Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

13 minutes ago, jimteo said:

Το ίδιο και με comsote. Με ή χωρίς beta.
Όλα δουλεύουν ρολόι με μια sim κι αυτή φυσική.

Sent from my Pixel 7 Pro


 

Δουλεύει τέλεια με Vodafone SIM φυσική 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, jimteo said:

Το ίδιο και με comsote. Με ή χωρίς beta.
Όλα δουλεύουν ρολόι με μια sim κι αυτή φυσική.

Sent from my Pixel 7 Pro


 

εχεις 5G και volte?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Όχι βέβαια. Αυτά δεν πάνε ποτέ μαζί με τα pixel.

Sent from my Pixel 7 Pro


Στα pixel πάνε μαζί, στην Ελλάδα δεν πάνε!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Τελικά οι έχοντες, μετά την αναβάθμιση έχετε πρόβλημα με τις κλήσεις; Είναι ο μόνος λόγος που δεν έχω κάνει την παραγγελία. 
Τίποτα! Μηδέν προβλήματα!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πριν, jimteo said:

Όχι βέβαια. Αυτά δεν πάνε ποτέ μαζί με τα pixel.emoji16.png

Sent from my Pixel 7 Pro
 

Αυτό ισχύει για τις χώρες που δεν πωλείται η συσκευή...Στις χώρες που πωλείται όλα δουλεύουν άψογα...Εγώ το έχω ξαναπεί...Αργά η γρήγορα θα τα δώσει σε όλους...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ισχύει για τις χώρες που δεν πωλείται η συσκευή...Στις χώρες που πωλείται όλα δουλεύουν άψογα...Εγώ το έχω ξαναπεί...Αργά η γρήγορα θα τα δώσει σε όλους...
Το θέμα είναι, πόσο αργά ή πόσο γρήγορα θα τα δώσει, προς το παρών σε χώρες που δεν πωλείτε η συσκευή, όπως η δική μας, πρέπει να δώσεις 850- 900 ευρώ για μια συσκευή χωρίς βασικές λειτουργίες τηλεφωνίας, και αν χρειαστείς εγγύηση θα πρέπει να μείνεις κάνα μήνα χωρίς τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδιά. Αυτό εννοείται. Μην αναλωνομαστε να λέμε τα αυτονόητα τώρα.
myphone.GR λέγεται το φόρουμ.

Sent from my Pixel 7 Pro

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Stef08 said:

Το θέμα είναι, πόσο αργά ή πόσο γρήγορα θα τα δώσει, προς το παρών σε χώρες που δεν πωλείτε η συσκευή, όπως η δική μας, πρέπει να δώσεις 850- 900 ευρώ για μια συσκευή χωρίς βασικές λειτουργίες τηλεφωνίας, και αν χρειαστείς εγγύηση θα πρέπει να μείνεις κάνα μήνα χωρίς τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Αγαπητέ φίλε, απλά δεν ΠΡΕΠΕΙ.....

Όποιος θέλει και συμβιβάζεται με τις πιθανές για κάποιους ελλείψεις,το παίρνει...

 

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ φίλε, απλά δεν ΠΡΕΠΕΙ.....
Όποιος θέλει και συμβιβάζεται με τις πιθανές για κάποιους ελλείψεις,το παίρνει...
 
Φίλε μου το πρέπει πήγαινε στα χρήματα που θα δώσει κάποιος που θέλει να αγοράσει την συσκευή, από εκεί και πέρα , ασχέτως εάν σε κάποιους οι ελλείψεις δεν είναι ικανές να τους αποτρέψουν από το να πάρουν την συσκευή, είναι εκεί υπαρκτές και καθόλου πιθανές, και σου το γραφω ως κάτοχος pixel

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zaras27 said:

Με 2 Sim υπάρχει θέμα κλήσεων ?

πιθανόν!

Κατα τ' άλλα την συσκευή την έχω λατρέψει!

