Jump to content

Samsung Galaxy S23 Ultra


Vlasismiriagos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

3 ώρες πριν, challenge143 said:

Κάνε κ μια επανεκκίνηση το ρουτερ μπας κ έχει φάει κανένα λόξιγκα ή έχει φουλάρει από τις πολλές συσκευές που είναι συνδεδεμένο κ δοκίμασε το πάλι 

Μπορώ να πω πως μετα την επανεκκίνηση του ρουτερ δουλεύει μια χαρα! Αν το ξανακάνει θα ενημερώσω. Ευχαριστώ!

Αν και το βλέπω να χάνει το σήμα σε σημείο που δεν το έχανε πριν. Εχω πολυ δυνατό σήμα μέσω ενός Asus RT-AX86U. Τώρα που γράφω το έχασε.

Edited by NIKOS X
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, stcp said:

Εγω εστειλα χτες ενα αγνωστου ταυτοτητας γκουμουτσο-κουμπατο κινητο που μου χαρισε ο Ιμπραημ απο το μαγαζακι με τις θηκες στη γωνια. Ουτε λογος να αναβει. Σημερα μπηκαν τα 100!!! Προσφορα για το Smartphone σας ελεγε το mail!!! Μαρκα: unknown!!!

Χαχαχα! 

Να' ναι καλα!

Αξία συσκευής 0.

Κουπόνι 100. 

Σύνολο 100. 

Κάπως έτσι ξε φορτώθηκαμε άχρηστα κινητά μη λειτουργικά και πήραμε και το κατοστάρικο από την Samsung. 

 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μετά από πόσες εργάσιμες μέρες έρχεται το δεύτερο email για τη απόσυρση του κινητού. Αφού φυσικά έχει έρθει το αρχικό μετά την εγγραφή στο members;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, costsa41 said:

Μετά από πόσες εργάσιμες μέρες έρχεται το δεύτερο email για τη απόσυρση του κινητού. Αφού φυσικά έχει έρθει το αρχικό μετά την εγγραφή στο members;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αν εννοείς το δεύτερο από την Samsung που έχει κωδικό 100 ευρώ μέσα, σε έως 7 εργάσιμες μου είχαν πει που ρώτησα τηλεφωνικά. 

Σε μένα ήρθε στης 5 ή 6 εργάσιμες. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

 

6 minutes ago, costsa41 said:

Μετά από πόσες εργάσιμες μέρες έρχεται το δεύτερο email για τη απόσυρση του κινητού. Αφού φυσικά έχει έρθει το αρχικό μετά την εγγραφή στο members;

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

 

μέσα σε 7 εργάσιμες, το γράφει και στο mail επιβεβαίωσης όταν κάνεις την αίτηση για το voucher

Edited by OverClocker

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, OverClocker said:

 

 

μέσα σε 7 εργάσιμες, το γράφει και στο mail επιβεβαίωσης όταν κάνεις την αίτηση για το voucher

Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω μεηλ. 

Αυτο έγραφε σε μένα. 

Ούτε 7 ούτε 5. 

Εγώ πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω.. 

Γενικά έριξα πολλά τηλέφωνα για πληροφορίες, μέχρι να καταφέρω να πάρω και τα 100 ευρώ έκπτωση στο καλάθι και τα συν 100 για το trade in. 

Χαλάλι του όμως, day one 512 Samsung σ αυτή την τιμή δύσκολα βρίσκεις. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, NIKOS X said:

Και εμένα το κάνει συνέχεια!! Ακριβώς το ίδιο, μόνο στο ενα S23 που έχω, στο άλλο δεν το κάνει. Το έβγαλα απο το δίκτυο και το ξαναέβαλα και πάλι τα ίδια. Ακριβώς μετα το update.

Αδερφέ έχω την εντύπωση ότι μετά από ένα restart του κινητού έστρωσε.Ρίξε μια ματιά αν θες κι εσύ να δεις

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, margianniss said:

Αδερφέ έχω την εντύπωση ότι μετά από ένα restart του κινητού έστρωσε.Ρίξε μια ματιά αν θες κι εσύ να δεις

Κάντε και ένα clear cache από recovery mode καλού-κακού

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Σε S23 ultra που έχω δεν εμφανιζει στο samsung members την προωθητική ενέργεια.

Νομίζω και καποιος αλλος κατοχος το ειχε αναφερει.

