Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Από θήκη τι προτιμάτε?

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγώ εχω παραλάβει αυτή https://www.spigen.com/collections/pixel-7-series/products/pixel-7-pro-case-ultra-hybrid?variant=41058881667119 περιμενοντας το κινητο.

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, guy_fawkes said:

Από θήκη τι προτιμάτε?

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Εγω αν και δεν την εχω χρησιμοποιησει ακομα πηρα αυτη

Ringke Fusion clear https://amzn.eu/d/bkS7vHY

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, griniaris said:

γνήσια  θήκη να υποθέσω μόνο απο google store? που Ελλαδα δε στέλνει?

Ακριβώς εκτός και μετά το Αμαζόν τις έχει προς διάθεση.

Link to comment
Share on other sites

Πρώτες εντυπώσεις από την συσκευη;;;
Τρομερή αναβάθμιση από το περσινό μοντέλο σε θέμα μπαταρία και θερμοκρασίες. Οθόνη κορφή και κάμερα από τις καλύτερες που κυκλοφορούν.

Sent from my Pixel 7 Pro using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να εγκαταστήσει netmonster εφαρμογή και να μου δείξει ένα screenshot;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση!Βλεπω ότι το κινητό το εχει το Amazon.fr το γαλλικό να το βρεις πιο εύκολα απο πλευράς διαθεσιμότητας οποτε γιατί προτιμούμε το γερμανικό το Amazon και όχι το γαλλικό η το ισπανικό υπάρχει κάποια διαφορά απο που θα το πάρεις,εγώ για παραδειγμα παράγγειλα το ρολόι απο το γαλλικό Amazon και είναι καθόδον όταν στο γερμανικό δεν ήταν διαθέσιμο.

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, chris1974 said:

Ερώτηση!Βλεπω ότι το κινητό το εχει το Amazon.fr το γαλλικό να το βρεις πιο εύκολα απο πλευράς διαθεσιμότητας οποτε γιατί προτιμούμε το γερμανικό το Amazon και όχι το γαλλικό η το ισπανικό υπάρχει κάποια διαφορά απο που θα το πάρεις,εγώ για παραδειγμα παράγγειλα το ρολόι απο το γαλλικό Amazon και είναι καθόδον όταν στο γερμανικό δεν ήταν διαθέσιμο.

Προσωπικα διαλεξα το γερμανικο επειδη εχω και ατομο γερμανια να με βοηθησει αν χρειαστει (πχ να βαλω τη διευθυνση του για το ρολοι) 

Link to comment
Share on other sites

με φορτιστή τι κάνουμε?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Πόσο κρίμα είναι που αυτό το πολύ καλό τηλέφωνο και με αυτήν την πάρα πολύ καλή τιμή να μην έρχεται επίσημα Ελλάδα..ευελπιστώ από την επόμενη χρονιά να μπει και η Ελλάδα στις χώρες που θα πουλιέται επίσημα το Pixel.

Link to comment
Share on other sites

με φορτιστή τι κάνουμε?
Πάρε έναν 30W της Samsung. Η έναν 30αρη της Baseus. Να προσέχεις να έχουν PD πρότυπο όλοι όμως.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

35 minutes ago, Geofokas said:

Πόσο κρίμα είναι που αυτό το πολύ καλό τηλέφωνο και με αυτήν την πάρα πολύ καλή τιμή να μην έρχεται επίσημα Ελλάδα..ευελπιστώ από την επόμενη χρονιά να μπει και η Ελλάδα στις χώρες που θα πουλιέται επίσημα το Pixel.

Το μεγαλύτερο κρίμα είναι που δεν μπορούμε να δουλέψουμε ένα pixel με τα βασικά volte 5g κτλ. 

Δευτερεύον το θέμα service στην Ελλάδα για μένα. 

Αν δούλευε volte στην Ελλάδα ούτε θα κοιτούσα ποτέ άλλη συσκευή εκτός πιξελ. 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, baiosss said:

Πάρε έναν 30W της Samsung. Η έναν 30αρη της Baseus. Να προσέχεις να έχουν PD πρότυπο όλοι όμως.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk
 

Της SONY προφανώς και κάνει?

Αυτόν έχω

Sony Xperia :: Θήκες - Αξεσουάρ :: Sony XQZ-UC1 Γρήγορος φορτιστής 30 W - Sony Center - Golden Hall & Glyfada | Digital Passion (sonycenters.gr)

Edited by guy_fawkes

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, guy_fawkes said:

Πιθανόν να κάνει, αλλά δεν βλέπω κιόλας κάτι για Power delivery (PD). Ίσως το PDO που λέει να είναι κάτι αντίστοιχο. Και πιο φθηνές λύσεις υπάρχουν πάντως.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, kountoura said:

Το μεγαλύτερο κρίμα είναι που δεν μπορούμε να δουλέψουμε ένα pixel με τα βασικά volte 5g κτλ. 

Δευτερεύον το θέμα service στην Ελλάδα για μένα. 

Αν δούλευε volte στην Ελλάδα ούτε θα κοιτούσα ποτέ άλλη συσκευή εκτός πιξελ. 

Αυτό ακριβώς. Έχω ξεμείνει με OnePlus γιατί δεν βγαίνει χωρίς Volte.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athpeppas said:

Αυτό ακριβώς. Έχω ξεμείνει με OnePlus γιατί δεν βγαίνει χωρίς Volte.

Εγώ παίζω με ένα vivo x80 pro, 

Ότι πιο κοντά στις φωτογραφίες (πρόσωπα) σε pixel. 

Με χαρακτηριστικά τα πάντα όλα  μαζεμένα σε μία συσκευή,και φυσικά 5g volte κτλ. 

Αλλά viva 🙂 όχι πιξελ. 

Με τρώει μια αλλαγή τελευταία, μόνο και μόνο επειδή δεν μπορώ να το ντύσω όπως θέλω. (αξεσουάρ). 

Στο θέμα μας, όποιος μπορεί να ζήσει χωρίς το αυτονόητο volte το pixel 7 pro θεωρώ ότι θα είναι μια κορυφαία συσκευή όπως και το προηγούμενο 6 προ. 

 

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

https://www.anker.com/eu-en/products/a2665?variant=41528712036542 

αυτος ο φορτιστής κανει για το συγκεκριμένο κινητο, γιατί ειναι σε προσφορά?

:respect:
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, filkatsxlt said:

https://www.anker.com/eu-en/products/a2665?variant=41528712036542 

αυτος ο φορτιστής κανει για το συγκεκριμένο κινητο, γιατί ειναι σε προσφορά?

Δεν είναι προσφορά ακριβώς. 
https://www.amazon.de/Anker-Charger-Ladegerät-Kompaktes-Geeignet-Schwarz/dp/B09LLXVYXG

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα υπάρξει τρόπος με ρουτ για ενεργοποίηση 5G;
Ο ίδιος με Pixel 6/6 Pro. Αν έχεις Vodafone θα έχεις και 5G και VoLTE.

Sent from my Pixel 6 using Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...