Γρήγορη, φωτεινή, φωτογραφίες σχεδόν οτι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω, σήμα ακόμα και στο υπόγειο που παρκάρω το αυτοκίνητο,, ταξίδεψα χθες Αγρίνιο, Πάτρα, Αθήνα και δεν έχασα παρα μόνο μια κλήση. Νομίζω οτι αξίζει όλα του τα χρήματα. Το μόνο παράπονο είναι οτι δεν μου έχουν αποστείλει το ρολόι.

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εαν είχε και 5G kai volte και wifi calling νομίζω θα ήταν το καλύτερο κινητό. Που πάλι είναι το καλύτερο.

3 ώρες πριν, guy_fawkes said:

πιθανόν!

Κατα τ' άλλα την συσκευή την έχω λατρέψει!

Γρήγορη, φωτεινή, φωτογραφίες σχεδόν οτι καλύτερο κυκλοφορεί εκεί έξω, σήμα ακόμα και στο υπόγειο που παρκάρω το αυτοκίνητο,, ταξίδεψα χθες Αγρίνιο, Πάτρα, Αθήνα και δεν έχασα παρα μόνο μια κλήση. Νομίζω οτι αξίζει όλα του τα χρήματα. Το μόνο παράπονο είναι οτι δεν μου έχουν αποστείλει το ρολόι.

Και εμένα δεν λεν να μου το στείλουν το watch.

Link to comment
Share on other sites

Ενημέρωση ασφαλείας Google play Νοεμβρίου!

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

On 2/12/2022 at 5:05 ΠΜ, zaras27 said:

Με 2 Sim υπάρχει θέμα κλήσεων ?

Έχω την φυσική sim από Vodafone Ελλάδας και eSim εξωτερικού. Δεν έχω κανένα πρόβλημα με το σήμα και τις κλήσεις. Επιπλέον, στην eSim έχω κανονικά 5G και Volte στο εξωτερικό. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθα και εγώ στην παρέα σας μετά από iphone και s22 u . Το τηλ είναι πανέμορφο τελικά. Αλλά από ότι βλέπω δεν έχεις 4g η 5g . Και εφαγα και ένα πακέτο με το wifi calling γιατί εκεί που μένω δεν έχει σήμα πακέτο. Αλλά κατά τα άλλα είναι τούμπανο.αν βρείτε καμιά ιδέα για 5g  η τίποτα άλλο γράψτε το 

«Ή ΤΑΝ Ή ΕΠΙ ΤΑΣ»
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ήρθα και εγώ στην παρέα σας μετά από iphone και s22 u . Το τηλ είναι πανέμορφο τελικά. Αλλά από ότι βλέπω δεν έχεις 4g η 5g . Και εφαγα και ένα πακέτο με το wifi calling γιατί εκεί που μένω δεν έχει σήμα πακέτο. Αλλά κατά τα άλλα είναι τούμπανο.αν βρείτε καμιά ιδέα για 5g  η τίποτα άλλο γράψτε το 
4g έχει κανονικά 5g μόνο με ρουτ volte και wifi calling μόνο ρουτ με Vodafone

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Nexus One, Galaxy Nexus , Nexus 4, Nexus 5, Nexus 6, Nexus 5X, Nexus 6p
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, nikosz75013 said:

Παιδιά ήρθα και εγώ στην παρέα σας μετά από iphone και s22 u . Το τηλ είναι πανέμορφο τελικά. Αλλά από ότι βλέπω δεν έχεις 4g η 5g . Και εφαγα και ένα πακέτο με το wifi calling γιατί εκεί που μένω δεν έχει σήμα πακέτο. Αλλά κατά τα άλλα είναι τούμπανο.αν βρείτε καμιά ιδέα για 5g  η τίποτα άλλο γράψτε το 

4g έχει, απλά το αναγράφει ως LTE.

Καλώς ήρθες!

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εμένα παιδιά το ρολόι μου το έστειλαν και έφτασε πριν δέκα μέρες Βερολίνο που είχα βάλει διεύθυνση ενός φίλου. Οπότε φαντάζομαι σιγά σιγά τα στέλνουν. Είχα κάνει την αίτηση την πρώτη μέρα που άνοιξε η πλατφόρμα.

