Jump to content

CU Liquid


blizard
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 ώρες πριν, HEO said:

Υπάρχει κανένας τρόπος σε χαζό τηλέφωνο να μαθαίνω υπόλοιπο;;;

Το 1252 δεν δουλεύει

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

 

40 minutes ago, kalitexnis_g said:

Α, και χωρίς ίντερνετ; Μάλλον δύσκολο.. εδώ το παρουσιάζουν σαν το απολύτως ψηφιακό..

Ίσως στο κατάστημα και να σου την περάσουν οι ίδιοι απευθείας.

Κάτι σε πιο απλό δεν πρέπει να παίζει.

 

46 minutes ago, HEO said:

Αυτό το ξέρω 🙂

Ο σκοπός είναι αν υπάρχει και ένας απλός τρόπος χωρίς ίντερνετ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Συμφωνώ με τον @HEO , θα έπρεπε να υπάρχει και εναλλακτική χωρις ιντερνετ, ειδικά τώρα που οι τρύπες στο κοκκινο 4G οπως φαίνεται αυξάνονται.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

15 minutes ago, Mobileras said:

 

 

Συμφωνώ με τον @HEO , θα έπρεπε να υπάρχει και εναλλακτική χωρις ιντερνετ, ειδικά τώρα που οι τρύπες στο κοκκινο 4G οπως φαίνεται αυξάνονται.

Ε να πάμε στη Nova τότε; Πες μας τι προτείνεις;

Link to comment
Share on other sites

@blizard

Ριξε μια ματιά στα παράπονα για τις αυξανόμενες τρύπες του 4G σε κεντρικότατα μέρη και μετά γράφε όποια παραπληροφόρηση θέλεις. Ευτυχώς μολις 2-3 άτομα σε πιστεύουν. 

Edited by Mobileras

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Mobileras said:

Ριξε μια ματιά στα παράπονα για τις αυξανόμενες τρύπες του 4G σε κεντρικότατα μέρη και μετά γράφε όποια παραπληροφόρηση θέλεις. Ευτυχώς μολις 2-3 άτομα σε πιστεύουν. 

Ναι αλλά δεν ήταν το θέμα μας αυτό. Απλώς ήθελες να το πεις τυχαία ε;

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Ε να πάμε στη Nova τότε; Πες μας τι προτείνεις;

Αδιαφορώ σε ποιό δικτυο θα παει ο καθενας. Απλα γελαω με μερικους που, ενω εχει βουιξει ο τοπος για κάποια προβλήματα, λενε οτι ειναι το πιο σουπερ ντουπερ δικτυο και άλλα παραμύθια (λες και δεν βλεπουν στην πράξη τι γινεται)...

1 minute ago, kalitexnis_g said:

Ναι αλλά δεν ήταν το θέμα μας αυτό. Απλώς ήθελες να το πεις τυχαία ε;

Δεν πηγαινε σε σενα το πρωτο ποστ, κύριε ψυχολογε/αναλυτη του κοκκινου στρατοπεδου...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Αυτό το ξέρω :)

Ο σκοπός είναι αν υπάρχει και ένας απλός τρόπος χωρίς ίντερνετ

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Θεωρητικώς:
Στην εποχή του Διαφωτισμού καθείς ("άτομο") μπορεί να αποκτήσει ΝΟΜΙΜΟΠΟΙΗΜΕΝΑ πρόσβαση σε info ΜΟΝΟ εάν "έχει έννομο συμφέρον": Και ειδικότερα ΜΟΝΟ έαν το αφορά , δλδ: α) αποδεικνύει την ταυτοπροσωπία του (με διάφορους τρόπους πχ τελευταίως gov.gr κλπ) και β) έχει πρόσβαση σε "άλλη" (από το μυαλό του!!!) "πηγή":

Όταν "εξασφαλίσεις" τα παραπάνω α) και β) {στην εποχή του "Διαφωτισμού" που ζούμε, εννοείται, δε λέμε για το 1.000μΧ να "πας να ρωτήσεις τον βασιλιά ή τον φεουδάρχη"!! ή το 5.000μΧ!!!} ΜΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ "τρουπώσεις" τα α) και β):
ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΕΙΣ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ!!!

