Jump to content

alany
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

10 minutes ago, GREGORYMO said:

Πρέπει το κινητό να έχει τεχνολογία NFC για να κατέβει η εφαρμογή?

Δεν είδα κάτι τέτοιο στις απαιτήσεις της εφαρμογής στο Google Play, αλλά προφανώς δεν θα μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις τη virtual για ανέπαφες συναλλαγές με τη συγκεκριμένη συσκευή. Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, geoponer said:

Δεν είδα κάτι τέτοιο στις απαιτήσεις της εφαρμογής στο Google Play, αλλά προφανώς δεν θα μπορέσεις να χρησιμοποιήσεις τη virtual για ανέπαφες συναλλαγές με τη συγκεκριμένη συσκευή. Δεν χάνεις τίποτα να δοκιμάσεις.

Σε 1' φάση με ενδιαφέρει να πάρω τα απεριόριστα GB και μετά βλέπουμε.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Tasos19s said:

Από την Δευτέρα με ταλαιπωρούν και δεν μου βάζουν τα απεριόριστα 

Μιλάω ξανά μιλάω με το chat αλλά τίποτα 

Σε εσάς τα έβαλαν εύκολα; 

γενικα αργουν λιγο, λογικα τραβανε περιοδικα λιστες και τα δινουν μαζικα, υπομονη και θα τα βαλουν.

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, stathis123 said:

γενικα αργουν λιγο, λογικα τραβανε περιοδικα λιστες και τα δινουν μαζικα, υπομονη και θα τα βαλουν.

Πόσες ημέρες?

Ένας στο φόρουμ έγραψε ότι μπήκαν σε 24 ώρες.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, GREGORYMO said:

Πόσες ημέρες?

Ένας στο φόρουμ έγραψε ότι μπήκαν σε 24 ώρες.

Δεν μπορω να σου πω απο προσωπικη εμπειρια διοτι εγω ημουν απο την πρωτη μερα πελατης και μου τα εδωσαν μετα απο 45 ημερες οταν και εγινε launch η εφαρμογη 🙂

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

Χτες έκανα εγγραφή εγώ και μέχρι σήμερα δεν είχαν μπει . Τους έστειλα και μου είπαν να στείλω ένα mail που να δίνω συναίνεση στη payzy να στείλει τα στοιχεία του κινητού που έκανα εγγραφη στην cosmote για να αποδοθούν τα data.Το έκανα και σε μια ώρα μπήκαν κανονικά .Προφανώς κάτι είχα αρνηθεί στη διαδικασία της εγγραφής και έπρεπε να γίνει με αυτόν τον τρόπο.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

Δε μου λέτε, η προσφορά για το κουπόνι Box έχει λήξει? Αν όχι, έρχεται στο email που έχουμε δηλώσει?

Γράφτηκα την Κυριακή, έκανα top up 100 ευρώ αλλά δεν έχω λάβει τίποτα μέχρι τώρα. 😭

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Alex-T said:

Χτες έκανα εγγραφή εγώ και μέχρι σήμερα δεν είχαν μπει . Τους έστειλα και μου είπαν να στείλω ένα mail που να δίνω συναίνεση στη payzy να στείλει τα στοιχεία του κινητού που έκανα εγγραφη στην cosmote για να αποδοθούν τα data.Το έκανα και σε μια ώρα μπήκαν κανονικά .Προφανώς κάτι είχα αρνηθεί στη διαδικασία της εγγραφής και έπρεπε να γίνει με αυτόν τον τρόπο.

