Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

2 ώρες πριν, vastegial_74 said:

Δουλευει κανονικα. Εκανες το τελευταιο updade; Χθες ή προχθες νομιζω βγηκε. Εκανες ενα καθαρισμο στην cache του wallet;

Τα έχω κάνει όλα χωρίς αποτέλεσμα. Κατά τ' άλλα η εφαρμογή είναι πλήρως λειτουργική.

Είναι καιρός που έχω αυτό το πρόβλημα, απλά τώρα θυμήθηκα να ρωτήσω κι εδώ.

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, stamatis3133 said:

Εχω βαλει usb c sticks και usb c yubikeys και δουλευουν. Θες να δοκιμασω και κατι αλλο;

Ευχαριστώ λέω να πάρω ένα https://www.skroutz.gr/s/20958545/Sandisk-Ultra-Dual-Drive-Go-128GB-USB-3-1-Stick-με-σύνδεση-USB-C-USB-A-Μαύρο.html τέτοιο για να κανω backup τις φώτο απο το κινητό και να φορτώσω και καμιά σειρά.. Πιστεύω θα κάνω δουλειά..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, gxyp said:

Ευχαριστώ λέω να πάρω ένα https://www.skroutz.gr/s/20958545/Sandisk-Ultra-Dual-Drive-Go-128GB-USB-3-1-Stick-με-σύνδεση-USB-C-USB-A-Μαύρο.html τέτοιο για να κανω backup τις φώτο απο το κινητό και να φορτώσω και καμιά σειρά.. Πιστεύω θα κάνω δουλειά..

Δεν θα εχεις προβλημα. Μονο αν θες να φορτιζεις και να βλεπεις.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, ilka71 said:

υπάρχει θήκη ίδια από πίσω να μην κάνει τραμπαλα όπως αυτήν που πήρα rugged armor spigen αλλα πιο λεπτή;

Δεν νομίζω να βρεις κάτι. Ακόμα και την thin της spigen που πήρα δεν είναι πιο μαζεμένη περιμετρικά, το αντίθετο θα έλεγα και κανει και τραμπάλα γιατί προεξέχει η κάμερα. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, ilka71 said:

υπάρχει θήκη ίδια από πίσω να μην κάνει τραμπαλα όπως αυτήν που πήρα rugged armor spigen αλλα πιο λεπτή;

ringke onyx

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, ilka71 said:
3 ώρες πριν, vag74 said:
ringke onyx

Αρειαναρα αυτή δεν κάνει τραμπαλα όταν είναι flat στο τραπέζι;

Δεν κάνει γιατί έχει αυτά τα ποδαράκια. Μπήκες να τη δεις καθόλου στο skroutz; Δεν ξέρω αν είναι πιο μαζεμένη αλλά σαν εμφάνιση στα μάτια μου μοιάζει άσχημη μπροστά στη spigen. Γούστα είναι αυτά. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, vag74 said:

ringke onyx

 

54 minutes ago, ilka71 said:
3 ώρες πριν, vag74 said:
ringke onyx

Αρειαναρα αυτή δεν κάνει τραμπαλα όταν είναι flat στο τραπέζι;

Έχω και τη Spigen rugged και τη Ringke onyx.

Η Ringke είναι πολύ πιο σταθερή σε επίπεδη επιφάνεια, με ωραίο κράτημα, αλλά δεν τη λες πιο λεπτή.

Λόγω γωνιών στο πίσω μέρος αντί καμπύλης, κάνει το κινητό στην αίσθηση του χεριού πιο ογκώδες.

Link to comment
Share on other sites

έχω βάλει εδώ και ώρα το κινητό να φορτίσει αλλά πέφτει αντί να ανεβαίνει. τι κάνω;

Το πιο πιθανό είναι να έχει πρόβλημα το καλώδιο… Δοκίμασε κάποιο άλλο αν έχεις


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites


Το πιο πιθανό είναι να έχει πρόβλημα το καλώδιο… Δοκίμασε κάποιο άλλο αν έχεις


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk
δοκίμασα άλλον φορτιστή no name και δεν δούλευε όταν έσερνα το δάκτυλο για να γράψω έκανε τρελά! με τον μαμά όλα καλά αλλά δεν φορτίζει και ζεσταίνεται! αυτό το είχε κάνει θυμάμαι και με το Α72 ο ίδιος φορτιστής
Link to comment
Share on other sites

δοκίμασα άλλον φορτιστή no name και δεν δούλευε όταν έσερνα το δάκτυλο για να γράψω έκανε τρελά! με τον μαμά όλα καλά αλλά δεν φορτίζει και ζεσταίνεται! αυτό το είχε κάνει θυμάμαι και με το Α72 ο ίδιος φορτιστής
Δοκίμασε να αλλάξεις καλώδιο αλλά με το μπριζακι της samsung...

sent from my S23Ultra 12/512

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, ilka71 said:
2 ώρες πριν, Konstantine73 said:
Δοκίμασε να αλλάξεις καλώδιο αλλά με το μπριζακι της samsung...

sent from my S23Ultra 12/512
 

οκ θα το δω και θα αναφέρω εδώ πάλι

Με το καλώδιο του κουτιού στο κάνει αυτό; Όσο για το άλλο θέμα το έχω ακούσει και από άλλους με τρέχα γύρευε φορτιστή να κάνει τρελά. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Με το καλώδιο του κουτιού στο κάνει αυτό; Όσο για το άλλο θέμα το έχω ακούσει και από άλλους με τρέχα γύρευε φορτιστή να κάνει τρελά. 
όχι με άλλο καλώδιο αλλά samsung καλώδιο και φορτιστή! στο σπίτι που πήγα το μεσημέρι όλα καλά. ξένα δοκίμασα στο γραφείο με άλλο καλώδιο και να τον "προβληματικό" φορτιστή και έγραψε 45 λεπτά από 84% έως πλήρη. δεν έκανε τόσο αλλά δεν έγραψε και fast charging όπως έγραφε μέχρι χτες με το άλλο καλώδιο.
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα η αγαπημένη μας Samsung σχεδιάζει να βγάλει το s23fe με exynos 2200….

