Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω κάτι υπερθερμάνσεις όταν βλέπω πολύ ώρα YouTube..Έχω κατεβάσει το premium σπασμένο, παίζει ρόλο λέτε; 

Edited by rapsodos1979_
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Έχω κάτι υπερθερμάνσεις όταν βλέπω πολύ ώρα YouTube..Έχω κατεβάσει το premium σπασμένο, παίζει ρόλο λέτε; 

Για να κανω αυτο το ποστ και να δειξω τα 25watt επρεπε να φαω τη μπαταρια και να την φτασω πολυ χαμηλα 7%-8%. Για να το κανω γρηγορα εβαλα τη φωτεινοτητα στο τερμα (χειροκινητη), εβαλα τον ηχο στο τερμα, γυρισα σε 5G και εβαλα το youtube να παιζει, μια ωρα και βαλε. Το κινητο ζεσταθηκε αλλα οχι τοσο οσο να ανησυχω. Πριν το youtube επαιζα παιχνιδι με τερμα φωτεινοτητα, παλι ζεσταθηκε αλλα οχι να ανησυχω. 
Σε εμενα εχει παθει υπερθερμανσεις οταν ειμαι εξω και το χτυπαει ο ηλιος ( ή στο αμαξι). Το προβλημα που βλεπω σε σχεση με το προηγουμενο κινητο μου που ειχε γυαλινη πλατη ειναι οτι η πλαστικη πλατη αργει να κρυωσει...
 

 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

On 8/5/2023 at 3:17 ΜΜ, johnnyman25 said:

2o update με patch Απριλίου. 83d2e64e1623a5214e717d0eb4580f17.jpg

My S21 FE is Awesome!!!
 

Κι εγώ νόμιζα πως ήταν του Μαΐου 🤭😄🤣🤣 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, konakis said:

Κι εγώ νόμιζα πως ήταν του Μαΐου 🤭😄🤣🤣 

Ναι, ειμαστε συνεχεια ενα μηνα πισω.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, konakis said:

Κι εγώ νόμιζα πως ήταν του Μαΐου 🤭😄🤣🤣 

Και εγώ το ίδιο. Βιάστηκα να χαρώ... 😂😂😂

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, rapsodos1979_ said:

Έχω κάτι υπερθερμάνσεις όταν βλέπω πολύ ώρα YouTube..Έχω κατεβάσει το premium σπασμένο, παίζει ρόλο λέτε; 

Πως το κατέβασες σπασμένο; 

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, anastasiah said:

Πως το κατέβασες σπασμένο; 

Μαλλον εννοει αγορασε καποια εγγραφη απο αυτες που ειναι το premium με 2,80€ το μηνα.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοει αγορασε καποια εγγραφη απο αυτες που ειναι το premium με 2,80€ το μηνα.
Τώρα το τι εννοείς μόνο εσύ το κατάλαβες μάλλον...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

On 25/4/2023 at 5:26 ΜΜ, GoutosGr said:

 Απενεργοποίησε την αυτόματη φωτεινότητα και ρύθμισέ την χειροκίνητα στο σημείο που επιθυμείς.

Καλημερα,
να ξερεις οτι απο τη μερα που μου το ειπες εχω την φωτεινοτητα χειροκινητα και εχω σιγουρα δει βελτιωση στην καταναλωση. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Τώρα το τι εννοείς μόνο εσύ το κατάλαβες μάλλον...

sent from my S23Ultra 12/512
 

Υπάρχουν αρκετά sites... Για παράδειγμα ένα από τα πιο γνωστά

https://www.gamsgo.com/#/

 

Δεν ξέρω αν επιτρέπονται τέτοιες αναρτήσεις αλλά δεν βλάπτει για όσους δεν γνωρίζουν... 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν αρκετά sites... Για παράδειγμα ένα από τα πιο γνωστά
https://www.gamsgo.com/#/
 