Υ.Γ.: Εάν έχεις πρόσβαση σε "predator", "ALLO THEMA"!!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, kalitexnis_g said:

Α, και χωρίς ίντερνετ; Μάλλον δύσκολο.. εδώ το παρουσιάζουν σαν το απολύτως ψηφιακό..

Πάντως και εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να μην προσφέρουν και στο Liquid την υπηρεσία με το sms Υ στο 1252, αφού δεν θα αναιρούσε τον ψηφιακό χαρακτήρα του προϊόντος. 

Στο κάτω-κάτω αποστέλλεται από το ίδιο το τηλέφωνο, όχι από τρίτο. 🙄

Link to comment
Share on other sites

Just now, johndouk said:

Πάντως και εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί να μην προσφέρουν και στο Liquid την υπηρεσία με το sms Υ στο 1252, αφού δεν θα αναιρούσε τον ψηφιακό χαρακτήρα του προϊόντος. 

Στην τελική ας βάζανε τη χρέωση του liquid στο cu ΟΤΑΝ δεν βάζεις κάποιο πακέτο και να τελείωνε η ιστορία να μην μπαινοβγαίνουμε στο liquid. Δουλειά δεν είχαμε δουλειά αποκτήσαμε.

Link to comment
Share on other sites

https://www.quora.com/What-are-some-concepts-only-people-with-high-IQs-can-understand

  • If you agree to the premises, then you have, wittingly or not, agreed to their consequences or implications, and the only way to revert this is to go back to the premises and disagree with at least one of them;

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι, μετά από κάποιο ακόμα χρονικό διάστημα λειτουργίας του Liquid, η Vodafone θα πρέπει να σκεφτεί να προσφέρει κάποιο καλό μπόνους παραμονής εντός του Liquid πχ για 3μηνο ή 6μηνο (πιθανόν data), ως ανταμοιβή/αντικίνητρο στα μπες-βγες. 😉

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θέλω να κάνω μεταφορά τα νούμερα των γονιών μου από what’s up σε liquid μιας κ δεν μιλάνε πολύ αλλά αναγκαζόμαστε κάθε μήνα να βάζουμε 12€ κάρτα χωρίς να τα χρησιμοποιούνε. Μπορούνε να πάνε liquid και να έχουν το πακέτο με 8€ κάθε μήνα με τις παροχές που δίνει τώρα; Με αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα


Sent from my iPhone using Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους. Θέλω να κάνω μεταφορά τα νούμερα των γονιών μου από what’s up σε liquid μιας κ δεν μιλάνε πολύ αλλά αναγκαζόμαστε κάθε μήνα να βάζουμε 12€ κάρτα χωρίς να τα χρησιμοποιούνε. Μπορούνε να πάνε liquid και να έχουν το πακέτο με 8€ κάθε μήνα με τις παροχές που δίνει τώρα; Με αυτόματη ανανέωση κάθε μήνα


Sent from my iPhone using Tapatalk
Φίλε μου μια εγώ την φουκαριαρα την μάνα μου την μετέφερα στο ρευστό

Είναι σαφώς η καλύτερη λύση, κάπου έχει κάνει ο blizzard έναν οδηγό αν θυμάμαι καλά; Ψάξε προηγούμενα ποστ

Δεν χρειάζεται να βάζεις κάθε δίμηνο λεφτά αλλά μια φορά και να τα ροκανίζεις



Σχετικά με την ενημέρωση υπολοίπου σε άλλες χώρες που έχω καρτονκητα σου έρχεται ενημερωτικό μήνυμα με το πέρας της κλήσης που έκανες και σε ενημερώνει πόσα χάλασες και πόσα είναι το υπόλοιπο σου :)

Παλιότερα μιας και είμαι καρτοκινητος από το 1997 κάποια ελληνική εταιρεία το είχε δοκιμάσει αυτό το σύστημα, δυστυχώς δεν προχώρησε

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk



Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Σήμερα παραλαμβάνω τις κάρτες.CU.

Να υποθέσω οτι βάζω liquid από ... χθες;

Επίσης τι ρυθμίσεις και ανανεώσεις να κάνω για οικονομικότερη χρήση;Θυμίζω ότι οι ανάγκες, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πολύ μικρές τύπου 400-500 λεπτά, 1-2Gb max, 0 sms το μήνα και για τους 3 αριθμούς.