Εχει εντοπισει μηπως καποιος απευθειας link για τη διαδικασία? 

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, v@gelis said:

Σε S23 ultra που έχω δεν εμφανιζει στο samsung members την προωθητική ενέργεια.

Νομίζω και καποιος αλλος κατοχος το ειχε αναφερει.

Εχει εντοπισει μηπως καποιος απευθειας link για τη διαδικασία? 

Κάνε επανεκκίνηση και βάλε σιμ (αν δεν έχεις)

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, Dark_Lord said:

Πάντως το gsmarena τους δίνει σχεδόν ακριβώς την ίδια βαθμολογία (-25.5 και -25.6), To s22u όντως υπολειπόταν. Μην ξεχνάμε ότι πλέον μιλάμε για συσκευή με ενσωματωμένο πενάκι, κάτι που μπορεί να οδηγεί σε παραχωρήσεις στον διαθέσιμο χώρο του hardware.

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s21_ultra-review-2219p3.php

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s23_ultra-review-2526p3.php

Τι να πω τα βάζω δίπλα δίπλα, μόνο dolby atmos στο automatic και όλα τα άλλα normal, παίζει spotify και εναλλάσσω τηλέφωνα. Η μέρα με τη νύχτα!!  Το S23 είναι σαν μπουκωμένο, με πνιγμένες μεσαίες και χωρίς ένταση.

.. και αντε δικαιολογώ το hardware ομως μετά τα συνδέω σε JBL Boombox και ο ήχος του S23 εχει πάλι την ίδια χροιά. Μπουκωμένος και με πνιγμένες μεσαίες.  Τα ίδια και στα Bluetooth ακουστικά.

UPDATE

Τελικά δικό μου λάθος!! Είχα κατεβάσει το FX Equaliser PRO και έμπαινε σε λειτουργία αυτόματα με την κλασσική καμπύλη Πάνω τα μπάσα, κάτω οι μεσαίες και πάνω τα πρίμα. Το έκλεισα και όλα καλά.  🙂

Edited by qosmio
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, kountoura said:

Επεξεργαζόμαστε την εγκυρότητα της συμμετοχής σας για την οποία θα ενημερωθείτε μέσω μεηλ. 

Αυτο έγραφε σε μένα. 

Ούτε 7 ούτε 5. 

Εγώ πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω.. 

Γενικά έριξα πολλά τηλέφωνα για πληροφορίες, μέχρι να καταφέρω να πάρω και τα 100 ευρώ έκπτωση στο καλάθι και τα συν 100 για το trade in. 

Χαλάλι του όμως, day one 512 Samsung σ αυτή την τιμή δύσκολα βρίσκεις. 

έχεις δίκιο, ξέθαψα το mail και όντως δεν το έγραφε εκεί, είμαι σίγουρος ότι κάπου το είχα διαβάσει, εκτός αν ήταν στην φόρμα καταχώρησης των στοιχείων στο samsung members.

Ericsson T28s - Nokia 3330 - Siemens S45 - Siemens S55 - Siemens SL45i - Siemens SX1 - Motorola MPX200 - Siemens SX1 Limited - Siemens CX75 - Qtek 8310 - Nokia N95 - Samsung Omnia i900 - SonyEricsson X10i - Samsung Galaxy S - Samsung Galaxy S2 - Samsung Galaxy Note2 - Samsung Galaxy Note4 - Samsung Galaxy Note9 - Samsung Galaxy S23 Ultra - Samsung Galaxy S24 Ultra

122897885_Screenshot2023-02-162220155.jpg.e6f51eae4d98bfe4a1f50dd86c3c27d3.jpg

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, OverClocker said:

έχεις δίκιο, ξέθαψα το mail και όντως δεν το έγραφε εκεί, είμαι σίγουρος ότι κάπου το είχα διαβάσει, εκτός αν ήταν στην φόρμα καταχώρησης των στοιχείων στο samsung members.

Μπορεί να το διάβασες και εδώ που το έγραψα εγώ πριν λίγες ημέρες.. 🙂 

Οκ όλα καλά. 

Να προχωρήσει η διαδικασία γρήγορα σε όλους! 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Βλάση, αν σου απαντήσουν κάτι ενημέρωσε και εμάς. Γιατί σε εμένα πρότειναν να κάνω restart τη συσκευή...
Έλα το έφτιαξαν. Έκανα τη διαδικασία και προχώρησε κανονικά!

