? Δουλεύει κανονικά η εφαρμογή ή όχι; 

:cool:

I want to be,

what i was,

when i wanted to be,

what i am now!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Τελευταίες μέρες μου έρχεται μήνυμα με χαμένες κλήσεις ενώ έχω σήμα καλό . Είμαι με cosmote ,το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος?

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όχι. Δεν έχω δει κάτι και επίσης είμαι με κοσμοτε.
Αυτό που είδα είναι οτι με κάποιο update του dialer έχει αλλάξει το τι δείχνει η οθόνη κατα την διάρκεια μιας κλήσης. Μάλλον το πως δείχνει τις διαθέσιμες επιλογές που έχουμε κατά την διάρκεια μιας κλήσης.
Απο εκεί που ηταν σαν ενα πλέγμα στο κέντρο της οθόνης, τώρα κατέβηκαν στο κάτω μέρος και μπήκαν στην σειρά.
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος οτι μου αρέσουν έτσι. Ίσως είναι πιο βολικά σε χρήση με ενα χέρι αλλά προσωπικά τα προτιμούσα όπως ηταν πριν.

Στάλθηκε από το πληκτρολόγιό μου με τα χεράκια μου!



Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, fanatikos said:

Εγώ όχι. Δεν έχω δει κάτι και επίσης είμαι με κοσμοτε.
Αυτό που είδα είναι οτι με κάποιο update του dialer έχει αλλάξει το τι δείχνει η οθόνη κατα την διάρκεια μιας κλήσης. Μάλλον το πως δείχνει τις διαθέσιμες επιλογές που έχουμε κατά την διάρκεια μιας κλήσης.
Απο εκεί που ηταν σαν ενα πλέγμα στο κέντρο της οθόνης, τώρα κατέβηκαν στο κάτω μέρος και μπήκαν στην σειρά.
Δεν είμαι και τόσο σίγουρος οτι μου αρέσουν έτσι. Ίσως είναι πιο βολικά σε χρήση με ενα χέρι αλλά προσωπικά τα προτιμούσα όπως ηταν πριν.

Στάλθηκε από το πληκτρολόγιό μου με τα χεράκια μου!


 

Έτσι είναι ο google dialer πλέον εδώ και πολύ καιρό και πραγματικά αν το σκεφτείς βολεύει για χρήση με το ένα χέρι καθώς όλες οι επιλογές είναι στο κάτω μέρος της οθόνης. Στην αρχή νόμιζα ότι ήταν κάποιο bug αλλα τελικά είναι έτσι (βασικά στο 11αρι μου έτσι ήταν day one, στο Nord δεν είχε αλλάξει μέχρι να κάνω τη μετάβαση και για να το δω τώρα θα πρέπει να βγάζω τη σιμ)

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το συνέχεια το αλλάζουν, και άλλη φορά το είχαν έτσι, μετά το ξανάλλαξαν, μετά το ξαναφέρανε, μετά το ξανάλλαξαν... μου φαίνεται άλλη δουλειά δεν έχουν εκεί στην google και πειράζουν τον dialer.

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

εντωμεταξύ προχτες και χτες για περίπου 24 ώρες, μου είχε γυρίσει το messenger να έχει τις εικόνες συνομιλητών όπως τις ξέρουμε γενικότερα και σε άλλες συσκευές. (Είχα να το δω αυτό απο την OxygenOS 11). Ε η χαρά δεν κράτησε και πολύ καθώς σήμερα πάλι γύρισε στις κλασσικές "φυσαλίδες" οπότε και το απενεργοποίησα. Δεν μπορώ να καταλάβω τι "κόλλημα" είναι τούτο να μην αφήνουν όπως άλλες εταιρίες το συγκεκριμένο "εφε" και να πρέπει να βάζουν κάτι άλλο.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Καλησπέρα. Τελευταίες μέρες μου έρχεται μήνυμα με χαμένες κλήσεις ενώ έχω σήμα καλό . Είμαι με cosmote ,το έχει παρατηρήσει κάποιος άλλος?

