Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 24/3/2023 at 9:58 ΜΜ, STATYSS said:

Κ μένα το κάνει .. πιστεύω είναι κάποια ασυμβατότητα εφαρμογής με το λογισμικό.....θα το φτιάξουν....

Έρχεται η Α.11.09...... 

Πιστεύω θα διορθωθεί τώρα με την Α.09 να φτιάξει .. Αναμενουμε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλησπέρα στην ομάδα. Μετά από ένα ατύχημα που είχε το oneplus 9 pro μου και επειδή μάλλον είναι σοβαρή η ζημιά προχώρησα σήμερα σε παραγγελία του 11 τα 16/256. Στην μέθοδο Standart shipping που επέλεξα πάει για 5 Απριλίου. Δεν είναι πολύς χρόνος για αποστολή από Πολωνία που τα στέλνουν? Πίστευα ότι μέχρι την Παρασκευή θα το είχα στα χέρια μου. Ποια είναι η εμπειρία σας? 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, P_papadis said:

Καλησπέρα στην ομάδα. Μετά από ένα ατύχημα που είχε το oneplus 9 pro μου και επειδή μάλλον είναι σοβαρή η ζημιά προχώρησα σήμερα σε παραγγελία του 11 τα 16/256. Στην μέθοδο Standart shipping που επέλεξα πάει για 5 Απριλίου. Δεν είναι πολύς χρόνος για αποστολή από Πολωνία που τα στέλνουν? Πίστευα ότι μέχρι την Παρασκευή θα το είχα στα χέρια μου. Ποια είναι η εμπειρία σας? 

Πέφτουν δύο σαββατοκύριακα μέσα μάλλον για αυτό. Πήρες το κουπόνι που δίνουν με subscribe 100 ευρώ? 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, ALIEN_3_ said:

Πέφτουν δύο σαββατοκύριακα μέσα μάλλον για αυτό. Πήρες το κουπόνι που δίνουν με subscribe 100 ευρώ? 

Ναι μου πέταξε το banner με το κουπόνι έβαλα το email και μου ήρθε. Το θέμα είναι ότι το κουπόνι ισχύει για αγορές άνω των 1000€ οπότε με το 16/256 στα 899€ πρέπει να πάρεις και άλλα πράγματα για να συμπληρώσεις το ποσό. Εγώ πείρα τις δύο θήκες που είχε και έναν wall charger έξτρα. Μου βγήκε σύνολο 905€ όλα μαζί 

Edited by P_papadis
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, P_papadis said:

Ναι μου πέταξε το banner με το κουπόνι έβαλα το email και μου ήρθε. Το θέμα είναι ότι το κουπόνι ισχύει για αγορές άνω των 1000€ οπότε με το 16/256 στα 899€ πρέπει να πάρεις και άλλα πράγματα για να συμπληρώσεις το ποσό. Εγώ πείρα τις δύο θήκες που είχε και έναν wall charger έξτρα. Μου βγήκε σύνολο 905€ όλα μαζί 

Έπρεπε να βάλεις τα ακουστικά που έχουν 180 κανονικά θα σου έβγαινε με το κουπόνι γύρο στα 930 . Είναι φοβερά τα ακουστικά!!

Edit. 924 τελικά. Εγώ στην θέση σου θα ακυρωνα και θα έκανα πάλι παραγγελία με τα ακουστικά. Εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου. Αν και πάλι τα πουλάς άνετα σφραγισμένα. Θήκη δίνουν μια δώρο .

IMG_20230326_235632.jpg

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Εχει κανει καποιος trade in στο site της oneplus?την συσκευη μπορεις να την στειλεις αφου παραλαβεις την νεα συσκευη?πως λειτουργει?

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, mike3550 said:

Εχει κανει καποιος trade in στο site της oneplus?την συσκευη μπορεις να την στειλεις αφου παραλαβεις την νεα συσκευη?πως λειτουργει?

Μπορείς να την στείλεις και αφού λάβεις την συσκευή και πριν την λάβεις. Πάντως δεν έχω διαβάσει καλά λόγια στο ίντερνετ για την συγκεκριμένη υπηρεσία. Δεν το έχω δοκιμάσει γιατί την συσκευή που είχα δεν την είχε ως επιλογή 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Έπρεπε να βάλεις τα ακουστικά που έχουν 180 κανονικά θα σου έβγαινε με το κουπόνι γύρο στα 930 . Είναι φοβερά τα ακουστικά!!

Edit. 924 τελικά. Εγώ στην θέση σου θα ακυρωνα και θα έκανα πάλι παραγγελία με τα ακουστικά. Εκτός και αν δεν σε ενδιαφέρουν καθόλου. Αν και πάλι τα πουλάς άνετα σφραγισμένα. Θήκη δίνουν μια δώρο .