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, qosmio said:

Τι να πω τα βάζω δίπλα δίπλα, μόνο dolby atmos στο automatic και όλα τα άλλα normal, παίζει spotify και εναλλάσσω τηλέφωνα. Η μέρα με τη νύχτα!!  Το S23 είναι σαν μπουκωμένο, με πνιγμένες μεσαίες και χωρίς ένταση.

.. και αντε δικαιολογώ το hardware ομως μετά τα συνδέω σε JBL Boombox και ο ήχος του S23 εχει πάλι την ίδια χροιά. Μπουκωμένος και με πνιγμένες μεσαίες.  Τα ίδια και στα Bluetooth ακουστικά.

UPDATE

Τελικά δικό μου λάθος!! Είχα κατεβάσει το FX Equaliser PRO και έμπαινε σε λειτουργία αυτόματα με την κλασσική καμπύλη Πάνω τα μπάσα, κάτω οι μεσαίες και πάνω τα πρίμα. Το έκλεισα και όλα καλά.  🙂

Είπα και εγώ ...μου έκανε εντύπωση τόσο μεγάλη αντιληπτή διάφορα..

nokia 3330 - motorola V560 -  sony ericsson K800i - LG KU990 - nokia E5 - huawei ideos x5 pro - sony xperia ray - Lg optimus L7 II - HTC one x- iphone 4- iphone 5 - ipad mini - samsung galaxy note 4 - iphone 6 - ipad air - iphone 7 plus - samsung galaxy s10+ - xiaomi pad 5 - samsung galaxy s22 ultra - samsung galaxy s23 ultra

samsung galaxy watch, samsung galaxy watch 5 pro

Toshiba Satellite L775, Dell Latitude 3420, Asus Zenbook 14 Oled

Link to comment
Share on other sites

Κάνω την εγκατάσταση παιχνιδιών και το σύστημα πηγαίνει αυτόματα και τα αποθηκεύει όλα σε φάκελο ονομαζόμενο "Τα παιχνίδια μου" που όμως δεν έχω δημιουργήσει εγώ. Ψάχνω να βρω τον σχετικό φάκελο, αλλά αυτός δεν υπάρχει πουθενά! Ξέρει κανείς πως μπορώ να εμφανίσω αυτόν τον φάκελο???

Edited by Tips2022
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα απανταχού λάτρεις του S23 Ultra.

Καθότι και έγω μπήκα στον πειρασμό να αλλάξω το παλίο μου τηλέφωνο με το S23 Ultra την περίοδο προπαραγγελίας θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την διαδικασία της Panda για την επιστρόφη του τηλεφώνου.

Αφου έκανα όλη την γραφειοκρατική διαδικασία με την Samsung παρέλαβα ένα μήνυμα απο την Pandas που βάση των στοιχείων που έδωσα (κατάσταση σαν καινούργια) μου έδωσαν προσφορά για 332 ευρώ.

Να ξεκαθαρίσω εδώ οτι η συσκευή μου απο τότε που την αγόρασα (Σεπτέμβριο 20) είναι με μεμβράνη για προστασία οθόνης, θήκη προστασίας) και απόλυτα λειτουργική χωρίς επισκευή - αντικατάσταση οποιουδήποτε ανταλακτικού.

Επέλεξα την διαδικασία ραντεβού με τον υπάλληλο της pandas για ποιο άμεσα και όχι την διαδικασιά με το courier.

Έτσι και έγινε ο ευγενέστατος υπάλληλος ήρθε στον χώρο μου του έδειξα την συσκευή και ξεκίνησε τον έλεγχο.

Αφού ολοκλήρωσε την διαδικασία μου είπε οτι η συσκευή είναι άψογή αλλά επειδή υπάρχει γύρω απο την usb type c θύρα μια μικρή γρατζουνιά απο το βάλε - βγάλε του καλωδίου φόρτισης το σύστημα του βγάζει νέα τιμή 279 ευρώ!!!

Δηλαδή 52 ολόκληρα ευρώ για μια γρατζουνίτσα στην θύρα φόρτισης απο το βάλε βγάλε του καλωδίου!!!

