Jump to content

Samsung Galaxy S23+


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πως μπορώ να βλέπω τη ταχύτητα σύνδεσης των δεδομένων και του wifi όταν είμαι συνδεδεμένος?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 336
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

συγγνωμη αλλα μου συσχετιζεις τα ultra που φορανε τελειως διαφορετικους αισθητηρες, με τα plus που εχουν ολοιδια στοιχεια? συγγνωμη αλλα διαφωνω με το σκεπτικο. αν θες κανε ενα συγκριτικο με τα 2 κινητα να δουμε διαφορες, αλλα θεωρητικα επειδη το s23 ultra τραβαει καλυτερα, που εχει και αλλο αισθητηρα, να το αποδιδουμε στον επεξεργαστη και αρα να λεμε οτι και τα Plus εχουν διαφορες, νομιζω οτι ειναι τουλαχιστον ατοπο.

Νικόλα δεν το ήξερα αυτό.Νομιζα πως το ultra έναν φακό έχει μόνο διαφορετικό με τα μικρά.

Συγνώμη γράψε άκυρο αν δεν ισχύουν όσα είπα.

Άρα στα μικρά η μόνη διαφορά με τα 22αρια μικρά είναι ο Gen 2;

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

 

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

 

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

 

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

 

Edited by panosfx

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, panosfx said:

Νικόλα δεν το ήξερα αυτό.Νομιζα πως το ultra έναν φακό έχει μόνο διαφορετικό με τα μικρά.

Συγνώμη γράψε άκυρο αν δεν ισχύουν όσα είπα.

Άρα στα μικρά η μόνη διαφορά με τα 22αρια μικρά είναι ο Gen 2;

 

 

 

 

Από κάμερα ναι δεν έχουν καμία διαφοράσε καμιά κάμερα. Σίγουρα μπορεί να βοηθήσει ο Snap αλλά οκ δε γίνονται θαύματα για να διαφέρει τόσο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

συγγνωμη αλλα μου συσχετιζεις τα ultra που φορανε τελειως διαφορετικους αισθητηρες, με τα plus που εχουν ολοιδια στοιχεια? συγγνωμη αλλα διαφωνω με το σκεπτικο. αν θες κανε ενα συγκριτικο με τα 2 κινητα να δουμε διαφορες, αλλα θεωρητικα επειδη το s23 ultra τραβαει καλυτερα, που εχει και αλλο αισθητηρα, να το αποδιδουμε στον επεξεργαστη και αρα να λεμε οτι και τα Plus εχουν διαφορες, νομιζω οτι ειναι τουλαχιστον ατοπο.

Νομιζω οτι με συγκριτικα που θα γινουν αναμεσα στα 2 μοντελα θα βγαλουμε πιο σαφη συμπερασματα αν αξιζει η μεταβαση σε s23 plus η οχι....παντως μετα το  update σε ui 5.1 το s22 plus στην κυριολεξια παει σφαιρα...καμερα αψογη μερα νυκτα... ομαλη αποκριση μπαταρια που εχει βελτιωθει....γενικα ολα μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

On 24/2/2023 at 4:10 ΜΜ, bekatakis said:

Πως μπορώ να βλέπω τη ταχύτητα σύνδεσης των δεδομένων και του wifi όταν είμαι συνδεδεμένος?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ βάζω αυτή την εφαρμογή 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.internet.speed.meter.lite&hl=el

Νομίζω η samsung δεν έχει όπως η xiaomi ας πούμε.

Θωμάς
Link to comment
Share on other sites

Έκλεισα κι εγώ την πρώτη μέρα, μετάβαση από S21+.

Την πρώτη ώρα είχα ανάμεικτα συναισθήματα, η ποιότητα των υλικών μου φάνηκε υποδεέστερη της προηγούμενης συσκευής, η αλλαγή του μεγέθους έτσι κι έτσι (πιο κοντό και πιο πλατύ), smoothness πάνω κάτω το ίδιο, οπότε σκεφτόμουν αν έκαμα καλά που φαγώθηκα να πουλήσω το παλιό και να αναβαθμίσω.