IMG_20230326_235632.jpg

Το ξέρω για τα ακουστικά απλά ξέρω ότι δεν θα τα χρησιμοποιώ καθόλου οπότε τζάμπα θα τα πάρω, και δεν θέλω να μπαίνω και στην διαδικασία να τα πουλήσω. Εμένα δεν έδινε θήκη δώρο οπότε έπρεπε να προσθέσω μια. Για να φτάσω το χιλιάρικο έπρεπε να βάλω και άλλα πράγματα και από την στιγμή που φορτιστή αυτοκινήτου είχα έβαλα ακόμα και την άλλη θήκη και έναν ακόμα ταχυφορτιστη για να φτάσει στο καλάθι. Ούτως ή αλλιώς αυτά τα έξτρα αφαιρούνται με το κουπόνι και βγαίνει πάλι κοντά Στα 900 που ήταν και η τιμή μόνο της συσκευής 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Μπορείς να την στείλεις και αφού λάβεις την συσκευή και πριν την λάβεις. Πάντως δεν έχω διαβάσει καλά λόγια στο ίντερνετ για την συγκεκριμένη υπηρεσία. Δεν το έχω δοκιμάσει γιατί την συσκευή που είχα δεν την είχε ως επιλογή 

Και πληρωνεις το ποσο το τελικο?ας το στειλεις μετα το κινητο?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mike3550 said:

Και πληρωνεις το ποσο το τελικο?ας το στειλεις μετα το κινητο?

Δεν θυμάμαι ακριβώς τι ισχύει.το είχα διαβάσει από άλλους αλλά μου διαφεύγει τώρα. Ας απαντήσει κάποιο άλλο παιδί που το το έχει κάνει 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, mike3550 said:

Εχει κανει καποιος trade in στο site της oneplus?την συσκευη μπορεις να την στειλεις αφου παραλαβεις την νεα συσκευη?πως λειτουργει?

Μην μπλέκεται γιατί όσοι την έστειλαν.. έφαγαν άκυρο... Τους ξεφτελιζουν  .μπορεί να στην πάρουν κ 50 ευρω . Όχι θα βρουν σημάδια. Όχι γρατσουνιές.. όχι δεν λειτουργεί σωστά....

Καλύτερα δωστην έξω σε χέρι εσύ......

Γνώμη μου μην μπλέκεσαι θα μπλέξεις ..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, simeon_001 said:

Άσχημα νέα.... Αντε να δούμε πως θα πάνε τα updates... 

https://www.financialexpress.com/life/technology-oppo-oneplus-to-exit-some-european-markets-over-nokia-patent-dispute-report-3023651/

 

Δεν θα αλλαξει κατι στα updates...και τα pixel σε πολλες χωρες δεν πωλειται επισημα, αλλα οι ενημερωσεις υπαρχουν κανονικα.

Στην ουσια, σταματαει η πωληση των προιοντων της στις συγκεκριμενες χωρες, χωρις αυτο να σημαινει ο,τι δεν μπορεις να το παραγγειλεις απο καπου αλλου κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Μη λέμε τα ίδια και τα ίδια, δείτε λίγα μόνο ποστ παραπάνω 

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, stathakis21 said:

Στην Κίνα πήραν σήμερα την Α.10  και εμείς ακόμα με την Α.08 μειναμε... Τι κάνουν....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, STATYSS said:

Στην Κίνα πήραν σήμερα την Α.10  και εμείς ακόμα με την Α.08 μειναμε... Τι κάνουν....

Η Α.09 διάβασα ότι είχε αρκετά θέματα. Λογικά θα πάρουμε απευθείας την Α.10 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,σκέφτομαι να το πάρω και θα είναι η πρώτη φορά με oneplus,όσοι το έχετε καιρό θέλω να μου πείτε τι θέματα έχει, επειδή διαβάζω διάφορα στο Νετ. Ευχαριστώ πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, hittman said:

Καλησπέρα σε όλους,σκέφτομαι να το πάρω και θα είναι η πρώτη φορά με oneplus,όσοι το έχετε καιρό θέλω να μου πείτε τι θέματα έχει, επειδή διαβάζω διάφορα στο Νετ. Ευχαριστώ πολύ. 

Η συσκευή είναι πολύ καλή . Και εγώ πρώτη φορά σε OnePlus. Οθόνη πολύ καλά χρώματα,ταχύτητα φοβερή ,μπαταρία πολύ καλή. Δεν μου έχει ζεσταθεί ποτέ. Η καμερα αν και δεν την έχω τεσταρει πολύ ακόμη φαίνεται εξαιρετική. Εγώ προσωπικά θα ήθελα να έχει παραπάνω φωτεινότητα η οθόνη,δεν έχω βρει κάτι άλλο αρνητικό προς το παρόν. 