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

κι εγώ σε εκείνα τα σημεία δεν πάτησα ότι τα δέχομαι όλα. λες γι αυτό να μην μου μπήκαν τα απεριόριστα? που έστειλες email και τι έγραψες να το κάνω κι εγώ 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έστειλα όπως μου ζήτησαν στο info παπάκι payzy gr το παρακάτω κείμενο :

"Είμαι συνδρομητής της COSMOTE Α.Ε. και συμφωνώ ο αριθμός του κινητού μου με τον οποίο έχω εγγραφεί στην εφαρμογή payzy by COSMOTE που ανήκει στην COSMOTE Payments, να αποσταλεί στην COSMOTE A.E. για την απόδοση σε αυτόν απεριόριστα data για 1 μήνα."

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Alex-T said:

Έστειλα όπως μου ζήτησαν στο info παπάκι payzy gr το παρακάτω κείμενο :

"Είμαι συνδρομητής της COSMOTE Α.Ε. και συμφωνώ ο αριθμός του κινητού μου με τον οποίο έχω εγγραφεί στην εφαρμογή payzy by COSMOTE που ανήκει στην COSMOTE Payments, να αποσταλεί στην COSMOTE A.E. για την απόδοση σε αυτόν απεριόριστα data για 1 μήνα."

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

Δεν τον είχες δηλώσει κατά την εγγραφή?

Link to comment
Share on other sites

Κανονικα είχε δηλωθεί στο payzy απλώς προφανώς κάποια απ' τις επιλογές που δεν επέλεξα έχει να κάνει με το share του τηλεφώνου μεταξύ payzy και cosmote .

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk

My Devices (Απ' όσες θυμάμαι δηλαδή) Philips DIGA/Ericsson 768/Ericsson 788/Ericsson T28/Nokia 3200/Siemens SL55/Nokia 6210/Nokia 6510/Ericsson W600/Nokia E52/Nokia E65/Sony Ericsson Neo V/Moto G/Xiaomi Redmi Note 3/Xiaomi Redmi Note 5
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πριν, Alex-T said:

Έστειλα όπως μου ζήτησαν στο info παπάκι payzy gr το παρακάτω κείμενο :

"Είμαι συνδρομητής της COSMOTE Α.Ε. και συμφωνώ ο αριθμός του κινητού μου με τον οποίο έχω εγγραφεί στην εφαρμογή payzy by COSMOTE που ανήκει στην COSMOTE Payments, να αποσταλεί στην COSMOTE A.E. για την απόδοση σε αυτόν απεριόριστα data για 1 μήνα."

Sent from my M2007J20CG using Tapatalk
 

Σε ευχαριστώ παρά πολύ

Θα προσπαθήσω να ξανά μιλήσω σήμερα με αυτούς να δω αν φταίει αυτό και θα τους στείλω ότι μου έγραψες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, geoponer said:

Δε μου λέτε, η προσφορά για το κουπόνι Box έχει λήξει? Αν όχι, έρχεται στο email που έχουμε δηλώσει?

Γράφτηκα την Κυριακή, έκανα top up 100 ευρώ αλλά δεν έχω λάβει τίποτα μέχρι τώρα. 😭

Ναι εχει ληξει 😞 ηταν μεχρι εξανλτησης των κουπονιων. 

My Mobile Phone History:

Ericsson T18 - NEC N331i - SAGEM X5-2 - MOTOROLA V620 - SE W300 - SE K550im - MOTOROLA V360 - Samsung J600- MOTOROLA V6 - HP 514 IPAQ - MOTOROLA Z10 - LG KU990 -Nokia 5230 - HTC Diamond 2 - ΒΒ 9000 - SE X10 Mini Pro - Motorola Flipout -SE Neo V- iPhone 4 - BB Z10 - SMG SI9505 - HTC M7 - Moto X 2nd - Samsung S6 - Iphone 6s - 1+3T - iPhone 8 Plus - Mix 2S - iPhone XR - iPhone 13

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, stathis123 said:

Ναι εχει ληξει 😞 ηταν μεχρι εξανλτησης των κουπονιων. 