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα
Σήμερα παραλαμβάνω τις κάρτες.CU.
Να υποθέσω οτι βάζω liquid από ... χθες;
Επίσης τι ρυθμίσεις και ανανεώσεις να κάνω για οικονομικότερη χρήση;Θυμίζω ότι οι ανάγκες, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πολύ μικρές τύπου 400-500 λεπτά, 1-2Gb max, 0 sms το μήνα και για τους 3 αριθμούς.
Ευχαριστώ
Φτιαξε πρωτα λογαριασμο στο cu app. Δες τι δωρα καλοσωρισματος θα σου δωσει. Και αναλογα πραττεις για τη συνεχεια
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, duckino said:

Καλημέρα

Σήμερα παραλαμβάνω τις κάρτες.CU.

Να υποθέσω οτι βάζω liquid από ... χθες;

Επίσης τι ρυθμίσεις και ανανεώσεις να κάνω για οικονομικότερη χρήση;Θυμίζω ότι οι ανάγκες, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πολύ μικρές τύπου 400-500 λεπτά, 1-2Gb max, 0 sms το μήνα και για τους 3 αριθμούς.

Ευχαριστώ

Η συνδρομή που σου ταιριάζει καλύτερα είναι προφανώς η μικρότερη, των 8€.

12 minutes ago, bbbb said:
5 ώρες πριν, duckino said:
Καλημέρα
Σήμερα παραλαμβάνω τις κάρτες.CU.
Να υποθέσω οτι βάζω liquid από ... χθες;
Επίσης τι ρυθμίσεις και ανανεώσεις να κάνω για οικονομικότερη χρήση;Θυμίζω ότι οι ανάγκες, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πολύ μικρές τύπου 400-500 λεπτά, 1-2Gb max, 0 sms το μήνα και για τους 3 αριθμούς.
Ευχαριστώ

Φτιαξε πρωτα λογαριασμο στο cu app. Δες τι δωρα καλοσωρισματος θα σου δωσει. Και αναλογα πραττεις για τη συνεχεια

Λογικά τον πρώτο μήνα τον βγάζει με τα δώρα οπότε τον επόμενο μπαίνει liquid και έχει και τον πρώτο μήνα δώρο.

7 ώρες πριν, HEO said:


Δεν χρειάζεται να βάζεις κάθε δίμηνο λεφτά αλλά μια φορά και να τα ροκανίζεις
 

Στο δίμηνο λήγει το υπόλοιπο κι αν δεν ανανεώσεις το χάνεις.

Εκτός κι αν εννοείς να βγεις να κάνεις cashback και να ξαναμπείς. Αλλά κι όταν θα θες να σκανάρεις νέα απόδειξη πάλι θα θέλει να βγεις και να ξαναμπείς. 

Όρεξη να 'χεις!! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Λύσεις υπάρχουν

....σε κάποιους φαίνονται εύκολες σε άλλους δύσκολες

C'est la vie  :)

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

On 12/5/2023 at 8:59 ΠΜ, HEO said:

Σχετικά με την ενημέρωση υπολοίπου σε άλλες χώρες που έχω καρτονκητα σου έρχεται ενημερωτικό μήνυμα με το πέρας της κλήσης που έκανες και σε ενημερώνει πόσα χάλασες και πόσα είναι το υπόλοιπο σου 🙂

Οκ το 1252 θα ήταν αρκετό να ειχε ...  πάντως όλα τα χαζά κινητά πρέπει να έχουν τελευταίες κλήσεις και συνολική διάρκεια που μηδενίζει έυκολα για να πάρεις μια ιδέα κοντά στην πραγματικότητα αφού όλες οι κλήσεις εχουν ίδια χρέωση   . Το πρόβλημα είναι πως επειδή η χρέωση ειναι ανά λεπτό και όχι ανα δευτερόλεπτο που γράφει το κινητό , σε εμένα βγαίνει αντί 150 λεπτα το ευρώ κάπου 115 , ας πούμε 2 ώρες ανα ευρω - μπορείς να πάρεις μια ιδέα (κάπου 2-3λεπτα ανα κλήση πρεπει να ειναι ο μέσος όρος μου)

On 12/5/2023 at 10:33 ΠΜ, duckino said:

Επίσης τι ρυθμίσεις και ανανεώσεις να κάνω για οικονομικότερη χρήση;Θυμίζω ότι οι ανάγκες, τουλάχιστον για την ώρα, είναι πολύ μικρές τύπου 400-500 λεπτά, 1-2Gb max, 0 sms το μήνα και για τους 3 αριθμούς.

