Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 hour ago, Konstantine73 said:

Κάθε μήνας που περνάει και καθυστερούν περισσότερο το security patch...

sent from my S21 FE 8/256
 

Υπομονή,θα έρθει κάποια στιγμή δεν νομίζω έτσι και αλλιώς να έχει κάτι τρομερό για το κινητό μας!!

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, gjimmys said:

Υπομονή,θα έρθει κάποια στιγμή δεν νομίζω έτσι και αλλιώς να έχει κάτι τρομερό για το κινητό μας!!

Το κεφαλαίο να φτιάξουν, γιατί έχω σπαστεί!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση έχω το κινητό 1 μήνα και από την πρώτη στιγμή με το που βγάζω τον φορτιστή από 100% πάει 99% μέσα σε λίγα λεπτά 10 με 15 χωρίς να κάνω κάτι είναι φυσιολογικό για την συσκευή μας πριν είχα Α52s και πήγαινε στο 99% μετά από 3 με 4 ώρες και κάτι ακόμα το βράδυ χωρίς να κάνω κάτι στην αναμονή χάνει 4% ενώ το Α52s τίποτα φυσικά έχω τα πάντα ανοιχτά ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, liam69 said:

Καλησπέρα μια ερώτηση έχω το κινητό 1 μήνα και από την πρώτη στιγμή με το που βγάζω τον φορτιστή από 100% πάει 99% μέσα σε λίγα λεπτά 10 με 15 χωρίς να κάνω κάτι είναι φυσιολογικό για την συσκευή μας πριν είχα Α52s και πήγαινε στο 99% μετά από 3 με 4 ώρες και κάτι ακόμα το βράδυ χωρίς να κάνω κάτι στην αναμονή χάνει 4% ενώ το Α52s τίποτα φυσικά έχω τα πάντα ανοιχτά ευχαριστώ 

Φυσιολογικό είναι, έτσι κάνει, και πολλά λες 10-15, λίγο μετά που το βγάζεις πέφτει στο 99. Και το άλλο που λες φυσιολογικό είναι, έτσι λειτουργεί, δεν έχει θέμα ή συσκευή, μην προβληματίζεσαι. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, vastegial_74 said:

Φυσιολογικό είναι, έτσι κάνει, και πολλά λες 10-15, λίγο μετά που το βγάζεις πέφτει στο 99. Και το άλλο που λες φυσιολογικό είναι, έτσι λειτουργεί, δεν έχει θέμα ή συσκευή, μην προβληματίζεσαι. 

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση για να μην περνάνε διάφορα από το μυαλό μου ότι έχω θέμα με την συσκευή 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, liam69 said:

Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση για να μην περνάνε διάφορα από το μυαλό μου ότι έχω θέμα με την συσκευή 

Έτσι είναι, μην προβληματίζεσαι. Ο 888 είναι ενεργοβορος σε σχέση με τον 778G αλλά νομίζω είδες τη διαφορά σε ταχύτητες. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν ξέρω να το πάρω τώρα η να περιμένω μην βγει κανένα μεσαίας ναυαρχίδας κατηγορία; για τα s22 δεν το σκέφτομαι γιατί έχουν χειρότερη μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ilka71 said:

εγώ δεν ξέρω να το πάρω τώρα η να περιμένω μην βγει κανένα μεσαίας ναυαρχίδας κατηγορία; για τα s22 δεν το σκέφτομαι γιατί έχουν χειρότερη μπαταρία.

Αν ήταν να βγει s22fe λογικά θα είχε κυκλοφορήσει αυτές τις μέρες όπως κυκλοφόρησε μέσα στον Ιανουάριο πέρυσι το S21FE. Αλλά και να κυκλοφορήσει πάλι θα είναι αρκετά τσιμπημένο. Για snapdragon φέτος θα έχει η σειρά S23. Πιο κάτω θα είναι με exynos. Οπότε ή παίρνεις αυτό ή ψάχνεσαι αλλού. Midrange ναυαρχίδα πάντως σαν αυτό με τα χαρακτηριστικά που έχει όπως ασύρματη και αντιστροφή ασύρματη φόρτιση, αδιάβροχοποίηση, snap 888, οθονάρα κυριολεκτικά πολύ καλή, με την υποστήριξή που θα έχει μακροχρόνια δύσκολα θα βρεις. 

