Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, konakis said:

Όσον αφορά τα 6 γιγα ραμ... ακόμη δεν έχω καταλάβει  διάφορα σε διπλή συμβίωση με s22u 12/256 GB. Υπάρχουν κι άλλα μέλη να στο επιβεβαιώσουν αυτό που έχουν δουλέψει ταυτόχρονα και τις δύο συσκευές. Το πιο δυνατό 6αρι είναι το s21fe μόνιμα έχει ελεύθερα πάνω κάτω ενάμιση γιγα ραμ. Σε καμιά 30 εφαρμογές που δουλεύω καθημερινά με τρεις ίντερνετ  browsers ( Samsung 18 σελίδες μόνιμα, kiwi browser 9 σελίδες και 6 στον chrome) η συσκευή δεν καταλαβαίνει τίποτα...εργαλειάρα.

Εεεεε... κοίτα. Κάνω κάτι πχ γράφω mail, διαβάζω ένα άρθρο ή παίζω ένα πολύ λάιτ παιχνιδάκι, έρχεται μήνυμα πχ viber, ανοίγω απαντάω και όταν γυρίσω στο mail, στον browser ή το παιχνιδάκι, έχει χαθεί ότι έκανα και το ξαναφορτώνει. Ευτυχώς τα mails σώζουν που και που μόνα τους. Τη σελίδα στον browser δεν την χάνει, δηλαδή δε θα με βγάλει home screen, αλλά θα την ξαναφορτώσει. Εργαλειάρα δεν το λες, έχω χάσει πράγματα σημαντικά που έκανα επειδή τόλμησα να ανοίξω κάτι άλλο. 

Edited by il_tifosi

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Και το  Mi 11i  που επίσης έχω χτυπάει κανονικά... ενεργοποιείται ενώ είναι φυσικά κλειστό το τηλέφωνο 5 λεπτά πριν την προκαθορισμένη ώρα που έχει οριστεί το ξυπνητήρι. Νομίζω πως δε όλα τα xiaomi συμβαίνει αυτό...

@il_tifosi εμένα δεν με έχει πουλήσει ποτέ...που να δεις στα στα Xiaomi το reload 🔃 πάει σύννεφο βέβαια χρησιμοποιώ ένα email και δεν έχω ενεργοποιήσει τον συγχρονισμό στο κινητό μου ( s21fe) 

@il_tifosi εμένα δεν με έχει πουλήσει ποτέ...που να δεις στα στα Xiaomi το reload 🔃 πάει σύννεφο βέβαια χρησιμοποιώ ένα email και δεν έχω ενεργοποιήσει τον συγχρονισμό στο κινητό μου ( s21fe) 

Το αναφέρω ως εργαλείο διότι δεν είδα καμία απολύτως διαφορά στα ίδια ακριβώς πράγματα σε σχέση με το κορυφαίο της εταιρείας s22u 12/256 που τα είχα μαζί για ένα περίπου μήνα. Εμένα που τέτοια εποχή δεν με ενδιαφέρει και τόσο το πενάκι λόγω της δουλειάς μου περισσότερο το καλοκαίρι και επίσης ο τηλεφακός ( στην προκειμένη περίπτωση ανούσια σύγκριση) δεν είχε να μου δώσει κάτι παραπάνω το s22u το αντίθετο θα έλεγα συμβιβασμό στο μέγεθος και στην πρακτικότητα μου...

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, il_tifosi said:

Εεεεε... κοίτα. Κάνω κάτι πχ γράφω mail, διαβάζω ένα άρθρο ή παίζω ένα πολύ λάιτ παιχνιδάκι, έρχεται μήνυμα πχ viber, ανοίγω απαντάω και όταν γυρίσω στο mail, στον browser ή το παιχνιδάκι, έχει χαθεί ότι έκανα και το ξαναφορτώνει. Ευτυχώς τα mails σώζουν που και που μόνα τους. Τη σελίδα στον browser δεν την χάνει, δηλαδή δε θα με βγάλει home screen, αλλά θα την ξαναφορτώσει. Εργαλειάρα δεν το λες, έχω χάσει πράγματα σημαντικά που έκανα επειδή τόλμησα να ανοίξω κάτι άλλο. 