Αν αυτές οι ανάγκες ειναι για κάθε κινητό (υπολόγισα 450 λεπτα και 1,5gb = 4.8 ευρω το μήνα ή 7.2 για 45 μέρες)  , αρκούν 8 ευρω που θα σου παίρνει αυτόματα , και 10 ως 29 μέρες μετά την χρέωση (όποτε το θυμάσαι βασικά) θα κάνεις μια κίνηση με την μπαρούλα για να αλλάξεις ημερομηνία μπροστά και να  αναβάλεις λίγο την χρέωση του επόμενου μήνα....

Δλδ κάθε 40-50 μέρες θα κάνεις μια ενέργεια εσυ και θα παίρνει 8 ευρω στο ίδιο διάστημα αυτόματα  - Οχι οτι αν την αφήσεις έγινε τπτ τα λεφτά που θα περισέψουν τα χαλάς με πολλούς τρόπους μετα.

Επειδή υπάρχουν πολλά ακόμα που μπορείς να κάνεις για να βγεί πιο φτηνά , και  δώρα και  στο liquid και στο cu , ακόμα και πριν έρθεις κατά την αίτηση , διαβάστε την πρώτη σελίδα του τοπικ (έβαλα εκει ενα μάζεμα) και ότι είναι ρωτάς για να μην πάνε χαμένα .  Εσύ κυρίως πρόσεξε στην χρήση της μπαρας αυτόματης ανανέωσης του liquid πως και πότε θα την κάνεις γιατί δίνει και δωρεαν χρήματα μαζι με την δωρεάν ομιλία.

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Σωστός, η συνολική διάρκεια κλήσης είναι ένας τρόπος μέτρησης

Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα κάρτες και τις ενεργοποίησα

Για την ώρα ο ένας αριθμός έχει 20,10Gb , απεριόριστη ομιλία και 700 SMS με τα 11,91€ να μένουν στην κάρτα.

Ο άλλος τα χει όλα στο μηδέν.

Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ στις 12 έληγαν τα πακέτα μου από το combo. Το υπόλοιπό χρημάτων μου έληγε σε ενα μήνα. Περίπου 320000 κρυστάλλους. Ενα τέταρτό πριν τα μεσάνυχτα κάνω cashback με ενα μικρό υπόλοιπό που είχα και ετσι πήγε ακόμα ενα μήνα μακριά η λήξη των χρημάτων. Μπήκα liquid και με μία revolut έβαλα για σημερινή ανανέωση 30 ευρώ. Πριν λίγο μου τα έδωσε κανονικά χωρίς φυσικά χρέωση της κάρτας(ο δωρεάν μήνας) με απεριόριστα λεπτά φυσικά. Ιντερνέτ χρησιμοποιώ γύρω στα 15gb το μήνα και ισως λέω και πολλά. Τα βήματα που σκέφτομαι να κάνω είναι τα εξής:να το αφήσω ως εχει για 5-6 μέρες και να βάλω την ανανέωση στα 15 ευρώ από εδώ και πέρα ωστε να παίρνω τα απεριόριστα. Με τα δωρεάν χρήματά να αγοράσω ιντερνέτ με κρυστάλλους και οχι τα δωρεάν δημιουργώντας ετσι ενα απόθεμα για οταν λήξει η καλοκαιρινή προσφορά. Και πριν λήξει το δωρεάν πόσο των 33 ημερών να αγοράσω πάλι το ίδιο πακέτο ιντερνέτ με κρυστάλλους συν οτι αλλο υπάρχει για αγορά ιντερνέτ με κρυστάλλους εστω και λιγότερα gb ωστε να μην χαθεί υπόλοιπό των δωρεάν χρημάτων. Επίσης θα μετακινήσω την μπάρα ακόμα 3 μέρες μπροστά για να εχω τις 33 μέρες του δωρεάν ποσού. Καλές οι κινήσεις που σκέφτομαι; επίσης επειδή θεωρώ οτι και τα 200 θα μου είναι πολλά μήπως να αγόραζα τα 8gb με κρυστάλλους ωστε και μετά την καλοκαιρινή προσφορά να παίρνω πάλι το ίδιο πακέτο έχοντάς ηδη δημιουργήσει απόθεμα. Ετσι ακόμα και αν καταργηθεί η προσφορά των απεριόριστων λεπτών με τα 15 ευρώ ανανέωση θα μου μένουν περισσότερα χρήματά για ομιλία. Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιον ασχοληθεί και ζητώ συγνώμη για το σεντόνι. Απορίες νέου χρήστη.