Όταν μάλιστα του είπα οτι η προσφορά σας ηταν για 332 μου είπε ότι "δεν είμαι υποχρεωμένος να την δεχτώ" και μπορώ να αποφασίσω να μην συνεχίσω την διαδικασία.

Μοιράζομαι μαζί σας την εμπειρία μου για να μου πείτε όσου μπήκατε στην ίδια διαδικασία αν είχατε παρόμοια εμπειρία. 

Αντιλαμβάνομαι οτι υπήρχε μια γρατζουνίτσα όπως προείπα στο συγκεκριμένο σημείο αλλά δεν μπορείς να έχεις την απαίτηση για μια κατα τα άλλα σαν καινούργια συσκευή να την παραδίδεις μεταχειρισμένη και να είναι σαν να την έβγαλες απο την ζελατίνα πρώτη φορά εκείνη την στιγμή.

Ούτε να τους κοροιδέψω πήγα ούτε να πουλήσω τζαμάκια στους ιθαγενείς. Όταν μάλιστα ρώτησα τον υπάλληλο τι κάνουν τις συσκευες μου ειπε οτι είτε χρησιμοποιούνται τα ανταλακτικά ανάλογα την κατάσταση της συσκευης είτε χρησιμοποιείται για την μείωση co2.

Αυτη η πολιτική που λένε στους πελάτες μου θυμίζει βέβαια την πολιτική που ακολουθούν μεγάλες εταιρείες σχετικά με τονφορτιστή οτι το κάνουν γα τον ίδιο λόγο.

Σοβαρα τώρα;;;

Περιμένω σχόλια, προσωπικές εμπειρίες.

 

Καλή συνέχεια και να χαρείτε τα καίνουργια σας τηλέφωνα όλοι!!! 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Tips2022 said:

Κάνω την εγκατάσταση παιχνιδιών και το σύστημα πηγαίνει αυτόματα και τα αποθηκεύει όλα σε φάκελο ονομαζόμενο "Τα παιχνίδια μου" που όμως δεν έχω δημιουργήσει εγώ. Ψάχνω να βρω τον σχετικό φάκελο, αλλά αυτός δεν υπάρχει πουθενά! Ξέρει κανείς πως μπορώ να εμφανίσω αυτόν τον φάκελο???

Τα παιχνίδια αποθηκεύονται κανονικά στο φάκελο android data obb...αλλά για κάποιο λόγο δεν εμφανίζεται αντίστοιχος φακελος τουλάχιστον στο s22 ultra που έχω...βρήκα αυτό ρίξε μια ματιά μπας κ βρεις τίποτα ,κατέβασα άλλον file manager κ δείχνει κανονικά το φάκελο 

https://forum.xda-developers.com/t/where-are-the-game-save-files-located-on-android.2702778/

Edited by Andreaszel
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Phil78 said:

Καλησπέρα απανταχού λάτρεις του S23 Ultra.

Καθότι και έγω μπήκα στον πειρασμό να αλλάξω το παλίο μου τηλέφωνο με το S23 Ultra την περίοδο προπαραγγελίας θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας την διαδικασία της Panda για την επιστρόφη του τηλεφώνου.

Αφου έκανα όλη την γραφειοκρατική διαδικασία με την Samsung παρέλαβα ένα μήνυμα απο την Pandas που βάση των στοιχείων που έδωσα (κατάσταση σαν καινούργια) μου έδωσαν προσφορά για 332 ευρώ.

Να ξεκαθαρίσω εδώ οτι η συσκευή μου απο τότε που την αγόρασα (Σεπτέμβριο 20) είναι με μεμβράνη για προστασία οθόνης, θήκη προστασίας) και απόλυτα λειτουργική χωρίς επισκευή - αντικατάσταση οποιουδήποτε ανταλακτικού.

Επέλεξα την διαδικασία ραντεβού με τον υπάλληλο της pandas για ποιο άμεσα και όχι την διαδικασιά με το courier.

Έτσι και έγινε ο ευγενέστατος υπάλληλος ήρθε στον χώρο μου του έδειξα την συσκευή και ξεκίνησε τον έλεγχο.

Αφού ολοκλήρωσε την διαδικασία μου είπε οτι η συσκευή είναι άψογή αλλά επειδή υπάρχει γύρω απο την usb type c θύρα μια μικρή γρατζουνιά απο το βάλε - βγάλε του καλωδίου φόρτισης το σύστημα του βγάζει νέα τιμή 279 ευρώ!!!

