Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Είναι πολυπαραμετρικό το ζήτημα με τις κλήσεις.

Τα cosmote σόλο, χωρίς 2η sim δλδ, τα πάνε καλά ακούγεται. Με 2 sim ταυτόχρονα η vodafone λειτουργεί απροβλημάτιστα εφόσον η μια εκ των 2 sim είναι στο 2G καρφωμένο, ενώ η cosmote με διάφορα setups έχει dropping calls. Η εναλλαγή δικτύου στο 2G πιθανώς προκαλεί το πρόβλημα.

Overall αυτό εξηγείται συνδυαστικά: Γίνεται κατάργηση του 3G δικτύου και απομένει το 2G για τις κλήσεις αφού στα μη rootαρισμένα pixel δε λειτουργεί το VoLTE (πόσο μάλλον στην cosmote που ούτε με root βλέπεις VoLTE). Στην Vodafone βλέπεις VoLTE με root πιθανά λόγω του ότι το module έχει δουλευτεί για Vodafone εξωτερικού, ενώ της Cosmote που είναι μόνο Ελλάδα δεν έχει γίνει αντίστοιχη δουλίτσα (ή πάλι η Cosmote έχει blockάρει το VoLTE, VoWifi επί τούτου στα pixels).

 

Cosmote, Vodafone, Wind απενεργοποιούν σταδιακά το 3G και ανάβουν το 5G | Ρεπορτάζ και ειδήσεις για την Οικονομία, τις Επιχειρήσεις, το Χρηματιστήριο, την Πολιτική

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Μιας και αρκετοί γράφεται τα παράπονα σας εδώ είτε είστε κάτοχοι είτε σκέφτεστε την απόκτηση του,

καλό θα ήταν να στείλουμε όλοι μας ένα μήνυμα παραπόνων στις Εταιρείες που ανήκουν οι συνδέσεις μας μπας και ξυπνήσουν.

Έχετε δεν έχετε κάποιο πρόβλημα, καλό θα ήταν να συμμετάσχουμε όλοι.

Είναι απλή η διαδικασία αλλά αν κάποιος θέλει βοήθεια μπορώ να του στείλω το μήνυμα που έστειλα εγώ στην Cosmote.

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή για να καταλάβω ρε παιδιά, εγω χρησιμοποιώ ενα oneplus 5t και το εχω μόνιμα στο 2g για κλήσεις και αν θέλω internet το βαζω σε 3g/4g. Αυτό δεν γίνετε με το pixel? 

:respect:
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το θέμα καταντάει κάπως για γέλια με το συμπάθειο

Σκεφτόμουν να πάρω ένα κινητό με esim και σκέφτηκα το google 7 θα μου το έφερνε μια φίλη μου από Αμερική τα Χριστούγεννα

Μπαίνω εδώ μέσα και ακούω διάφορα παιδικά προβλήματα...

Μάγκες πριν μερικά αγοράσα ένα umitigi από Κίνα κατευθείαν δεν έχει παρουσία στην Ελλάδα

VoLTE και Vowifi δουλεύουν άψογα και με τις δύο κάρτες

Δεν θα πω για τα xiaomi..... redmi 7A τηλέφωνο 60 ευρώ σκυλί μαύρο με VoLTE και Vowifi .... Πιάνει πάνω σε βουνοκορφές χωρίς να χάνει κλήσεις.....

Κρίμα τι να πω....



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk

Καλύτερα μιας ώρας ελεύθερη ζωή,
παρά σαράντα χρόνια σκλαβιά και φυλακή.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, HEO said:

Πάντως το θέμα καταντάει κάπως για γέλια με το συμπάθειο

Σκεφτόμουν να πάρω ένα κινητό με esim και σκέφτηκα το google 7 θα μου το έφερνε μια φίλη μου από Αμερική τα Χριστούγεννα

Μπαίνω εδώ μέσα και ακούω διάφορα παιδικά προβλήματα...

Μάγκες πριν μερικά αγοράσα ένα umitigi από Κίνα κατευθείαν δεν έχει παρουσία στην Ελλάδα

VoLTE και Vowifi δουλεύουν άψογα και με τις δύο κάρτες

Δεν θα πω για τα xiaomi..... redmi 7A τηλέφωνο 60 ευρώ σκυλί μαύρο με VoLTE και Vowifi .... Πιάνει πάνω σε βουνοκορφές χωρίς να χάνει κλήσεις.....

Κρίμα τι να πω....