Δεν ξέρω αν επιτρέπονται τέτοιες αναρτήσεις αλλά δεν βλάπτει για όσους δεν γνωρίζουν... 
Έχω premium Αργεντινής με 1.90€ δεν χρειάζεται κανένα site από αυτά που λες να μπω....μια φορά με VPN η διαδικασία και τέλος

Επίσης καμία σχέση η υπερθέρμανση της συσκευής με αν είναι premium η το revanced
sent from my S23Ultra 12/512



Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Konstantine73 said:

Έχω premium Αργεντινής με 1.90€ δεν χρειάζεται κανένα site από αυτά που λες να μπω....μια φορά με VPN η διαδικασία και τέλος

Επίσης καμία σχέση η υπερθέρμανση της συσκευής με αν είναι premium η το revanced
sent from my S23Ultra 12/512


 

Καλά, το vpn είναι η καλύτερη λύση. Βέβαια έχω διαβάσει για λογαριασμούς netflix μέσω Τουρκίας που έπαψαν να λειτουργούν. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Είναι ασφαλές να συνδεσουμε revanced με λογαριασμό Google ?

Link to comment
Share on other sites

Είναι ασφαλές να συνδεσουμε revanced με λογαριασμό Google ?
Όσο το είχα πρόβλημα δεν υπήρξε...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, kyramas said:

Είναι ασφαλές να συνδεσουμε revanced με λογαριασμό Google ?

Predator free δεν ξέρω αν είναι, αλλά κάποιο πρόβλημα δεν έχω εντοπίσει..Εκτός κι αν μ'εχει εντοπίσει εκείνο κι όταν το πάρω χαμπάρι, θα είναι πολύ αργά ✌️🤣🤣

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η τελευταία ενημέρωση είναι η χειρότερη μακράν σε θέμα αυτονομίας...σίγουρα έχει χάσει μια με μιάμιση ώρα από 100% σε 10% μπαταρία...

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, longus said:

Πάντως η τελευταία ενημέρωση είναι η χειρότερη μακράν σε θέμα αυτονομίας...σίγουρα έχει χάσει μια με μιάμιση ώρα από 100% σε 10% μπαταρία...

Στάλθηκε από το SM-G990B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν πιστευω οτι καποιο απο τα security patches που παιρνουμε εχει επηρεασει την αυτονομια. Καθε φορα ολοι λενε "ουαου" αυτο το update εφτιαξε τη μπαταρια, εγω δεν εχω δει καμια αξιολογη διαφορα στη αυτονομια, ουτε καλυτερη, ουτε χειροτερη, μετρια οπως ηταν στην αρχη.
Καθε 2-3 μερες ενημερωνονται αυτοματα 10-12 εφαρμογες στο κινητο μου, πως ξερω οτι καποια απο αυτες δεν δημιουργει καποιο προβλημα;
Τελος η μερα εχει μεγαλωσει, εχει φως πιο πολλες ωρες με αποτελεσμα (για οσους το εχουν αυτοματο) η οθονη να εχει μεγαλυτερη φωτεινοτητα αρα και καταναλωση. Το κινητο, συμφωνα με τη δικη μου εμπειρια, οσες φορες ημουν στο δρομο ολη μερα με data και αυτοματη φωτεινοτητα, δεν εφτανε απογευμα 17:00-17:30 που να εχω πανω απο 20% μπαταρια, χωρις να εχω κανει τρομερη χρηση. 

