Jump to content

Samsung Galaxy S21 FE 5G


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν ξερω αν το εχετε δοκιμασει αλλα με τη φωτεινοτητα στο χειροκινητο ειδα σημαντικη διαφορα στην αυτονομια. Θα το δοκιμασω 3-4 μερες ακομα.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

On 8/12/2022 at 7:15 ΠΜ, MAFAdo said:

Καλημερα παιδια αργησε πολυ παρα πολυ το security patch του νοεμβριου τελος παντον μολις το κατεβασε......Να δουμε ποτε θα παρουμε του δεκεμβρη...

https://techmaniacs.gr/paraviasan-ta-samsung-galaxy-s22-dyo-fores-mesa-se-liges-ores/

🤔 Αφορά κι εμάς πιστεύω 

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο sot μέχρι τώρα από τις 20 Αυγούστου που το έπιασα στα χέρια μου.. 2f1182b71e1ff4638379805d6ec33dd8.jpg

Sent from my SM-G990B using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, johnybe said:

Το καλύτερο sot μέχρι τώρα από τις 20 Αυγούστου που το έπιασα στα χέρια μου.. 2f1182b71e1ff4638379805d6ec33dd8.jpg

Sent from my SM-G990B using Tapatalk
 

 Δες εδω το δικο μου SOT του ΣΚ.

Προφανώς δεν ειναι τυπικη χρηση, ημουν 3 μερες μονο σπίτι άρρωστος. Η χρηση ειναι 90% με Wifi, με χειροκίνητη φωτεινοτητα. Κλασσικα ολα ανοιχτά, wifi, Bluetooth, data, 4g. 

https://postimg.cc/cKq0Yvby

 

Εγω αυτο που εχω παρατηρήσει μετα το τελευταίο update ειναι καθυστερημένες ειδοποιήσεις 🥲

 

Edited by stamatis3133
images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stamatis3133 said:

 Δες εδω το δικο μου SOT του ΣΚ.

Προφανώς δεν ειναι τυπικη χρηση, ημουν 3 μερες μονο σπίτι άρρωστος. Η χρηση ειναι 90% με Wifi, με χειροκίνητη φωτεινοτητα. Κλασσικα ολα ανοιχτά, wifi, Bluetooth, data, 4g. 

https://postimg.cc/cKq0Yvby

 

Εγω αυτο που εχω παρατηρήσει μετα το τελευταίο update ειναι καθυστερημένες ειδοποιήσεις 🥲

 

Αυτό από τα τα 100% να υποθέσω; 

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, vastegial_74 said:

Αυτό από τα τα 100% να υποθέσω; 

Ναι, ναι, απο τα 100%. Δεν βρισκω λογο να ασχολουμαι με την μπαταρια η οποια θα χαλασει αφού εχω αλλαξει κινητο.

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

σημερα στα καλα καθουμενα μου εβγαζε συνεχεια "no sim detected" ....Εκανα restart και ξαναεβγαζε το ιδιο....μια την εβλεπε και μια οχι.Εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο?

Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, wolfgr said:

σημερα στα καλα καθουμενα μου εβγαζε συνεχεια "no sim detected" ....Εκανα restart και ξαναεβγαζε το ιδιο....μια την εβλεπε και μια οχι.Εχει τυχει σε καποιον κατι παρομοιο?

Δοκίμασε να την βγάλεις και να την βάλεις ξανα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα , νέος κάτοχος απο το Σάββατο κι ακόμα ψάχνομαι ..για τζαμάκι τι προτείνετε? διάβασα μερικές σελίδες (όσες πρόλαβα ως τώρα) είδα διάφορες προτάσεις, ποιό κάθετε καλύτερα τελικά? τι θα μου προτείνατε? Τζαμάκι ή την μεμβράνη που προτείνουν κάποια παιδιά? (Hydrogel Screen Protector Protective Film)

Edited by talentscout
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, talentscout said:

Καλησπέρα στην παρέα , νέος κάτοχος απο το Σάββατο κι ακόμα ψάχνομαι ..για τζαμάκι τι προτείνετε? διάβασα μερικές σελίδες (όσες πρόλαβα ως τώρα) είδα διάφορες προτάσεις, ποιό κάθετε καλύτερα τελικά? τι θα μου προτείνατε? Τζαμάκι ή την μεμβράνη που προτείνουν κάποια παιδιά? (Hydrogel Screen Protector Protective Film)

Εγώ έβαλα αυτο το τζαμακι https://www.skroutz.gr/s/33361857/Spigen-ALM-GLAS-tR-Slim-FC-Tempered-Glass-2τμχ-Galaxy-S21-FE-5G.html?utm_source=android&utm_campaign=skroutz_share 

Όλα κομπλέ..