Δηλαδή 52 ολόκληρα ευρώ για μια γρατζουνίτσα στην θύρα φόρτισης απο το βάλε βγάλε του καλωδίου!!!

Όταν μάλιστα του είπα οτι η προσφορά σας ηταν για 332 μου είπε ότι "δεν είμαι υποχρεωμένος να την δεχτώ" και μπορώ να αποφασίσω να μην συνεχίσω την διαδικασία.

Μοιράζομαι μαζί σας την εμπειρία μου για να μου πείτε όσου μπήκατε στην ίδια διαδικασία αν είχατε παρόμοια εμπειρία. 

Αντιλαμβάνομαι οτι υπήρχε μια γρατζουνίτσα όπως προείπα στο συγκεκριμένο σημείο αλλά δεν μπορείς να έχεις την απαίτηση για μια κατα τα άλλα σαν καινούργια συσκευή να την παραδίδεις μεταχειρισμένη και να είναι σαν να την έβγαλες απο την ζελατίνα πρώτη φορά εκείνη την στιγμή.

Ούτε να τους κοροιδέψω πήγα ούτε να πουλήσω τζαμάκια στους ιθαγενείς. Όταν μάλιστα ρώτησα τον υπάλληλο τι κάνουν τις συσκευες μου ειπε οτι είτε χρησιμοποιούνται τα ανταλακτικά ανάλογα την κατάσταση της συσκευης είτε χρησιμοποιείται για την μείωση co2.

Αυτη η πολιτική που λένε στους πελάτες μου θυμίζει βέβαια την πολιτική που ακολουθούν μεγάλες εταιρείες σχετικά με τονφορτιστή οτι το κάνουν γα τον ίδιο λόγο.

Σοβαρα τώρα;;;

Περιμένω σχόλια, προσωπικές εμπειρίες.

 

Καλή συνέχεια και να χαρείτε τα καίνουργια σας τηλέφωνα όλοι!!! 

Φίλε μου εννοείται δεν αξίζει τίποτα παραπάνω από μια σάπια συσκευή για πέταμα απλά να πάρεις τα 100 ευρώ, αν έχεις μια σοβαρή συσκευή απλά βάζεις αγγελία και παίρνεις όσα πραγματικά αξίζει η συσκευή.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, nikosaek2121 said:

Φίλε μου εννοείται δεν αξίζει τίποτα παραπάνω από μια σάπια συσκευή για πέταμα απλά να πάρεις τα 100 ευρώ, αν έχεις μια σοβαρή συσκευή απλά βάζεις αγγελία και παίρνεις όσα πραγματικά αξίζει η συσκευή.

Υπολόγισα αυτή την παράμετρο που έθεσες και είδα ότι δεν με συνέφερε.

Είχα προσπαθήσει νωρίτερα να το σπρώξω άλλα ανεπιτυχώς, όχι λόγω κατάστασης κινητού αλλά επειδή προφανώς δεν ήταν και πολυ δημοφιλές.

Καί έτσι είπα μία η άλλη.

Απλά την μέθοδο σχολιάζω που δεν μου άρεσε.

Όπως και να έχει προχωράμε...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να το αφήνω να φορτίζει όλο το βράδυ? Θα υπάρξει μείωση της ζωής της μπαταρίας?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, garefal said:

Παιδιά να το αφήνω να φορτίζει όλο το βράδυ? Θα υπάρξει μείωση της ζωής της μπαταρίας?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Υπάρχει κάποιος λόγος να το κάνεις αυτό; εγώ πάντα φορτίζω πριν κοιμηθώ και το βγάζω.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος λόγος να το κάνεις αυτό; εγώ πάντα φορτίζω πριν κοιμηθώ και το βγάζω.
Η δουλειά μου είναι τέτοια που δεν μου επιτρέπει να είμαι σπίτι παρά μόνο για ύπνο

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να το αφήνω να φορτίζει όλο το βράδυ? Θα υπάρξει μείωση της ζωής της μπαταρίας?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Πρακτικα δεν υπαρχει θεμα. Το τηλέφωνο κλειστο κατά την διαρκεια φορτισης...και ολα καλα...
Για παραπανω προστασια αργη φορτιση με απλο φορτιστη ή ασυρματη...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...