Τι έχεις διαβάσει που σε προβληματίζει?

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα φίλε μου και ευχαριστώ για την απάντηση, έχω διαβάσει για bug στης ειδοποίησης και το χειρότερο για κάτι green screen γραμμές σε βίντεο. Από 5g nfc λειτουργεί καλά?ο ήχος πρέπει να είναι πολύ καλός από ότι έχω δει. 

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, hittman said:

Καλησπέρα φίλε μου και ευχαριστώ για την απάντηση, έχω διαβάσει για bug στης ειδοποίησης και το χειρότερο για κάτι green screen γραμμές σε βίντεο. Από 5g nfc λειτουργεί καλά?ο ήχος πρέπει να είναι πολύ καλός από ότι έχω δει. 

Καλησπερες.Με την οθόνη δεν έχω παρατηρήσει κάτι τέτοιο ,ούτε έχει γραφτεί εδώ από κάποιον άλλον. Με τις ειδοποιήσεις ποιο είναι ακριβώς το bug ? Εμένα μου έρχονται κανονικά πάντα. Απλά δεν εμφανίζεται ο αριθμός των αδιαβαστων πάνω από το εικονίδιο της εφαρμογής. Κάτι το οποίο τελικά δεν είναι bug αλλά έτσι το έχουν από επιλογή τους. Λύνεται όμως αν βάλεις άλλον launcer. Το 5G είναι εξαιρετικό όπως και το nfc. Είναι τοσο δυνατό που πιάνει και από απόσταση 😁 . Για το 5G όμως παίζει ρόλο και ο πάροχος. Για παράδειγμα στην πόλη μου Σέρρες δεν έχω δει πάνω από 270 ταχύτητα από speedest της ίδιας της cosmote. Ενώ εχθές ήμουν Αλεξανδρούπολη και έκανα ένα τεστ και έπιασε 1170 !  Ο ήχος είναι μια χαρά δυνατός και καθαρός,δεν έχω προσωπικά παράπονο . Ότι άλλο θες εδώ είμαστε. Επίσης εάν το πάρεις από το επίσημο site έχεις 100 μερες περιθώριο να το επιστρέψεις εάν δεν σου αρέσει 

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια σε ευχαριστώ πολύ ας έρχονται κανονικά και δεν με απασχολεί αν έχει αριθμό, κουκίδα, η δεν ξέρω τι άλλο, θα το πάρω αύριο από κότσο και πάλι ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα στην παρεα απο χθες και εγω κατοχος της συσκευης..εχουμε καμια καλη θηκη να προτεινει καποιος?

Σκεφτομουνα την carbon την επισημη αλλα μου φαινεται λιγο ακριβη στα 40 ευρω..την εχει καποιος?αξιζει?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες. Περιμένουμε και εμείς για την παραλαβή. Το Tracking έχει κολλήσει 28/3. Αντε να έρθει γιατί δεν την παλεύω άλλο με το mi mix 2 που έχω για back up. 

Screenshot_2023-03-31-10-07-36-790-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-03-31-10-06-38-368-edit_com.android.chrome.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, P_papadis said:

Καλημέρες. Περιμένουμε και εμείς για την παραλαβή. Το Tracking έχει κολλήσει 28/3. Αντε να έρθει γιατί δεν την παλεύω άλλο με το mi mix 2 που έχω για back up. 

Screenshot_2023-03-31-10-07-36-790-edit_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2023-03-31-10-06-38-368-edit_com.android.chrome.jpg

Καλημέρα, και εμένα είχε κολλήσει για αρκετές μέρες και ήρθε ξαφνικά την μέρα που μου είχαν δώσει ως μέρα παράδοσης 

2 ώρες πριν, mike3550 said:

Καλημερα στην παρεα απο χθες και εγω κατοχος της συσκευης..εχουμε καμια καλη θηκη να προτεινει καποιος?

Σκεφτομουνα την carbon την επισημη αλλα μου φαινεται λιγο ακριβη στα 40 ευρω..την εχει καποιος?αξιζει?

Καλημέρα ,εγώ έχω την sandstone που μου είχε δωρεάν . Ωραία θήκη με ωραία αίσθηση. Ωστόσο πήρα μια βάση αυτόματη για το αυτοκίνητο της cafele και για κάποιο λόγο ο αισθητήρας κίνησης δεν δουλεύει με αυτήν την θήκη και με βλέπω να αλλάζω θήκη. Πολύ καλές θήκες έχει πάντα η Spigen . Εγώ με όλα τα κινητά Samsung που είχα πάντα τέτοια έπαιρνα 

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...