Να υποθεσω εχεις ενεργοποιησει το volte, 5g κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Και τις 3 φορές που θυμάμαι ήμουν με δεδομένα ανοιχτά χωρίς να σερφαρω εκείνη την ώρα με 4g , το 5g απενεργοποιημένο. Volte ενεργοποιημένο κανονικά. Από τότε που το έγραψα δεν μου το έχει ξανά κάνει. 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλησπέρα. Αύριο μεθαύριο παραλαμβάνω. Διαβάζω για δύο μεθόδους για αναβάθμιση λογισμικού. Όπως θα έρθει φρέσκο φρέσκο κλειστό πρέπει να μπω από Oxygen Update ή κάνω ότι αναβάθμιση μου έρθει από μόνη της;

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, firekostas said:

Παίδες καλησπέρα. Αύριο μεθαύριο παραλαμβάνω. Διαβάζω για δύο μεθόδους για αναβάθμιση λογισμικού. Όπως θα έρθει φρέσκο φρέσκο κλειστό πρέπει να μπω από Oxygen Update ή κάνω ότι αναβάθμιση μου έρθει από μόνη της;

Αν δεν σου την βγάλει απευθείας.. μπες με oxygen update και κατέβασε την....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Πάντως, δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας για τις αναβαθμίσεις, δεν είναι οτι θα πάρεις κάποια καλύτερη. Γρηγορότερα μόνο θα εμφανιστεί μέσω της εφαρμογής oxygen updater. Τι να την βάλεις σήμερα τι σε 5-8 μέρες πχ που θα στο εμφανίσει. Μόνο στην περίπτωση που διορθώνει κάποιο τρομερό bug της συσκευής.

Nokia 3210//Nokia 7110 //Nokia 5210 //Nokia 8310 //Nokia N-Gage //SE K700i //SE W800i //SE W550i //SE K850i //SE Aino //Nokia 206 DS //Lumia 435 DS //Moto G4 Play 2/16 // Mi A2 Lite 4/64 // 1+ Nord 8/128 // 1+ 11 16/256

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ακόμη δεν έβγαλα την εργοστασιακή ζελατίνα από την οθόνη μέχρι να βρω σωστό tempered glass, έχουμε κάτι υπόψιν που να εφαρμόζει σωστά χωρίς να βρίσκει στις θήκες στο πλάι; 

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Παρέλαβα τελικά προχθές έγινε το αρχικό στήσιμο και οι ενημερώσεις όλα οκ! Ενθουσιασμένος με τη συσκευή, είχα καιρό να αισθανθώ έτσι με νέα συσκευή. Θα επανέλθω κάποια στιγμή με εντυπώσεις αναλυτικά. 

Ένα θέμα που αντιμετωπίζω έχει να κάνει με την ειδοποίηση για την ολοκλήρωση ρύθμισης της συσκευής που εμφανίζεται όταν την ρυθμίσεις για πρώτη φορά. Ενώ την έκανα κανονικά αυτή εμφανίζεται κάθε μέρα και δεν φεύγει με τίποτα. Πάτησα να την ξανά κάνω και όσο και αν προχωρήσω στα βήματα (σύνδεση σε WiFi, backup photos κλπ) όταν πατήσω οκ στο τελικό στάδιο με πετάει πάλι στην αρχή! Κάθε μέρα το ίδιο! Υπάρχει τρόπος να την αφαιρέσω? Δεν μπορώ να βάλω και σε mute αυτές τις ειδοποιήσεις δε γίνεται.

Ευχαριστώ οποίον ασχοληθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,κάτοχος του Oneplus 8 Pro και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή στο 11.Έχει κάνει κανείς την μετάβαση απο το 8 προ στο 11 ώστε να μου πεί εντυπώσεις?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

On 8/6/2023 at 9:06 ΠΜ, firekostas said:

Καλημέρα σε όλους. Παρέλαβα τελικά προχθές έγινε το αρχικό στήσιμο και οι ενημερώσεις όλα οκ! Ενθουσιασμένος με τη συσκευή, είχα καιρό να αισθανθώ έτσι με νέα συσκευή. Θα επανέλθω κάποια στιγμή με εντυπώσεις αναλυτικά. 

Ένα θέμα που αντιμετωπίζω έχει να κάνει με την ειδοποίηση για την ολοκλήρωση ρύθμισης της συσκευής που εμφανίζεται όταν την ρυθμίσεις για πρώτη φορά. Ενώ την έκανα κανονικά αυτή εμφανίζεται κάθε μέρα και δεν φεύγει με τίποτα. Πάτησα να την ξανά κάνω και όσο και αν προχωρήσω στα βήματα (σύνδεση σε WiFi, backup photos κλπ) όταν πατήσω οκ στο τελικό στάδιο με πετάει πάλι στην αρχή! Κάθε μέρα το ίδιο! Υπάρχει τρόπος να την αφαιρέσω? Δεν μπορώ να βάλω και σε mute αυτές τις ειδοποιήσεις δε γίνεται.