Μια ημέρα μετά, με βόλεψε περισσότερο το συγκεκριμένο μέγεθος, έχει μακράν πιο αισθητό και κυρίως σταθερό smoothness η συσκευή ανεξαρτήτως διεργασίας (δεν σπάει ποτέ), με θήκη το νιώθεις πιο premium λόγω σωστού πάχους συσκευής στο χέρι, οι κάμερες καλύτερες σε αρκετές συνθήκες και η μπαταρία κατά 40% καλύτερη.

Στα αρνητικά, συνεχίζω να πιστεύω πως δεν ήταν καλή η υλοποίηση φέτος από θέμα υλικών, απλά επειδή θα το έχω μόνιμα σε θήκη προσωπικά δεν με πειράζει. Όχι το ίδιο καλός ήχος στα μπάσα του, και πάλι μια χαρά ωραίος είναι, αλλά όχι όπως του S21+.

Γενικά σαν αναβάθμιση κατά την προσωπική μου άποψη αξίζει μόνο και μόνο λόγω snapdragon, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Είναι ίσως λίγο και το ψυχολογικό πάντα που θέλουμε να δικαιολογήσουμε την αγορά μας, το μικρόβιο της αναβάθμισης, αλλά προσωπικά μετά από μια μόλις μέρα δηλώνω σούπερ χαρούμενος με την αναβάθμιση!

Αν θα το πρότεινα σε κάποιον που έχει το S22+; Αν δεν έχει θέματα με τη μπαταρία, όχι. Σε κάποιον με προηγούμενο μοντέλο; Ναι, υπάρχουν διαφορές.

Επίσης με THL CSC δουλεύουν spam call protection, voice recording, wallet κλπ.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Sofos_5 said:

Έκλεισα κι εγώ την πρώτη μέρα, μετάβαση από S21+.

Την πρώτη ώρα είχα ανάμεικτα συναισθήματα, η ποιότητα των υλικών μου φάνηκε υποδεέστερη της προηγούμενης συσκευής, η αλλαγή του μεγέθους έτσι κι έτσι (πιο κοντό και πιο πλατύ), smoothness πάνω κάτω το ίδιο, οπότε σκεφτόμουν αν έκαμα καλά που φαγώθηκα να πουλήσω το παλιό και να αναβαθμίσω.

Μια ημέρα μετά, με βόλεψε περισσότερο το συγκεκριμένο μέγεθος, έχει μακράν πιο αισθητό και κυρίως σταθερό smoothness η συσκευή ανεξαρτήτως διεργασίας (δεν σπάει ποτέ), με θήκη το νιώθεις πιο premium λόγω σωστού πάχους συσκευής στο χέρι, οι κάμερες καλύτερες σε αρκετές συνθήκες και η μπαταρία κατά 40% καλύτερη.

Στα αρνητικά, συνεχίζω να πιστεύω πως δεν ήταν καλή η υλοποίηση φέτος από θέμα υλικών, απλά επειδή θα το έχω μόνιμα σε θήκη προσωπικά δεν με πειράζει. Όχι το ίδιο καλός ήχος στα μπάσα του, και πάλι μια χαρά ωραίος είναι, αλλά όχι όπως του S21+.

Γενικά σαν αναβάθμιση κατά την προσωπική μου άποψη αξίζει μόνο και μόνο λόγω snapdragon, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Είναι ίσως λίγο και το ψυχολογικό πάντα που θέλουμε να δικαιολογήσουμε την αγορά μας, το μικρόβιο της αναβάθμισης, αλλά προσωπικά μετά από μια μόλις μέρα δηλώνω σούπερ χαρούμενος με την αναβάθμιση!

Αν θα το πρότεινα σε κάποιον που έχει το S22+; Αν δεν έχει θέματα με τη μπαταρία, όχι. Σε κάποιον με προηγούμενο μοντέλο; Ναι, υπάρχουν διαφορές.