Κάπου διάβασα βέβαια πως από εδώ και στο εξής τόσο η oneplus, όσο και η oppo  θα δίνουν και αυτές 4 χρόνια λειτουργικό και 5 ασφαλείας αλλά δεν ξέρω καθόλου αν έχουν κάποιο μοντέλο που να έχει ΟΛΑ τα παραπάνω σε αυτή την τιμή. 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Έχετε παρατηρήσει να εξαντλείται πιο γρήγορα η μπαταρία με ενεργό το WiFi calling; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Παίδες που μπαίνουμε για να δούμε με το IMEI πόση εγγύηση έχει ακόμα;

Link to comment
Share on other sites

Το α52s έχει πάρει ήδη το security patch του Ιανουαρίου μισό giga...

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, Konstantine73 said:

Το α52s έχει πάρει ήδη το security patch του Ιανουαρίου μισό giga...

sent from my S21 FE 8/256
 

Του A52s ηταν τοσο μεγαλη γιατι του προσθεσαν αυτο το προγραμμα που οταν το πας για σερβις το κλειδωνη εμεις αυτο το εχουμε ηδη...απο την αρχη...οσο για το security patch του ιανουαριου τα μοντελα με τον exynos (G990E)στην χωρα της βραζιλιας το εχουν λαβει....πιστευω μεχρι το τελος της εβδομαδας θα το εχουμε λαβει...παντος ναι οτι αργουν αργουν...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΑΛΗΘΕΙΑ....

Link to comment
Share on other sites

Κανετε λες και σας πολιορκουν χακερς 24/7 και χωρις security patch ειστε τρυπητηρι ... 
Ζητάω ταπεινά συγγνώμη για το προηγούμενο ποστ μου δεν θα ξαναγίνει!

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Konstantine73 said:

Ζητάω ταπεινά συγγνώμη για το προηγούμενο ποστ μου δεν θα ξαναγίνει!

sent from my S21 FE 8/256
 

Η θυματοποιηση δεν ειναι επιχειρημα. Θα μπορουσες πολυ απλα να αναφερεις ποιο κενο ασφαλειας υπαρχει αυτη την στιγμη και ειναι επιτακτικη αναγκη να "κλεισει" και πως αυτο το κενο ασφαλειας επηρεαζει τη χρηση του κινητου σε εσενα. 

Δεν ξερεις και δεν ξερω και δεν μας επηρεαζουν καν. Απλα μας πιανει μια μανια , ..ωωωω security patch .. που ειναι ? Αργησεεεεε !! Αντεεεε !! Ειπε 4 χρονια security patches !! Που ειναι ντε ?!?!?! Δηλαδη αν μας τα δινει ανα διμηνο ή τετραμηνο ή εξαμηνο , ποια η διαφορα ?

Και η πλακα ξερεις ποια ειναι ? Ερχεται το security patch και σκανε οι γνωστες ερωτησεις. "Η μπαταρια βελτιωθηκε ?". Δηλαδη μερικοι δεν ξερουν καν τι σημαινει "security patch". 

Eκτος και αν η συσκευη εχει τοσες ελλειψεις σε features και τοσες δυσλειτουργιες που περιμενουμε το security patch να φερει μαζι του και τιποτα βελτιωσεις για να γινει η ζωη μας καλυτερη. Ουτε καν. Τα προβληματα μας αυτη την στιγμη ειναι η μπαταρια και το μικρο γραμμα στα μηνυματα και μια χαρα ζουμε και με αυτα τοσο καιρο ...

