Jump to content

Google Pixel 7 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αν αγοράσω απο fnac υπάρχει κάποιο μειονέκτημα σε σύγκριση με το amazon?
Στο store της Google είναι out of stock το 256 gb
 
Αν κάποιος γνωρίζει αν θα έχει Ελληνικό menu ας γράψει.
Τι ερώτηση είναι αυτή; Εννοείται ότι έχει ελληνική γλώσσα.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, chios said:
9 minutes ago, guy_fawkes said:
Αν αγοράσω απο fnac υπάρχει κάποιο μειονέκτημα σε σύγκριση με το amazon?
Στο store της Google είναι out of stock το 256 gb
 
Αν κάποιος γνωρίζει αν θα έχει Ελληνικό menu ας γράψει.

Τι ερώτηση είναι αυτή; Εννοείται ότι έχει ελληνική γλώσσα.

Θεώρησε την χαζή την ερώτηση...σε ευχαριστώ πάντως!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, chris1974 said:

Σήμερα είναι υποτίθεται η πρώτη μέρα τις διάθεσης και αποστολής αλλά δεν το βλέπω και το λέω γιατι έτσι μου έγραφε το σάιτ τις Amazon όταν έκανα την παραγγελία για το 7 pro από τις 7 του μηνος τώρα άγνωστο πότε θα γίνει η αποστολή.

Εγω ειχα παραγγειλει το 256gb απο την πρωτη μερα, και χθες μου μπλοκαρε η τραπεζα την συναλλαγή και μιλησα με customer service και επρεπε να ακυρωσω την παραγγελία. Και ηταν ολα sold out αλλα παλι καλα ειχε ακομα 128gb obsidian και παραγγειλα αλλα δεν εχει γινει dispatched ακομα. Αν πας στο αμαζον τωρα λεει usually dispatched in 1 to 2 months. Αν μου αλλαξει το estimated delovery time και παει σε μηνα/διμηνο, ακυρωσα την παραγγελια κατευθειαν να παει να γαμηθει 

Link to comment
Share on other sites

Την άλλη εβδομάδα θα έχω το μαύρο εγώ αλλά 128. Έχω πάρει και το iPhone 14 pro κι όποιο δε μου κάτσει καλά θα το στείλω. Έρχομαι από Google pixel 5 και είναι χαοτική η διαφορά στο μέγεθος και στο βάρος.

Στάλθηκε από το Pixel 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

http://www.miui.gr Τα πάντα για τις MIUI ROMs αλλά και ελληνική μετάφραση!

 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, randroyle said:

Εγω ειχα παραγγειλει το 256gb απο την πρωτη μερα, και χθες μου μπλοκαρε η τραπεζα την συναλλαγή και μιλησα με customer service και επρεπε να ακυρωσω την παραγγελία. Και ηταν ολα sold out αλλα παλι καλα ειχε ακομα 128gb obsidian και παραγγειλα αλλα δεν εχει γινει dispatched ακομα. Αν πας στο αμαζον τωρα λεει usually dispatched in 1 to 2 months. Αν μου αλλαξει το estimated delovery time και παει σε μηνα/διμηνο, ακυρωσα την παραγγελια κατευθειαν να παει να γαμηθει 

Εμένα μου είπαν τώρα οτι θα το παραλάβω 3 - 30 Νοεμβρίου. Πάνε καλά??

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο!

Να ρωτήσω κάτι, από skroutz γιατί να μην το αγοράσω, μόλις γίνει διαθέσιμο?

Εννοώ γιατί συμβουλεύετε να το πάρω από amazon η fnac για παράδειγμα?

 

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο!
Να ρωτήσω κάτι, από skroutz γιατί να μην το αγοράσω, μόλις γίνει διαθέσιμο?
Εννοώ γιατί συμβουλεύετε να το πάρω από amazon η fnac για παράδειγμα?
 
Θα το πάρεις πιο ακριβά και χωρίς το δώρο, τώρα είναι ευκαιρία αν θες pixel.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά αν θέλουμε και το δώρο τελικά εμείς που είμαστε Ελλάδα και δεν έχουμε φίλους και γνωστούς σε Γερμανία και Αγγλία, υπάρχει τρόπος;

Στάλθηκε από το SM-G985F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Finn said:

Την άλλη εβδομάδα θα έχω το μαύρο εγώ αλλά 128. Έχω πάρει και το iPhone 14 pro κι όποιο δε μου κάτσει καλά θα το στείλω. Έρχομαι από Google pixel 5 και είναι χαοτική η διαφορά στο μέγεθος και στο βάρος.

