Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 minutes ago, kotsirasn said:

όχι δεν είχε κανένα θέμα απείραχτο ήταν και μου είπαν λόγω της οθόνης,το κινητό το είχε η γυναίκα μου πάντα με θήκη.

Είχε γρατζουνιες κτλ? 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 951
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

10 minutes ago, STATYSS said:

Είχε γρατζουνιες κτλ? 

όχι ήταν πολύ προσεγμένο πάντα σε θήκη και με τζαμακι προστασίας, εύχομαι να μην κάνουν το ίδιο και σε άλλους φίλους που επέλεξαν ανταλλαγή.

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, kotsirasn said:

όχι ήταν πολύ προσεγμένο πάντα σε θήκη και με τζαμακι προστασίας, εύχομαι να μην κάνουν το ίδιο και σε άλλους φίλους που επέλεξαν ανταλλαγή.

Για αυτό σε ρωτάω....πόσο σου το εκτίμησαν αρχικά??

Καλά κ εσύ χωρίς να παραλαβεις το καινούριο έστειλες το παλιό τόσο γρήγορα? Μέχρι τον Μάιο δεν είχες περιθώριο να το στείλεις???

Κ πρόλαβαν κ αυτοί να κάνουν εκτίμηση κιόλας.......

Ρωτάω γιατί ένας δικός μου μπλέχτηκε....κ φοβάμαι ότι θα φάει τα μούτρα του...

1 minute ago, STATYSS said:

 

 

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

είχες δικαίωμα να το στείλεις πριν παραλάβεις, η αρχική εκτίμηση ήταν 250 ευρώ.

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kotsirasn said:

είχες δικαίωμα να το στείλεις πριν παραλάβεις, η αρχική εκτίμηση ήταν 250 ευρώ.

Ρε τα λαμόγια ρε...κ στην περίπτωση που δεν πληρώσεις ενώ έχεις παραλάβει το καινούριο τι γίνεται? 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

On 16/2/2023 at 8:58 ΜΜ, simeon_001 said:

Καλησπέρα, παρέλαβα

τα υπόλοιπα αύριο γιατί αν ανοίξω σήμερα θα βρωμάει τσίκνα ένα μήνα 😛

Αυτό που έχω ειναι Mate 20 pro (νομίζω οτι βγάζει χειρότερες φωτογραφίες απο όταν το πήρα αλλά μπορεί να είναι και ιδέα μου γιατί πλέον το μέτρο σύγκρισης ειναι ποιο νέα κινητά)

 

...

IMG_20230216_202707.jpg

Θήκη σιλικόνης είναι αυτή; Την είχε μέσα;

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, cocu said:

 

Δεν υπάρχει θήκη. Που βλέπεις την θήκη εσύ τώρα εδώ ..??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα και εγώ έτσι νόμιζα και έψαχνα πως βγαίνει... ξεφτίλα έκανα και με το νυχι μου μήπως βρω κάπου την άκρη...  Είναι το πράσινο... 🙃

Είναι πολύ smooth ολα η οθόνη πολύ ωραία και σε δοκιμή photos με άφησαν ευχαριστημένο (τουλάχιστον στο μέτρο σύγκρισης με το mate 20 pro που είχα...

Πήρε και ένα update 250MB

Τι μου λείπει:

 - το λαμπάκι των notification όταν είναι κλειστή η οθόνη

 - οτι δεν μπορώ στα notifications αν κάνω sweep δεξια αριστερά να τα διαγράψω ένα ένα (το έχουν αναφέρει σε πολλά reviews οποτε λογικά θα διορθωθει...)

 - στο self (όταν κάνω sweep down στην κεντρική βγάζει ενα self) εκεί δεν μπορώ να προσθέσω οτι widget θέλω έχει μόνο καποια συγκεκριμένα. Εκει θα ήθελα να έχω ημερολόγιο για παράδειγμα ή δίκή μου εφαρμογή καιρού που έχει widget για την κεντρική οθόνη αλλά δεν μου δίνει την επιλογή...

