Jump to content

alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

διάβασα στα γρήγορα κάποια σχόλια και δε καταλαβαίνω μερικούς. Εγώ γράφτηκα λόγω της προσφοράς του γερμανού και βλέπω τελικά ότι είναι καλή φάση. Θα τη χρησιμοποιώ συνέχεια από εδώ και πέρα. Αν αλλάξουν τα δεδομένα αναθεωρώ.

Τώρα γιατί όσοι τη χρησιμοποιούν χαρακτηρίζονται κορόιδα δε μπορώ να καταλάβω. Υπάρχουν οφέλη που σε πολλούς δε φαίνονται με μια πρώτη ματιά. Το γεγονός ότι φορτίζει μέσω πιστωτικής είναι μεγάλο συν. Το 1% επιστροφή πάλι είναι +, εγώ χρησιμοποιούσα vivid μερικές φορές με 0,2%. Τώρα δεν έχει νόημα να το κάνω. Φαντάζομαι όπως αυτό δε θα κρατήσει και πολύ. Μόλις μαζευτεί κόσμος θα κοπεί (ή μειωθεί)

Η ερώτηση μου όμως είναι πως βλέπω το αφορολόγητο. Δεν έχω κάνει ακόμα αγορές. Εμφανίζεται κάποιο μενου ή πρέπει να προσθέτω χειροκίνητα τις αγορές;

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να κατεβάσω την εφαρμογή και να εγγραφώ εφόσον δεν χρησιμοποιώ play store

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, vrwmiaris said:

Πώς μπορώ να κατεβάσω την εφαρμογή και να εγγραφώ εφόσον δεν χρησιμοποιώ play store

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Η εφαρμογή λειτουργεί μόνο σε κινητά με λειτουργικό Android ή iOS.

Αν έχεις Android αλλά χωρίς Google Services (πχ Play Store) δεν ξέρω τι μπορείς να κάνεις, γιατί δεν βρήκα την εφαρμογή ούτε στο App Gallery της Huawei.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, Beef said:

διάβασα στα γρήγορα κάποια σχόλια και δε καταλαβαίνω μερικούς. Εγώ γράφτηκα λόγω της προσφοράς του γερμανού και βλέπω τελικά ότι είναι καλή φάση. Θα τη χρησιμοποιώ συνέχεια από εδώ και πέρα. Αν αλλάξουν τα δεδομένα αναθεωρώ.

Τώρα γιατί όσοι τη χρησιμοποιούν χαρακτηρίζονται κορόιδα δε μπορώ να καταλάβω. Υπάρχουν οφέλη που σε πολλούς δε φαίνονται με μια πρώτη ματιά. Το γεγονός ότι φορτίζει μέσω πιστωτικής είναι μεγάλο συν. Το 1% επιστροφή πάλι είναι +, εγώ χρησιμοποιούσα vivid μερικές φορές με 0,2%. Τώρα δεν έχει νόημα να το κάνω. Φαντάζομαι όπως αυτό δε θα κρατήσει και πολύ. Μόλις μαζευτεί κόσμος θα κοπεί (ή μειωθεί)

Η ερώτηση μου όμως είναι πως βλέπω το αφορολόγητο. Δεν έχω κάνει ακόμα αγορές. Εμφανίζεται κάποιο μενου ή πρέπει να προσθέτω χειροκίνητα τις αγορές;

Και όχι μόνο. Σε ανανέωση whats up από 10 ευρώ  παίρνεις 4gb για ένα μήνα και 4 ευρώ σε πόντους στο box. 

Link to comment
Share on other sites

Καλά για να ανοίξω λογαριασμό θέλουν και βιντεοκλήση; μη χειρότερα

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vrwmiaris said:

Καλά για να ανοίξω λογαριασμό θέλουν και βιντεοκλήση; μη χειρότερα

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Άστο καλύτερα, μην μπλέξεις με τέτοια. Δες τις διαθέσιμες εναλλακτικές που έχεις και αποφασίζεις τί σε συμφέρει.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Από τη στιγμή που έβαλε το -25% στα ιδίας εταιρίας καταστήματα κατάλαβα ποιά χρονική περίοδος είναι η χειρότερη σε τιμές να αγοράσω , άνω του διπλασιασμού της τιμής σε σχέση με εκείνη που και πάλι κανονικότατα κέρδη θα έβγαζαν στα ιδίας εταιρίας καταστήματα.