Sent from my Redmi 7 using Tapatalk
 

Ρε φιλε το ιδιο λεω και γω και πεφτουν καποιοι να με φανε....Εν ετη 2022 συζητάμε για συσκευη που μαζι με καμμια θηκη κλπ φτανει το χιλιαρικο και εχει θεματα σε αλλους μικρα και σε αλλους μεγαλύτερα με τις κλησεις....και καποιοι το θεωρούν μικρής σημασίας....

Προσωπικα θα ξανα ασχοληθω αν και οταν η Cosmote το υποστηρίξει αρκετα χρηματα πέταξα και σε αυτο και στο 6 pro....Και το 6 pro το αγορασα δυο φορες γιατι διαβάζοντας δηθεν αντικειμενικές αποψεις ελεγα οτι θα έφταιγε η συσκευη μου....Αυτα κανει η παραπληροφόρηση ....

 

Υ.Γ.Ενα μικρο tip για να μη χάνετε το χρονο και τα χρηματα σας....Πριν το πάρετε αν μπορειτε καντε μια σύντομη κληση στην εκαστοτε εξυπηρέτηση πελατών η σε καποιο φιλο...αν δειτε και αργεί παραπανω σε σχεση με αλλες συσκευες να συνδεθεί να ξερετε θα βρείτε προβλήματα στην πορεια και μαλιστα εντονα....

Edited by eddiedimitris
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, eddiedimitris said:

Ρε φιλε το ιδιο λεω και γω και πεφτουν καποιοι να με φανε....Εν ετη 2020 συζητάμε για συσκευη που μαζι με καμμια θηκη κλπ φτανει το χιλιαρικο και εχει θεματα σε αλλους μικρα και σε αλλους μεγαλύτερα με τις κλησεις....και καποιοι το θεωρούν μικρής σημασίας....

Προσωπικα θα ξανα ασχοληθω αν και οταν η Cosmote το υποστηρίξει αρκετα χρηματα πέταξα και σε αυτο και στο 6 pro....Και το 6 pro το αγορασα δυο φορες γιατι διαβάζοντας δηθεν αντικειμενικές αποψεις ελεγα οτι θα έφταιγε η συσκευη μου....Αυτα κανει η παραπληροφόρηση ....

 

Υ.Γ.Ενα μικρο tip για να μη χάνετε το χρονο και τα χρηματα σας....Πριν το πάρετε αν μπορειτε καντε μια σύντομη κληση στην εκαστοτε εξυπηρέτηση πελατών η σε καποιο φιλο...αν δειτε και αργεί παραπανω σε σχεση με αλλες συσκευες να συνδεθεί να ξερετε θα βρείτε προβλήματα στην πορεια και μαλιστα εντονα....

Ολα αυτά που αναφέρονται να υποθέσω είναι όταν έχεις δεδομένα ανοιχτά και κάνεις κλήση?

Οταν όλα είναι κλειστά και καλείς ή σε καλούν δεν υπάρχει πρόβλημα, σωστά?

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, guy_fawkes said:

Ολα αυτά που αναφέρονται να υποθέσω είναι όταν έχεις δεδομένα ανοιχτά και κάνεις κλήση?

Οταν όλα είναι κλειστά και καλείς ή σε καλούν δεν υπάρχει πρόβλημα, σωστά?

 

Να σου πω την αληθεια δε ξερω ....οτι αναφερω ειναι με ολα ανοιχτα...τωρα το εχω κανει επαναφορα για να το δωσω και δε μου ειναι ευκολο και να το τσεκαρω.....

Οπως τα λενε ομως τα παιδια για το θεμα του 2g και τη Cosmote εχω την αισθηση οτι δε θα παιζει καποιο ρολο ...

 

Υ.Γ.Χθες το βραδυ που ηταν η τελευταια μου προσπαθεια παρατηρησα οτι αφου εκανα τη δοκιμαστική κληση μετα έχανε εντελως το σημα αλλα μολις ξανα εκανα κληση επιανε παλι σημα....δε ξερω αν λεει κατι αυτο ουτε αν ποτε έχασα εισερχομενη κληση απλα το αναφερω 

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε την όποια άγνοια μου. Φίλος με το pixel 5a και voda. Έχει 4g και όλα ανοιχτά. Τον βάζω να με πάρει τηλέφωνο, το σήμα του πέφτει σε H+ και ενώ μιλάμε μπορεί και σερφάρει κανονικά.

