Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Konstantine73Για να καταλάβουμε τη διαφορά, μιας και φαντάζομαι το δουλεύεις με αντίστοιχο στήσιμο, πόσες ώρες αυτονομίας και πόσες ώρες ενεργής οθόνης είχες σε μια παρόμοια ημέρα με το S21 FE;
και πόσα χρήματα παραπάνω έδωσε όμως. τριπλάσια;
Link to comment
Share on other sites

στείλε λινκ! αλλά να μην κάνει τραμπαλα στο τραπέζι όταν είναι!

κάνουμε ακόμα παραγγελίες από Κίνα; για μικροπραγματα; συμφέρει; δεν έχει πλέον τελωνείο; έκανα πολλές αγορές παλιά αλλά πλέον νόμιζα ότι δεν συμφέρει και η τιμή και ότι αργούν. η δεν είναι έτσι;

Τραμπάλα κάνει ελάχιστη. Αν αυτό σε ενδιαφέρει πρώτιστα τότε προσπερνάς.
Δεν ξέρω αν κάνει να βαλω λινκ δημόσια οπότε σου στέλνω σε πμ

Στάλθηκε από το S21 FE μου

Link to comment
Share on other sites

@Konstantine73Για να καταλάβουμε τη διαφορά, μιας και φαντάζομαι το δουλεύεις με αντίστοιχο στήσιμο, πόσες ώρες αυτονομίας και πόσες ώρες ενεργής οθόνης είχες σε μια παρόμοια ημέρα με το S21 FE;
Το s21fe είχε με το ζόρι 5ωρες οθόνης...και βέβαια δεν άντεξε να βγάλει το 24ωρο... περίπου 16 ώρες... μιλάω για την ίδια περίπου στάθμη μπαταρίας...

sent from my S23Ultra 12/512

και πόσα χρήματα παραπάνω έδωσε όμως. τριπλάσια;
Έχει σημασία αυτό ?

Θα μπορούσα να τα έδινα πέρσι στο s22 ultra και απλά να ήμουν λίγο καλύτερα τού s21fe...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Το s21fe είχε με το ζόρι 5ωρες οθόνης...και βέβαια δεν άντεξε να βγάλει το 24ωρο... περίπου 16 ώρες... μιλάω για την ίδια περίπου στάθμη μπαταρίας...

sent from my S23Ultra 12/512

Έχει σημασία αυτό ?

Θα μπορούσα να τα έδινα πέρσι στο s22 ultra και απλά να ήμουν λίγο καλύτερα τού s21fe...

sent from my S23Ultra 12/512
 

Από κάμερα έχει μεγάλη διαφορά από το s21fe; Καλορίζικο κιόλας!!

Link to comment
Share on other sites

Από κάμερα έχει μεγάλη διαφορά από το s21fe; Καλορίζικο κιόλας!!
Σε ευχαριστώ πολύ.... Η διαφορά είναι χαώδης και είναι λογικό....

Μία χαρά όμως είναι και η κάμερα του S21FE... Δεν είναι σωστό να γίνει σύγκριση...
sent from my S23Ultra 12/512



Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και έχει άλλο 3 κατοστάρικα άλλο 1000+ 

Στον βασικό φακό ελάχιστες διάφορες στον τηλεφακό χαοτικές...όπως και τα χρήματα της διαφοράς 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

 αξιζει η μεταβαση σε ULTRA 22?
Εξαρτάται πόσο θα το βρεις....

Φυσικά και αξίζει άλλη τάξεως συσκευή αν και προσωπικά δεν θα πήγαινα λόγω εξινος..για αυτό έκανα και την υπέρβαση και για την πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας βέβαια

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Konstantine73 said:

Εξαρτάται πόσο θα το βρεις....

Φυσικά και αξίζει άλλη τάξεως συσκευή αν και προσωπικά δεν θα πήγαινα λόγω εξινος..για αυτό έκανα και την υπέρβαση και για την πολύ καλύτερη διαχείριση μπαταρίας βέβαια

sent from my S23Ultra 12/512
 

ΤΟ PLUS 22 ηθελα να γραψω

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

Πολλοί έχουμε τη συσκευή, πέρα από τα γνωστά χαρίσματά της, λόγω του μεγέθους της. Φυσικά και αξίζει η μετάβαση στα μοντέλα ultra, που είναι άλλης κλάσης, αλλά μιλάμε ταυτόχρονα και για συσκευές "πλακάκια".

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

Πολλοί έχουμε τη συσκευή, πέρα από τα γνωστά χαρίσματά της, λόγω του μεγέθους της. Φυσικά και αξίζει η μετάβαση στα μοντέλα ultra, που είναι άλλης κλάσης, αλλά μιλάμε ταυτόχρονα και για συσκευές "πλακάκια".
Αυτό είναι και τι αρέσει στον καθένα...

Εμένα για παράδειγμα μου αρέσει πολύ το τετράγωνο του πράγματος που έχει γωνίες δηλαδή...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

Τραμπάλα κάνει ελάχιστη. Αν αυτό σε ενδιαφέρει πρώτιστα τότε προσπερνάς.
Δεν ξέρω αν κάνει να βαλω λινκ δημόσια οπότε σου στέλνω σε πμ

Στάλθηκε από το S21 FE μου

δεν μου έστειλες το λινκ! βάλτο εδώ δεν πειράζει
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.
Έχω την έκδοση 6_128
Αξίζει λέτε να πάω σε 8_256?


