Jump to content

OnePlus 11


STATYSS
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τρομερό κινητό και μου δίνει η OnePlus 200€+100€ για να αποσύρω το OnePlus 9

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 952
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Πέραν του αισθητικού (το βρίσκω πολύ άσχημο το πίσω μέρος) νομίζω οτι όποιος έχει το 10,δεν αξίζει να κάνει την μετάβαση.Έχω το 8 pro 12/256 και με το πρόγραμμα ανταλλαγής ,μου βγαίνει 580 το 8/128...

Link to comment
Share on other sites

Εγω σκέφτομαι να το παραγγείλω από κινα μεριά. Εχει κανείς καμία εικόνα το τι παίζει? Γιατί βλέπω και έκδοση με 12/256 και την εχουν στα 700. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Gantem said:

Εγω σκέφτομαι να το παραγγείλω από κινα μεριά. Εχει κανείς καμία εικόνα το τι παίζει? Γιατί βλέπω και έκδοση με 12/256 και την εχουν στα 700. 

Εγγύηση δεν θα χεις. Να ξέρεις... Μην κάνεις το λάθος...  σκέψου το καλά. Ούτε μεταπώληση καλή . 

5 ώρες πριν, SergioChr said:

Πέραν του αισθητικού (το βρίσκω πολύ άσχημο το πίσω μέρος) νομίζω οτι όποιος έχει το 10,δεν αξίζει να κάνει την μετάβαση.Έχω το 8 pro 12/256 και με το πρόγραμμα ανταλλαγής ,μου βγαίνει 580 το 8/128...

Εγώ έχω το 10 pro και δεν μαρεσει καθόλου από πίσω.. κακάσχημο ..δωστό να φυγει

Edited by STATYSS

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Ετσι και αλλιως αν παθει κατι πλεον δεν αξιζει να επισκευαστουν πιστευω τα κινητα σημερα...250 ευρω για οθονη θελουν περιπου, με αυτα τα χρηματα περνεις καινουργιο.

οι περισσοτεροι youtubers απο κινα τα παιρνουν πλεον τα κινητα και εχουν εγγυηση απλα νομιζω πως παει στο ενα χρονο...και το oneplus το ενα απο κινα το ειχαν παρει οι περισσοτεροι

Link to comment
Share on other sites

Ξέρουμε αμα υποστηριζει esim?

phones' list: alcatel 311, SE t310, SE z600, SE k700i, Samsung zv30, nokia 6290, samsung g600, SE k770i, LG arena, Nokia 5800, nokia N82, nokia E72, htc hero, nokia N8, SE Xperia Neo V, Nokia N9, SE Xperia Mini, LG 4x HD, Blackberry Z10, Nokia Lumia 920, Nokia 101, Samsung Galaxy S4 mini LTE, LG G2, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S9+, Xiaomi Mi 10 5G
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Gantem said:

Ετσι και αλλιως αν παθει κατι πλεον δεν αξιζει να επισκευαστουν πιστευω τα κινητα σημερα...250 ευρω για οθονη θελουν περιπου, με αυτα τα χρηματα περνεις καινουργιο.

οι περισσοτεροι youtubers απο κινα τα παιρνουν πλεον τα κινητα και εχουν εγγυηση απλα νομιζω πως παει στο ενα χρονο...και το oneplus το ενα απο κινα το ειχαν παρει οι περισσοτεροι

Δεν υπάρχει περίπτωση να το πάρεις από Κίνα κ να το στείλεις στο σέρβις στην OnePlus εντός του χρόνου να στο φτιάξει....θα στο γυρίσει πίσω όπως είναι .. αδιάβαστος είσαι..

2 ώρες πριν, mobrol said:

Ξέρουμε αμα υποστηριζει esim?

