Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

59 minutes ago, ostvarivanje said:

Χαχαχαχαα Γιατί τι έχει ο Βλαχάκης; Απλά επειδή αναφέρθηκε στο χρώμα το λέω. Είπε ότι αν ήξερε ότι είναι τόσο γυαλιστερό θα έπαιρνε το μαύρο. 

Θήκη δεν θα βάλεις?? Ναι

Θα φαίνεται το χρώμα?? Οχι

Πάρε οποίο θέλεις. Το ίδιο είναι.. 

Το πράσινο πολύ εντυπωσιακό για τα δικά μου γουστα

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 947
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

6 ώρες πριν, FoT1s said:

9 στα 10 βιντεο που κανει, παντα δεν του αρεσει και κατι. Επισης, ο ιδιος λεει πως παντα παιρνει τα περιεργα χρωματα στα κινητα.

Να σου πω την αλήθεια δεν τον παρακολουθώ φανατικά. Έχω δει πάρα πολλά βιντεακι για το κινητό και σκέφτηκα να δω και αυτό μιας και ήταν το πρώτο από Ελλάδα. Γενικά μου άρεσε πολύ το πράσινο αλλά πολλές φορές αλλιώς το βλέπεις στο YouTube και αλλιώς είναι στην πραγματικότητα για αυτό και ρώτησα. 

Γιατί έχω την υποψία ότι δεν τον ενοχλεί τον Βλαχάκη οτιδήποτε είναι Galaxy S και iPhone;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Ας μην βγούμε περισσότερο off topic με τον Βλαχάκη...

Όπως είπε και ο φίλος παραπάνω,απο την στιγμή που θα μπεί σε θήκη,λίγη σημασία έχει το χρώμα.Εγω πάντως θα το έπαιρνα σε μαύρο,μελλοντικά αν θέλω να το πουλήσω,πιο εύκολα θα ''φύγει ' το μαύρο παρά το πράσινο.Έχω το 8pro σε μπλέ-πράσινο,θέλω να το πουλήσω και 2-3 δεν τους αρέσε το χρώμα...

Link to comment
Share on other sites

Δε χρησιμοποιούν όλοι αδιαφανείς θήκες. Για παράδειγμα εμένα μου αρέσουν οι διαφανείς. Ε δεν το παίρνω το κινητό για να το κρύβω. Γενικά μου αρέσει να χρησιμοποιώ διάφορες θήκες για να αλλάζει και η εμφάνιση του κινητού. 

Για την πώληση δε με ενδιαφέρει γιατί δεν τα πουλάω. Ή τα δίνω σε συγγενείς ή τα κρατάω εγώ. Δεν θα το αγοράσω με την προοπτική κάποιας μεταγενέστερης πώλησεις. Αλλά ο καθένας μας είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικές ανάγκες οπότε ανάλογα ενεργεί.

Για το 8 Pro, τι εννοείς μπλε-πράσινο; Εγώ σε πράσινο το έχω (αν δεν κάνω λάθος υπήρχε κανονικά και σε μπλε). Σκέφτεσαι να πάρεις το 11; Θα ήθελα να μάθω τις διαφορές, πάντως, που θα έχει το 11 από το 8Pro. Αν κάποιος έκανε αυτή την αλλαγή, ας γράψει σχετικά, αν και δε βλέπω και πολλούς να το έχουν αγοράσει.

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Δε χρησιμοποιούν όλοι αδιαφανείς θήκες. Για παράδειγμα εμένα μου αρέσουν οι διαφανείς. Ε δεν το παίρνω το κινητό για να το κρύβω. Γενικά μου αρέσει να χρησιμοποιώ διάφορες θήκες για να αλλάζει και η εμφάνιση του κινητού. 

Για την πώληση δε με ενδιαφέρει γιατί δεν τα πουλάω. Ή τα δίνω σε συγγενείς ή τα κρατάω εγώ. Δεν θα το αγοράσω με την προοπτική κάποιας μεταγενέστερης πώλησεις. Αλλά ο καθένας μας είναι διαφορετικός και έχει διαφορετικές ανάγκες οπότε ανάλογα ενεργεί.

Για το 8 Pro, τι εννοείς μπλε-πράσινο; Εγώ σε πράσινο το έχω (αν δεν κάνω λάθος υπήρχε κανονικά και σε μπλε). Σκέφτεσαι να πάρεις το 11; Θα ήθελα να μάθω τις διαφορές, πάντως, που θα έχει το 11 από το 8Pro. Αν κάποιος έκανε αυτή την αλλαγή, ας γράψει σχετικά, αν και δε βλέπω και πολλούς να το έχουν αγοράσει.

Το πράσινο εννοώ

Δεν το έχω πιάσει στα χέρια μου το 11,αλλά απ ότι διαβάζω έχει αρκετές διαφορές με το 8pro:ταχύτερος επεξεργαστής,ταχύτερη εσωτερική μνήμη,λογικά καλύτερη κάμερα (αν και δεν με πολυενδιαφέρει),λίγο καλύτερη οθόνη...

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, FoT1s said:

https://techblog.gr/mobile/oneplus-11-5g-to-fernei-ellada-o-kotsovolos-apokleistiko/

 

Πολυ καλη κινηση, ειδικα για οσους θελουν να το παρουν χωρις φπα!