Επίσης με THL CSC δουλεύουν spam call protection, voice recording, wallet κλπ.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Εχω παραλληλα το s21 και το s22 plus.ενα απο τα 2 σκεφτομαι να το θυσιασω για να παρω το s23 plus.με τα λεγομενα σου μαλλον θα πρεπει να δωσω το s21 plus...η αληθεια ειναι οτι απο ηχο το s21 plus ειναι λιγο πιο δυνατο και λιγο πιο πανω σε ποιοτητα απο το s22 plus..σε καμερα κυριως νυχτα το s22 plus  ειναι καλυτερο και η οθονη πιο φωτεινη....θεωρω οτι το s23 plus με τον snap επεξεργαστη θα ναι καλυτερο οπως ειπες σε αυτονομια...s21 plus και s22 plus πανω κατω μπαταρια 1ημερας εχουν ...

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, Sofos_5 said:

Έκλεισα κι εγώ την πρώτη μέρα, μετάβαση από S21+.

Την πρώτη ώρα είχα ανάμεικτα συναισθήματα, η ποιότητα των υλικών μου φάνηκε υποδεέστερη της προηγούμενης συσκευής, η αλλαγή του μεγέθους έτσι κι έτσι (πιο κοντό και πιο πλατύ), smoothness πάνω κάτω το ίδιο, οπότε σκεφτόμουν αν έκαμα καλά που φαγώθηκα να πουλήσω το παλιό και να αναβαθμίσω.

Μια ημέρα μετά, με βόλεψε περισσότερο το συγκεκριμένο μέγεθος, έχει μακράν πιο αισθητό και κυρίως σταθερό smoothness η συσκευή ανεξαρτήτως διεργασίας (δεν σπάει ποτέ), με θήκη το νιώθεις πιο premium λόγω σωστού πάχους συσκευής στο χέρι, οι κάμερες καλύτερες σε αρκετές συνθήκες και η μπαταρία κατά 40% καλύτερη.

Στα αρνητικά, συνεχίζω να πιστεύω πως δεν ήταν καλή η υλοποίηση φέτος από θέμα υλικών, απλά επειδή θα το έχω μόνιμα σε θήκη προσωπικά δεν με πειράζει. Όχι το ίδιο καλός ήχος στα μπάσα του, και πάλι μια χαρά ωραίος είναι, αλλά όχι όπως του S21+.

Γενικά σαν αναβάθμιση κατά την προσωπική μου άποψη αξίζει μόνο και μόνο λόγω snapdragon, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Είναι ίσως λίγο και το ψυχολογικό πάντα που θέλουμε να δικαιολογήσουμε την αγορά μας, το μικρόβιο της αναβάθμισης, αλλά προσωπικά μετά από μια μόλις μέρα δηλώνω σούπερ χαρούμενος με την αναβάθμιση!

Αν θα το πρότεινα σε κάποιον που έχει το S22+; Αν δεν έχει θέματα με τη μπαταρία, όχι. Σε κάποιον με προηγούμενο μοντέλο; Ναι, υπάρχουν διαφορές.

Επίσης με THL CSC δουλεύουν spam call protection, voice recording, wallet κλπ.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Καλημέρα, χρόνια πολλά. Από πλευράς σήματος WiFi βλέπεις κάποια διαφορά σε σχέση με το S22?

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραλληλα το s21 και το s22 plus.ενα απο τα 2 σκεφτομαι να το θυσιασω για να παρω το s23 plus.με τα λεγομενα σου μαλλον θα πρεπει να δωσω το s21 plus...η αληθεια ειναι οτι απο ηχο το s21 plus ειναι λιγο πιο δυνατο και λιγο πιο πανω σε ποιοτητα απο το s22 plus..σε καμερα κυριως νυχτα το s22 plus  ειναι καλυτερο και η οθονη πιο φωτεινη....θεωρω οτι το s23 plus με τον snap επεξεργαστη θα ναι καλυτερο οπως ειπες σε αυτονομια...s21 plus και s22 plus πανω κατω μπαταρια 1ημερας εχουν ...
Θα έλεγα το S21+ για λόγους αξίας μεταπώλησης, γιατί μετά και η εγγύηση του θα τελειώνει και η μπαταρία θα ξεκινήσει να μην αποδίδει όπως κατά την αγορά της συσκευής.
Καλημέρα, χρόνια πολλά. Από πλευράς σήματος WiFi βλέπεις κάποια διαφορά σε σχέση με το S22?
Χαίρεται και χρόνια πολλά! Δεν είχα το S22+ για να έχω άποψη, σε σχέση με το S21+ που είχα δεν βλέπω διαφορές, δεν το παρατήρησα για να είμαι ειλικρινής κιόλας, καλά δούλευε το προηγούμενο, καλά δουλεύει κι αυτό!