Για να καταλάβω, με COSMOTE το σήμα θα έπεφτε σε edge και φυσικά δεν θα μπορούσε να σερφάρει όσο μιλάγαμε;

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, afilopou said:

Συγχωρέστε την όποια άγνοια μου. Φίλος με το pixel 5a και voda. Έχει 4g και όλα ανοιχτά. Τον βάζω να με πάρει τηλέφωνο, το σήμα του πέφτει σε H+ και ενώ μιλάμε μπορεί και σερφάρει κανονικά.

Για να καταλάβω, με COSMOTE το σήμα θα έπεφτε σε edge και φυσικά δεν θα μπορούσε να σερφάρει όσο μιλάγαμε;

Ακριβώς.

Powered by POCO X6 / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Aρα ξαναρωτάω, τα όποια θέματα υπάρχουν ή υπήρχαν είναι όταν είσαι σε κλήση και έχεις και ανοιχτά δεδομένα?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Aρα ξαναρωτάω, τα όποια θέματα υπάρχουν ή υπήρχαν είναι όταν είσαι σε κλήση και έχεις και ανοιχτά δεδομένα?

Από αυτά που διάβασα, αυτό είναι το ένα (πολύ σημαντικό για εμένα) και το άλλο είναι μια σχετική καθυστέρηση στην κλήση και την ποιότητα του ήχου.

Επίσης ο συνδυασμός pixel -cote για τις ανάγκες μου είναι απαγορευτικός.

(correct me if I am wrong)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αργύρης :w00t:

"Opinions are like assholes. Everybody's got one and everyone thinks everyone else's stinks."

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, guy_fawkes said:

Aρα ξαναρωτάω, τα όποια θέματα υπάρχουν ή υπήρχαν είναι όταν είσαι σε κλήση και έχεις και ανοιχτά δεδομένα?

Δε θα στο απαντήσει κανείς αυτό με σαφήνεια.

Κράτα στο μυαλό σου ότι οι κλήσεις σε non-root pixel κινητά γίνονται σε 2G δίκτυα λόγω non-supported carriers.

Άπαξ και έχεις 2 sim (esim + sim), για να σταυρώσεις κλήση θα πρέπει τουλάχιστον 1 από τα 2 να είναι σε 2G δίκτυο μόνιμα. Συνεπώς, data και 4G στην μία κάρτα και απλό 2G στην άλλη κάρτα. Και πάλι όμως, αλλά πιο σπάνια, οι κλήσεις πέφτουν, τα mute calls συνεχίζονται κλπ κλπ & παρατηρείται ιδίως στην Cosmote (μάλλον γιατί έχει κλείσει το 3G της μπαμ-μπαμ, δεν ξέρω).

Δε χρειάζεται να κατηγορείτε την Google, είναι επιλογή της και πολιτικής της που σαφώς διαφωνούμε όλοι. Το πιο σημαντικό είναι να υπάρχει επίγνωση της κατάστασης και σε περίπτωση που κάποιοι χρησιμοποιούν 2 κάρτες θα πρέπει να έχουν το παραπάνω setup για την καλύτερη λειτουργία (επιμένω πως είναι ημίμετρη η λύση).

Φυσικά, το best scenario είναι το root - magisk & vodafone που το κινητό λειτουργεί απροβλημάτιστα. Δυνητικά, αν κάποια custom rom βγει που να ενεργοποιεί όλες τις λειτουργίες θα ήταν το ιδανικό, αλλά μοιάζει δύσκολο καθότι πρέπει να φέρουν μερίδιο ευθύνης και τα ελληνικά δίκτυά μας.

Όπως και να χει η μαζική πίεση στην Cosmote/Wind/Vodafone πιστεύω θα δουλέψει (και root!).

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

προσωπικα εχω μπερδευτει στο σε ποιον οφειλεται η μη υποστηριξη των pixel toy 5g

και δεν δεχομαι οτι φταιει ο παροχος μονο

τα umidigi αν τα λεω σωστα δηλαδη που ειναι κινεζικα μεχρι το κουτι πως δουλευει το volte kai wifi calling και ενιοτε και το 5g εχουν κρυφο πρωτοκολλο με την κοσμοτε?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Από πέρυσι τα ίδια και τα ίδια, οι ίδιες ακριβώς συζητήσεις copy paste και μάλιστα σε λάθος topic.

