Jump to content

Password resets και login


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κλειδωθεί απέξω με την χωρίς σοβαρό  λόγο αλλαγή κωδικού 

Δεν έρχεται τίποτα στο δηλωμένο email μου 

τωρα γράφω με προσωρινό 

με βλέπω να κάνω νέο λογαριασμό 

έφαγα μεγάλη φόλα 😤😤😶🌫️😱😱

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τότε τι να πω απ' ότι φαίνεται έχω μόνο εγώ πρόβλημα με το lag της σελίδας και απ' ότι φαίνεται είναι η μόνη σελίδα που έχω αυτή τη τρομερή καθυστέρηση(lag) σε οτιδήποτε και αν κάνω.

Edited by adais
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, YRRRAH said:

Έχω κλειδωθεί απέξω με την χωρίς σοβαρό  λόγο αλλαγή κωδικού 

Δεν έρχεται τίποτα στο δηλωμένο email μου 

τωρα γράφω με προσωρινό 

με βλέπω να κάνω νέο λογαριασμό 

έφαγα μεγάλη φόλα 😤😤😶🌫️😱😱

Στα "Ανεπιθύμητα" είδες? Εάν και στην περίπτωσή μου έρχονταν κανονικά οι ειδοποιήσεις στο μέιλ.

My TVboxes : H96 max X3 4/32 , HK1 Box 4/32 , X88 King 4/128 , Beelink GT1 2/16, X96 max Plus 4/32 (2101w)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ούτε να μπω μπορώ, ούτε mail έρχεται. Μόνο από Tapatalk, ενώ κάνω αποσύνδεση, μπαίνει. Θα το δω το απόγευμα με την ησυχία μου... Μάλλον κάτι κάνω λάθος.
Πρέπει να βάλω το mail μου, η το username με καινούριο κωδικο;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Καλημερα

οι περισσοτεροι που εχετε στειλει οτι δεν σας ερχετε mail, ειτε εχει παει στα σπαμ, ειτε ειχατε εγγραφει με αλλο, παλιο mail στο οποιο δεν εχετε προσβαση. Και στις δυο περιπτωσεις λυνουμε το θεμα χειροκινητα, αλλα πρωτα δειτε τα σπαμ!

Οσοι ειχατε δηλωμενο παλιο mail στο οποιον πλεον δεν εχετε προσβαση, στειλτε μου ενα PM με το ονομα του account σας ενα τωρινο σας mail και θα τα "ενωσω" για να μπειτε κανονικα

 

@YRRRAH

Link to comment
Share on other sites

Θα το γράψω εδώ μπας και το δει κάποιος admin….

Εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν έχω τη δυνατότητα να δεχτώ και να στείλω προσωπικό μήνυμα…. Τι θα γίνει μ’ αυτό το πράγμα???

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που μπήκε το Tapatalk στο νέο forum δεν δουλεύουν τα pm στην εφαρμογή. Εννοείται ότι κανονικά μπορώ να στείλω και να λάβω, απλά το Tapatalk είναι σαν να τα αγνοεί.

Link to comment
Share on other sites

Από τότε που μπήκε το Tapatalk στο νέο forum δεν δουλεύουν τα pm στην εφαρμογή. Εννοείται ότι κανονικά μπορώ να στείλω και να λάβω, απλά το Tapatalk είναι σαν να τα αγνοεί.
Αναφέρομαι γενικότερα και όχι στο Tapatalk...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Εμένα με αφήνει τωρα να μπώ με το προφίλ μου (αφού έβαλα εκ νέου τον κωδικό μου), αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα που επισυνάπτω σε εικόνα. Πατάω επάνω αλλά με βγάζει πάλι στην ίδια σελίδα.

Στιγμιότυπο οθόνης 2023-02-07 103146.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως όταν έκανα request από το browser του κινητού για αλλαγή κωδικού δεν μου ήρθε μύνημα. Όταν έκανα από το PC μου ήρθε άμεσα και έγινε η αλλαγή.
Μετά έκανα σύνδεση με το email και το νέο κωδικό και έτσι δούλεψε και το Tapatalk.