Sent from my SM-S916B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Διαπιστώνω το εξής πρόβλημα. Η αυτόματη εναλλαγή μεταξύ WiFi και phone data δεν είναι ομαλή, και οδηγεί σε διακοπή της ροής δεδομένων (πχ σταματά το ραδιόφωνο). 

Για να δώσω παράδειγμα, βρίσκομαι σπίτι με ανοικτά τόσο το WiFi όσο και το 4G. Με το βγαίνω από το σπίτι (οπότε χάνεται το σήμα του WiFi), σταματά πχ το ραδιόφωνο παρόλο που το 4G έχει καλό σήμα...

Έχει κανείς κάποια ιδέα γιατί συμβαίνει;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Διαπιστώνω το εξής πρόβλημα. Η αυτόματη εναλλαγή μεταξύ WiFi και phone data δεν είναι ομαλή, και οδηγεί σε διακοπή της ροής δεδομένων (πχ σταματά το ραδιόφωνο). 
Για να δώσω παράδειγμα, βρίσκομαι σπίτι με ανοικτά τόσο το WiFi όσο και το 4G. Με το βγαίνω από το σπίτι (οπότε χάνεται το σήμα του WiFi), σταματά πχ το ραδιόφωνο παρόλο που το 4G έχει καλό σήμα...
Έχει κανείς κάποια ιδέα γιατί συμβαίνει;
Δεν αντιμετωπίζω τέτοια θέματα, ωστόσο παρατηρώ πως μερικές φορές στο άσχετο δεν μου δουλεύουν σωστά τα routines που έχω ρυθμίσει.
Θα το ψάξω μήπως είναι δική μου λάθος ρύθμιση αλλά δε νομίζω...

PS. Ήταν δική μου ρύθμιση, όλα οκ δουλεύει σούπερ!

Sent from my SM-S916B using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Sofos από μπαταρία έχεις βγάλει κάποια συμπεράσματα; ή είναι νωρίς ακόμα; 
Από τις πρώτες φορτίσεις και χρήση καταλαβαίνει κάποιος τη διαφορά στη μπαταρία και στο smoothness αντίστοιχα.

Από τη μία πολύ ευχάριστο που ήρθε με snapdragon, από την άλλη τόσα χρόνια λυπηρό που μας είχαν χωρίς... καλός χρυσός ο Exynos αλλά εδώ μιλάμε για αισθητές διαφορές.

Είναι γύρω στο +30% πάνω σε μπαταρία, με απαιτητική χρήση θα σου βγάλει 100% τη μέρα.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Έχει περάσει κάποιος την ενημέρωση ασφαλείας Μαρτίου;
Όλα οκ;

Δουλεύει τόσο απροβλημάτιστα που δεν θέλω να το πειράξω καθόλου!

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα,
Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω!

Έχω AOD ενεργοποιημένη και θέλω όταν μου έρχεται ειδοποίηση να φαίνεται με λεπτομέρειες και όχι να δείχνει μόνο το σήμα της εφαρμογής!

Έχω επιλέξει τις παρακάτω επιλογές που φαίνονται στη φωτογραφία αλλά τίποτα.

Έχει κανείς κάποια ιδέα;36cfca0aa88f4a52bdda89ded9592621.jpg

Στάλθηκε από το SM-S916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στη παρέα,
Θέλω να σας κάνω μια ερώτηση γιατί θα σκάσω!

Έχω AOD ενεργοποιημένη και θέλω όταν μου έρχεται ειδοποίηση να φαίνεται με λεπτομέρειες και όχι να δείχνει μόνο το σήμα της εφαρμογής!

