Jump to content

Οι εταιρείες Nova και Wind γίνονται «ένα» και προσφέρουν απεριόριστη επικοινωνία και ψυχαγωγία


MyPhone Admin
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators

Η Nova και η Wind,  μέλη της United Group, του κορυφαίου παρόχου τηλεπικοινωνιών και media στη Νοτιοανατολική Ευρώπη, γίνονται «ένα» και δημιουργούν τη νέα, μεγαλύτερη Nova, μια ισχυρή εταιρεία τηλεπικοινωνιών και ψυχαγωγίας, η οποία προσφέρει κινητή και σταθερή τηλεφωνία, internet, τηλεόραση και λύσεις προηγμένης τεχνολογίας για μεγάλα έργα πληροφορικής.

Γιορτάζοντας την ένωση αυτή, οι συνδρομητές Nova & Wind θα έχουν την ευκαιρία να απολαύσουν απεριόριστη ψυχαγωγία και τηλεπικοινωνία. Αυτές τις γιορτές, όλοι οι πελάτες με συμβόλαιο κινητής τηλεφωνίας, θα έχουν δωρεάν για 30 ημέρες, απεριόριστα δεδομένα ίντερνετ, ομιλία και μηνύματα και όλοι οι πελάτες με συμβόλαιο κινητής και σταθερής τηλεφωνίας θα έχουν δωρεάν πρόσβαση σε όλο το αθλητικό και ψυχαγωγικό περιεχόμενο.

Η συγχώνευση των δυο εταιρειών θα ολοκληρωθεί στις 11 Ιανουαρίου του 2023.

Ο Παναγιώτης Γεωργιόπουλος, Διευθύνων Σύμβουλος της Nova δήλωσε: «H Nova και η Wind γίνονται ένα και δημιουργούν τη νέα, μεγαλύτερη, Nova. Έναν ολοκληρωμένο πάροχο κινητής, σταθερής και τηλεόρασης που επενδύει σημαντικά στον ψηφιακό μετασχηματισμό της χώρας. Γιορτάζουμε την αρχής της νέας αυτής εποχής προσφέροντας στους συνδρομητές μας απεριόριστη επικοινωνία και ψυχαγωγία. Η νέα Nova εύχεται σε όλους Καλά Χριστούγεννα και καλές γιορτές!»

back to the Article

Link to comment
Share on other sites

Άντε επιτέλους τσουρέκια μας τα έκαναν τόσο καιρό 🤣🤣🤣🤣

Απολαύστε τώρα οι συνδρομητές συμβολαίου τις 30 μέρες δωρεάν και μετά βλέπετε πότε θα κόψετε τα συμβόλαια σας 🤣🤣🤣🤣🤣

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η εταιρεία συνέχεια ονόματα αλλάζει. Ξεκίνησε σαν Telestet, έγινε Tim στην συνέχεια, Wind μετά και τώρα αλλάζει πάλι σε Nova. Να δούμε για πόσο θα είναι 

Link to comment
Share on other sites

Ε νταξει, 15 χρόνια (από το 2007) κράτησε το Wind (άλλο που το κινητό της μάνας μου έδειχνε TIM GR μέχρι το 2011). Καλά ήταν, ήθελε μια αλλαγή

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σε όλα τα social media διαφημίζουν ότι δίνουν τα παντα απεριόριστα χωρίς να γράφουν ότι εξαιρούνται οι συνδρομητές καρτοκινητής. Όταν ξεκινάς με ψέμματα... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ειναι προφανές από την ανυπαρξία προσφορών στο F2G οτι η Wind / Nova έχει εστιασμένη την προσοχή της αλλού...

Link to comment
Share on other sites

Θα προσπαθησει να "αναγκάσει" τους καρτοκινητούς προς συμβόλαιο και 4play δείχνοντας ότι δεν ήρθε καθόλου διαβασμένη. Η κόκκινη ήδη δήλωσε ότι χωρίς μερίδιο στο ανάκαμψης θα ανεβάσει τιμές ή θα σταματήσει επενδύσεις και η Νοβα ονειρευεται εποχές παχιων αγελάδων... 

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

και τα 2 ονοματα των εταιρειων εχουν αλλαξει στο παρελθον. Το σημαντικο ειναι πως και οι 2 αυτες εταιρειες ανηκουν σε ενα επενδυτικο ομιλο, που ως γνωστο αγοραζει οταν οι τιμες πεσουν και ...... κτλ. Επεσαν απο μονες τους , εβαλε το χερακι του .... ποιος να ξερει ? Το τωρα ειναι γνωστο, το μελλον .... θα το βιωσουμε ολοι, πελατες και υπαλληλοι

https://www.kathimerini.gr/economy/561472273/ta-ependytika-schedia-gia-ti-wind-nova/

Link to comment
Share on other sites

Πολύ φοβάμαι ότι αυτή η συρρίκνωση του χώρου θα έχει ισχυρό αντίκτυπο στις τσέπες του απλού κοσμάκη.

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, nickvog said:

Πολύ φοβάμαι ότι αυτή η συρρίκνωση του χώρου θα έχει ισχυρό αντίκτυπο στις τσέπες του απλού κοσμάκη.

Οσο κοιμαται η εεττ, πάντα θα ψάχνουν αφορμές να αισχροκερδίσουν.

