Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για τα Samsung Galaxy


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σε αυτό το θέμα μπορούμε να θέτουμε απορίες για συσκευές της Samsung οι οποίες δεν έχουν δικό τους θέμα όπως επίσης και ερωτήσεις γενικού περιεχομένου που έχουν άμεση σχέση με συσκευές της κορεάτικης εταιρίας. Edited by mirrorofsorrow
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σε R210S OΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

 

SYSTEM FAILURE

CONTACT PROVIDER

 

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος taliban ( 1 Φεβ. 2004 , 20:38)

 

Σε R210S OΤΑΝ ΤΟ ΑΝΟΙΓΩ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΤΟ ΕΞΗΣ ΜΗΝΥΜΑ:

 

SYSTEM FAILURE

CONTACT PROVIDER

 

ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ, ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ?

 

 

@ΑΜΗΣΕΤΑ! ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ NOKIA ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΒΓΑΛΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΜΕ ΣΥΜΦΩΝΗ ΓΝΩΜΗ ΓΕΡΜΑΝΟΥ, CLUB NOKIA ΤΟ ΠΕΤΑΞΑ

να μη σε πάρω και στον λαιμο μου πάρε κανένα γερμανό και ρώτα...

 

ΓΕΡΜΑΝΟΣ 8001140000 :rolleyes:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

πωωω τη μου θύμισες τώρα ,την αρχή του τέλους για μένα και τα Νοκια,αυτό το μύνημα μου είχε βγάλει παλιά(το τελευτέο) Νοκια που είχα,και ενώ νόμιζα κανα firmware update μωρε θα θέλει,έμαθα για τα καλά τι εστί το Νοκια σερβις!!! Σε εγγύηση το κινητό και μου ζητάγανε κάτι τρελλά για αλλαγή πλακέτας και ιστορίες για αγρίους!Απο τότε μακρυά και αγαπημένοι με τα νόκια δε πα να βγάζει διαστημόπλοια κινητά!!! :D

 

Anyway,πήγαινε το σε κανα σερβις και κάνε το σταυρό σου! :p

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πρίν λίγο καιρό το S300M και παρουσιάστηκε ένα πρόβλημα στο ευρετήριο...Όταν έβαλα την κάρτα SIM δεν μου εμφάνιζε τα περισσότερα ονόματα κανονικά αλλα με κάτι σημαδάκια(!).Έτσι τα έσβησα όλα και τα ξαναπέρασα ένα ένα...Το πρόβλημα όμως είνα ότι δεν τα εμφανίζει αλφαβητικά.Ξεκινά από το γράμμα Γ και μετά απο κάποια γράμματα εμφανίζει το Α... :wacko: :worry: :blink:

Είμαι λίγο άσχετη με αυτά τα μικρά πραγματάκια(βλ.κινητά) κ είπα να ρωτήσω εδώ μήπως κάποιος μπορεί να μου προτείνει καμιά λύση...

Ευχαριστώ εκ των προτέρων :)

Link to comment
Share on other sites

Λύση δεν υπάρχει :D

Δυστυχώς τα Samsung γενικά δεν χρησημοποιούν εντελώς ελληνική γραμματοσειρά, έχουν τα αγγλικά γταμματα που είναι ίδια με τα ελληνικά και προσθέτουν και τα δικά μας! Έτσι δε θα μπορέσεις να τα έχεις με τη σειρά :(

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Τιποτα..Btw καλο ειναι να προτιμουμε τα επισημασμενα thread καθε συσκευης για συγκεκριμενες ερωτησεις, αν καποιος ξερει θα απαντησει. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Φίλε μιχάλη και εγώ ψάχνω gif για το V200 μου αλλά δε βρήσκω... :( εκτός από κάτι λίγα στο http://www.t100.org (wallpapers για S300)
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα αυτα τα Animation μπορεσατε να τα βαλετε στο κινιτο σας;

Εχω το Ε 710 και μου χει τυχη πολλες φορες καποια καλα animation να μην μπορω να τα περασω.Ενω τα φορτωνει περιπου σε καποιο σημειο στη μεση μου βγαζει "Fail to send screen saver file to phone"

Γιατι καποια τα δεχεται και καποια οχι;

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ολα αυτα τα Animation μπορεσατε να τα βαλετε στο κινιτο σας;

Εχω το Ε 710 και μου χει τυχη πολλες φορες καποια καλα animation να μην μπορω να τα περασω.Ενω τα φορτωνει περιπου σε καποιο σημειο στη μεση μου βγαζει "Fail to send screen saver file to phone"

Γιατι καποια τα δεχεται και καποια οχι;

Link to comment
Share on other sites

EYXARISTO POLI FILI MOU GIA TIN APANTISI STO EROTIMA MOU

NA EISTAI PANTA KALA.

MIA EROTISOULA AKOMI YPARXI KAPIO PROGRAMA MIPOS POU NA MPOROUME NA KANOUME MIKRA GIF EMEIS MONIMAS

KAI AN NAI POS LEGETE KAI APO POU MPOROUME NA TO KATEBASOUME.

SAS EYXARISTO POLI

MIXALIS APO KOZANI

Link to comment
Share on other sites

ενα αλλο καλο προγραμματακι για gif ειναι το ulead gif animator
Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Αν θέλεις να το κάνεις μόνη σου υπάρχουν διάφορες σελίδες που έχουν νέες εκδόσεις αλλά δεν θα έχεις Ελληνικό μενου. Αν τώρα θες να το αναβαθμίσεις μπορείς αν είναι ακόμα μέσα στην εγγύηση να το δώσεις και να στο αναβαθμίσουν στην Samsung....
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
exo to c100 den ksero an ginetai se ola ta samsung alla otan iparxi klisi donitai gia 3 fores tin tetarti ktipai siga kai meta ktipai kanonika gia 4 5ktipous prin tin diksi san xameni klisi.iparxi tropos na ktipai pio poli ora kai amesos xoris prota donisi?
Link to comment
Share on other sites

εδώ και δύο μήνες που το έχω το C100 ο μονος τρόπος για να το διορθώσω αυτό ήταν να μην χτυπά η δόνηση μαζι με την μελώδία....

πας στο μενου 3.3 και επιλέγεις μονο μελωδία.διστηχως δεν μπορείς να έχεις δόνηση και μελωδία μαζι.....η μάλλον χτυπά πρώτα η δονηση....

δεν ξέρω αν έχει βγεί καμία νέα εκδοση λογισμικού...

εγώ από τρίτη θα έχω στα χέρια μου το 6600 :o :cool: :cool: ,αφου δίνω το c100 kai x100 συν κάτι λεφτα( που μου χρωστα) σε ένα φίλο μου που έχει μαγαζι με κινιτα και μου δίνει 6600 2 μηνων...

αντε καλο κουραγιο στο C100...είναι περίεργοι οι κορεάτες..

Χαλαρά... :lol:
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Μπαταρία: Οι εμπειρίες σας με τα Samsung Galaxy Z flip Fold 3 5Γ
  • The title was changed to Samsung J1
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...