Αν όντως ισχύει η φήμη Το θεωρώ αψυχολόγητη ενέργεια…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 28/3/2023 at 4:01 ΜΜ, il_tifosi said:

Με τις 2 τελευταίες ενημερώσεις έχω ελαφρώς χειρότερη μπαταρία με την ίδια χρήση με πριν. Τη βγάζω τη μέρα αλλά πριν ήμουν ακόμη πιο άνετος.

Κι εγώ βλέπω σταθερή χειροτέρευση από τα δύο τελευταία update.Απαραδεκτη Samsung πάλι.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Konstantine73 said:

Σε άλλα νέα η αγαπημένη μας Samsung σχεδιάζει να βγάλει το s23fe με exynos 2200….

Αν όντως ισχύει η φήμη Το θεωρώ αψυχολόγητη ενέργεια…


Sent from my iPad Pro M1 using Tapatalk

Μπορει να ειχε μεινει καμια αποθηκη γεματη exynos, τι να κανουν, να τους πεταξουν;; 😛

1 hour ago, Solidarity said:

Κι εγώ βλέπω σταθερή χειροτέρευση από τα δύο τελευταία update.Απαραδεκτη Samsung πάλι.

Για εμενα δεν εχει να κανει με τα update, ποτε δεν ηταν η αυτονομια σταθερη. Ανεξαρτητως update αλλες φορες ειναι καλη και αλλες φορες ειναι εντελως χαλια χωρις λογο. Φορτιζω οποτε ειμαι διπλα σε καλωδιο και τελος. Γλυκοκοιταζω βεβαια κατι Honor Magic 5 pro... μιας και ειμαι πολυ ευχαριστημενος με τα Honor. Εχω ενα Honor View 20 στο αμαξι για GPS (με καρτα σιμ) και ακομα μετα απο 3+ χρονια ειναι σκυλι. Για μενα το μεγαλυτερο πλεονεκτημα του S21 FE ειναι το ποσο ελαφρυ ειναι στο χερι και οτι ειναι πλαστικο και ευκολα μπορεις να το εχεις χωρις θηκη.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, anastasiah said:

Το έχει κάποιος χωρίς θήκη; 

Το σκέφτομαι εγώ να το κάνω αλλά φοβάμαι 😁😁

Link to comment
Share on other sites

Έχει άλλη αίσθηση βρε παιδί μου. Αλλα μου έχει πέσει και 3 φορές κάτω και αν δεν είχε την θήκη δεν ξέρω πως θα ήταν τωρα🙄

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται για θηκη που πραγματικά δεν χοντραινει το κινητό και παράλληλα προστατεύει αρκετά μπορεί να μου πει να του στείλω λινκ.
Προσωπικά έψαχνα μια σαν αυτή που είχε στην συσκευασία του το προηγούμενο μου κινητό το mi 9t και όσο και αν έψαξα δεν βρήκα πουθενά στην Ελλάδα.
Ευτυχώς όμως την βρήκα στην Κίνα με ελάχιστο κόστος.

Στάλθηκε από το S21 FE μου

Link to comment
Share on other sites

Εάν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται για θηκη που πραγματικά δεν χοντραινει το κινητό και παράλληλα προστατεύει αρκετά μπορεί να μου πει να του στείλω λινκ.
Προσωπικά έψαχνα μια σαν αυτή που είχε στην συσκευασία του το προηγούμενο μου κινητό το mi 9t και όσο και αν έψαξα δεν βρήκα πουθενά στην Ελλάδα.
Ευτυχώς όμως την βρήκα στην Κίνα με ελάχιστο κόστος.

Στάλθηκε από το S21 FE μου


στείλε λινκ! αλλά να μην κάνει τραμπαλα στο τραπέζι όταν είναι!

κάνουμε ακόμα παραγγελίες από Κίνα; για μικροπραγματα; συμφέρει; δεν έχει πλέον τελωνείο; έκανα πολλές αγορές παλιά αλλά πλέον νόμιζα ότι δεν συμφέρει και η τιμή και ότι αργούν. η δεν είναι έτσι;

Link to comment
Share on other sites

Επειδή σας υποσχέθηκα feedback....

Αυτό που δεν μπόρεσε να μου δώσει το S21FE μεταξύ των υπολοίπων βέβαια...

Δεν είχα ποτέ συσκευή με τέτοια αυτονομία και μάλιστα ναυαρχίδα....

Σπέρνει ο snapdragon for galaxy...


sent from my S23Ultra 12/512





fa753f16b593a5a257dc46e04a3d3870.jpgc98bd5e4c9bcb31763a08afa5716549e.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Konstantine73Για να καταλάβουμε τη διαφορά, μιας και φαντάζομαι το δουλεύεις με αντίστοιχο στήσιμο, πόσες ώρες αυτονομίας και πόσες ώρες ενεργής οθόνης είχες σε μια παρόμοια ημέρα με το S21 FE;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...