Jump to content

Efxaristo my phone...


CLARC
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

CLARC ελπίζω να έχεις λάβει την άδεια του Μάνου Σ. Κωνσταντινιάδη για το υλικό που έχεις πάρει από εδώ, καθώς τα πάντα εδώ μέσα είναι Copyrighted.
Link to comment
Share on other sites

Sorry κιόλας, έχεις βάλει και το ίδιο λογότυπο και το έχεις κοζάρει στην πρώτη σελίδα?
Link to comment
Share on other sites

Ε ΠΟΤΕ :w00t:

 

ΤΩΡΑ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΕΧΩ ΔΕΙ ΟΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΕΤΑΝΑΣΤΕΣ ΚΑΙ ΑΣ ΜΕΝΩ ΚΑΙ ΠΛ.ΒΑΘΗΣ ΚΟΝΤΑ... :w00t: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κοίτα το γεγονός ότι έχεις πάρει όλα τα γραφικά καθώς και το όνομα του site, τα έχεις βάλει σε ένα δικό σου site το οποίο βασίζεται στην πολύ σοβαρή phpBB και το οποίο δεν έχει ούτε καν... αρχική σελίδα, είναι μαλλον γελοιοποίηση του site. Όπως ο Μάνος πριν 2 χρόνια κάθησε, βρήκε όνομα για το site έφτιαξε λογότυπα, CSS, θέματα κλπ, έτσι πρέπει να κάτσεις να κάνεις το ίδιο. Είναι απαράδεκτο κατα την γνώμη μου... Έστω, θες να έχεις το ίδιο περιεχόμενο, δεκτό... αλλά όχι και να μας το παίζεις... "Μανο, thanx που ξεσκίστηκες να φτιάξεις το σαιτ σου, τώρα μ'αρέσει, λέω να αντιγράψω αυτά που έφτιαξες με τον κόπο σου, thanx και πάλι"

 

Και πάλι, let's see τι θα πεί και ο Μάνος... Μπορεί να έχει δώσει την εγκρισή του για το "project" αυτό...

Link to comment
Share on other sites

Ας αλλάξει λογότυπα και ας βάλει ως συνεργάτη το myPhone... Σιγά μην γίνει και καμιά μήνυση... Το πολύ να ρίξει την σελίδα ολόκληρη :p

 

Μην το κατηγορούμε τον άνθρωπο :O Και που λέει ευχαριστώ αρκετό είναι :) (για το είδος του :p )

 

Και δεν τα πήρε όλα έτοιμα... ΗΡΕΜΙΣΤΕ! Το logo και τα buttons του forum πήρε... Διορθώνετε... :cool:

Link to comment
Share on other sites

Kala paei o kosmos?Edw ekanan kopo gia na xtisoun to site avto kai erxete enas kai ta pairnei ola etima.Pos tin exei dei dilidi?Giati mena prosopika einai rezili sketo kai pistevw na parete ta metra sas.
Link to comment
Share on other sites

 

Και που λέει ευχαριστώ αρκετό είναι :) (για το είδος του :p )

:lol: :lol: :lol:

 

Πάντως πιστεύω θα βρεθεί down πολύ πριν την μήνυση.:oops:

Link to comment
Share on other sites

Μην το κατηγορούμε τον άνθρωπο :O Και που λέει ευχαριστώ αρκετό είναι :) (για το είδος του :p )

Ποιο ακριβώς είναι το είδος του? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Guest valeria
Καλά φοβερό,να κάνεις αντιγραφή ενός site και μετά να μπαίνεις σε αυτό το site στην ψύχρα και να λες και ευχαριστώ για τις ιδέες που πήρες! :lol: Καλά ο άνθρωπος ή δεν έχει ιδέα ότι αυτό που έκανε είναι κακό,ή είναι πολύ πονηρός και κάτι θέλει να πετύχει.
Link to comment
Share on other sites

Den kserw ti na pw?

 

As doume ti tha pei o Manos........

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Όπως και να'χει, είναι παράνομο να κλέβεις λογότυπα και ότι άλλο είναι copyrighted από κάποιον ο οποίος είτε τα δημιούργησε είτε πλήρωσε για τη δημιουργία τους.

Από την άλλη μεριά, αντιγραφές γίνονται και θα γίνονται κάθε μέρα και οι αντιγραφείς δεν ανοίγουν νέο θέμα στο site από το οποίο πήραν το υλικό τους. Κάτι που δείχνει αν μη τι άλλο, ότι ο Κλάρκ δεν έχει και την πιο πονηρή σκέψη.