Αυτο που περιγραφεις ειναι για την εκδοση 6/128;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Μια φορά την εβδομάδα περίπου όταν το κλείνω το βράδυ και το πρωί το ανοίγω με την βελτιστοποίηση των εφαρμογών κατά την έναρξη, η συσκευή πάει τόσο μπάλα μετά βούτυρο...έχουν κάνει δουλίτσα τελικά εκεί στη σαμμυ. Good  job 👍 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, konakis said:

Μια φορά την εβδομάδα περίπου όταν το κλείνω το βράδυ και το πρωί το ανοίγω με την βελτιστοποίηση των εφαρμογών κατά την έναρξη, η συσκευή πάει τόσο μπάλα μετά βούτυρο...έχουν κάνει δουλίτσα τελικά εκεί στη σαμμυ. Good  job 👍 

Ok, απο τις ναυαρχιδες ξερεις τι να περιμενεις αλλα που και που μας εκπλησει ευχαριστα η Samy οπως με αυτο εδω.. Ειμαι περιεργος ποτε θα ξαναβγαλει τετοιο διαμαντακι.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Καραλαϊκ φίλε μου...όσο πάει η συσκευούλα, σε τίποτα μελλοντικά fold με βλέπω για αλλαγή όταν κάποια στιγμή πιθανόν να εξελιχθούν περαιτέρω και κσθιερωθούν λογικά.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το android 13 η μπαταρία είναι για κλάματα...

δεν έχω κάνει factory reset μόνο wipe cache από το recovery και μετά galaxy app booster.
με το ζόρι 3.5 με 4 ωρες ....

Έχει κανείς το ίδιο θέμα?

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά το android 13 η μπαταρία είναι για κλάματα...

δεν έχω κάνει factory reset μόνο wipe cache από το recovery και μετά galaxy app booster.
με το ζόρι 3.5 με 4 ωρες ....

Έχει κανείς το ίδιο θέμα?

My S21 FE Is Awesome!!


Εγώ αλλά μη με πάρεις στα σοβαρά γιατί εμένα χάλια μου φαίνεται η μπαταρία του από την 1η μέρα που το πήρα.
Τώρα όμως νομίζω είναι ακόμα χειρότερη.

Samsung S23 Ultra - Samsung Tab S8+

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, johnnyman25 said:

Παιδιά μετά το android 13 η μπαταρία είναι για κλάματα...

δεν έχω κάνει factory reset μόνο wipe cache από το recovery και μετά galaxy app booster.
με το ζόρι 3.5 με 4 ωρες ....

Έχει κανείς το ίδιο θέμα?

My S21 FE Is Awesome!!
 

  Από τα 100% ή από τα 85%;

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  Από τα 100% ή από τα 85%;
από 100%

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnnyman25 said:

από 100%

My S21 FE Is Awesome!!
 

Τι να σου πω... Μου κάνει εντύπωση πόσο διαφορετική συμπεριφορά έχει από χρήστη σε χρήστη. Εγώ φορτίζω μέχρι τα 85% με όλα ανοιχτά μονίμως. Κατά μέσο όρο από τα 85% μέχρι τα 20-25% που το βάζω για φορτιση βγάζω 5-5,5 ώρες οθόνη. Δεν παίζω παιχνίδια αλλά μιλάω, έχω συνδεδεμένα ακουστικά και ρολόι τουλάχιστον δύο ώρες τη μέρα στις διαδρομές, λίγο youtube, emails, σχεδον καθολου social μονο WhatsApp που μιλάω με εξωτερικό, λίγο χάρτες, Spotify και γενικώς ότι μπορείς να κάνεις με τη συσκευή. Δεν έχω νιώσει ποτέ ότι θα ξεμείνω. Φορτίζω σχεδόν κάθε 24 ώρες. Όταν είμαι σπίτι με WiFi και χρησιμοποιώ λιγότερο κρατάει σαφώς περισσότερο. Δεν έχω κάνει factory reset ούτε εγώ πάρα μόνο καθάρισμα cache μετά από κάθε update και  app booster όπως εσύ. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, vastegial_74 said:

Τι να σου πω... Μου κάνει εντύπωση πόσο διαφορετική συμπεριφορά έχει από χρήστη σε χρήστη. Εγώ φορτίζω μέχρι τα 85% με όλα ανοιχτά μονίμως. Κατά μέσο όρο από τα 85% μέχρι τα 20-25% που το βάζω για φορτιση βγάζω 5-5,5 ώρες οθόνη. Δεν παίζω παιχνίδια αλλά μιλάω, έχω συνδεδεμένα ακουστικά και ρολόι τουλάχιστον δύο ώρες τη μέρα στις διαδρομές, λίγο youtube, emails, σχεδον καθολου social μονο WhatsApp που μιλάω με εξωτερικό, λίγο χάρτες, Spotify και γενικώς ότι μπορείς να κάνεις με τη συσκευή. Δεν έχω νιώσει ποτέ ότι θα ξεμείνω. Φορτίζω σχεδόν κάθε 24 ώρες. Όταν είμαι σπίτι με WiFi και χρησιμοποιώ λιγότερο κρατάει σαφώς περισσότερο. Δεν έχω κάνει factory reset ούτε εγώ πάρα μόνο καθάρισμα cache μετά από κάθε update και  app booster όπως εσύ. 

Xρησιμοποιεις social apps?

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, johnnyman25 said:

Xρησιμοποιεις social apps?

Όχι καθόλου όπως γράφω και πιο πάνω. Μόνο WhatsApp. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω... Μου κάνει εντύπωση πόσο διαφορετική συμπεριφορά έχει από χρήστη σε χρήστη. Εγώ φορτίζω μέχρι τα 85% με όλα ανοιχτά μονίμως. Κατά μέσο όρο από τα 85% μέχρι τα 20-25% που το βάζω για φορτιση βγάζω 5-5,5 ώρες οθόνη. Δεν παίζω παιχνίδια αλλά μιλάω, έχω συνδεδεμένα ακουστικά και ρολόι τουλάχιστον δύο ώρες τη μέρα στις διαδρομές, λίγο youtube, emails, σχεδον καθολου social μονο WhatsApp που μιλάω με εξωτερικό, λίγο χάρτες, Spotify και γενικώς ότι μπορείς να κάνεις με τη συσκευή. Δεν έχω νιώσει ποτέ ότι θα ξεμείνω. Φορτίζω σχεδόν κάθε 24 ώρες. Όταν είμαι σπίτι με WiFi και χρησιμοποιώ λιγότερο κρατάει σαφώς περισσότερο. Δεν έχω κάνει factory reset ούτε εγώ πάρα μόνο καθάρισμα cache μετά από κάθε update και  app booster όπως εσύ. 
Για αυτό έχεις και τόση αυτονομία.... Εγώ με social apps, λίγο web surfing, Spotify, Galaxy buds pro & Galaxy watch 5 και μόνο με 4G (το 5G το έχω ανενεργό) λόγω απεριορίστων δεδομένων είμαι σε αυτό το χάλι...14289d1c08d1e49566a5859ac71d58e3.jpg

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Konstantine73 said:

Για αυτό έχεις και τόση αυτονομία.... Εγώ με social apps, λίγο web surfing, Spotify, Galaxy buds pro & Galaxy watch 5 και μόνο με 4G (το 5G το έχω ανενεργό) λόγω απεριορίστων δεδομένων είμαι σε αυτό το χάλι...14289d1c08d1e49566a5859ac71d58e3.jpg

sent from my S21 FE 8/256
 

Είναι λίγο όντως. Το μόνο παραπάνω που κάνεις είναι τα social. Το galaxy watch το έχεις όλη μέρα συνδεδεμένο ή μόνο στην προπόνηση; έχω δει πως καταναλώνει αρκετά. Εγώ το κρατάω συνδεδεμένο δύο ώρες την ημέρα μαζί με τα buds. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Είναι λίγο όντως. Το μόνο παραπάνω που κάνεις είναι τα social. Το galaxy watch το έχεις όλη μέρα συνδεδεμένο ή μόνο στην προπόνηση; έχω δει πως καταναλώνει αρκετά. Εγώ το κρατάω συνδεδεμένο δύο ώρες την ημέρα μαζί με τα buds. 
Είναι συνδεδεμένο συνέχεια, τα buds pro κατά μέσο όρο μία ώρα...

Στο κομμάτι αυτονομία είμαι απογοητευμένος... Κρίμα γιατί σαν συσκευή είναι πραγματικά ολοκληρωμένη

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Konstantine73 said:

Είναι συνδεδεμένο συνέχεια, τα buds pro κατά μέσο όρο μία ώρα...

