Jump to content

Password resets και login


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

38 minutes ago, Dim 33 said:

Pio email ? den θυμαμαι το μαιλ , μονο το nick εβαζα και τον κωδικο μου  Ζητουσε μαζι με τον nick kai @e-mail

 

Στο προφιλ σου, https://myphone.gr/forum/settings/ δες πιο mail είχες δόσει όταν έκανες εγγραφή. Αυτό θα βάζεις αντί για το "Dim 33"

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως αντιμετωπίζω διάφορα προβλήματα. Π.χ. σε Windows PC μπαίνω κανονικά. Στο tapatalk (pro) ενώ κάνω login όταν πάω να ποστάρω κάτι βλέπω αυτό το μήνυμα:

image.png.4b1d9adaf0b29f113f91ebf03c7202ac.png

Δοκίμασα τα πάντα, log out/log in, αλλαγή password, clear cache μέχρι και reinstall... τίποτα.

Επίσης από iphone Safari δε δέχεται τα credentials μου. Κι εκεί δοκίμασα clear data για το myphone κτλ. αλλά τίποτα. Παραδόξως σε iphone Chrome μπαίνω κανονικά. Τι μπορεί να φταίει; Χρειάζεται να κάνω κάτι παραπάνω; Μπορείτε να δείτε αν είναι θέμα του λογαριασμού μου;

Ευχαριστώ.

 

 

Edited by TimDeLAY
Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν θυμάσαι το μαιλ που είχες γραφτεί εδω παλιά (το έχεις χάσει δλδ) και γιαυτό δεν μπορείς να κάνεις ανάκτηση κωδικού στείλε πμ στους mod με ότι πληροφορίες θυμάσαι και λίγο υπομονή
Του εχω γραψει πιο πάνω:

"Στο προφιλ σου, https://myphone.gr/forum/settings/ δες πιο mail είχες δόσει όταν έκανες εγγραφή. Αυτό θα βάζεις αντί για το "Dim 33""


Tapa


Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, blizard said:

Τον παλιό του πρέπει να έχει ξεχάσει, ο dim 33 είναι νεος λογαριασμός

Σηκώνω λευκή σημαία 🙂

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πριν, blizard said:

Το φορουμ επιτρέπει μόνο ενα λογαριασμό ανα e-mail ,

 

Και για πες μου ρε παλικάρι πως έφτοιαξα εγώ αυτό τον νέο λογαριασμό με το email που είχα εδώ μέσα ;

Οι admin ακόμα να μου απαντήσουν τι θα γίνει με τα password request που στέλνω και δεν λαμβάνω τίποτα.Προσπαθώ εδώ και μέρες να ανακτήσω το παλιό μου nickname (tarantules) αλλά απάντηση δεν παίρνω από κανένα.

Edited by tarantules999
Link to comment
Share on other sites

On 7/2/2023 at 8:56 ΠΜ, MyPhone Admin said:

Οσοι ειχατε δηλωμενο παλιο mail στο οποιον πλεον δεν εχετε προσβαση, στειλτε μου ενα PM με το ονομα του account σας ενα τωρινο σας mail και θα τα "ενωσω" για να μπειτε κανονικα

 

@YRRRAH

You got mail! 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mobileras2 said:

You got mail! 

Εαν αναφέρεσαι σε εμένα , το πρόβλημά μου δεν είναι οτι δεν έχω πρόσβαση στο email.Έγραψα παραπάνω τι πρόβλημα υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, tarantules999 said:

Εαν αναφέρεσαι σε εμένα , το πρόβλημά μου δεν είναι οτι δεν έχω πρόσβαση στο email.Έγραψα παραπάνω τι πρόβλημα υπάρχει

Στον admin πήγαινε, αλλά καμμία απάντηση ακόμη.

Παντως οι admins θα μπορούσαν να γράψουν ένα τοπικ (όπως αυτό που είμαστε τώρα) και να ενημέρωναν τον κόσμο ότι σε 5 π.χ. ημέρες θα γίνει password reset, οπότε να προλαβαιναμε να αλλάξουμε e-mail όσοι δεν είχαμε προσβαση στο δηλωμενο e-mail. 

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, blizard said:

Λογικά αυτό έγινε γιατι ΔΕΝ είχες δηλώσει αυτό το mail στον παλιό σου λογαριασμό  😉 .. όπως και έγω  είχα ενα mail του 2003 τελικά εδω πριν βγει το gmail που έχω χασει.

Οπότε αν θυμηθείς παλιό σου δοκίμασε εκει εφόσον το έχεις, η λίγο υπομονή για το πμ στον μοντ ... μπορείς να γράφεις μέχρι τότε, και μετά θα τα φτιάξουν όλα

 

Κάνεις λάθος.Αυτό το email είναι δηλωμένο και κανένα άλλο.Δεν υπάρχει παλιό email.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, mobileras2 said:

Υπάρχει κάποιος άλλος admin να αλλάξει το email μου γιατί ο MyPhoneAdmin δεν μου απαντάει; Ευχαριστώ. 

