Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, papaettoui said:

Παιδια χαιρετω. Καποια θεματα σχετικα με το google pixel 7 pro. Υπαρχει και σε μενα θεμα με τις χαμενες κλησεις και με το σημα που χανεται ανα διαστηματα. Επισης παρουσιαζονται scrolling issues στο τηλεφωνο. Χρειαζεται να κανω συνεχως scroll διοτι κολλαει και δεν εχει το αναμενομενο smooth scrolling (εχω το 120hz ενεργοποιημενα). Τελευταιο θεμα που παρουσιαστηκε ειναι η καμερα. Δεν ειναι στα επιπεδα που ειχα διαβασει και κυριως σε φωτογραφιες με χαμηλο φωτισμο ειναι καπως blurred και χαμηλης ποιοτητας. Πεστε μου please αν σας ετυχαν και σας αυτα. Ας ελπισω το αναμενομενο March update να τα διορθωσει!

Τόσα που σου έχει βγάλει, μιλάμε για προβληματική συσκευή

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Τα factory images είναι online. Όσοι έχετε την QPR2 beta αν δεν έχετε κάνει opt out απ' το beta program δε θα δείτε stable. Θα σας έρθει νέα beta της qpr3 μεσα στη βδομάδα


Sent from my iPhone using Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα θα ερθει η ενημερωση;

Διαβασα αυτο!

https://www.droid-life.com/2023/03/13/march-2023-android-security-update-available-for-google-pixel-phones/

Λογικα, μετα τις 9-10;

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κάνω την ενημέρωση σε στοκ Vodafone.Δεν ελπίζω να έχει το volte.Αν κάποιος φίλος έχει στοκ cosmote χωρίς κάποιο patch , μπορεί να γράψει αν υπάρχει volte

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έσβησα τα patch Shizuku και περιμένω να τελειώσει. Έχω cosmote! Όλα τα άλλα τα έχω στοκ (αφού έσβησα και το shizuku). 

Link to comment
Share on other sites

Just now, _NikitaS_ said:

Εγώ έσβησα τα patch Shizuku και περιμένω να τελειώσει. Έχω cosmote! Όλα τα άλλα τα έχω στοκ (αφού έσβησα και το shizuku).

Εχεις στοκ volte κοσμοτε χωρίς shizuku? Καλα καταλαβα?

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, _NikitaS_ said:

Εγώ έσβησα τα patch Shizuku και περιμένω να τελειώσει. Έχω cosmote! Όλα τα άλλα τα έχω στοκ (αφού έσβησα και το shizuku). 

Τέλεια.Μολις τελειώσει ενημέρωσε μας please 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, sm4rt said:

Εχεις στοκ volte κοσμοτε χωρίς shizuku? Καλα καταλαβα?

Είχα shizuku. Τώρα το έβγαλα και περιμένω να ολοκληρωθεί η αναβάθμιση. Δε ξέρω τι θα έχω όταν τελειώσει. Όλα τα άλλα είναι στοκ. 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, _NikitaS_ said:

Όντως στο φέισμπουκ λένε ότι εδωσε volte. 

 

FB_IMG_1678737869054.jpg

Εδω παντως δεν εχει καν και την επιλογη 5G ενεργοποιημενη...να βλεπαμε τι γινεται. Με Wifi ειναι η φωτο και σε 4g μονο.

Link to comment
Share on other sites

P7P root Cosmote. Μετἀ την αναβἀθμιση Μαρτἰου, πρἰν ενεργοποιἠσω VOLTE στὀ Magisk ειχα VOLTE αλλἀ οχι WI-Fi Calling, το οποἰο δεν επανἠλθε ακὀμα και μετἀ την ενεργοποἰηση του VOLTE Magisk. Λογικἀ ὀλοι με stock πρἐπει να ἐχουν VOLTE. 5G επανἠλθε μετα τἠν ενεργοποἰηση με Network Signal Guru (δεν υπἠρχε stock).

Edited by klik
Link to comment
Share on other sites

Λένε στο φέισμπουκ, εδωσε στην κοσμοτε volte, όχι στα άλλα δίκτυα και ΔΕΝ έδωσε 5G. Εγώ ακόμα περιμένω 

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, klik said:

P7P root Cosmote. Μετἀ την αναβἀθμιση Μαρτἰου, πρἰν την ενεργοποιἠσω VOLTE στὀ Magisk ειχα VOLTE αλλἀ οχι WI-Fi Calling, το οποἰο δεν επανἠλθε ακὀμα και μετἀ την ενεργοποἰηση του VOLTE Magisk. Λογικἀ ὀλοι με stock πρἐπει να ἐχουν VOLTE.

