Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

30 minutes ago, djivo said:

Θα σε στεναχωρήσω αλλά το πιο πιθανό είναι αυτό..

Συνήθως ότι έχει η beta παίρνει και η stable..

Να βγάλουν κάτι μπορεί, αλλά μα προσθέσουν όχι. Μακάρι να αλλάξει αυτό από εδώ και πέρα.

Για να δω volte σήμερα θα πρέπει να βάλω την κάρτα μου σε συμβατή συσκευή και να στείλω sms?

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Έχει να πέσει πίκρα απόψε για όσους περιμένουν θαύματα

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, baiosss said:

Έχει να πέσει πίκρα απόψε για όσους περιμένουν θαύματα emoji14.png

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Βασικα εγω δε κανω το update, το θαυμα το εκανε το shizuku και πλεον εχω ενα πολυ καλο κινητο! Θα περιμενω να δω σχολια πριν αποφασισω να περασω το update

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, guy_fawkes said:

Για να δω volte σήμερα θα πρέπει να βάλω την κάρτα μου σε συμβατή συσκευή και να στείλω sms?

 

Αν θυμάμαι καλά για το VoLte δε χρειάζεται αλλά για τα υπόλοιπα αν δεν είχες στείλει παλαιότερα, ναι χρειάζεται να το κάνεις..

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, guy_fawkes said:

Για να δω volte σήμερα θα πρέπει να βάλω την κάρτα μου σε συμβατή συσκευή και να στείλω sms?

 

Ναι. Αναλογα σε ποιο παροχο εισαι, στελνεις το αντιστοιχο sms απο συμβατη συσκευη για το 5G & vowifi. Ενα μηνυμα για το 5g και ενα για το vowifi-volte και αφου ενεργοποιηθουν στην γραμμη σου ξανα βαζεις την σιμ στην συσκευη σου και πλεον θα ειναι ενεργοποιημενα ακομα και συσκευη να αλλαξεις.

Edited by FoT1s
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, djivo said:

Θα σε στεναχωρήσω αλλά το πιο πιθανό είναι αυτό..

Συνήθως ότι έχει η beta παίρνει και η stable..

Να βγάλουν κάτι μπορεί, αλλά μα προσθέσουν όχι. Μακάρι να αλλάξει αυτό από εδώ και πέρα.

Δε θα με στεναχωρησεις εμένα. Ξέρω τι περιμένω. Απλά και εδώ και στο φέισμπουκ στην ομάδα των πίξελ πολλοί περιμένουν πολλά. Η ερώτηση μου ήταν περισσότερο τύπου σκέφτομαι δυνατά παρά να πάρω απάντηση! 😉

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, FoT1s said:

Ναι. Αναλογα σε ποιο παροχο εισαι, στελνεις το αντιστοιχο sms απο συμβατη συσκευη για το 5G & vowifi. Ενα μηνυμα για το 5g και ενα για το vowifi-volte και αφου ενεργοποιηθουν στην γραμμη σου ξανα βαζεις την σιμ στην συσκευη σου και πλεον θα ειναι ενεργοποιημενα ακομα και συσκευη να αλλαξεις.

cosmote έχω!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ρε 'σεις, τι αχαριστία είναι αυτη;
Για πρώτη φορά μετά από χρόνια, δε θα έπρεπε να σας νοιάζει τι θα φέρει ή τι δε θα φέρει το αποψινο update.
Τόσο καιρό ήμασταν χωρίς volte, χωρίς vowifi, με χαμένες κλήσεις κτλ.
Έρχεται λοιπόν ο μάγκας shizuku και τα κάνει όλα να δουλεύουν ρολόι. Pixel που δεν είχαμε ξαναδεί ποτέ μας.
Και ξαφνικά δε σας φτάνει ούτε αυτό και ζητάτε stock volte, vowifi και 5G.

6ff2a9e21469d7de7bebab8bcdd065e2.gif

Sent from my Pixel 7 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, δεν είναι θέμα αχαριστιας. Πολλοί περιμένουν το update μέχρι και για να το αγοράσουν! 

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, jimteo said:

Ρε 'σεις, τι αχαριστία είναι αυτη;emoji16.png
Για πρώτη φορά μετά από χρόνια, δε θα έπρεπε να σας νοιάζει τι θα φέρει ή τι δε θα φέρει το αποψινο update.
Τόσο καιρό ήμασταν χωρίς volte, χωρίς vowifi, με χαμένες κλήσεις κτλ.
Έρχεται λοιπόν ο μάγκας shizuku και τα κάνει όλα να δουλεύουν ρολόι. Pixel που δεν είχαμε ξαναδεί ποτέ μας.
Και ξαφνικά δε σας φτάνει ούτε αυτό και ζητάτε stock volte, vowifi και 5G.
 