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, astronaytis said:

Χθες βράδυ στις 12 έληγαν τα πακέτα μου από το combo. Το υπόλοιπό χρημάτων μου έληγε σε ενα μήνα. Περίπου 320000 κρυστάλλους. Ενα τέταρτό πριν τα μεσάνυχτα κάνω cashback με ενα μικρό υπόλοιπό που είχα και ετσι πήγε ακόμα ενα μήνα μακριά η λήξη των χρημάτων. Μπήκα liquid και με μία revolut έβαλα για σημερινή ανανέωση 30 ευρώ. Πριν λίγο μου τα έδωσε κανονικά χωρίς φυσικά χρέωση της κάρτας(ο δωρεάν μήνας) με απεριόριστα λεπτά φυσικά. Ιντερνέτ χρησιμοποιώ γύρω στα 15gb το μήνα και ισως λέω και πολλά. Τα βήματα που σκέφτομαι να κάνω είναι τα εξής:να το αφήσω ως εχει για 5-6 μέρες και να βάλω την ανανέωση στα 15 ευρώ από εδώ και πέρα ωστε να παίρνω τα απεριόριστα. Με τα δωρεάν χρήματά να αγοράσω ιντερνέτ με κρυστάλλους και οχι τα δωρεάν δημιουργώντας ετσι ενα απόθεμα για οταν λήξει η καλοκαιρινή προσφορά. Και πριν λήξει το δωρεάν πόσο των 33 ημερών να αγοράσω πάλι το ίδιο πακέτο ιντερνέτ με κρυστάλλους συν οτι αλλο υπάρχει για αγορά ιντερνέτ με κρυστάλλους εστω και λιγότερα gb ωστε να μην χαθεί υπόλοιπό των δωρεάν χρημάτων. Επίσης θα μετακινήσω την μπάρα ακόμα 3 μέρες μπροστά για να εχω τις 33 μέρες του δωρεάν ποσού. Καλές οι κινήσεις που σκέφτομαι; επίσης επειδή θεωρώ οτι και τα 200 θα μου είναι πολλά μήπως να αγόραζα τα 8gb με κρυστάλλους ωστε και μετά την καλοκαιρινή προσφορά να παίρνω πάλι το ίδιο πακέτο έχοντάς ηδη δημιουργήσει απόθεμα. Ετσι ακόμα και αν καταργηθεί η προσφορά των απεριόριστων λεπτών με τα 15 ευρώ ανανέωση θα μου μένουν περισσότερα χρήματά για ομιλία. Ευχαριστώ προκαταβολικά οποιον ασχοληθεί και ζητώ συγνώμη για το σεντόνι. Απορίες νέου χρήστη.

Δεν έχεις απορίες. Τα έχεις καταλάβει όλα άψογα. Μπορείς στη λήξη των 33 ημερών να αγοράσεις και 2ή3 φορές ακόμα το ίδιο πακέτο, αν σου αρκεί το υπόλοιπο (αθροίζονται)  Οι επιλογές είναι δικές σου. 😎

1 hour ago, astronaytis said:

.Επίσης θα μετακινήσω την μπάρα ακόμα 3 μέρες μπροστά για να εχω τις 33 μέρες του δωρεάν ποσού. 