 

Δεν μπορώ να θεωρηθώ advanced user. Αν θέλετε να δώ κατι ή να δοκιμασω και να σας πώ ευχαριστως...

 

η θήκη εινια πολύ λεπτή και κομψή για τα γούστα μου. Προεξέχει λίγο μποστά και πίσω. Ομως πίσω νομίζω θέλει και πλαστικό ανάμεσα στις κάμερες (ένα σταυρό δηλαδή). Ειναι μεγάλη η επιφάνεια του γυαλιου και νομίζω οτι θα γδαρθεί κάποια στιγμή δεν γίνεται να το γλιτώσεις γιατι θεωριτικά θα το αφήνεις και πάντα με την κάμερα προς τα κάτω.

Θα ήθελα και μια θήκη να ακουμπάει σωστά γιατί τώρα στην ουσία ακουμπάει μόνο σε ένα σημείο οποτε δεν ειναι απολυτα σταθερό (βεβαια σε χρηση δεν σε ενοχλεί). Βεβαιαα λόγο design τηλεφώνου δεν νομίζω να γίνεται με λεπτή θηκη..

Edited by simeon_001
Link to comment
Share on other sites

Είχε θήκη μέσα; Επίσης οπότε και αν μπορέσεις να βάλει καμία φωτογραφία με 5,10 και 20 ψηφιακό ζουμ. 

Άρα μία χαρά φαίνεται το κινητό δηλαδή στα δικά σου μάτια. 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Είχε θήκη μέσα; Επίσης οπότε και αν μπορέσεις να βάλει καμία φωτογραφία με 5,10 και 20 ψηφιακό ζουμ. 

Άρα μία χαρά φαίνεται το κινητό δηλαδή στα δικά σου μάτια. 

Όχι λέμε δεν έχει θήκη μέσα....... Πήρε έξτρα άλλη ο φίλος....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα και εγώ, πανέμορφο αν και είναι υποκειμενικό. Δεν έχει θήκη μέσα ούτε στην 1+ βλέπω να έχει. 

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, johny_pl said:

παρέλαβα και εγώ, πανέμορφο αν και είναι υποκειμενικό. Δεν έχει θήκη μέσα ούτε στην 1+ βλέπω να έχει. 

Σε μαύρο ή πράσινο; Επίσης το αγόρασες με trade;

 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Εννοώ με παλιό κινητό, ένα 3Τ ώστε να πάρεις το κατοστάρικο

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johny_pl said:

Πράσινο. Δεν αξίζει το trade, ποτέ δεν άξιζε. Αδιάφορο.

Δώρο ακουστικά?? 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Η καθαρή μου γνώμη - καλύτερα για αυτό το ποσό των χρημάτων για να πάρετε ένα τηλέφωνο που αντιγράφει αυτή η μάρκα) επειδή υπάρχουν μειονεκτήματα, υπάρχει ένας προβληματικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων, δεν υπάρχει φόρτιση χωρίς καλώδιο, αρκετά βαρύ και παχύ, πολύ ισχυρή συμπίεση της ποιότητας των φωτογραφιών κατά την αποστολή (τόσο ισχυρή συμπίεση δεν παρατηρήθηκε με την ίδια samsung). Αλλά υπάρχουν και συν, όλα είναι υποκειμενικά εδώ. Προσωπικά δεν θα το έπαιρνα, νομίζω ότι είναι μεγάλο το τίμημα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Quwieso1243 said:

Η καθαρή μου γνώμη - καλύτερα για αυτό το ποσό των χρημάτων για να πάρετε ένα τηλέφωνο που αντιγράφει αυτή η μάρκα) επειδή υπάρχουν μειονεκτήματα, υπάρχει ένας προβληματικός αισθητήρας δακτυλικών αποτυπωμάτων, δεν υπάρχει φόρτιση χωρίς καλώδιο, αρκετά βαρύ και παχύ, πολύ ισχυρή συμπίεση της ποιότητας των φωτογραφιών κατά την αποστολή (τόσο ισχυρή συμπίεση δεν παρατηρήθηκε με την ίδια samsung). Αλλά υπάρχουν και συν, όλα είναι υποκειμενικά εδώ. Προσωπικά δεν θα το έπαιρνα, νομίζω ότι είναι μεγάλο το τίμημα.