Στάλθηκε από το M2101K6G μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Αναφέρομαι γενικότερα και όχι στο Tapatalk...

sent from my S21 FE 8/256

Δηλαδή ούτε στον browser στα βγάζει; Αν ανοίξεις το menu δεν έχει εικονίδιο με φακελάκι;
Εμένα με αφήνει τωρα να μπώ με το προφίλ μου (αφού έβαλα εκ νέου τον κωδικό μου), αλλά μου βγάζει αυτό το μήνυμα που επισυνάπτω σε εικόνα. Πατάω επάνω αλλά με βγάζει πάλι στην ίδια σελίδα.
930137578_2023-02-07103146.thumb.jpg.7e65a24a82af90c2f9cc15bcf586993b.jpg
Αυτό δεν είναι μήνυμα για εσένα, αλλά ειδοποίηση/ενημέρωση για όλους. Banner δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως κανενα mail δεν ηρθε που να με προειδοποιει για αλλαγη κωδικου. Εννοειται πως ακομη περιμενω να μου αποστειλλετε mail με νεο κωδικο......

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Αυτό δεν είναι μήνυμα για εσένα, αλλά ειδοποίηση/ενημέρωση για όλους. Banner δηλαδή.

Όχι ούτε από τον browser…. Εδώ αναγκάστηκα και έκανα καινούργιο προφίλ το οποίο φυσικά μου επέτρεπε αποστολή και λήψη προσωπικών μηνυμάτων Μόνο και μόνο για να στείλω προσωπικό μήνυμα στον@nagata Όποιος το διαβάσε Έκανε διαγραφή το καινούργιο προφίλ από μόνος του και απλά αγνόησε αυτό που του έγραψα…

Επειδή όμως αγαπητέ είσαι Θεσσαλονίκη Ίσως σε πετύχω καμιά φορά στο δρόμο να σε Ρωτήσω και από κοντά το γιατί…

Έπειδή σε ξέρω και με ξέρεις έχουμε βρεθεί σε meeting….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όλα καλά επανήλθα με νέο κωδικό κλπ. Θα δω και την σελίδα από το pc το μεσημέρι. Μέχρι στιγμής δεν βλέπω κάτι περίεργο από το κινητό. 

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, Konstantine73 said:


Όχι ούτε από τον browser…. Εδώ αναγκάστηκα και έκανα καινούργιο προφίλ το οποίο φυσικά μου επέτρεπε αποστολή και λήψη προσωπικών μηνυμάτων Μόνο και μόνο για να στείλω προσωπικό μήνυμα στον@nagata Όποιος το διαβάσε Έκανε διαγραφή το καινούργιο προφίλ από μόνος του και απλά αγνόησε αυτό που του έγραψα…

Επειδή όμως αγαπητέ είσαι Θεσσαλονίκη Ίσως σε πετύχω καμιά φορά στο δρόμο να σε Ρωτήσω και από κοντά το γιατί…

Έπειδή σε ξέρω και με ξέρεις έχουμε βρεθεί σε meeting….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Καλησπέρα. Για κάνε ένα check να δεις αν σου δουλεύουν τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Για κάνε ένα check να δεις αν σου δουλεύουν τώρα.

Επιτέλους….

Σ’ ευχαριστώ πολύ …

Να πείτε όμως στον αγαπητό Ναγκατα Ότι αυτές οι συμπεριφορές δεν τιμούν ένα διαχειριστη σελίδας….


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς αναγκαστηκα να κανω νεο προφιλ.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται νέο προφίλ μια χαρά έκανα αλλαγή password και μπήκα κανονικά, και Tapatalk δουλεύει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Εκανα αλλαγή κωδικού όλα καλα απο υπολογιστή, αλλά απο κινητο εξακολουθεί να μην με αφήνει να συνδεθώ ακόμα, εκανα και διαγραφή cookies στο κινητο.

Edit Ακυρο ολα καλα και απο κινητο απλα ημουν ανυπομονος καλη ευκολια και σε ολους τους υπολοιπους που αντιμετωπισουν προβλημα

Edited by xloupas
Huawei Honor Note 10/Xbox One S/etc.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να μπω με τον κανονικό λογαριασμό μου (έφτιαξαν αυτόν, για να κάνω post).

Ούτε mail μου έρχεται.

Κάνω login μόνο από pc, δεν χρησιμοποιώ ποτέ κινητό.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
21 ώρες πριν, aenaos15 said:

Δυστυχως κανενα mail δεν ηρθε που να με προειδοποιει για αλλαγη κωδικου. Εννοειται πως ακομη περιμενω να μου αποστειλλετε mail με νεο κωδικο......

Καλημερα, νομιζω σου εφτιαξα τους λογαριασμους οπως μου ζητησες! Υπαρχει ακομα προβλημα? Με τον παλιο σου λογαριασμο κανε recover password, βαζεις νεο κωδικο και συνεχιζεις κανονικα!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το offtopic, αλλά πάντα το είχα απορία.

Γιατί κάνει τόση ώρα να ανοίξει το site/forum όταν είμαι logged in ενώ logged out ανοίγει κατευθείαν?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...