Έχουν πάει διακοπές μάλον...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλημέρα είχα το username elephant και από χθες που προσπάθησα να πω δεν τα κατάφερα και έφτιαξα ένα άλλο μπορώ να επαναφέρω τον παλιό λογαριασμό;

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλησπερα σας, μπορείτε να μου στείλετε νέο κωδικό στο mail  μου; Προσπάθησα πολλες φορες αλλά δεν έρχεται. Ευχαριστώ. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα σας. Εδώ και 3 μέρες μου λέει ότι είμαι  banned. Έχω κάνει όσα προτείνετε ωστόσο το πρόβλημα παραμένει. Το όνομα του λογαριασμού μου είναι vlasismiriagos

Link to comment
Share on other sites

Ενώ από κινητό μπορώ να σχολιάσω από PC δεν γίνεται.δεν με αφηνει να συνδεθώ τι μπορεί να φταίει;

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Δεν μπορώ να μπω από chrome σε υπολογιστή ούτε tablet. Μπαίνω από tapatalk. Σήμερα ξαφνικά έκανε logout και δεν μπαίνει
Καμία λύση?

Μπηκα ενταξει. Κατι συμβαινει εχω 1 mail στο tapatalk και 1 στο myphone διαφορετικο με το ενα μπαινει το αλλο μου λεει banned ενω στο tapatalk μπαινω με αυτο και στο myphone γραφει αυτο. Λιγο μπερδεμα αλλα ενταξει τα βρηκαμε. 
a7726bcd419fd1e7b5db4c4f0046cef3.jpg

Στάλθηκε από το SM-T720 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Edited by king2009
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Θα ηθελα και απο εδω να ευχαριστησω τον δημητρη απο την διαχειριση του myphone , για τον λογαριασμο μου ξεκολλησε επιτελους .Βεβαια απο laptop εχω ακομα θεμα αλλα απο κινητο ολα οκ.

hell was full so i came back. Forza scuderia ferrari forza valentino rossi

htc 3470 htc trophy htc desire x htc sensation HTC ONE m7 m8 m9 nougat ICE rom

htc mini hd ROM EΚΔΟΣΗ 3.50. ΒΥ ΝSOURM with cookiehome tab

htc u ultra custom rom lineageOS Android 12 by tarkzim

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλησπέρα σας .Σε  ποιον μπορώ να απευθυνθώ για το προφίλ μου το παλιό που μόνο απο tapatalk μπορώ να μπω και απο πουθενά αλλού;

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ενω κανω login με τον κωδικο μου μεσω browser PC, στον browser του κινητου δεν κανει login. Λεει για wrong credentials ενω και στις 2 περιπτωσεις κανω copy paste τον κωδικο. Υπαρχει προβλημα στον browser του κινητου ;

Link to comment
Share on other sites

On 23/11/2023 at 1:43 ΜΜ, runner70 said:

ρε παιδια ενω κανω login με τον κωδικο μου μεσω browser PC, στον browser του κινητου δεν κανει login. Λεει για wrong credentials ενω και στις 2 περιπτωσεις κανω copy paste τον κωδικο. Υπαρχει προβλημα στον browser του κινητου ;

Απανταω στον εαυτο μου, η σελιδα για το login στο forum ειναι myphone.gr/forum/ , οχι το σκετο myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα, ειχα καιρο να μπω στο φορουμ και ειδα οτι για συνδεση χρειαζεται email. Ενα εμαιλ που θυμομουν οτι ειχα χρησιμοποιησει μπηκε κανονικα αλλα δεν ειναι το προφιλ που χρησιμοποιουσα παλια. Μπορει καποιος admin να βοηθησει να επαναφερω τον λογαριασμο που ειχα;

Ηταν ο @SagoniasSlutRose

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, xaplophilous said:

Kαλησπερα, ειχα καιρο να μπω στο φορουμ και ειδα οτι για συνδεση χρειαζεται email. Ενα εμαιλ που θυμομουν οτι ειχα χρησιμοποιησει μπηκε κανονικα αλλα δεν ειναι το προφιλ που χρησιμοποιουσα παλια. Μπορει καποιος admin να βοηθησει να επαναφερω τον λογαριασμο που ειχα;

Ηταν ο @SagoniasSlutRose

@athanaso77 μήπως μπορείς να βοηθήσεις?

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
8 ώρες πριν, xaplophilous said:

@athanaso77 μήπως μπορείς να βοηθήσεις?

Καλημέρα. Θέλεις να γίνουν merged οι δύο λογαριασμοί και να κρατήσεις το SagoniasSlutRose;

Ποιο e-mail χρησιμοποιείς και θέλεις να μπει εκεί;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και εγώ έχω πρόβλημα με τον λογαριασμό δεν μπορώ να συνδεθώ... Δεν δέχεται κωδικό και δεν έρχεται email για να κάνω reset τον κωδικό... Μόνο από Tapatalk μπορώ να μπω ..@talexop

Ευχαριστώ@athanaso77 όλα καλά!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



http://routerutilities.blogspot.com/ - Εργαλεία για routers

http://earthquakesgr.blogspot.com/ - Σεισμοί Ελλάδος

http://sendtogps.blogspot.com/ - google maps -> ανοίξτε με το gps πρόγραμμά σας.

talexop Kernel for Note4 910C

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...