Μα με τη beta δε δουλεύει η μαγκιά του shizuku. Οπότε λογική η ανησυχία και για τη stable!

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Πάντως ενδέχεται να μην βγει update απόψε. Ήδη έχει καθυστερήσει και δεν έχουν εμφανιστεί ούτε τα images.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, FoT1s said:

5G στο 1333 & WIFICALL στο 1333

Εννοείται από συσκευή που υποστηρίζεται από την κοσμοτε. Το λέω απλά για να μη μπερδευτεί κάποιος συμφοριτης. 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, FoT1s said:

Ναι. Αναλογα σε ποιο παροχο εισαι, στελνεις το αντιστοιχο sms απο συμβατη συσκευη για το 5G & vowifi. Ενα μηνυμα για το 5g και ενα για το vowifi-volte και αφου ενεργοποιηθουν στην γραμμη σου ξανα βαζεις την σιμ στην συσκευη σου και πλεον θα ειναι ενεργοποιημενα ακομα και συσκευη να αλλαξεις.

Χμμ άρα εγώ που επέστρεψα cosmote 2 εβδομάδες πριν κ ήρθαν αυτόματα τα sms ενεργοποίησης για volte & vowifi, αν με το αναμενόμενο update δεν υπάρξει πρόβλημα, θα είμαι με stock κ όλα θα λειτουργούν ρολόι; Τέλεια! (τωρινή συσκευή huawei p 30 pro). 

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, klainmein said:

Εντάξει, δεν είναι θέμα αχαριστιας. Πολλοί περιμένουν το update μέχρι και για να το αγοράσουν! 

Το παρήγγειλε φίλος μου την περασμένη Παρασκευή αν δώσει 5G, vowifi, volte θα πέσει παραγγελία κι από εμένα. Δύσκολο να τα δώσει όλα μαζί αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία 😅 

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, baiosss said:

Πάντως ενδέχεται να μην βγει update απόψε. Ήδη έχει καθυστερήσει και δεν έχουν εμφανιστεί ούτε τα images.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Αυτό θα είναι κάτι καινούργιο αν δεν βγει απόψε το update ..

Εγώ παντος δεν περιμένω αν τελικά βγει VOLTE στην stable...Τουλάχιστον τώρα...

7 minutes ago, filipsyros said:

Το παρήγγειλε φίλος μου την περασμένη Παρασκευή αν δώσει 5G, vowifi, volte θα πέσει παραγγελία κι από εμένα. Δύσκολο να τα δώσει όλα μαζί αλλά η ελπίδα πεθαίνει τελευταία 😅 

Στο αποψινο αν βγει δεν θα εχει τίποτα από αυτά που περιμένουμε...

Link to comment
Share on other sites

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

5G στο 1333 & WIFICALL στο 1333
Εγώ έχω ενεργοποιημενο στο s23 ultra 5G volte wificall, αν βάλω την σιμ σε pixel θα δουλεύουν όλα?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, bardull said:

Εγώ έχω ενεργοποιημενο στο s23 ultra 5G volte wificall, αν βάλω την σιμ σε pixel θα δουλεύουν όλα?

Στάλθηκε από το SM-S918B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

όχι...ακόμα....

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, djivo said:

Μα με τη beta δε δουλεύει η μαγκιά του shizuku. Οπότε λογική η ανησυχία και για τη stable!

Μια χαρά δουλεύει,τι εννοείς;

Google γιατί, γιατί μας βγάζεις την ψυχή, Google γερά γερά το OTA είναι κοντά 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, klainmein said:

Μια χαρά δουλεύει,τι εννοείς;

Κωστη το patch μονο στην stable δουλευει.

giphy.gif
Link to comment
Share on other sites

Για Vodafone, όλες οι υπηρεσίες σε περίπου 10 μήνες από τώρα με ένα χρόνο , η Ελλάδα θα είναι στο δεύτερο πακέτο χωρών για Ευρώπη ..

Link to comment
Share on other sites

Just now, konstantinospixel said:

Για Vodafone, όλες οι υπηρεσίες σε περίπου 10 μήνες από τώρα με ένα χρόνο , η Ελλάδα θα είναι στο δεύτερο πακέτο χωρών για Ευρώπη ..

Ωραία νέα.Τα διάβασες κάπου;

Link to comment
Share on other sites

Μιλάω για ΟΤΑ update σε στοκ , σε pixel 7 και για volte,vowifi,5G ...μακάρι να έρθουν νωρίτερα αλλά τέτοιες πληροφορίες υπάρχουν 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...