Jump to content

Samsung Galaxy Xcover Pro


karib
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπορει καποιος να μου πει, που υπαρχει, αν υπαρχει, topic εδω στο myphone, για το συγκεκριμενο κινητο της samsung;

https://www.skroutz.gr/s/21963878/Samsung-Galaxy-Xcover-Pro-Dual-SIM-4GB-64GB-Ανθεκτικό-Smartphone-Μαύρο.html

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπαρχει topic, οκ, ας γινει αυτο το πρωτο topic για το συγκεκριμενο κινητο. Απλα ηθελα να κατευθυνθω, να κανω ερωτησεις και να μαθω περισσοτερα, απο χρηστες που το εχουν αγορασει.

Ανηκει σε καποια 'σειρα' το εν λογω κινητο; Γιατι βλεπω ενοτητες εδω στο forum, με series, ειδικα για samsung.

Link to comment
Share on other sites

Κανενας απο τα χιλιαδες μελη του myphone, δεν εχει αυτο το κινητο;

Υπαρχει μηπως καποιο αλλο νημα;

Υπαρχει καποια ευρυτερη κατηγορια στην οποια συζητιουνται θεματα και περι αυτου του κινητου;

Link to comment
Share on other sites

Τηλέφωνο του 2020, άθλιο από χαρακτηριστικά πολύ ακριβό, και βασικά για συγκεκριμένη χρήση οπότε ελάχιστοι θα είναι και οι αγοραστές του.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

On 24/9/2022 at 4:58 ΜΜ, chios said:

Τηλέφωνο του 2020, άθλιο από χαρακτηριστικά πολύ ακριβό, και βασικά για συγκεκριμένη χρήση οπότε ελάχιστοι θα είναι και οι αγοραστές του.

Οντως, δεν ειναι για τον καθενα. Ευτυχως ομως, υπαρχει ως επιλογη. Γιατι καποιοι μπορει να θελουν, αυτα που προσφερει.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Xcover Pro
  • 2 months later...

To αγορασα, ειμαι ευχαριστημενος και πιστευω να συνεχισω να ειμαι!

Οπως καταλαβαινω, αν καταλαβαινω καλα, η σειρα xcover της Samsung, ειναι μια ειδικη σειρα τηλεφωνων, επι πολλα ετη την διατηρει, με ειδικα χαρακακτηριστικα για τηλεφωνα αντοχης.

Διαφορες αποριες μου δημιουργουνται βεβαια. Πχ στο παλιο sony που ειχα και ηταν αδιαβροχο, εκτος των αλλων, στις θυρες ειχε και λαστιχενιες ταπες, ενω στο samsung οχι. Πως εχουν καταφερει πχ, στην θυρα 3,5 των ακουστικων, να μην μπαινει νερο; Οκ, φανταζομαι οτι πρεπει να το εχουν φροντισει, αλλα με τις ταπες της sony ηταν πιο ευκολο να το καταλαβεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...