Link to comment
Share on other sites

Κατοχος και εγω του s21 fe ...το πηρα για δευτερο και νομιζω οτι εκανα την καλυτερη επιλογη.Μεχρις στιγμης ολα καλα και το τηλεφωνο θα κρατηθει για οσο η samsung το υποστηριζει ( αρα για χρονια):classic_biggrin:

Phone: Iphone 13 pro - Samsung s21 fe 5G

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα παιδιά.
βλέπω η μπαταρία δεν τα πάει πολύ καλά μετά το oneui 5.
είχα κάνει wipe cache και μετά έτρεξα galaxy app booster.

λέτε να κάνω factory reset ,θα βοηθήσει?

ευχαριστώ

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

ποιο cloud Χρησιμοποιείτε για αποθήκευση αρχείων?

Edited by anastasiah
Link to comment
Share on other sites

59 minutes ago, anastasiah said:

Καλημέρα,

ποιο cloud Χρησιμοποιείτε για αποθήκευση αρχείων?

Onedrive με ετήσια συνδρομή 365 για μεγάλα αρχεία. Δίνει 1TB. Έχω και της Google γιατί βάζω διάφορα έγγραφα στο Drive, λογαριασμούς, εξετάσεις κτλ. 

10 minutes ago, vastegial_74 said:

Onedrive με ετήσια συνδρομή 365 για μεγάλα αρχεία. Δίνει 1TB. Έχω και της Google γιατί βάζω διάφορα έγγραφα στο Drive, λογαριασμούς, εξετάσεις κτλ. 

Edit. 1TB δίνει. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

@johnnyman25 περίμενε λίγο ακόμα μες στις γιορτές μπας και έρθει το update Δεκεμβρίου, εγώ παντως στα ίδια και καλύτερα επίπεδα το βλέπω με του Νοεμβρίου.

 

@stekon Πηρα κι άλλο ένα 128αρι σήμερα τώρα κάνα δίωρο το στήνω για συγγενικό μου πρόσωπο με είχε φάει μήνες τώρα να του δώσω το δικό μου. Άψογο και φρέσκο κι αυτό που του πήρα , αυτό το μέγεθος συνολικά με βάρος διαστάσεις κλπ είναι ότι πρέπει για τα γούστα μου. Μαζί και δύο ωραίες διαφανές θήκες έτοιμο...το δικό μου το έχω από τον Απρίλιο. Να το χαρείς!

* βγήκε με android 12, πήρε 13 ,θα πάρει 14 και 15 και μετά επίπεδα ασφαλείας....έχουμε μέλλον 😉

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, konakis said:

@johnnyman25 περίμενε λίγο ακόμα μες στις γιορτές μπας και έρθει το update Δεκεμβρίου, εγώ παντως στα ίδια και καλύτερα επίπεδα το βλέπω με του Νοεμβρίου.

 

@stekon Πηρα κι άλλο ένα 128αρι σήμερα τώρα κάνα δίωρο το στήνω για συγγενικό μου πρόσωπο με είχε φάει μήνες τώρα να του δώσω το δικό μου. Άψογο και φρέσκο κι αυτό που του πήρα , αυτό το μέγεθος συνολικά με βάρος διαστάσεις κλπ είναι ότι πρέπει για τα γούστα μου. Μαζί και δύο ωραίες διαφανές θήκες έτοιμο...το δικό μου το έχω από τον Απρίλιο. Να το χαρείς!

* βγήκε με android 12, πήρε 13 ,θα πάρει 14 και 15 και μετά επίπεδα ασφαλείας....έχουμε μέλλον 😉

Δεν θα παρει την εκδοση 16 αφου ξεκινησε με την εκδοση 12? Απο οτι ξερω η sam δινει 4 εκδοσεις android και 5 ασφαλειας συνολικα

Edited by MeteorX
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, MeteorX said:

Δεν θα παρει την εκδοση 16 αφου ξεκινησε με την εκδοση 12? Απο οτι ξερω η sam δινει 4 εκδοσεις android και 5 ασφαλειας συνολικα

12+4=16. Φαντάζομαι πως η αρχική δεν υπολογίζεται. 

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Δε με βλέπω να φτάνω στη 16 με αυτό το κινητό. Ίσως με το s23fe !

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, kyramas said:

Δε με βλέπω να φτάνω στη 16 με αυτό το κινητό. Ίσως με το s23fe !

Ούτε εγώ με τέτοια μπαταρια😂

Link to comment
Share on other sites

Ούτε εγώ με τέτοια μπαταρια
έχεις κάνει factory reset μετά τo oneui 5?

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, johnnyman25 said:

έχεις κάνει factory reset μετά τo oneui 5?

My S21 FE Is Awesome!!
 

Οχι.. Σβήνονται τα πάντα; 

Link to comment
Share on other sites

Οχι.. Σβήνονται τα πάντα; 
εννοείται ναι.
σήμερα σκέφτομαι να το κάνω γιατί και μένα η μπαταρία είναι χάλια μετά το 5αρι....

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...