Jump to content

Yahoo Mail


brebosgeo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 308
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

btw, λέγοντας για y! mail συνεχίζει τα προφέρει κανονικά pop/smtp? το account μου είναι @yahoo.gr
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Απο σήμερα ισχύουν τα 100 MB για κάθε λογαριασμό yahoo.com :))

Στo yahoo.gr email όμως εξακολουθούν τα 6 MB.

Θα γίνει αργότερα στο ελληνικό... ή όχι;

Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικό το καινούργιο yahoo! Προχτές μου έλεγε ότι χρησιμοποιώ το 100% του αποθηκευτικού χώρου (!) και σήμερα το 5%:P

Η σχεδίαση πιο ωραία (πάλι όμως απαραίτητα τα Javascript) το spamfilter ανώτερο και το html blocking καλύτερο.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μειονέκτημα που βρίσκω στο νέο design είναι ότι αν μπλοκάρεις το us.a1.yimg.com που στέλνει τα bannerάκια χάνεις ένα μεγάλο μέρος των γραφικών της σελίδας :(

 

Πολύ κουβαρντάδες πάντως! Τι τους έπιασε τελευταία;

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος eLeKtriK EyE (15 Ιούν. 2004 , 20:01)

 

 

Πολύ κουβαρντάδες πάντως! Τι τους έπιασε τελευταία;

 

 

Με καλύπτει το χαμόγελο του κογιότ στην υπογραφή σου.. :whistle: :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (15 Ιούν. 2004 , 20:09)

 

Με καλύπτει το χαμόγελο του κογιότ στην υπογραφή σου.. :whistle: :lol:

 

 

Έγραψες!!! :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Έχω κι εγώ yahoo.gr και από σήμερα έχει πολύ αλλαγμένο design (καλό είναι) αλλά λέει ακόμη 6 ΜΒ. Αν είναι πάντως να κάνει ότι και η Google για να μου δώσει 100 ΜΒ προτιμώ να μείνω στα 6...
KCB
Link to comment
Share on other sites

Έχω λογαριασμό στο yahoo mail με τη μορφή yahoo.com, είχα όμως προεπιλεγμένη γλώσσα τα ελληνικά, οπότε το γραμματοκιβώτιό μου είχε παραμείνει στα 6 ΜΒ. Με την αλλαγή της γλώσσας στα Αγγλικά-Ηνωμένων Πολιτειών το γραμματοκιβώτιό μου εκτοξεύτηκε στα 100 ΜΒ, αλλά με την επαναφορά της Ελληνικής γλώσσας επανήλθε στα 6!

Οπότε γλώσσα αγγλική και 100 ΜΒ... :p

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ στο yahoo.gr μόλις άλλαξα τη γλώσσα από ελληνικά σε αγγλικά, αυξήθηκε το mailbox στα 100ΜΒ... :)
Q σου λεβέντη μου!!!
Link to comment
Share on other sites

Twra teleutaia polla tetoia akougontai....

 

ksereis kaneis to mege8os tou attachment pou mporei na steilei kapoios? an einai oso einai kai twra den exei kanena nohma! kalo 8a htan na auksh8ei kai to mege8os pou mporeis na kaneis attach. den briskw logo na kratas email pou sou esteile kapoios persi, an to 8es to kaneis copy paste se notepad h sto wors kai ka8arises....

Link to comment
Share on other sites

Notice: Change of service to your Yahoo! Mail account

 

 

Dear Yahoo! Mail User,

 

Thanks for using Yahoo! Mail. It's our goal to offer you an email experience that makes it easy and enjoyable to stay in touch. Periodically, we make service changes to enhance that experience for our users. As of June 15, 2004, you'll enjoy the following benefits:

Increased storage capacity – from your current level to 100MB

Increase in total message size to 10MB

A streamlined interface that's even easier to use

You will continue to access your Yahoo! Mail account as usual. No further action is required, and there will be no interruption of your service.

 

We hope you enjoy the new features and benefits. If you have any questions, please visit our Help page. Thanks again for using Yahoo! Mail.

 

Sincerely,

The Yahoo! Mail Team

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος xrhstos (16 Ιούν. 2004 , 13:07)

 

ΚΑΙ στο yahoo.gr μόλις άλλαξα τη γλώσσα από ελληνικά σε αγγλικά, αυξήθηκε το mailbox στα 100ΜΒ... :)

 

 

Δηλαδή μπορείς να έχεις και POP access κτλ. και 100 MB χώρο;;;

Πώς άλλαξες τη γλώσσα; Εγω έχω ακόμα 6 MB (και το είχα απο πρίν στα αγγλικά)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος parapara (17 Ιούν. 2004 , 01:37)

 

Δηλαδή μπορείς να έχεις και POP access κτλ. και 100 MB χώρο;;;

Πώς άλλαξες τη γλώσσα; Εγω έχω ακόμα 6 MB (και το είχα απο πρίν στα αγγλικά)

 

 

Το POP access νομίζω ότι το πληρώνεις. Για να αλλάξεις τη γλώσσα πηγαίνεις πάνω δεξιά ->Mail options ->Account Information ->πληκτρολογείς ξανά το password ->πατάς το edit στο member information ->στο πεδίο General Preferences κάνεις κλικ δίπλα στο Language & Content όπου γράφει τη γλώσσα ->επιλέγεις από το μενού τη γλώσσα που επιθυμείς ->Τέλος! :cool:

Link to comment
Share on other sites

To mail.ru σου δείνει απεριόριστο mail box και πρόσβαση Pop3 δωρεάν. Μοναδικό μειονέκτημα ότι πρέπει να ξέρεις Ρώσικα.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

έμενα που έχω mail στο yahoo.gr δεν χρείαστηκε να κάνω καμία αλλάγη στην γλώσσα κλπ... Μου το αναβάθμισαν σε 100ΜΒ μόνοι τους!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (17 Ιούν. 2004 , 10:28)

 

έμενα που έχω mail στο yahoo.gr δεν χρείαστηκε να κάνω καμία αλλάγη στην γλώσσα κλπ... Μου το αναβάθμισαν σε 100ΜΒ μόνοι τους!

 

 

σίγουρα??? :confused:

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος prytanis (20 Ιούν. 2004 , 00:04)

 

σίγουρα??? :confused:

 

 

γράψε λάθος σήμερα το έκαναν και σε μενα!!! :p

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

re paidia ligo help den mporw na alxw tin glwssa gia na paei ekato mb.

pws geinetai/

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ακόμα στα 6ΜΒ είναι :( :cry:

 

To γύρισα στα αγγλικα, πήγε στα 100 αλλά δεν μπορούσα να λάβω τα μαιλς από το outlook. Το ξαναγύρισα στα ελληνικά και εξακολουθώ να μην μπορώ να τα λάβω από outlook. Καταραμένo yahoo!

Link to comment
Share on other sites

Me too...(όπα ρε αγγλομαθή...)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...