Κουπόνια Γερμανός τα κρατώ για άλλη χρονική περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Για τα μβ του token αξίζει

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, vrwmiaris said:

Για τα μβ του token αξίζει

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Και πάλι, για μερικά MBs θα μπεις στη διαδικασία να κάνεις βιντεοκλήση, να δείχνεις ταυτότητες και να δίνεις τα στοιχεία σου? Άλλα διάβαζα πιο πάνω, τέλως πάντων.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, geoponer said:

Και πάλι, για μερικά MBs θα μπεις στη διαδικασία να κάνεις βιντεοκλήση, να δείχνεις ταυτότητες και να δίνεις τα στοιχεία σου? Άλλα διάβαζα πιο πάνω, τέλως πάντων.

Είναι 4gb και 4€ σε πόντους box

Link to comment
Share on other sites

"Άβυσσος" η ψυχή του έλληνα!!!

Και "κατραπακιά" στο κάθε φορά ίδιο τέλος, που ξαναμανά "πέφτει από τα σύννεφα": Θα τον έχουν βαρεθεί οι "αιθέρες"!!!

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, leo06 said:

Είναι 4gb και 4€ σε πόντους box

Για εμένα μια χαρά θα ήταν, αλλά δεν έχω Cosmote. Είμαι χρήστης Payzy από τον Οκτώβρη και το έχω εκμεταλλευτεί αρκετά.

Αναφερόμουν στο φίλο παραπάνω που δεν έχει κινητό με Google Play Store και δεν θέλει να κάνει τη διαδικασία με την βιντεοκλήση.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

Για εμένα μια χαρά θα ήταν, αλλά δεν έχω Cosmote. Είμαι χρήστης Payzy από τον Οκτώβρη και το έχω εκμεταλλευτεί αρκετά.
Αναφερόμουν στο φίλο παραπάνω που δεν έχει κινητό με Google Play Store και δεν θέλει να κάνει τη διαδικασία με την βιντεοκλήση.
Δυστυχώς χρειάζομαι τα μβ λόγω εργασίας.Θα μπορούσε μια σελφι όπως έκανα με τη ρεβολουτ.

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Είναι 4gb και 4€ σε πόντους box
Δε με νοιάζει για το box δε το χρησιμοποιώ καν,απλά 4 γίγα στακαρονται στα ήδη υπάρχοντα και έχασα αρκετά λόγω ανανέωσης αλλιώς δε θα έμπαινα καν στο κοπο.

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τη βιντεοκληση, οταν κανεις λογαριασμο, πρεπει να ειναι συγκεκριμενες ωρες ή δεν εχει σημασια (ειτε να ειναι πρωι ή απογευμα);

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, zurabi_97 said:

Αυτο με τη βιντεοκληση, οταν κανεις λογαριασμο, πρεπει να ειναι συγκεκριμενες ωρες ή δεν εχει σημασια (ειτε να ειναι πρωι ή απογευμα);

εντάξει μη δοκιμάσεις και 4 το πρωί. αν και δε το γράφει πουθενά υποθέτω θα έχουν ένα ωράριο 9:00-21:00. Δική μου εκτίμηση.

Εγώ έκανα την κλήση στις 20,00

Link to comment
Share on other sites

τα απεριοριστα data με την εγγραφή ενεργοποιούνται άμεσα ή βγαίνει επιλογή να τα ενεργοποιήσει κάποιος όποτε θέλει;

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, kmpatra said:

τα απεριοριστα data με την εγγραφή ενεργοποιούνται άμεσα ή βγαίνει επιλογή να τα ενεργοποιήσει κάποιος όποτε θέλει;

Σε 10-15'

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα μια ερώτηση.. Σε ενεργοποίηση του payzy ο αριθμός που βάζεις για να πάρεις τα απεριόριστα δεδομενα είναι κ ο αριθμός που σου έρχονται ειδοποιήσεις κ μηνύματα απ το payzy?? Ρωτάω γιατί έχω ένα w'up που δεν ειναι το κύριο νούμερο και το έχω μόνο για data κάποιες φορές... 

