Jump to content

MyVodafone app - Εντυπώσεις;;;


hitech444
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω καρτοκινητό δηλ. πληρώνω κάθε μήνα μια κάρτα €12 και μπαίνω στο πρόγραμμα 200' προς όλους. Εγκατέστησα το MyVodafone app, και μου λέει: Υπόλοιπο: 8', 5GB, 0 SMS. Eγώ όμως μπορώ να στείλω SMS. Βάζω κάρτα €12, επιλέγω (απο το 1252) το πακέτο 200', πάω στο app, πάλι βγάζει 0 SMS.

Kαλά, τα έχω πάρει μιλάμε.... Το έκανα uninstall αμέσως. Είναι για να μας μπερδεύουν και να τα κονομάνε...

Link to comment
Share on other sites

έχεις μηδέν αγορασμένα SMS. με το χρηματικό υπόλοιπο του κινητού σου μπορείς να στείλεις SMS , αλλά με 0,25 ευρώ το ένα. 

 

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση αλλά είναι πλέον τόσα πολλά τα προγράμματα που δεν ξέρεις τι προσφέρει το καθένα και σε τι τιμή. Είναι τόσες πολλές οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις ανύπαρκτες. Δεν μπορείς να βρείς υπαλληλο, είναι όλοι απασχολημένοι, κανονίζεις ενα δίωρο μεσα στην ημέρα να σε καλέσουν εκείνοι, με το που το κανονίζεις σε παίρνουν στο καπάκι...  Σπάσιμο νεύρων είναι... Οχι ότι οι άλλοι είναι καλύτεροι βέβαια....

 

Link to comment
Share on other sites

On 22/10/2022 at 10:08 ΜΜ, Vasileios said:

έχεις μηδέν αγορασμένα SMS. με το χρηματικό υπόλοιπο του κινητού σου μπορείς να στείλεις SMS , αλλά με 0,25 ευρώ το ένα. 

 

λαθος το sms κοστιζει 0,2944 ευρω το sms 

105.png

4 ώρες πριν, hitech444 said:

Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση αλλά είναι πλέον τόσα πολλά τα προγράμματα που δεν ξέρεις τι προσφέρει το καθένα και σε τι τιμή. Είναι τόσες πολλές οι ερωτήσεις και οι απαντήσεις ανύπαρκτες. Δεν μπορείς να βρείς υπαλληλο, είναι όλοι απασχολημένοι, κανονίζεις ενα δίωρο μεσα στην ημέρα να σε καλέσουν εκείνοι, με το που το κανονίζεις σε παίρνουν στο καπάκι...  Σπάσιμο νεύρων είναι... Οχι ότι οι άλλοι είναι καλύτεροι βέβαια....

 

οτι βοηθεια θελεις απο πακετα μπορεις να μας ρωτησεις να σε βοηθησουμε ! , τι κλησεις κανεις; τι ιντερνετ χρειαζεσαι; . 

αμα εχεις cu κατεβασε το cu app ειναι πιο ευχρηστο. 

Επισης στο my vodafone app υπαρχει η επιλογη να δηλωνεις τα προβληματα καλυψης και να σου δινει αμεσα δωρο η vodafone απεριοριστη ομιλια και απεριοριστα data για 24 ωρες πας στο μενου ,μετα υπηρεσιες και εργαλεια και μετα εγγυηση δικτυου. 

Επισης μην ξεχναμε και το προγραμμα  cash back  στις προσφορες που σου δινει την δυνατοτητα απο ψωνια στο σουπερ μαρκετ να κερδισεις ευρω στο υπολοιπο σου.  Επισης μεσα απο my vodafone account απο υπολογιστη μπορεις να στειλεις και δωρεαν sms . 

Edited by JOHNMEGARYTHMOS

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...