Αυτο θελουμε να δουμε. Τι παιζει σε στοκ και τι οχι και με τι παροχο επισης.

Link to comment
Share on other sites

Στοκ wind τζιφος volte. Λογικά μόνον cosmote όπως και στη beta. Carrier settings έχω ακόμα 8/12/22.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, klik said:

P7P root Cosmote. Μετἀ την αναβἀθμιση Μαρτἰου, πρἰν ενεργοποιἠσω VOLTE στὀ Magisk ειχα VOLTE αλλἀ οχι WI-Fi Calling, το οποἰο δεν επανἠλθε ακὀμα και μετἀ την ενεργοποἰηση του VOLTE Magisk. Λογικἀ ὀλοι με stock πρἐπει να ἐχουν VOLTE. 5G επανἠλθε μετα τἠν ενεργοποἰηση με Network Signal Guru (δεν υπἠρχε stock).

Για ρουτ πως πέρασες OTA? Δεν βρήκα κάποιον οδηγό γιαυτό ρωτάω το χρειάζεται.. Ώστε να μη περνάω και ξαναφλασαρω και στήσιμο από αρχή.. Αν γίνεται OTA δηλαδή με ρουτ.. 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις την εβαλα. Με cosmote σε στοκ παίζει μόνο το VoLte.

Είναι όπως ακριβώς στη beta.

Στο app της alpha bank δεν δουλεύει το δάκτυλο αποτύπωμα. Αυτά για αρχή.

Edited by djivo
Κώστας
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, ChrisNikol said:

Για ρουτ πως πέρασες OTA? Δεν βρήκα κάποιον οδηγό γιαυτό ρωτάω το χρειάζεται.. Ώστε να μη περνάω και ξαναφλασαρω και στήσιμο από αρχή.. Αν γίνεται OTA δηλαδή με ρουτ.. 

Δεν πέρασα OTA. Full factory install manual.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τελείωσε σε Vodafone στοκ.Δυστυχως φρούδες οι ελπίδες.Δεν υπάρχει volte ούτε wi fi calling.Δεν άλλαξε το operation system.Το app της άλφα λέει ότι δεν μπορεί να συνεργαστεί αυτή η έκδοση του τηλεφώνου με το fingerprint.Σε eurobank και ΕΤΕ κανένα πρόβλημα.

Edited by spyridon70
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, spyridon70 said:

Μόλις τελείωσε σε Vodafone στοκ.Δυστυχως φρούδες οι ελπίδες.Δεν υπάρχει volte ούτε wi fi calling.Δεν άλλαξε το operation system.Το app της άλφα λέει ότι δεν μπορεί να συνεργαστεί αυτή η έκδοση του τηλεφώνου με το fingerprint.

Όπως περιμέναμε μονο σε Cosmote το έδωσε...Σε Vodafone λογικά το καλοκαίρι...

Edited by jimlost
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, jimlost said:

Όπως περιμέναμε μονο σε Cosmote το έδωσε...Σε Vodafone λογικά το καλοκαίρι...

Έτσι πιστεύω μαζί με την επίσημη υποστήριξη και το 5G

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, klik said:

Δεν πέρασα OTA. Full factory install manual.

Ούτε στο χειρότερο εφιάλτη μου... 🤣

Αν δεν έχει διαφορές σε άλλα πράγματα όπως μπαταρία κάμερα κλπ δε την περνάω και ποτέ κλαιν μαιν.. 

Edited by ChrisNikol
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, spyridon70 said:

Μόλις τελείωσε σε Vodafone στοκ.Δυστυχως φρούδες οι ελπίδες.Δεν υπάρχει volte ούτε wi fi calling.Δεν άλλαξε το operation system.Το app της άλφα λέει ότι δεν μπορεί να συνεργαστεί αυτή η έκδοση του τηλεφώνου με το fingerprint.Σε eurobank και ΕΤΕ κανένα πρόβλημα.

Με την Αλφα δε καταλαβαινω, εμενα δουλεύει κανονικά το fingerprint 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...