Στο κομμάτι αυτονομία είμαι απογοητευμένος... Κρίμα γιατί σαν συσκευή είναι πραγματικά ολοκληρωμένη

sent from my S21 FE 8/256
 

Κοίτα ενδεικτικά ένα screenshot που μόλις έβγαλα με φόρτιση στα 85% που κάνω πάντα. Η χρήση είναι αυτή που γράφω και πιο πάνω. Πάντως και εγώ έχω παρατηρήσει πως όταν έχω 24/24 ώρες το galaxy watch συνδεδεμένο ρουφάει ανελέητα. 

Δεν μου χρειάζεται όμως να το έχω τόσες ώρες συνδεδεμένο. Καθένας με τις ανάγκες του. Κατανοητό βέβαια πως για τις δικές σου ανάγκες θα ήθελες κάτι παραπάνω. 

Είμαι σπίτι και δεν πιάνω καν 4G να φανταστείς οπότε ζορίζεται κιόλας. 

Βλέπω έχεις και adguard ενεργό; όλα αυτά τραβάνε. 

Screenshot_20230129_105244_Device care.jpg

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα ενδεικτικά ένα screenshot που μόλις έβγαλα με φόρτιση στα 85% που κάνω πάντα. Η χρήση είναι αυτή που γράφω και πιο πάνω. Πάντως και εγώ έχω παρατηρήσει πως όταν έχω 24/24 ώρες το galaxy watch συνδεδεμένο ρουφάει ανελέητα. 
Δεν μου χρειάζεται όμως να το έχω τόσες ώρες συνδεδεμένο. Καθένας με τις ανάγκες του. Κατανοητό βέβαια πως για τις δικές σου ανάγκες θα ήθελες κάτι παραπάνω. 
Είμαι σπίτι και δεν πιάνω καν 4G να φανταστείς οπότε ζορίζεται κιόλας. 
Βλέπω έχεις και adguard ενεργό; όλα αυτά τραβάνε. 
250938814_Screenshot_20230129_105244_Devicecare.thumb.jpg.6ad7f4a0243e735dc2ff8c4940b35956.jpg
Εάν είναι φίλε να αρχίζω να κόβω από δω και από κει χέσε μέσα Πολυχρόνη...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ με φόρτιση στο 85% τις περισσότερες φορές,μέχρι την επόμενη φόρτιση κοντά στο 24ωρο με wifi συνέχεια ανοικτό εκτός το βράδυ που κοιμάμαι,μπόλικο σερφαριμα,λίγο youtube,λίγες κλήσεις ομιλίας και Viber μαζί με βίντεο κλήσεις (περίπου 15' ημερησίως) θα πάει κοντά στο 25-30% αν δεν το βάλω για λίγο ενδιάμεσα 

Screenshot_20230129_121830_Device care.jpg

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Konstantine73 said:

Εάν είναι φίλε να αρχίζω να κόβω από δω και από κει χέσε μέσα Πολυχρόνη...

sent from my S21 FE 8/256
 

Εγώ δεν κόβω από δω και εκεί. Το χρησιμοποιώ όπως ακριβώς χρειάζομαι για να καλύπτω τα θέλω μου. Για τις δικές μου ανάγκες δεν τσιγκουνεύομαι τίποτα και με καλύπτει πλήρως. Αν ήθελα κάτι παραπάνω και έβλεπα ότι η μπαταρία με κρεμάει σαφώς και θα είχα παράπονο. Είναι πολύ υποκειμενικό και έχει να κάνει καθαρά με τις ανάγκες και τη χρήση του καθενός. Σίγουρα δεν είναι τέρας αυτονομίας αλλά εγώ τις ανάγκες μου τις υπερκαλύπτω. Δεν ξέρω άλλες συσκευές με τον 888 τι συμπεριφορά έχουν, αν είναι θέμα δηλαδή επεξεργαστή ή υλοποίησής. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν κόβω από δω και εκεί. Το χρησιμοποιώ όπως ακριβώς χρειάζομαι για να καλύπτω τα θέλω μου. Για τις δικές μου ανάγκες δεν τσιγκουνεύομαι τίποτα και με καλύπτει πλήρως. Αν ήθελα κάτι παραπάνω και έβλεπα ότι η μπαταρία με κρεμάει σαφώς και θα είχα παράπονο. Είναι πολύ υποκειμενικό και έχει να κάνει καθαρά με τις ανάγκες και τη χρήση του καθενός. Σίγουρα δεν είναι τέρας αυτονομίας αλλά εγώ τις ανάγκες μου τις υπερκαλύπτω. Δεν ξέρω άλλες συσκευές με τον 888 τι συμπεριφορά έχουν, αν είναι θέμα δηλαδή επεξεργαστή ή υλοποίησής. 
Αρχισαμε πάλι τη σχετική γκρίνια με την μπαταρία....
εμένα πάντως ( το είχα γράψει παλαιότερα και είχα ανεβάσει σχετικά screenshots με sot ) συνεχίζει και μου βγάζει 6 ώρες οθόνη καθημερινά, πολύ καλός χρόνος οθόνης θεωρώ βάση του επεξεργαστή και το μέγεθος της μπαταρίας.
Τώρα λέω εγώ, αν έχεις ένα αυτοκίνητο και ανάψεις το A/C, το έχεις φορτωμένο με βαλίτσες και 5 άτομα μέσα είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι θα κάψει περισσότερο βενζίνη από το αν πάει κάποιος ( με το ίδιο αυτοκίνητο βέβαια) χωρίς A/C , μόνος του και χωρίς αποσκευές....
Δηλαδή γράφουμε και πάλι γράφουμε τα αυτονόητα εδώ μέσα...

