Jump to content

Βοήθεια για ακουστικά Bluetooth


angelo1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γειά σε όλη την παρέα! Θέλω την βοήθεια σας! 

Έχω το iphone 13 pro max και ψάχνω για καλά όσο γίνεται ακουστικά εκτός απο airpods τα οποία είναι πανάκριβα!

Να μπορώ να ακούω μουσική καθαρά και με μπάσο γιατί είμαι λάτρης , να βλέπω ταινίες, να είναι ανθεκτικά στον ιδρώτα, καλη μπαταρία και να είναι στο σχήμα των airpods όχι πολυ μακριά στα αυτιά!

το ξέρω ζητάω πολλά, να είναι γύρω στα 50 με 60 ευρώ! Εάν έχετε εσείς κάποια τα οποία φυσικά θα είναι δοκιμασμένα θα εκτιμούσα πολυ την βοήθεια σας! 

Φιλικά,

Άγγελος!

Edited by angelo1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, angelo1 said:

Γειά σε όλη την παρέα! Θέλω την βοήθεια σας! 

Έχω το iphone 13 pro max και ψάχνω για καλά όσο γίνεται ακουστικά εκτός απο airpods τα οποία είναι πανάκριβα!

Να μπορώ να ακούω μουσική καθαρά και με μπάσο γιατί είμαι λάτρης , να βλέπω ταινίες, να είναι ανθεκτικά στον ιδρώτα, καλη μπαταρία και να είναι στο σχήμα των airpods όχι πολυ μακριά στα αυτιά!

το ξέρω ζητάω πολλά, να είναι γύρω στα 50 με 60 ευρώ! Εάν έχετε εσείς κάποια τα οποία φυσικά θα είναι δοκιμασμένα θα εκτιμούσα πολυ την βοήθεια σας! 

Φιλικά,

Άγγελος!

https://www.germanos.gr/product/wearables-gadgets/wearables/earpods/buds/asurmata-akoustika-creative-outlier-air-v2/?productId=20416584&fname=&fvalue=

Όσο προλαβαίνεις την προσφορά, έχω τα προηγούμενα V1, για μουσική θα πάθεις πλάκα με το πόσο καθαρά και μπάσο έχουν, σε σύγκριση με airpods φίλου δεν κατάλαβα μεγάλη διαφορά. Σε ομιλία τουλάχιστον τα δικά μου μέσα στο σπίτι είναι άψογα σε εξωτερικό χώρο με θόρυβο έχουν λίγο θέμα δεν ξέρω αν τα V2 είναι καλύτερα.

review https://gr.pcmag.com/migrated-30483-headphones/37417/creative-outlier-air-v2-review

 

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Τα Qcy τι λένε γενικά; Διαβάζω καλές κριτικές για τα T18 και είναι οκ σε τιμή! 

5 ώρες πριν, chios said:

https://www.germanos.gr/product/wearables-gadgets/wearables/earpods/buds/asurmata-akoustika-creative-outlier-air-v2/?productId=20416584&fname=&fvalue=

Όσο προλαβαίνεις την προσφορά, έχω τα προηγούμενα V1, για μουσική θα πάθεις πλάκα με το πόσο καθαρά και μπάσο έχουν, σε σύγκριση με airpods φίλου δεν κατάλαβα μεγάλη διαφορά. Σε ομιλία τουλάχιστον τα δικά μου μέσα στο σπίτι είναι άψογα σε εξωτερικό χώρο με θόρυβο έχουν λίγο θέμα δεν ξέρω αν τα V2 είναι καλύτερα.

review https://gr.pcmag.com/migrated-30483-headphones/37417/creative-outlier-air-v2-review

 

Τα κοίταξα έχουν κάποια θεματάκια που διάβασα κριτικές! Σε ευχαριστώ πάντως για το άμεσο ενδιαφέρον! Έχουν βγει και τα v3

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Καλημέρα,

 

επαναφέρω το ερώτημα καθώς θα ήθελα κι εγώ την πρόταση σας για ακουστικά BT για καλή μουσική κατά βάση. Με ενδιαφέρει και ο καλός ήχος στις κλήσεις. Κόστος μέγιστο μέχρι 80 ευρώ.

 

Ευχαριστώ, 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Κάτοχος πλέον ενός ζεύγους "samsung galaxy buds live" (χορηγία του κουμπάρου). Αυτό που θεωρώ σημαντικό (καθαρά για εμένα) και μου λείπει σε αυτά, είναι να μπορώ να ρυθμίσω την ένταση με άγγιγμα φορώντας το ΈΝΑ μόνο ακουστικό. Στα samsung, που φοράω τώρα, ψάχνοντας είδα ότι γίνετε μόνο εάν φοράω και τα 2 οπότε σταμάτησα και το διάβασμα, ξέρω  σίγουρα ότι γίνετε στα huawei freebuds 4 σίγουρα, δε ξέρω εάν υπάρχει αυτή η λειτουργία σε άλλα οικονομικά. Ναι τα huawei δε τα λες οικονομικά, παίξανε όμως και λίγο κάτω από 80€.

Πίσω Στα samsung τώρα: 

Το φοράω (το ένα) από τις 8:00 περίπου (σχεδόν 5 ώρες) ακούγοντας ραδιόφωνο, εάν λειτουργούσε η αυξομείωση της έντασης του ήχου αγγίζοντας το θα του έβαζα 10/10. Δε με κούρασε ενόχλησε, μίλησα 3-4 φορές και δεν είχα παράπονο. 

Κάποιος που τα έχει στην κατοχή του καιρό θα έχει και πιο ολοκληρωμένη εικόνα. 

Edited by andreasomageiras

http://www.whylinuxisbetter.net/index_el.php?lang=el

Προφανώς, καλό είναι να μην χάνουμε την μπάλα και νομίζουμε ότι κάθε προϊόν που βγάζει η κάθε εταιρία, έχει target group εμάς!

(έχω πάρει άδεια για την χρήση της υπογραφής)

Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, amanitis said:

Από θέμα ήχου όμως σε μουσική τι λένε;

θα σου πρότεινα τα linkbuds της Sony.

Τα έχουν απο 180€ στα 109€ και έχουν και καλές κριτικές!

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...