Οχι ούτε καν

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω 100% , αλλά από ότι έχω διαβάσει από πολλούς πρέπει να τσεκαρεις το imei της συσκευής αν είναι από Κίνα και αν το δεχτεί η OnePlus τότε έχεις την εγγύηση για ένα χρόνο, αλλά δεν επιμένω γιατί και εγώ από αλλού το διάβασα και δεν ξέρω αν ισχύει... Για μαγαζιά από Ελλάδα για αγορά με αποφορολογηση ισχύει η εγγύηση; Γιατί και στην Ελλάδα στην ουσία από έξω τα φέρνουν και δεν γνωρίζω αν έχουν εγγύηση αντιπροσωπείας 

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Gantem said:

Δεν ξέρω 100% , αλλά από ότι έχω διαβάσει από πολλούς πρέπει να τσεκαρεις το imei της συσκευής αν είναι από Κίνα και αν το δεχτεί η OnePlus τότε έχεις την εγγύηση για ένα χρόνο, αλλά δεν επιμένω γιατί και εγώ από αλλού το διάβασα και δεν ξέρω αν ισχύει... Για μαγαζιά από Ελλάδα για αγορά με αποφορολογηση ισχύει η εγγύηση; Γιατί και στην Ελλάδα στην ουσία από έξω τα φέρνουν και δεν γνωρίζω αν έχουν εγγύηση αντιπροσωπείας 

Στο γυρίζουν πίσω σου λέω... Ούτε θα ασχοληθούν.. Δεν το καλύπτουν. Στο λέω 10000%...Από Ελλάδα ένα έτος από το κατάστημα αγοράς.. Αν βγάλεις άκρη .

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, STATYSS said:

Στο γυρίζουν πίσω σου λέω... Ούτε θα ασχοληθούν.. Δεν το καλύπτουν. Στο λέω 10000%...Από Ελλάδα ένα έτος από το κατάστημα αγοράς.. Αν βγάλεις άκρη .

Μην είσαι και τόσο σίγουρος σε αυτά που λες. 

Οπουδήποτε αλλού εκτός από τη σελίδα της OnePlus και το Amazon έχεις 1 χρόνο εγγύηση (εκτός αν άλλαξε κάτι από τον Ιούλιο του 2021.

Για παράδειγμα εδώ, αλλά οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν τις αντίστοιχες πληροφορίες και σε άλλα σημεία σε θέματα της OnePlus!

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, ostvarivanje said:

Μην είσαι και τόσο σίγουρος σε αυτά που λες. 

Οπουδήποτε αλλού εκτός από τη σελίδα της OnePlus και το Amazon έχεις 1 χρόνο εγγύηση (εκτός αν άλλαξε κάτι από τον Ιούλιο του 2021.

Για παράδειγμα εδώ, αλλά οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να βρουν τις αντίστοιχες πληροφορίες και σε άλλα σημεία σε θέματα της OnePlus!

Ισχύει ότι σου έγραψα. Είμαι απολύτως βέβαιος 

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, STATYSS said:

Ισχύει ότι σου έγραψα. Είμαι απολύτως βέβαιος 

Από πού προκύπτει αυτή η βεβαιότητα;

https://myphone.gr/forum/topic/182893/?do=findComment&comment=6799037

 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,προχώρησα σε παραγγελεία  το μαυρο 12/256, πρώτη φορά με 1+ ,ερχόμενος απο 

SONY XPERIA 1 II .

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsirasn said:

Καλησπέρα,προχώρησα σε παραγγελεία  το μαυρο 12/256, πρώτη φορά με 1+ ,ερχόμενος απο 

SONY XPERIA 1 II .

Με το καλό να παραλάβεις και να μας γράψεις εντυπώσεις. Από πότε και μετά οι αποστολές; 

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,προχώρησα σε παραγγελεία  το μαυρο 12/256, πρώτη φορά με 1+ ,ερχόμενος απο 
SONY XPERIA 1 II .

Γιατί 12/256 και όχι 16/256;
Εκτός και αν μπερδεύτηκες!
Επίσης διάβασα ότι έχει IP64, άρα έχει μια τυπική προστασία!
Ασύρματη φόρτιση είναι σίγουρο ότι δεν έχει;
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Titarasaudi said:


Γιατί 12/256 και όχι 16/256;
Εκτός και αν μπερδεύτηκες!

Μα έτσι κι αλλιώς στη σελίδα της OnePlus δεν έχει επιλογή για 12/256, οπότε μάλλον 16 εννοούσε

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Σωστα  λάθος εκανα το σωστό  ειναι 16/256 ,Ευχαριστώ 

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

Αποστολή από τις 16 Φεβρουαρίου... Και γω αναμονή..

