Jump to content

TCL 306


spy14
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το πήρα προχθές δώρο στην γυναίκα μου.λιγο που το έχω περιεργαστεί φαίνεται μια χαρά για τα 119€ που έδωσα.με κέρδισε πολύ η οθόνη του.για τα χρήματα του πραγματικά πολύ καλή.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to TCL 306
  • 3 months later...

Σκαλίζοντας λίγο το κινητό ανακάλυψα ότι έχει αποκτησει ζουμ και η σελφι κάμερα.λογικα το πήρε με κάποια αναβάθμιση.δεν το είχε από την αρχή.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Καλημέρα, βρήκα το συγκεκριμένο smartphone στα 50 ευρώ και το αγόρασα από κατάστημα ( Κωτσόβολος ) κλειστό - σφραγισμένο αφού είχε γίνει παραγγελία από το site.

Λοιπόν, η εταιρεία έχει καταφέρει να προσαρμόσει το hardware στο software θα έλεγα ειδικά για χρήστες που δεν κατεβάζουν επιπλέον εφαρμογές.

Ήξερα όταν είχα το 20R 5G για την σταθερότητα του λειτουργικού συστήματος αλλά δεν περίμενα σε μία συσκευή όπως το 306 , να λειτουργεί αξιόπιστα χωρίς να κολλάει.

Το μόνο "θέμα" που φαίνεται να συνεχίζει, είναι οι ενημερώσεις ασφαλείας που αργούν ( μία - δύο τον χρόνο ).

 

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ακόμα η γυναίκα μου και είναι σούπερ.ναι ενημερώσεις δεν παίρνει πολλές αλλά κατά τα άλλα είναι σκυλί.αψογο μετά από τόσο καιρό χρήσης.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει λέμε φίλε spy14 για 49,95 που κόστισε...

Να αναφέρω ότι έχει Android 12 με TCL UI V4.0.NADD.

Επίσης, ενημέρωση ασφαλείας Οκτωβρίου 2023 και ενημέρωση συστήματος Google play Μαϊου 2022...

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ναι ειδικά σε αυτή την τιμή είναι σαν να κλέβεις εκκλησία.το δουλεύω και εγώ που και που και είναι πολύ τίμιο.μια χαρά αν αναλογιστείς και την τιμή του .τώρα αν κάποιος θέλει βαριές εφαρμογές η βαριά παιχνίδια, εννοείται ότι κοιτάζει άλλη συσκευή. αλλά για απλή καθημερινή χρήση που κάνουμε οι περισσότεροι μια χαρά.

Edited by spy14

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ο πατέρας μου εδώ και ένα χρόνο. Είναι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν έχει κολλήσει ποτέ μου είπε. Άψογο για την κατηγορία του.

TCL 40 NXTPAPER

Link to comment
Share on other sites

On 3/2/2024 at 5:01 ΜΜ, snapp said:

Το έχει ο πατέρας μου εδώ και ένα χρόνο. Είναι απόλυτα ευχαριστημένος. Δεν έχει κολλήσει ποτέ μου είπε. Άψογο για την κατηγορία του.

Πάλι TCL ( σκέφτομαι για το 40R 5G ή το NXTpaper 4G ) θα αγοράσω φίλε snapp.

Τέρμα τα Redmi μέχρι να μπορείς να διαγράψεις όποια εφαρμογή θέλεις ( αν γίνει ποτέ ).

 

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση συστήματος Google Play Ιανουαρίου 2024 ( 58MB ).

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Παίδες, πρώτη φορά το βλέπω αυτό με το που συνδέεται στο VoWiFi

Έχει να κάνει με τον πάροχο ( Vodafone ) ή με το λογισμικό του TCL; Screenshot_2024-03-09-21-17-46-881.thumb.jpg.b311f69e1ba44b389b59588f6baa0000.jpg

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω και δεν μπορώ να το δω γιατί η γυναίκα μου άλλαξε πριν λίγες μέρες το κινητό.

Tcl 20 5g

Link to comment
Share on other sites

On 9/3/2024 at 9:57 ΜΜ, Brainmorf said:

Παίδες, πρώτη φορά το βλέπω αυτό με το που συνδέεται στο VoWiFi

Έχει να κάνει με τον πάροχο ( Vodafone ) ή με το λογισμικό του TCL; Screenshot_2024-03-09-21-17-46-881.thumb.jpg.b311f69e1ba44b389b59588f6baa0000.jpg

Με τον πάροχο.

Ο "δάσκαλος", ζαίος και με άποψη επί παντός επιστητού και οι "δικαστές" της Vodafone (κατά πρώτο λόγο) και της Cosmote.😅

Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2024 at 10:48 ΠΜ, Serafeim1981 said:

Με τον πάροχο.

Σωστός και από ότι μου είπαν σε Xiaomi βγάζει το ίδιο μήνυμα οπότε έγινε απενεργοποίηση του WiFi Calling. Το ίδιο και στο 40 R 5G.

Ενημέρωση συστήματος Google Play Φεβρουαρίου 2024 ( 53MB ).

 

Edited by Brainmorf

Everything is a frequency 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...