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστευω οτι καποιο απο τα security patches που παιρνουμε εχει επηρεασει την αυτονομια. Καθε φορα ολοι λενε "ουαου" αυτο το update εφτιαξε τη μπαταρια, εγω δεν εχω δει καμια αξιολογη διαφορα στη αυτονομια, ουτε καλυτερη, ουτε χειροτερη, μετρια οπως ηταν στην αρχη.
Καθε 2-3 μερες ενημερωνονται αυτοματα 10-12 εφαρμογες στο κινητο μου, πως ξερω οτι καποια απο αυτες δεν δημιουργει καποιο προβλημα;
Τελος η μερα εχει μεγαλωσει, εχει φως πιο πολλες ωρες με αποτελεσμα (για οσους το εχουν αυτοματο) η οθονη να εχει μεγαλυτερη φωτεινοτητα αρα και καταναλωση. Το κινητο, συμφωνα με τη δικη μου εμπειρια, οσες φορες ημουν στο δρομο ολη μερα με data και αυτοματη φωτεινοτητα, δεν εφτανε απογευμα 17:00-17:30 που να εχω πανω απο 20% μπαταρια, χωρις να εχω κανει τρομερη χρηση. 
εγώ εάν το είχα πάρει όσο είχε στην αρχή θα έβριζα. τώρα που το πήρα 389 με την προσφορά στο πλαίσιο δεν μιλάω! αλλά να δώσω 800 ευρώ να πάρω το απλό S23 μου φαίνονται πολλά για κινητό.
έχω βολεύει σε αμάξι, σπίτι, γραφείο με fast chargers και όλα καλά
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, ilka71 said:

εγώ εάν το είχα πάρει όσο είχε στην αρχή θα έβριζα. τώρα που το πήρα 389 με την προσφορά στο πλαίσιο δεν μιλάω! αλλά να δώσω 800 ευρώ να πάρω το απλό S23 μου φαίνονται πολλά για κινητό.
έχω βολεύει σε αμάξι, σπίτι, γραφείο με fast chargers και όλα καλά

και εγω εμαθα να εχω ενα φορτιστη εδω και εκει και εχω ενα μικρο powerbank μαζι και τελος. Και εγω το πηρα φτηνα και δεν μιλαω (400€). Η σειρα s22 εχει τα ιδια και χειροτερα χαλια στην αυτονομια και να δωσω μετρητα να παρω s23+ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, τα θεωρω πεταμενα λεφτα. Αλλα το να κανω καποιο ""μια η αλλη" για ενα Honor 70, θα το σκεφτω πολυ σοβαρα. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

και εγω εμαθα να εχω ενα φορτιστη εδω και εκει και εχω ενα μικρο powerbank μαζι και τελος. Και εγω το πηρα φτηνα και δεν μιλαω (400€). Η σειρα s22 εχει τα ιδια και χειροτερα χαλια στην αυτονομια και να δωσω μετρητα να παρω s23+ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ, τα θεωρω πεταμενα λεφτα. Αλλα το να κανω καποιο ""μια η αλλη" για ενα Honor 70, θα το σκεφτω πολυ σοβαρα. 
το honor 70 από ότι είδα δεν έχει OIS στην κάμερα. απαγορευτικό...

να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση. υπάρχει fast charger powerbank ;όπως οι φορτιστές αμαξιού, τοίχου;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, ilka71 said:

Να κάνω μια ίσως χαζή ερώτηση. υπάρχει fast charger powerbank ;όπως οι φορτιστές αμαξιού, τοίχου;

Ενδεικτικά:

https://www.skroutz.gr/s/23222610/Samsung-Power-Bank-10000mAh-25W-με-Θύρα-USB-A-και-Θύρα-USB-C-Quick-Charge-2-0-Γκρι.html

Υπάρχει και με ασύρματη φόρτιση και δύο θύρες type C.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα έχει κανείς πρόβλημα με ειδοποιήσεις στο messenger;;;Άλλοτε έρχονται άλλοτε καθόλου


Sent from my iPhone 14 using Tapatalk

IPhone 15 Pro 

IMG_1080.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Ενδεικτικά:
https://www.skroutz.gr/s/23222610/Samsung-Power-Bank-10000mAh-25W-με-Θύρα-USB-A-και-Θύρα-USB-C-Quick-Charge-2-0-Γκρι.html
Υπάρχει και με ασύρματη φόρτιση και δύο θύρες type C.
με ασύρματη φόρτιση 25w φορτίζει το ίδιο γρήγορα όπως και αυτό που είναι με καλώδιο; επίσης iphone 13 και 14 που έχει η οικογένεια τα φορτίζει;
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...