Προς ενημέρωση σας πάντως, σε ελληνικό group στο telegram, φίλος με 7 Pro και δύο SIM (η μια της cosmote) δεν έχει τα ευτράπελα που είχε με το 6 Pro. Επίσης τα 6/6 Pro έχουν ένα ακόμα θέμα, που σε τυχαίες και άκυρες στιγμές, οταν είσαι με LTE, χάνει την συνδεσιμότητα, εμφανίζει το θαυμαστικό στις μπάρες σήματος και αυτό επανέρχεται μετά από κανένα λεπτο. Ένας τρόπος είναι να ανοίξεις το airplane mode και στα καπάκια να το κλείσεις πάλι, για πιο γρήγορη επαναφορά σε LTE. Πιθανότατα είναι πρόβλημα του δύστροπου modem της Samsung που στα 7αρια φαίνεται να έχει λυθεί.

Για όσους ενδιαφέρονται για 5G/VoLTE και VoWiFi, τα έγραψε πιο πάνω άλλος συμφορουμίτης. Με root και με Vodafone παίζουν όλα. Με root και cosmote παίζει μόνο το 5G.

Από εκεί και πέρα είτε είναι φταίξιμο των ελληνικών παρόχων κινητής, είτε είναι φταίξιμο της Google που δεν δίνει την γραμμή κώδικα σε κάποιο firmware για να λειτουργούν όλες αυτές οι υπηρεσίες στην χώρα μας, είναι γνωστό πρόβλημα εδώ και 2 τουλάχιστον χρόνια. Προσωπικά το γνώριζα από εποχές Pixel 4XL. Υπάρχει topic στο forum ακριβώς για αυτό το θέμα κι όποιος δεν είναι ενημερωμένος από πριν και προβεί στην αγορά του, δεν αφορά κανέναν μας.



Sent from my Pixel 6 using Tapatalk



Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό να γράφουμε την άποψη μας δεν κατακρίνουμε κανέναν απλά εκφράζουμε τις σκέψεις μας ευθύνη δεν ζητάμε από κανένα τώρα οποίος δεν αντέχει να διαβάζει αυτά που γράφουμε υπομονή σε όλα τα φόρουμ του my phone γίνεται αυτό  μέλη σε καινούριες συσκευές αναρωτιούνται για διαφορά 

 δημόσιο φόρουμ είναι 

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, nikolasn80 said:

Δεν είναι κακό να γράφουμε την άποψη μας δεν κατακρίνουμε κανέναν απλά εκφράζουμε τις σκέψεις μας ευθύνη δεν ζητάμε από κανένα τώρα οποίος δεν αντέχει να διαβάζει αυτά που γράφουμε υπομονή σε όλα τα φόρουμ του my phone γίνεται αυτό  μέλη σε καινούριες συσκευές αναρωτιούνται για διαφορά 

 δημόσιο φόρουμ είναι 

https://myphone.gr/forum/topic/186059/

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Συγχωρέστε την όποια άγνοια μου. Φίλος με το pixel 5a και voda. Έχει 4g και όλα ανοιχτά. Τον βάζω να με πάρει τηλέφωνο, το σήμα του πέφτει σε H+ και ενώ μιλάμε μπορεί και σερφάρει κανονικά.

Για να καταλάβω, με COSMOTE το σήμα θα έπεφτε σε edge και φυσικά δεν θα μπορούσε να σερφάρει όσο μιλάγαμε;
Όχι για πολύ, όταν η Vodafone κλείσει το 3G που θα γίνει σύντομα το σήμα θα πέφτει σε 2g και δεν θα έχει ίντερνετ και ποιότητα κλήσης 1990.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Με cosmote με μία κάρτα και με το 6 pro  και με το 7 pro  κανένα πρόβλημα. με δεδομένα ανοιχτά παίρνεις τηλέφωνο πέφτεις σε edge και μιλάς δεν έχω συναντήσει κανένα πρόβλημα τόσο καιρό.

Ούτε χαμένες κλήσεις ούτε τίποτα τέτοιο.

Επίσης φέτος το 7 pro έχει πολύ καλύτερη φωτεινότητα πολύ καλύτερη μπαταρία και πιο καλή σε σημεία κάμερα.

Edited by giorgosgiorgos93
Link to comment
Share on other sites

τέλεια, επιβεβαιώνεις ότι έχουν γράψει κι άλλοι κάτοχοι!

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, giorgosgiorgos93 said:

Με cosmote με μία κάρτα και με το 6 pro  και με το 7 pro  κανένα πρόβλημα. με δεδομένα ανοιχτά παίρνεις τηλέφωνο πέφτεις σε edge και μιλάς δεν έχω συναντήσει κανένα πρόβλημα τόσο καιρό.

Ούτε χαμένες κλήσεις ούτε τίποτα τέτοιο.