 

Ο πονηρός δεν προδίδει τον εαυτό του, κοιτάει να κλέψει και να το περάσει στα κρυφά.

 

Δεν ξέρω νομικά πως μπορεί να κινηθεί η υπόθεση, ούτε κι αν αξίζει τον κόπο.

Είναι 100% παράνομο και θα πρέπει αφού νιώθει τόση μεγάλη ανάγκη να ευχαριστήσει το myphone ο ΚΛΑΡΚ , να βγάλει από την ιστοσελίδα του ότι είναι Copyrighted από το myphone και να ελαχιστοποιήσει την αντιγραφή, τουλάχιστον σε σημεία που κάνουν μπάμ όπως λογότυπα κουμπιά κλπ..

Αυτό θα ήταν το σωστό.

 

Καλή η προσπάθεια σου CLARC με την ιστοσελίδα σου, αλλά δεν κλέβουμε από όποιον θέλουμε να ευχαριστήσουμε.

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Efxaristo pantos gia ta dikasas logia.Ta esbisa ola stin selida.Mia boithia ithela kai mou rixate tosa.Ego exo tosa xronia sto site kai kanenas den exi katalabi apo pou eime,omos molis ipa tin katagogi mou mou tapate ola.Min stenaxorithite ta esbisa ola.Tipota den kano xoriz tin engrisi tou kathenos an eine doulia tou kai den klebo tin doulia tou kanenos aplos seboume ti doulia pou kanoun i ali.Iparxi ena seksion sti Elleniki glosa.Opios theli na boithisi eine kalodexoumenos..Efxaristo
Link to comment
Share on other sites

κοίτα το γεγονός ότι έχεις πάρει όλα τα γραφικά καθώς και το όνομα του site, τα έχεις βάλει σε ένα δικό σου site το οποίο βασίζεται στην πολύ σοβαρή phpBB και το οποίο δεν έχει ούτε καν... αρχική σελίδα, είναι μαλλον γελοιοποίηση του site. Όπως ο Μάνος πριν 2 χρόνια κάθησε, βρήκε όνομα για το site έφτιαξε λογότυπα, CSS, θέματα κλπ, έτσι πρέπει να κάτσεις να κάνεις το ίδιο. Είναι απαράδεκτο κατα την γνώμη μου... Έστω, θες να έχεις το ίδιο περιεχόμενο, δεκτό... αλλά όχι και να μας το παίζεις... "Μανο, thanx που ξεσκίστηκες να φτιάξεις το σαιτ σου, τώρα μ'αρέσει, λέω να αντιγράψω αυτά που έφτιαξες με τον κόπο σου, thanx και πάλι"

 

Και πάλι, let's see τι θα πεί και ο Μάνος... Μπορεί να έχει δώσει την εγκρισή του για το "project" αυτό...

Καλα ηρεμησε,δεν σου πηρε και την γκομενα. :rolleyes:

 

Μην το κατηγορούμε τον άνθρωπο :O Και που λέει ευχαριστώ αρκετό είναι :) (για το είδος του :p )

Ωραια ανατροφη εχεις.Μπραβο!

Ακου εκει ...για το ειδος του;:mad:

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Ωραια ανατροφη εχεις.Μπραβο!

Ακου εκει ...για το ειδος του;:mad:

 

Μάλλον στην δικιά σου ανατροφή υπάρχει κάπου πρόβλημα αφού βγάζεις συμπεράσματα για ανθρώπους μέσω ενός forum... :rolleyes:

 

Έχω μεγαλώσει, ζω και θα ζω για καιρό ακόμη με Αλβανούς. Με αυτούς είχα την πρώτη κοινωνική μου εμπειρία, με αυτούς παίζω μπάλα, με αυτούς συζητάω, με αυτούς κάνω παρέα και οτιδήποτε κοινωνικό έχω ζήσει στην ζωή μου το έχω ζήσει με τουλάχιστον έναν Αλβανό... Έχω κολλητό φίλο Αλβανό και οι οικογένειές μας είναι κολλητές...

 

Τους ξέρω καλύτερα από όσο φαντάζεσαι ;)

Link to comment
Share on other sites

To idio kai egw sxetike-asxete!

Einai ntroph na ekfrazomaste etsi(peran opoias prokatallhpshs).

 

Bebaia file Clarc,na ksereis pws auto pou ekanes oso k an htan gia kalo h apo kalo h akoma akoma afelhs,PARAMENEI N O M I K A PARANOMO,eite eisai Albanos eite Ellhnas eite Italos!

To thema den einai na sbhseis to post sou alla auta pou exei to site sou,ektos kai an pareis to ok apo ton MSK............Filika Giwrgos.

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...