Έχω επιλέξει τις παρακάτω επιλογές που φαίνονται στη φωτογραφία αλλά τίποτα.

Έχει κανείς κάποια ιδέα;36cfca0aa88f4a52bdda89ded9592621.jpg

Στάλθηκε από το SM-S916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


στις ρυθμίσεις της lock screen εκεί πας... και πατάς details... 9c2e09b7f00bb83f75da140cb9b17735.jpg
Link to comment
Share on other sites

στις ρυθμίσεις της lock screen εκεί πας... και πατάς details... 9c2e09b7f00bb83f75da140cb9b17735.jpg
Στη lock screen ναι, δείχνει λεπτομέρειες των ειδοποιήσεων.
Στην AOD αυτό δε γίνεται;; Εκεί φαίνεται μόνο το εικονίδιο, σωστά;

Στάλθηκε από το SM-S916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Στη lock screen ναι, δείχνει λεπτομέρειες των ειδοποιήσεων.
Στην AOD αυτό δε γίνεται;; Εκεί φαίνεται μόνο το εικονίδιο, σωστά;

Στάλθηκε από το SM-S916B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

AOD ναι μόνο εικονίδια...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καινούριος κάτοχος. Ένα μόνο προβληματάκι έχω το οποίο είναι εκνευριστικό. Μόλις χτυπάει κλήση, ο ήχος κλήσης κολλάει στα πρώτα 2-3 δευτερόλεπτα, ενώ στη συνέχεια ακούγεται κανονικά ο ήχος κλήσης χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχει τύχει σε κανέναν; 

Link to comment
Share on other sites

Καινούριος κάτοχος. Ένα μόνο προβληματάκι έχω το οποίο είναι εκνευριστικό. Μόλις χτυπάει κλήση, ο ήχος κλήσης κολλάει στα πρώτα 2-3 δευτερόλεπτα, ενώ στη συνέχεια ακούγεται κανονικά ο ήχος κλήσης χωρίς κανένα πρόβλημα. Έχει τύχει σε κανέναν; 
Με γεια σου, δοκίμασες επανεκκίνηση της συσκευής ή αλλαγή του ήχου κλήσης;

Δεν αντιμετώπισα ποτέ κάτι αντίστοιχο.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofos_5 said:

Με γεια σου, δοκίμασες επανεκκίνηση της συσκευής ή αλλαγή του ήχου κλήσης;

Δεν αντιμετώπισα ποτέ κάτι αντίστοιχο.

Sent from my SM-S916B using Tapatalk
 

Να σαι καλά! Ναι, και επανεκκίνηση και αλλαγή ήχου κλήσης, αλλά το θέμα παραμένει. 🤷

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά από σήμερα είμαι κάτοχος του s23 Plus γνωρίζει κάποιος να μου πει αν ο φορτιστής s21fe κάνει για το κινητό? 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, anastasiah said:

Χρόνια πολλά από σήμερα είμαι κάτοχος του s23 Plus γνωρίζει κάποιος να μου πει αν ο φορτιστής s21fe κάνει για το κινητό? 

αν εννοεις εαν πιανει τη μεγιστη ταχυτητα φορτισης δεν το ξερω, αλλα οσο πιο παλιος και αργος τοσο καλυτερα για τη διαρκεια ζωης της μπαταριας...οποτε απο αυτη τη σκοπια μην το φοβασαι

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο link με τον σωστό φορτιστή μην πάρω ότι ναναι? 
ευχαριστω εκ των προτέρων 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, anastasiah said:

Υπάρχει κάποιο link με τον σωστό φορτιστή μην πάρω ότι ναναι? 
ευχαριστω εκ των προτέρων 

Τι εννοείς σωστό; Για μένα σωστός είναι ο αργός. Αν θες τον πιο γρήγορο τότε απλα πάρε Samsung 25watt και άνω αλλά αυτό δε σημαίνει ότι κάνεις καλό στη μπαταρία επειδή θαβαλεις τον γνήσιο και γρήγορο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...