Jump to content

Samsung Galaxy S23


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

25 minutes ago, crt said:

Ευχαριστώ, για μένα δεν υπάρχει καμία απολύτως διαφορά... Επομένως, υπάρχει σίγουρα πρόβλημα.

Η οθόνη γενικά μου φαίνεται λίγο υποτονική, σαν να μην είναι σαν τις καλές της samsung, αυτή είναι η αίσθηση που μου δίνει. Θα πρέπει να ξαναπάω στο σέρβις, υπάρχει αδυναμία ρύθμισης της θερμοκρασίας χρώματος, θα δω τι θα μου πουν. 

Στο s23 ultra που έχω δε θα έλεγα ότι η  διαφορά είναι αισθητή...ίσα που τη καταλαβαίνεις και αυτό αν παρατηρήσεις....τη μόνη διαφορά που βλέπω εγώ είναι στο άσπρο...στο εικονίδιο βοηθός και cpu x που έχουν ασπρο 

Screenshot_20240408_175733_Gallery.jpg

Screenshot_20240408_175719_Gallery.jpg

Screenshot_20240408_175702_Gallery.jpg

Screenshot_20240408_175649_Gallery.jpg

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Andreaszel said:

Στο s23 ultra που έχω δε θα έλεγα ότι η  διαφορά είναι αισθητή...ίσα που τη καταλαβαίνεις και αυτό αν παρατηρήσεις....τη μόνη διαφορά που βλέπω εγώ είναι στο άσπρο...στο εικονίδιο βοηθός και cpu x που έχουν ασπρο 

 

Στη λειτουργία οθόνης και στην εξισορροπιση λευκού όταν επιλέγεις θερμό ή ψυχρό παρατηρεις κάποια αλλαγή; 

Από κάτω στις συνθετες ρυθμίσεις όπου ρυθμίζεις τα χρώματα ξεχωριστά;

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, crt said:

Στη λειτουργία οθόνης και στην εξισορροπιση λευκού όταν επιλέγεις θερμό ή ψυχρό παρατηρεις κάποια αλλαγή; 

Από κάτω στις συνθετες ρυθμίσεις όπου ρυθμίζεις τα χρώματα ξεχωριστά;

Οι εικόνες που ανέβασα είναι από το εξισορρόπηση λευκού...τέρμα δεξιά τερμα αριστερά..ψυχρο θερμό δηλαδή.στις συνθέτες ρυθμίσεις που λες από κάτω..πάλι διαφορά δε βλέπω εγω τόση μεγάλη...για μένα πρέπει να παρατηρήσεις κ να εστιάσεις σε ένα συγκεκριμένο σημείο κ αφού κάνεις πολλές φορές την εναλλαγή να δεις αυτή τη μικρή διαφορά. Εγώ δε παρατηρώ μεγάλη διαφορά είτε στο θερμό είτε στο ψυχρό..διαφορά υπάρχει.αλλα όχι τόσο μεγάλη για μένα...θα έλεγα πάρα πολύ μικρή διαφορά είναι ανάμεσα στο θερμό κ το ψυχρό 

Edited by Andreaszel
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που είχα και τα δύο κινητά μαζι με το 23 ουλτρα για κάνα μήνα περίπου είχα εντυπωσιαστεί από την απόδοση της οθόνης του απλού S23 (8/256 έκδοση). Έπαιζε στα ίσα σε φωτεινότητα κάτω από τον ήλιο και την είχα όπως όλα μου τα κινητά Samsung στην επιλογή έντονα χρώματα.

Edited by konakis
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...