Στάλθηκε από το Pixel 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Απο που το παράγγειλες? 

16 ώρες πριν, agelakos12 said:

Εμένα μου είπαν τώρα οτι θα το παραλάβω 3 - 30 Νοεμβρίου. Πάνε καλά??

Εγω περιμενω ακομα να γινει dispatch, γραφει ακομα ότι θα ειναι εδω 17 με 19 οκτωβρη. Δεν ξερω ποσο ρεαλιστικό ειναι επειδη ειμαι κρητη αλλα θα δω. Αν μου το αλλαξουν σε Νοέμβρη, θα το ακυρωσω δυστυχως. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, randroyle said:

Απο που το παράγγειλες? 

Εγω περιμενω ακομα να γινει dispatch, γραφει ακομα ότι θα ειναι εδω 17 με 19 οκτωβρη. Δεν ξερω ποσο ρεαλιστικό ειναι επειδη ειμαι κρητη αλλα θα δω. Αν μου το αλλαξουν σε Νοέμβρη, θα το ακυρωσω δυστυχως. 

εσύ απο που το παράγγειλες?

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω παραγγείλει από το amazon.de απο τις 7 του μηνος σε λευκο χρωμα και ακομα τιποτα,εντωμεταξυ στο σαιτ λεει οτι πλεον τουλαχιστον για το λευκο χρωμα διαθεσιμο απο 1 εως 2 μηνες θα ειναι παλι ενω για τα αλλα χρωματα δεν υπαρχει διαθεσιμοτητα προς το παρον.

Link to comment
Share on other sites

Όσοι το πήρατε πρώτες εντυπώσεις; Λένε για την οθόνη ότι έχει κάτι θέματα κατανάλωσης μπαταρίας. Λεω να το τολμήσω μέσω Αγγλίας κατευθείαν από το Google store

Link to comment
Share on other sites

Τελικά έγινε αποστολή το ρολόι από το γαλλικό amazon.fr που το ειχα κανει παραγγελια στις 10 του μηνος τωρα μενει το κινητο απο το amazon.de υπομονη.

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, chris1974 said:

Τελικά έγινε αποστολή το ρολόι από το γαλλικό amazon.fr που το ειχα κανει παραγγελια στις 10 του μηνος τωρα μενει το κινητο απο το amazon.de υπομονη.

Εστειλα μειλ στο αμαζον και ρωτησα ποτε θα γινει dispatch, δεν μου ειπαν τιποτα που δεν ηξερα. Ηθελα να μαθω επειδη δεν θα με χρεωσουν μεχρι να γινει dispatch το κινητο και το τιμολόγιο παιζει να γραφει εκεινη την ημερομηνια. Αν το στειλουν δηλ μετα τις 17 παιζει να χανω την προσφορά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, randroyle said:

Εστειλα μειλ στο αμαζον και ρωτησα ποτε θα γινει dispatch, δεν μου ειπαν τιποτα που δεν ηξερα. Ηθελα να μαθω επειδη δεν θα με χρεωσουν μεχρι να γινει dispatch το κινητο και το τιμολόγιο παιζει να γραφει εκεινη την ημερομηνια. Αν το στειλουν δηλ μετα τις 17 παιζει να χανω την προσφορά. 

Άρα και εγώ που την έκανα την παραγγελία 8 Οκτωβρίου, και μου δείχνει το σύστημά τους για παράδοση μετά τις 3 Νοεμβρίου

θα με χρεώσουν μετά τις 3 άρα χάνω το ρολόι. Δεν νομίζω.Το σωστό είναι πότε κάναμε την παραγγελία.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το παράγγειλα απο fnac τελικά μέσω γνωστού στην Γαλλία.

Για το ρολόι δεν ειμαι σίγουρος!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

19/10 παραλαμβάνει η γνωστή μου στην Γαλλία το κινητό με τα 256gb και μου το στέλνει.
Το ρολόι άγνωστο ακόμα....

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Από θήκη τι προτιμάτε?

Στάλθηκε από το XQ-CT54 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...