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Titarasaudi said:


Γιατί 12/256 και όχι 16/256;
Εκτός και αν μπερδεύτηκες!
Επίσης διάβασα ότι έχει IP64, άρα έχει μια τυπική προστασία!
Ασύρματη φόρτιση είναι σίγουρο ότι δεν έχει;

Όχι, δεν έχει σίγουρα. Όσο για το IP64, σήμερα ή εχτές νομίζω το ανακοίνωσε επίσημα η εταιρεία.

https://techblog.gr/mobile/oneplus-11-pistopoiisi-ip64-se-oles-tis-agores/

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

Για την ακρίβεια είναι 16gb +4gb.....

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχει κανείς εμπειρία με το trade in? Μου βγάζει ένα ποσό άμεσης έκπτωσης. Τι γίνεται αν στείλω την συσκευή μου και τελικά την χαρακτηρίσουν σε χειρότερη κατάσταση? 

Διάβασα κάποια ανησυχητικά post για το θέμα σε αλλα ξένα forums.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, strange_thomas said:

Καλημέρα, έχει κανείς εμπειρία με το trade in? Μου βγάζει ένα ποσό άμεσης έκπτωσης. Τι γίνεται αν στείλω την συσκευή μου και τελικά την χαρακτηρίσουν σε χειρότερη κατάσταση? 

Διάβασα κάποια ανησυχητικά post για το θέμα σε αλλα ξένα forums.

Mπορείς να αναφέρεις τι σχόλια,γιατι και εγώ trade in έκανα και θα στείλω το παλιό κινητό τη Δευτέρα με DHL 

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, kotsirasn said:

Mπορείς να αναφέρεις τι σχόλια,γιατι και εγώ trade in έκανα και θα στείλω το παλιό κινητό τη Δευτέρα με DHL 

Είδα στο reddit και σε κάποια άλλα που μου πετάνε το Google για περιπτώσεις υποτίμησης δλδ καμία 100€ κάτω.

Είδα αναφορά για υποτίμηση λόγω καθυστερήσεων παράδοσης με αιτιολογία ότι άλλαξε η αγορά (τραγικο) και κάποιες απαντήσεις σχετικά με πρόβληματα που οι κάτοχοι δεν παραδέχονται (πχ screen burn in) κτλ.

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι γίνεται από την στιγμή που έχεις ήδη πληρώσει με έκπτωση.

Εμένα μου βγάζει άμεσα -220€ και το κινητό που σκέφτομαι να στείλω είναι στην πένα. Έστω ότι τελικά μου πουν ότι αξίζει λιγότερα... Τι θα συμβεί? Πληρώνω την διαφορά? 

Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, strange_thomas said:

Είδα στο reddit και σε κάποια άλλα που μου πετάνε το Google για περιπτώσεις υποτίμησης δλδ καμία 100€ κάτω.

Είδα αναφορά για υποτίμηση λόγω καθυστερήσεων παράδοσης με αιτιολογία ότι άλλαξε η αγορά (τραγικο) και κάποιες απαντήσεις σχετικά με πρόβληματα που οι κάτοχοι δεν παραδέχονται (πχ screen burn in) κτλ.

Αυτό που δεν κατάλαβα είναι τι γίνεται από την στιγμή που έχεις ήδη πληρώσει με έκπτωση.

Εμένα μου βγάζει άμεσα -220€ και το κινητό που σκέφτομαι να στείλω είναι στην πένα. Έστω ότι τελικά μου πουν ότι αξίζει λιγότερα... Τι θα συμβεί? Πληρώνω την διαφορά? 

και εγώ έχω πληρώσει για τη παραγγελεία με εκπτωση  -220ευρώ ,δεν γνωρίζω τι κάνουμε αν μας πόυνε λιγότερη αξία,μία λύση είναι επιστροφή του τηλεφώνου εντός 14 ημερών 

ΝΟΚΙΑ Ν95 -ΝΟΚΙΑ Ν8 - NEXUS 4- HTC M8 -NOKIA 1020 -XPERIA Ζ5-Lumia 950xl
Link to comment
Share on other sites

Ποιο κινητό δίνετε; Επίσης με δικά σας έξοδα το στέλνετε;

ANDROID DEVICES: OnePlus 7 Pro / ONEPLUS 6T / ONEPLUS 5T / ONEPLUS 3T / MOTOROLA NEXUS 6 / LG G2 / LG OPTIMUS G / LG E960 NEXUS 4 / GOOGLE NEXUS 7 / GOOGLE GALAXY NEXUS / NEXUS S (BY SAMSUNG) / NOKIA 5800 / SAMSUNG WAVE / SAZEM MY V-65
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 11

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...