Δεν κατάλαβα τπτ από όσα γράφεις...τι θες να πεις. ?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Εννοώ με παλιό κινητό, ένα 3Τ ώστε να πάρεις το κατοστάρικο

δεν θέλω να δώσω ένα κινητό για 100 ευρώ, σιγά το ποσό.

 

5 ώρες πριν, STATYSS said:

Δώρο ακουστικά?? 

Ε ναι εννοείται και μαμανε κιόλας.

 

4 ώρες πριν, STATYSS said:

Δεν κατάλαβα τπτ από όσα γράφεις...τι θες να πεις. ?

να πάρουμε λαγκσουνκ μάλλον εννοεί. Προτιμώ να τα κάψω πάρα να δώσω λεφτά στην σαμσουνκ.

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, johny_pl said:

δεν θέλω να δώσω ένα κινητό για 100 ευρώ, σιγά το ποσό.

 

Ε ναι εννοείται και μαμανε κιόλας.

 

να πάρουμε λαγκσουνκ μάλλον εννοεί. Προτιμώ να τα κάψω πάρα να δώσω λεφτά στην σαμσουνκ.

Σε πόσες μέρες ρε αδερφέ από την ημέρα  παραγγελίας που έκανες σου ήρθε??

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, johny_pl said:

δεν θέλω να δώσω ένα κινητό για 100 ευρώ, σιγά το ποσό.

 

 

Ναι αλλά το OnePlus 3T βγήκε πριν 7 (;) χρόνια. Οπότε δεν έχει και καμία αξία.

Επίσης μία γενική ερώτηση.

OnePlus 11 ή Samsung S22 Ultra;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, STATYSS said:

Σε πόσες μέρες ρε αδερφέ από την ημέρα  παραγγελίας που έκανες σου ήρθε??

14/2 το έστειλαν και 16/2 παρέλαβα αλλά πλήρωσα priority.

 

1 hour ago, ostvarivanje said:

Ναι αλλά το OnePlus 3T βγήκε πριν 7 (;) χρόνια. Οπότε δεν έχει και καμία αξία.

Επίσης μία γενική ερώτηση.

OnePlus 11 ή Samsung S22 Ultra;

Δεν είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος να ρωτήσεις για σαμσουνκ. προτιμώ να κάψω τα λεφτά από το να πάρω σαμσουνκ 

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, johny_pl said:

Δεν είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος να ρωτήσεις για σαμσουνκ. προτιμώ να κάψω τα λεφτά από το να πάρω σαμσουνκ 

Γιατί τόσο μεγάλη απέχθεια για τη Samsung; 

Αν και εγώ την έθεσα την ερώτηση γενικά για όλους. Μπαίνω στο δίλημμα (μήπως παίρνοντας το OnePlus 11 έναντι του s22 Ultra κάνω λάθος).

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, johny_pl said:

14/2 το έστειλαν και 16/2 παρέλαβα αλλά πλήρωσα priority.

 

Δεν είμαι ο κατάλληλος άνθρωπος να ρωτήσεις για σαμσουνκ. προτιμώ να κάψω τα λεφτά από το να πάρω σαμσουνκ 

Ναι και πότε έκανες την παραγγελία σου? Και εγώ πλήρωσα το 10ρικο να έρθει πιο γρήγορα κ πέρασε μια βδομάδα.....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Στα s23 που έβαλαν Snapdragon κάτι έγινε, s22 με exynos δεν θα έπαιρνα με τίποτα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chios said:

Στα s23 που έβαλαν Snapdragon κάτι έγινε, s22 με exynos δεν θα έπαιρνα με τίποτα.

Εντάξει, μετά το One ui 5 βελτιώθηκε πολύ η κατάσταση. Έχεις πάρει μήπως το Oneplus 11;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...