Edited by mphxt
Link to comment
Share on other sites

Η θυματοποιηση δεν ειναι επιχειρημα. Θα μπορουσες πολυ απλα να αναφερεις ποιο κενο ασφαλειας υπαρχει αυτη την στιγμη και ειναι επιτακτικη αναγκη να "κλεισει" και πως αυτο το κενο ασφαλειας επηρεαζει τη χρηση του κινητου σε εσενα. 
Δεν ξερεις και δεν ξερω και δεν μας επηρεαζουν καν. Απλα μας πιανει μια μανια , ..ωωωω security patch .. που ειναι ? Αργησεεεεε !! Αντεεεε !! Ειπε 4 χρονια security patches !! Που ειναι ντε ?!?!?! Δηλαδη αν μας τα δινει ανα διμηνο ή τετραμηνο ή εξαμηνο , ποια η διαφορα ?
Και η πλακα ξερεις ποια ειναι ? Ερχεται το security patch και σκανε οι γνωστες ερωτησεις. "Η μπαταρια βελτιωθηκε ?". Δηλαδη μερικοι δεν ξερουν καν τι σημαινει "security patch". 
Eκτος και αν η συσκευη εχει τοσες ελλειψεις σε features και τοσες δυσλειτουργιες που περιμενουμε το security patch να φερει μαζι του και τιποτα βελτιωσεις για να γινει η ζωη μας καλυτερη. Ουτε καν. Τα προβληματα μας αυτη την στιγμη ειναι η μπαταρια και το μικρο γραμμα στα μηνυματα και μια χαρα ζουμε και με αυτα τοσο καιρο ...
Θέλεις τώρα να σου απαντήσω σοβαρά???

Άστο καλύτερα....

sent from my S21 FE 8/256

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Konstantine73 said:

Θέλεις τώρα να σου απαντήσω σοβαρά???

Άστο καλύτερα....

sent from my S21 FE 8/256
 

Οχι , γιατι δεν εχω τετοιες προσδοκιες απο σενα. Παντως για να ηρεμησεις , το s21 fe 5g ειναι προγραμματισμενο να παιρνει μηνιαιες ενημερωσεις (security patches) , οποτε περιμενε μια βδομαδα πριν ξαναγραψεις "που ειναι οι ρημαδες οι ενημερωσεις ??".

Link to comment
Share on other sites

Οχι , γιατι δεν εχω τετοιες προσδοκιες απο σενα. Παντως για να ηρεμησεις , το s21 fe 5g ειναι προγραμματισμενο να παιρνει μηνιαιες ενημερωσεις (security patches) , οποτε περιμενε μια βδομαδα πριν ξαναγραψεις "που ειναι οι ρημαδες οι ενημερωσεις ??".
Για καμία "ρημάδα" δεν έγραψα.... Σε μια βδομάδα μπαίνει ο Φεβρουάριος ….αεί στην ευχή τώρα ...

sent from my S21 FE 8/256
Link to comment
Share on other sites

Ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...

Δεν είναι μισθός ούτε νοίκι βρε παιδιά, μια μηνιαία ενημέρωση ασφαλείας είναι...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, DimitrisAndNiki said:

Ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...

Δεν είναι μισθός ούτε νοίκι βρε παιδιά, μια μηνιαία ενημέρωση ασφαλείας είναι...

Όταν κάποιος έχει 500+ ευρώ για κινητό, δεν έχει και τόσο μεγάλη κάψα για τον μισθό ή το ενοίκιο…

Link to comment
Share on other sites

Ρε προβλήματα που έχει ο κόσμος...
Δεν είναι μισθός ούτε νοίκι βρε παιδιά, μια μηνιαία ενημέρωση ασφαλείας είναι...
Αυτό πού κολλάει τώρα για να καταλάβω!

Και ποιος σου είπε ότι είναι πρόβλημα μία απορία εξέφρασα!

Εάν δεν το έχεις καταλάβει η samsung αυτή τη στιγμή το συγκεκριμένο κινητό Το έχει στις μηνιαίες ανανεώσεις ασφαλείας... Σε λίγες μέρες φεύγει ο μήνας... Θα μπει δηλαδή ο Φεβρουάριος για να δώσει το security patch του Ιανουαρίου ???
sent from my S21 FE 8/256


Link to comment
Share on other sites

First world problems,που λένε και στο χωριό μου...

Χαρείτε την συσκευή και μην δημιουργείτε θέματα από εκεί που δεν υπάρχουν 

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ilka71 said:

έχουν την κινεζική πρωτοχρονιά.... ίσως για αυτό αργούν;

Κορεάτες είναι Bro

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, DimitrisAndNiki said:

Κορεάτες είναι Bro

Ίδια πρωτοχρονιά κάνουν!

1 minute ago, gjimmys said:

Ίδια πρωτοχρονιά κάνουν!

https://fashion-el.decorexpro.com/novyj-god/tradicii-raznyh-stran/v-koree/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...