Ευχαριστώ οποίον ασχοληθεί.

Όταν έβαλες το λογαριασμό  Google επέλεξες να σου επαναφέρει τις ρυθμίσεις του κινητού από το αντίγραφο ασφαλείας;

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, SergioChr said:

Καλημέρα,κάτοχος του Oneplus 8 Pro και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή στο 11.Έχει κάνει κανείς την μετάβαση απο το 8 προ στο 11 ώστε να μου πεί εντυπώσεις?

Ευχαριστώ

Καλημέρα. Και εγώ τη σκέφτομαι αυτήν την αλλαγή γιατί έχω και εγώ το 8 προ κα θα με ενδιέφερε και εμένα αν κάποιος έχει κάνει την αλλαγή.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, SergioChr said:

Καλημέρα,κάτοχος του Oneplus 8 Pro και σκέφτομαι να κάνω την αλλαγή στο 11.Έχει κάνει κανείς την μετάβαση απο το 8 προ στο 11 ώστε να μου πεί εντυπώσεις?

Ευχαριστώ

Το  OnePlus 8 pro για μένα ήταν λατρεία απλά δεν τη πάλευα με την απόκριση στο δαχτυλικο αποτύπωμα και φυσικά την διαχείριση μπαταρίας.Εδω ξεκάθαρα θα πάθεις πολιτισμικό σοκ (τουλάχιστον 7 ώρες οθόνη με 2 ώρες gaming και υπόλοιπο 20%)

Από θέμα κάμερας δεν το εχω ιδιαίτερα οπότε προτείνω να πας σε ένα κατάστημα να το δεις από κοντά εάν σε ικανοποιεί.

Προσωπικα είμαι ευχαριστημένος.

Edited by CRISPAF77

POCO F5 256GB Blue

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, CRISPAF77 said:

Όταν έβαλες το λογαριασμό  Google επέλεξες να σου επαναφέρει τις ρυθμίσεις του κινητού από το αντίγραφο ασφαλείας;

Όχι και αυτό είναι το παράξενο. Όταν ξεκίνησε η διαδικασία τα έκανα skip όλα και ξεκίνησα να το σετάρω σαν νέα συσκευή. Μόνο επαφές τράβηξα από Google. Από τότε κάθε μέρα που πετάει την ειδοποίηση για ολοκλήρωση ρύθμισης νέας συσκευής. Πατάω όχι ευχαριστώ κλπ κλπ και στο τελευταίο βήμα που έχει επιλογή για επόμενο μόλις το πατάω με επαναφέρει στην αρχή! Μου έχει σπάσει τα νεύρα!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι άρχισε να με ενοχλεί ότι είμαστε ήδη στα μέσα Ιουνίου και ακόμη με security Απριλίου.
Κάτι άρχισε να μου θυμίζει Xiaomi κόλπα πλευρά και δεν μπορώ να πω ότι με χαροποιεί ιδιαίτερα.

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, fanatikos said:

Εμένα πάλι άρχισε να με ενοχλεί ότι είμαστε ήδη στα μέσα Ιουνίου και ακόμη με security Απριλίου.
Κάτι άρχισε να μου θυμίζει Xiaomi κόλπα πλευρά και δεν μπορώ να πω ότι με χαροποιεί ιδιαίτερα.

Στάλθηκε από το OnePlus11 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Συνηθως απο τον μηνα που τρεχουμε, δινουν security του προηγουμενου. Καποιες φορες μονο δινουν το patch του μηνα που εχουμε. 

Link to comment
Share on other sites

Συνηθως απο τον μηνα που τρεχουμε, δινουν security του προηγουμενου. Καποιες φορες μονο δινουν το patch του μηνα που εχουμε. 
Αυτό έβλεπα μέχρι τώρα.
Τώρα όμως είμαστε μέσα Ιούνη και security patch Απρίλη.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, fanatikos said:

Αυτό έβλεπα μέχρι τώρα.
Τώρα όμως είμαστε μέσα Ιούνη και security patch Απρίλη.

Στάλθηκε από το SM-T395 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θα το πάρουμε μαζί με την 13.1. 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...