Ερώτηση, το VPN έχει έρθει σε κανέναν? Θα το πάρουμε εμείς ή δεν μας έρχεται επειδή είμαστε Ελλάδα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους. Διαβάζω τα τελευταία σχόλια και βλέπω να έχουν λυθεί τα προβλήματα που αφορούν τι κλήσεις και το 5G, αλλά καθώς σκέφτομαι να αγοράσω τη συγκεκριμένη συσκευή θα ήθελα να ξέρω τι ισχύει και τι οχι. Οπότε αυτά που έχω να ρωτήσω μετά και το τελευταίο update και χωρίς root της συσκευής:

  1. Το πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις ισχύει ακόμα?
  2. Το 5G σε Cosmote (ή Vodafone) λειτουργεί κανονικά?
  3. wifi calling & volte λειτουργούν κανονικά?
  4. Υποστήριξη 4G/5G κατά τη διάρκεια κλήσης υποστηρίζεται σε Cosmote (ή Vodafone)?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

1. οχι πλέον δεν υπάρχουν θέματα.

2. 4g μόνο εκτος αν ρουτάρεις

3. οχι

4. όχι πέφτει σε edge και μόλις κλείσεις ξανά σε 4g

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, MichalisZab said:

Καλησπέρα σε όλους. Διαβάζω τα τελευταία σχόλια και βλέπω να έχουν λυθεί τα προβλήματα που αφορούν τι κλήσεις και το 5G, αλλά καθώς σκέφτομαι να αγοράσω τη συγκεκριμένη συσκευή θα ήθελα να ξέρω τι ισχύει και τι οχι. Οπότε αυτά που έχω να ρωτήσω μετά και το τελευταίο update και χωρίς root της συσκευής:

  1. Το πρόβλημα με τις χαμένες κλήσεις ισχύει ακόμα?
  2. Το 5G σε Cosmote (ή Vodafone) λειτουργεί κανονικά?
  3. wifi calling & volte λειτουργούν κανονικά?
  4. Υποστήριξη 4G/5G κατά τη διάρκεια κλήσης υποστηρίζεται σε Cosmote (ή Vodafone)?

Ευχαριστώ!

Άλλο φόρουμ διαβάζεις; 😊 Το 5g και το volte δεν θα λειτουργήσει ποτέ κανονικά στην Ελλάδα. Όπως δεν λειτούργησε και στα προηγούμενα pixel που δεν κυκλοφόρησαν επίσημα στη χώρα. Δεν θα αλλάξει κάτι.

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, randroyle said:

Εμένα παιδιά το ρολόι μου το έστειλαν και έφτασε πριν δέκα μέρες Βερολίνο που είχα βάλει διεύθυνση ενός φίλου. Οπότε φαντάζομαι σιγά σιγά τα στέλνουν. Είχα κάνει την αίτηση την πρώτη μέρα που άνοιξε η πλατφόρμα.

Ερώτηση, το VPN έχει έρθει σε κανέναν? Θα το πάρουμε εμείς ή δεν μας έρχεται επειδή είμαστε Ελλάδα?

Καλημέρα σε όλους!

Μόλις εχθές ενεργοποίησα το VPN και θα ήθελα τη βοήθεια σας σχετικά με το αν αξίζει να το έχω ενεργό και το τι προσφέρει πέραν αυτών που διαφημίζει η Google.

Το ρολόι το έχει παραλάβει συγγενής μου στη Γερμανία και είναι καθ' οδόν.

Thanks,

Κώστας 

Link to comment
Share on other sites

Κάθε πρώτη Δευτέρα του μήνα δεν έρχεται ενημέρωση συστήματος?

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι σήμερα λογικά κάποια στιγμή θα έρθει.Τωρα στην Αμερική που είναι 7 ώρες πίσω είναι νύχτα.Θα το δώσει αργότερα 

Edited by spyridon70
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...