My S21 FE is Awesome!!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, johnnyman25 said:

Καλημέρα παιδιά.
Έχω την έκδοση 6_128
Αξίζει λέτε να πάω σε 8_256?


My S21 FE is Awesome!!!
 

Δεν ξερω τι χρηση κάνεις αλλα θεωρω ειναι καλυτερα να περιμενεις και αν σε καιει να παρεις κατι αλλο, παρε s23+ μετα απο καποιους μηνες. Το οποιο s23+, μεταξυ αλλων εχει και πολυ καλυτερη αυτονομια.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Τραμπάλα κάνει ελάχιστη. Αν αυτό σε ενδιαφέρει πρώτιστα τότε προσπερνάς.
Δεν ξέρω αν κάνει να βαλω λινκ δημόσια οπότε σου στέλνω σε πμ

Στάλθηκε από το S21 FE μου

στείλε λινκ!!! μια θήκη πχ από alliexpress των 2 ευρώ τι τελωνείο έχει; και πόσο καιρό κάνει πλέον να έρθει;
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, ilka71 said:

στείλε λινκ!!! μια θήκη πχ από alliexpress των 2 ευρώ τι τελωνείο έχει; και πόσο καιρό κάνει πλέον να έρθει;

Αυτη δεν κανει τραμπαλα αλλα δεν ειναι και πολυ λεπτη
https://www.aliexpress.com/item/1005004583727468.html?algo_pvid=09a3f5ed-ce7f-40ce-b4d5-0eceaa57c205&algo_exp_id=09a3f5ed-ce7f-40ce-b4d5-0eceaa57c205-15&pdp_npi=3%40dis!EUR!3.79!2.65!!!!!%40211bec8616814086610166721d077c!12000029715859011!sea!NL!2562924598&curPageLogUid=3QQt0qDnQCCj

 

εγω εχω αυτη αλλα δεν ειναι των δυο ευρω
https://www.aliexpress.com/item/1005004508025773.html?algo_pvid=09a3f5ed-ce7f-40ce-b4d5-0eceaa57c205&algo_exp_id=09a3f5ed-ce7f-40ce-b4d5-0eceaa57c205-0&pdp_npi=3%40dis!EUR!36.33!22.89!!!!!%40211bec8616814086610166721d077c!12000029408783779!sea!NL!2562924598&curPageLogUid=DMgQyTBn1ymd

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει τελωνειο πλεον για αγορες απο την Κίνα. Οι τιμες περιλαμβανουν φπα, απο το πρωτο ευρω μεχρι 150€. Τουλαχιστον στο aliexpress και στις μεγαλες αλυσιδες

Sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά! Από σήμερα είμαι κάτοχος του s23 +

Ποσο λέτε να πουλήσω το S21fe αγορασμένο Νοέμβριο του 22?

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, anastasiah said:

Χρόνια πολλά! Από σήμερα είμαι κάτοχος του s23 +

Ποσο λέτε να πουλήσω το S21fe αγορασμένο Νοέμβριο του 22?

Πρωτα να μας πεις πως είναι το s23+ στο θεμα μπαταρια και κρατημα στο χερι. 😁

Για το πόσο να δώσεις το S21 FE, μπρςς στις αγγελίες του insomnia.gr, δες ποσο πουλανε οι αλλοι και κρίνε. Αν θες να φυγει αμεσα, δωσε το 10-20 ευρώ φτηνότερα απο το μεσο ορο. 

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, stamatis3133 said:

Πρωτα να μας πεις πως είναι το s23+ στο θεμα μπαταρια και κρατημα στο χερι. 😁

Για το πόσο να δώσεις το S21 FE, μπρςς στις αγγελίες του insomnia.gr, δες ποσο πουλανε οι αλλοι και κρίνε. Αν θες να φυγει αμεσα, δωσε το 10-20 ευρώ φτηνότερα απο το μεσο ορο. 

Θα σας πω... 

Link to comment
Share on other sites

δεν μου έστειλες το λινκ! βάλτο εδώ δεν πειράζει
https://www.tvcmall.com/details/rubberized-plastic-case-hard-cell-phone-cover-for-samsung-galaxy-s21-fe-black-sku101235778b.html
Εδώ είσαι. Νομίζω στο έστειλα και σε π.μ.
Είναι πολύ λεπτή αναδεικνύει την λεπτή σιλουέτα της συσκευής και προστατεύει αρκετά.

Στάλθηκε από το S21 FE μου

Link to comment
Share on other sites

https://www.tvcmall.com/details/rubberized-plastic-case-hard-cell-phone-cover-for-samsung-galaxy-s21-fe-black-sku101235778b.html
Εδώ είσαι. Νομίζω στο έστειλα και σε π.μ.
Είναι πολύ λεπτή αναδεικνύει την λεπτή σιλουέτα της συσκευής και προστατεύει αρκετά.

Στάλθηκε από το S21 FE μου

στο Tapatalk δεν έρχονται τα pm; δεν μου έχει έρθει τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Ναι ίσως για αυτό να μην το είδες. Πάντως για εμένα είναι ότι καλύτερο αυτές οι θήκες γιατί δεν αντέχω η θήκη να αυξάνει τον όγκο της συσκευής. Για τελωνείο δεν χρειάστηκε τίποτα μην ανησυχείς. Το μόνο κακο ότι εμένα μου ήρθαν με γενική ταχυδρομική που γενικά είχε λίγο ταλαιπωρία στην παράδοση.

Στάλθηκε από το S21 FE μου

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...