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

Ένα παράδειγμα αισχροκέρδειας;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Τα 30cents που παίρνουν από την ανανέωση υπολοίπου

Poco X3 Pro via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, p_k said:

Ένα παράδειγμα αισχροκέρδειας;

 

4 ώρες πριν, georgeavl3 said:

Τα 30cents που παίρνουν από την ανανέωση υπολοίπου

Poco X3 Pro via Tapatalk
 

εγω αυτο δεν το λεω αισχροκερδεια. Ισως λεξεις οπως τσιπης, φραγκοφονιας, ξεφτυλα, "απο την μυγα ξυγκι βγαζουν", να ειναι πιο κοντα στην πραγματικοτητα

Link to comment
Share on other sites

Τα 30cents που παίρνουν από την ανανέωση υπολοίπου

Poco X3 Pro via Tapatalk


Και άλλα 30cents που ξεκίνησε να παίρνει από αυτό τον μήνα, ως "έξοδα πάγιας εντολής".


Tapa

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

On 20/12/2022 at 2:55 ΜΜ, p_k said:

Ένα παράδειγμα αισχροκέρδειας;

Λήξη υπόλοιπου σε δυο μήνες, φραγή σε τρεις μήνες να σε αναγκάσουν να βάλεις χρήματα που δεν έχεις ξοδέψει αλλά εξαφανίστηκαν γιατί έτσι.

Link to comment
Share on other sites

H Wind με το εξαιρετικό support...😂 (με σλόγκαν "για όλα φταίει ο οτε" και την ανύπαρκτη κινητή, σε συνδυασμό με την nova και την ανύπαρκτη σταθερή... βγαίνει η νέα nova... https://images.app.goo.gl/wRqJt1g5SqRw8B1W6

Edited by Tsimpouris
Link to comment
Share on other sites

Ηρθε SMS για ενα μηνα δωρεαν EON μιας και ειμαι συνδρομιτης WIND,αλλα στην καταχωρηση δε με βαζει,παιρνω τηλεφωνο,ΚΑΜΜΙΑ εξυπηρετηση.... ακουει η wind παυλα NOVA???????

OptoStyle

Εχω κινητο Motorola....αυτο με την κεραια το καπακι και τα πρασινα γραμματα.Ναι αυτο που ζυγιζει 24Κg

Σταθερο FTTH 200Mbps

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, optostyle said:

Ηρθε SMS για ενα μηνα δωρεαν EON μιας και ειμαι συνδρομιτης WIND,αλλα στην καταχωρηση δε με βαζει,παιρνω τηλεφωνο,ΚΑΜΜΙΑ εξυπηρετηση.... ακουει η wind παυλα NOVA???????

OptoStyle
 

Εδω διαφήμιζε "δωρεαν απεριοριστη ομιλια,σμσ,ίντερνετ για ολους τους συνδρομητες μας" και τελικα οι καρτοκινητοί δεν το δικαιούνται, λες και δεν ειναι συνδρομητές...

Banned for 14 days

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, optostyle said:

Ηρθε SMS για ενα μηνα δωρεαν EON μιας και ειμαι συνδρομιτης WIND,αλλα στην καταχωρηση δε με βαζει,παιρνω τηλεφωνο,ΚΑΜΜΙΑ εξυπηρετηση.... ακουει η wind παυλα NOVA???????

OptoStyle
 

Συμπληρώνεις την φόρμα εγγραφής στο https://eon.nova.gr

Link to comment
Share on other sites

Έκανα φορητότητα από Wind ftth100 σε Nova ftth200 τον Οκτώβριο και έμεινα χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο από 4 Νοεμβρίου! Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες, οι στιγμές που ζήσαμε από τότε που μπλέξαμε με την nova ήταν αξέχαστες, θα έχω να λέω και στα παιδιά μου!!
Τελικά έκανα καταγγελία της σύμβασης και προχτές αίτηση για νέο συμβόλαιο στον ΟΤΕ.

Το θέμα είναι ότι δεν είμαι μόνο εγώ με παρόμοιο πρόβλημα, ψάχνοντας εδώ αλλά και σε reddit-fb υπάρχουν και άλλοι με το ίδιο πρόβλημα, μάλιστα κάποιος έφτιαξε κ ομάδα στο fb, οπότε το νου σας αν καλόβλέπετε την συγχώνευση!!

Link to comment
Share on other sites

On 22/12/2022 at 9:38 ΜΜ, napgin said:

Έκανα φορητότητα από Wind ftth100 σε Nova ftth200 τον Οκτώβριο και έμεινα χωρίς ίντερνετ και τηλέφωνο από 4 Νοεμβρίου! Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες, οι στιγμές που ζήσαμε από τότε που μπλέξαμε με την nova ήταν αξέχαστες, θα έχω να λέω και στα παιδιά μου!!
Τελικά έκανα καταγγελία της σύμβασης και προχτές αίτηση για νέο συμβόλαιο στον ΟΤΕ.

Το θέμα είναι ότι δεν είμαι μόνο εγώ με παρόμοιο πρόβλημα, ψάχνοντας εδώ αλλά και σε reddit-fb υπάρχουν και άλλοι με το ίδιο πρόβλημα, μάλιστα κάποιος έφτιαξε κ ομάδα στο fb, οπότε το νου σας αν καλόβλέπετε την συγχώνευση!!

αμα εισαι ο καλυτερος ... δεν  προλαβαινεις τους μπελατες .......!!!!!!!!!

Edited by lneam
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...