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Αρχισαμε πάλι τη σχετική γκρίνια με την μπαταρία....
εμένα πάντως ( το είχα γράψει παλαιότερα και είχα ανεβάσει σχετικά screenshots με sot ) συνεχίζει και μου βγάζει 6 ώρες οθόνη καθημερινά, πολύ καλός χρόνος οθόνης θεωρώ βάση του επεξεργαστή και το μέγεθος της μπαταρίας.
Τώρα λέω εγώ, αν έχεις ένα αυτοκίνητο και ανάψεις το A/C, το έχεις φορτωμένο με βαλίτσες και 5 άτομα μέσα είναι ΣΙΓΟΥΡΟ ότι θα κάψει περισσότερο βενζίνη από το αν πάει κάποιος ( με το ίδιο αυτοκίνητο βέβαια) χωρίς A/C , μόνος του και χωρίς αποσκευές....
Δηλαδή γράφουμε και πάλι γράφουμε τα αυτονόητα εδώ μέσα...

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Εάν εσύ φίλε χρησιμοποιήεις το τηλέφωνό σου λιγότερο και δεν το έχεις συνδεδεμένο με ρολόγια ή με ασύρματα bluetooth ακουστικά και δεν δουλεύεις social apps τότε καλά κάνει και σου κρατάει τόσο

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

Εάν εσύ φίλε χρησιμοποιήεις το τηλέφωνό σου λιγότερο και δεν το έχεις συνδεδεμένο με ρολόγια ή με ασύρματα bluetooth ακουστικά και δεν δουλεύεις social apps τότε καλά κάνει και σου κρατάει τόσο

sent from my S21 FE 8/256

εγώ το χρησιμοποιώ κανονικά για τα δικά μου δεδομένα, μου βγάζει 6 ώρες οθόνη συνεχόμενα, αλλά δεν έχω A/C ανοιχτό ( ρολόγια, buds κτλ )δεν το έχω φορτωμένο ( πολλά apps και ειδικά τα social apps ) και γιαυτό μου βγάζει τις ώρες που μου βγάζει.
Εσύ απο την άλλη όπως λες, έχεις και πολλά apps (και social apps= τζιζ...) αλλά και ρολόγια buds κτλ και γκρινιάζεις ότι σου καεί πολύ βενζίνη....ε, sorry, μιλάμε για τα αυτονόητα πλέον.

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

O Konstantine δεν έχει καταλάβει ότι για τα δικά του δεδομένα διάλεξε λάθος συσκευή, από την αρχή ήξερε ότι φοράει μικρή μπαταρία για τον άθλιο 888. Οπότε η προσαρμόζεται ή το πουλάει και πάει παρακάτω.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

O Konstantine δεν έχει καταλάβει ότι για τα δικά του δεδομένα διάλεξε λάθος συσκευή, από την αρχή ήξερε ότι φοράει μικρή μπαταρία για τον άθλιο 888. Οπότε η προσαρμόζεται ή το πουλάει και πάει παρακάτω.
Αυτό ακριβώς!!
ή εκτός πια αν έχει θέμα η συσκευή του...

Στάλθηκε από το SM-G990B2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...