Ε ναι.. στο περίμενε κάνα 2μηνο κ βλέπουμε ....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2023 at 2:06 ΜΜ, STATYSS said:

Ε ναι.. στο περίμενε κάνα 2μηνο κ βλέπουμε ....

Βγήκε η Α-08. Τώρα Την περναω......

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Αυτο παντως με την Oneplus να δινει ενημερωση του προηγουμενου μηνα, αντι του μηνα που εχουμε, ειναι λιγο καπως. Ειδικα, οταν βλεπεις ο,τι μοντελα πιο παλια απο το 11 και 10 παιρνουν με προτεραιοτητα ενημερωσεις.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, FoT1s said:

Αυτο παντως με την Oneplus να δινει ενημερωση του προηγουμενου μηνα, αντι του μηνα που εχουμε, ειναι λιγο καπως. Ειδικα, οταν βλεπεις ο,τι μοντελα πιο παλια απο το 11 και 10 παιρνουν με προτεραιοτητα ενημερωσεις.

Φαντασου δηλαδη να ειχες κανα samsung.. Η κανα τσαιομι... θα επαιρνες ενημερωσεις με το στανογομετρο.........

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Eyezdark said:

Από ogygen updater..? 

Ναι βάρα την... Όλα τέλεια... 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήμουν έτοιμος να πάρω το realme gt2 pro μιας και έχει πέσει αρκετά η τιμή του και τώρα ψήνομαι και για το 11 . Το είχε κάνεις το realme να με πει αν αξίζει τα περισσότερα χρήματα το OnePlus? Πέρα από τον επεξεργαστή που θα με καλύψουν σίγουρα και τα δύο κινητά με ενδιαφέρει η οθόνη και η κάμερα 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ALIEN_3_ said:

Παιδιά ήμουν έτοιμος να πάρω το realme gt2 pro μιας και έχει πέσει αρκετά η τιμή του και τώρα ψήνομαι και για το 11 . Το είχε κάνεις το realme να με πει αν αξίζει τα περισσότερα χρήματα το OnePlus? Πέρα από τον επεξεργαστή που θα με καλύψουν σίγουρα και τα δύο κινητά με ενδιαφέρει η οθόνη και η κάμερα 

Πάρε 11. Τέλεια οθόνη. Ακόμη πιο τέλειες οι φωτός....και από μπαταρία σούπερ... Καμία σχέση με προηγούμενα μοντέλα...

Πάρτο με κλειστά ματια

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Εχει καποιος op11 me watch 3 pro? Η gt3 ?? να ρωτησω κατι?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κρατήθηκα τελικά και την έριξα την παραγγελία. Ελπίζω να το ευχαριστηθω . Τσίμπησα το μαύρο μαζί με την θήκη δώρο sandstone και τα ακουστικά  Buds Pro 2 στα 924 από το επίσημο site . Άντε τώρα περίμενε να έρθει 😁

Τα ακουστικά τι λένε παιδιά είναι καλά? 

Το κινητό έχει κάποια προστασία στην οθόνη από μαμά? Ποιο είναι το καλύτερο τζαμακακι για το κινητό μας να το παραγγείλω?

 

Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, ALIEN_3_ said:

Δεν κρατήθηκα τελικά και την έριξα την παραγγελία. Ελπίζω να το ευχαριστηθω . Τσίμπησα το μαύρο μαζί με την θήκη δώρο sandstone και τα ακουστικά  Buds Pro 2 στα 924 από το επίσημο site . Άντε τώρα περίμενε να έρθει 😁

Τα ακουστικά τι λένε παιδιά είναι καλά? 

Το κινητό έχει κάποια προστασία στην οθόνη από μαμά? Ποιο είναι το καλύτερο τζαμακακι για το κινητό μας να το παραγγείλω?

 

Υπομονη σε λιγες μερες θα το εχεις...Τα ακουστικα ειναι σουπερ.. Εγω τα εχω σε πρασινο.. προστασια εχω εβαλα απο 10pro Tmax

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, YanniZ said:

Κάποιος με cosmote να επιβεβαιώσει για 5g, volte, vowifi?

ναι εισαι οκ...!!

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, YanniZ said:

Ευχαριστώ, είναι ο λόγος που το επιλέγω έναντι του pixel...

δεν θα το μετανιωσεις....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, YanniZ said:

Ευχαριστώ, είναι ο λόγος που το επιλέγω έναντι του pixel...

Και εγώ εκεί θα πήγαινα αλλά δεν έχω όρεξη να ασχολούμαι με root 

4 ώρες πριν, STATYSS said:

Υπομονη σε λιγες μερες θα το εχεις...Τα ακουστικα ειναι σουπερ.. Εγω τα εχω σε πρασινο.. προστασια εχω εβαλα απο 10pro Tmax

Είναι ακριβός τα ίδια με το δικό μας , ταιριάζει ακριβώς? Με το δακτυλικό όλα καλά ?  Ευχαριστώ 

Edit. Στις φωτό βλέπω δεν έχει τρύπα για την μπροστά κάμερα ,δεν επηρεάζει αυτός τις σελφι?

Edited by ALIEN_3_
Θοδωρης
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, YanniZ said:

Ευχαριστώ, είναι ο λόγος που το επιλέγω έναντι του pixel...

Περιμενε λιγο γιατι ισως στην ενημερωση Μαρτιου στα Pixel παιξει stock το volte, viwifi κτλ. Ολοι αυτο περιμενουν να δουν τι θα παιζει απ' ολα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...