Μπορώ μετά τον ένα μήνα να αλλάξω το νούμερο στην εφαρμογή και να βάλω το βασικό μου;; 

Edited by thansof_7
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πριν, thansof_7 said:

 

Μπορώ μετά τον ένα μήνα να αλλάξω το νούμερο στην εφαρμογή και να βάλω το βασικό μου;; 

Nαι μπορείς 🙂

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς να προσθέσει την payzy σε Garmin Pay, ή στα πορτοφόλια των Xiaomi & Huawei;

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, geoponer said:

Έχει δοκιμάσει κανείς να προσθέσει την payzy σε Garmin Pay, ή στα πορτοφόλια των Xiaomi & Huawei;

Σε garmin pay την έβαλα και παίζει μια χαρά. 

Link to comment
Share on other sites

Έκανα εγγραφή μέσω βιντεοκλήσης,μειλ επιβεβαίωσης δεν έχει έρθει ακόμη.

Στάλθηκε από το 22021211RG μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Στοκ,ανημπορος να το ρουταρω
Link to comment
Share on other sites

πρεπει να βαλουνε στο payzy υπολογιστη αφορολογητου για να ξερουμε τι εχουμε μαζεψει . Επισης για πληρωμη online με καρτα payzy στο taxisnet το ενφια εχει αλλαξει κατι; ή δεν το δεχεται οπως ηδη ξερουμε; . 

ψαχνω δουλεια απο το σπιτι για οποιον ενδιαφερεται μπορει να μου στειλει προσωπικο μυνημα, αραγε αξιζει να ξεκινησω προγραμματισμο;. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, JOHNMEGARYTHMOS said:

πρεπει να βαλουνε στο payzy υπολογιστη αφορολογητου για να ξερουμε τι εχουμε μαζεψει . Επισης για πληρωμη online με καρτα payzy στο taxisnet το ενφια εχει αλλαξει κατι; ή δεν το δεχεται οπως ηδη ξερουμε; . 

Ναι, ο υπολογιστής αφορολογήτου πρέπει να είναι σχετικά απλή υπόθεση και είναι πολύ χρήσιμος. Μπορείς να το αναφέρεις στην αξιολόγηση της εφαρμογής στο Google Play.

Δυστυχώς η payzy έχει ακόμη κάποιες "αδυναμίες", όπως το ότι δεν υποστηρίζεται για εξόφληση οφειλών προς το δημόσιο, δεν υποστηρίζει πάγιες εντολές (π.χ. λογαριασμοί ΔΕΗ στο myHome Online που έχω) και δεν έχει ακόμη φυσική κάρτα (στο Lidl που πηγαίνω δεν περνάνε πληρωμές με Google Wallet) κλπ.

Πιστεύω ότι σταδιακά θα επιλυθούν αυτά τα θέματα, καθώς βλέπω μεγάλη δυναμική στο πακέτο του payzy (π.χ. επιστροφή 1% σε ΚΑΘΕ συναλλαγή, δωρεάν φόρτιση πορτοφολιού μέσω καρτών, εύκολος διαμοιρασμός εξόδων κλπ.). 

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, geoponer said:

Δυστυχώς η payzy έχει ακόμη κάποιες "αδυναμίες", όπως το ότι δεν υποστηρίζεται για εξόφληση οφειλών προς το δημόσιο, δεν υποστηρίζει πάγιες εντολές (π.χ. λογαριασμοί ΔΕΗ στο myHome Online που έχω) και δεν έχει ακόμη φυσική κάρτα (στο Lidl που πηγαίνω δεν περνάνε πληρωμές με Google Wallet) κλπ.

Τί λες; Δλδ με το Market Pass μέσω NFC θα έχουμε προβλήματα στο lidl?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...