Σε ευχαριστώ για την επιβεβαιώση - μου απάντησαν και από το (πάντα γρήγορο) support, αλλά δεν πρόλαβα να το ποστάρω εδώ. Μένουμε συντονισμένοι για επόμενες προσφορές 🙂

Ericsson GF768 -> Siemens C35i -> Siemens S35i -> Siemens ME45 -> Siemens M75 / Sony Ericsson K530i -> ETEN Glofiish X600 -> HTC Touch Cruise (Polaris) -> HTC Touch HD (BlackStone) & ZTE Blade -> LG Optimus 7 -> Nokia Lumia 720 -> Nokia Lumia 735 -> Samsung Galaxy A3 (2016) -> Motorola moto g9 plus
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Έκανα εγράφη και έκανα και την βιντεοκλήση.

ΑΡΚΕΙ για να πάρω τα απεριόριστα η πρέπει να βγάλω και την κάρτα?

Αρκεί.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, GREGORYMO said:

Αυτά διάβαζα και εγώ στο φόρουμ.

Σε 1 ώρα, ΜΠΗΚΑΝ.

Έχω μιλήσει με το chat της Cosmote 5 φορές 

Με το chat της payzy 3 φορές 

Εχω στείλει και μήνυμα όπως έκανε κάποιος πιο πάνω που έγραψε και το συγκεκριμένο κείμενο 

Ακομα τίποτα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, Tasos19s said:

Έχω μιλήσει με το chat της Cosmote 5 φορές 

Με το chat της payzy 3 φορές 

Εχω στείλει και μήνυμα όπως έκανε κάποιος πιο πάνω που έγραψε και το συγκεκριμένο κείμενο 

Ακομα τίποτα 

Το 'πρόβλημα' μου θα ήταν ότι αν δεν ενεργοποιούνταν τα ΜΒ, θα έπρεπε να βάλω κάποιο πακέτο, το οποίο θα ήταν 'αχρηστο' αν την επόμενη μεθεπόμενη μου έβαζαν τα απεριόριστα.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το 'πρόβλημα' μου θα ήταν ότι αν δεν ενεργοποιούνταν τα ΜΒ, θα έπρεπε να βάλω κάποιο πακέτο, το οποίο θα ήταν 'αχρηστο' αν την επόμενη μεθεπόμενη μου έβαζαν τα απεριόριστα.

Κι εγώ το ίδιο πρόβλημα έχω 

Είμαι σχεδόν χωρίς πακέτο και άμα ενεργοποιήσω κάποιο και μετά βάλουν τα απεριόριστα θα βγω χαμένος άδικα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με πήραν από την εξυπηρέτηση 

Δεν μπορούν να μου βάλουν τα απεριόριστα στον αριθμό μου επειδή είναι Internet on the go 

Τους είπα να τα βάλουν στο κανονικό μου τηλέφωνο αλλά ούτε εκεί μπορούν επειδή είναι Frog 

Μου έδωσαν 10gb έτσι ισα για την ιστορία και τέλος 

Διεγραψα τον λογαριασμό μου payzy…

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Τελικά με πήραν από την εξυπηρέτηση 
Δεν μπορούν να μου βάλουν τα απεριόριστα στον αριθμό μου επειδή είναι Internet on the go 
Τους είπα να τα βάλουν στο κανονικό μου τηλέφωνο αλλά ούτε εκεί μπορούν επειδή είναι Frog 
Μου έδωσαν 10gb έτσι ισα για την ιστορία και τέλος 
Διεγραψα τον λογαριασμό μου payzy…

Καλα, το Frog της Cosmote δεν ειναι;

[img]http://mowned.com/sig/zurabi.smart.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πριν, zurabi_97 said:


Καλα, το Frog της Cosmote δεν ειναι;

μου είπε ότι το frog δεν εχει πακετο Απεριοριστων για να το πατησει να μου το δωσει

Ξέρω κι εγώ τι γίνεται?

Άδικα μπήκα στον κόπο και ξόδεψα τον χρόνο μου τόσες μέρες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...