Επίσης φέτος το 7 pro έχει πολύ καλύτερη φωτεινότητα πολύ καλύτερη μπαταρία και πιο καλή σε σημεία κάμερα.

Έτσι είναι, κάτι το οποίο το γνωρίζαμε εξ αρχής. Οποιαδήποτε βελτίωση των ελλείψεων στο θέμα του δικτύου, φυσικά θα είναι καλοδεχούμενη.

Κατά τα άλλα το κινητό είναι έρωτας.. 😍

Κώστας
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το τηλέφωνο το έχω από την Πέμπτη θα πω μόνο κρίμα που είμαστε στην μπανανία και δεν ασχολείται κανείς μαζί μας.
Η συσκευή είναι τέλεια τα κάνει όλα άψογα ακόμη καλύτερα και από iPhone εγω δεν το έχω δει αυτό σε καμία άλλη android συσκευή.
Κρίμα και πάλι κρίμα ελπίζω να αλλάξει κάτι φέτος και να δούμε 5g.
Αυτό που με χαλάει είναι όπως ξαναειπα το κουμπί ενεργοποίησης το οποίο κατά την γνώμη μου είναι σε λάθος σημείο.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάλι τα κουμπιά με βολεύουν αφάνταστα τα έχω συνηθίσει εδώ και ένα χρόνο και μου φαίνεται τα άλλα περίεργα.

Έχω βάλει και αυτή την εφαρμογή και με βολεύει αφάνταστα με διπλό χτύπημα στην οθόνη να κλειδώνει.https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jordigordillo.dtswidget

Edited by giorgosgiorgos93
Link to comment
Share on other sites

Να αναφέρω και εγώ τις πρώτες εντυπώσεις με το 7 pro.Μεχρι πρότινος κάτοχος Vivo X80 pro και προηγουμένως 6 pro.

Βελτιωμένο σίγουρα σε σχέση με το 6 pro σε όλους τους τομείς.Με Vodafone και stable πάντα,ουτε χαμένες κλήσεις ούτε πεσμένα Data ούτε υπερθερμάνσεις....Εντός του σπιτιού μου,Speedtest σε Vodafone με ταχύτητες ~ 150mb ενώ το καθόλα πληρέστερο (5g-volte-vowifi) X80 pro έπιανε ~40mb....

Γενικά,η εμπειρία χρήσης stock Android με force 120hz είναι νομίζω χωρίς αντίπαλο...

Περισσότερα εν καιρώ!

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, bikiapo said:

Παιδιά το τηλέφωνο το έχω από την Πέμπτη θα πω μόνο κρίμα που είμαστε στην μπανανία και δεν ασχολείται κανείς μαζί μας.
Η συσκευή είναι τέλεια τα κάνει όλα άψογα ακόμη καλύτερα και από iPhone εγω δεν το έχω δει αυτό σε καμία άλλη android συσκευή.
Κρίμα και πάλι κρίμα ελπίζω να αλλάξει κάτι φέτος και να δούμε 5g.
Αυτό που με χαλάει είναι όπως ξαναειπα το κουμπί ενεργοποίησης το οποίο κατά την γνώμη μου είναι σε λάθος σημείο.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Σίγουρα δεν είναι μόνο η Ελλάδα σε αυτούς τους περιορισμούς…Υπάρχουν και άλλες χώρες…πιστεύω ότι αργά η γρήγορα θα δουλέψουν όλα…

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σήμερα παρέλαβα το πρωί το κινητό έως τώρα που γράφω δεν έχω αντιμετωπισει κάποιο πρόβλημα οι κλήσεις που δέχομαι ακούω κανονικά καθαρά χωρίς πρόβλημα έχω μονίμως LTE δεν πέφτει σε 3G οθονη πολύ καλή ελαφρύ θα έλεγα παρόλο που είναι 6,7 καλα και η κάμερα δεν το ζητάω δεν παίζεται λίγο που το δοκίμασα βγάζει πολύ ωραίες φωτό,τωρα το βίντεο δεν έχω προλάβει να το δοκιμάσω αυτά τα λίγα γιατί ακόμα το ψάχνω.Θελω να ρωτήσω κάτι τελευταίο σχετικά με το ρολόι που το έχω πάρει και σήμερα που το σύνδεσα με το κινητό ενώ δουλεύουν άψογα όλα στο ρολόι δυστυχώς το ECG το ηλεκτροκαρδιογραφημα δηλαδή η εφαρμογή τις fibit δεν υπάρχει είναι για συγκεκριμένες χώρες υπάρχει τρόπος να το περάσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...