Μόνο λίγο προσοχή μ'αυτό, να το κάνεις μετά από 4 μέρες, διότι έχει ένα θεματάκι (το αναφέρω για όλους). Παραθέτω:

Screenshot_20230517-095152_My CU (1).jpg

Οπότε δεν βάζουμε τη μπάρα ακριβώς ένα μήνα μπροστά, αλλά κάτι λιγότερο (ή περιμένουμε μια μέρα ακόμα).

Και κάτι επιπλέον: Στο ιστορικό των online ανανεώσεων συμπεριλαμβάνονται πλέον και οι αυτόματες χρεώσεις.

Screenshot_20230517-102312_My CU.jpg

Edited by johndouk
Link to comment
Share on other sites

Μόνο λίγο προσοχή μ'αυτό, να το κάνεις μετά από 4 μέρες, διότι έχει ένα θεματάκι (το αναφέρω για όλους). Παραθέτω:
59553130_Screenshot_20230517-095152_MyCU(1).thumb.jpg.7bb522339e4219b354493062432e5987.jpg
Οπότε δεν βάζουμε τη μπάρα ακριβώς ένα μήνα μπροστά, αλλά κάτι λιγότερο (ή περιμένουμε μια μέρα ακόμα).
Και κάτι επιπλέον: Στο ιστορικό των online ανανεώσεων συμπεριλαμβάνονται πλέον και οι αυτόματες χρεώσεις.
1934199622_Screenshot_20230517-102312_MyCU.thumb.jpg.3ac08c3146de205ad44183d106dcaeca.jpg
Αρα πότε πρέπει να μετακινήσω την μπάρα και σε ποια ημερομηνία;

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, astronaytis said:

Αρα πότε πρέπει να μετακινήσω την μπάρα και σε ποια ημερομηνία;

Εφόσον έγινε σήμερα 17/5 η πρώτη συνδρομή, έχεις απεριόριστη ομιλία μέχρι και 19/6 (έλεγξέ το). Αν δεν χρειάζεσαι  την απεριόριστη ομιλία στο 9ωρο [20/6 00:00 - 20/6 09:00], μπορείς να προγραμματίσεις την επόμενη (που θα χρεωθείς) βάζοντας τη μπάρα στις 20/6 (και το ποσό στα 15€, όπως είπες). Αυτή την ενέργεια μεταβολής να φροντίσεις να την κάνεις από τις 21/5 και μετά, μέχρι και τις 19/6 max.

Κάνοντας αυτό, θα χρεωθείς 15€ αυτόματα στις 20/6 στις 09:00 και θα ξαναπάρεις απεριόριστα λεπτά ομιλίας μέχρι και 23/7 (εφόσον ισχύει ακόμα η συγκεκριμένη προσφορά).

Link to comment
Share on other sites

Εφόσον έγινε σήμερα 17/5 η πρώτη συνδρομή, έχεις απεριόριστη ομιλία μέχρι και 19/6 (έλεγξέ το). Αν δεν χρειάζεσαι  την απεριόριστη ομιλία στο 9ωρο [20/6 00:00 - 20/6 09:00], μπορείς να προγραμματίσεις την επόμενη (που θα χρεωθείς) βάζοντας τη μπάρα στις 20/6 (και το ποσό στα 15€, όπως είπες). Αυτή την ενέργεια μεταβολής να φροντίσεις να την κάνεις από τις 21/5 και μετά, μέχρι και τις 19/6 max.
Την απεριόριστη ομιλία την χρειάζομαι. Μάλιστα εχει ξεκινήσει και τρώει λεπτά ομιλίας από ενα 200 πακέτο που μου είχαν δώσει bonus πριν την μετάβασή σε liquid. Και από οτι βλέπω η κλήση ηταν 1 λεπτό και 40 δευτερόλεπτα αλλά εχει φάει 3λεπτό. Προφανώς επειδή είναι πακέτο πριν την μετάβασή. Οπότε σε 4 μέρες να βάλω εγώ την επομένη ανανέωση 20/6 με 15 ευρώ για να είμαι οκ

Στάλθηκε από το Mi A3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, astronaytis said:

Την απεριόριστη ομιλία την χρειάζομαι. 

Θα υπάρξει κενό μόνο για το συγκεκριμένο 9ωρο που σου έγραψα, που θα χρεώνεσαι με 0,0065€/' από το υπλολοιπό σου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...