Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

μπραβο κατι τετοιο εψαχνα. μολις ξανα συνδεθω θα το δοκιμασω. Το σκεφτηκα να παω εκει αλλα στη μουσικη δεν εβλεπα καπου το αμαξι συνδεδεμενο και δεν το εψαξα. 

Και μια τελευταια, ελπιζω,

Στο messenger οι ηχοι του πως στο καλο σταματανε, οταν πληκτρολογεις κτλ, μερικοι συνεχιζουν αν και εχω απενεργοποιησει ο,τι εβρισκα παρολα αυτα καποιοι υπαρχουν ακομα. υπαρχει καποια ρυθμιση ειδικη ή στις ρυθμισεις κινητου, πας messenger και κλεινεις απο γνωστοποιησεις ολους τους ηχους? θελω να μενει ηχος μονο για νεο μηνυμα, για τιποτα αλλο. 

Όταν πληκτρολογείς είναι θέμα του iOS άρα δεν νομίζω να γίνεται ξεχωριστά για κάποιες εφαρμογές 

Ειτε το κανείς γενικά να μην ακούγεται που θέμα είτε συνεχίζει έτσι να ακούγεται ο ήχος πληκτρολογίου 

Δεν έχω και το messenger για να σε βοηθήσω δυστυχώς 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, Tasos19s said:

Όταν πληκτρολογείς είναι θέμα του iOS άρα δεν νομίζω να γίνεται ξεχωριστά για κάποιες εφαρμογές 

Ειτε το κανείς γενικά να μην ακούγεται που θέμα είτε συνεχίζει έτσι να ακούγεται ο ήχος πληκτρολογίου 

Δεν έχω και το messenger για να σε βοηθήσω δυστυχώς 

Κι όμως μόνο στο messenger είναι.  Όχι όταν γράφεις. Οταν στέλνεις μήνυμα όμωςκαι όταν έρχονται κάποιες ειδοποιήσεις, όταν πατάς για να στείλεις μήνυμα κτλ. 

 ίδιος ήχος είναι και στο android. Και εκεί έχει ρύθμιση η εφαρμογή αλλά εδώ δεν τη βρίσκω. Ήχους πληκτρολογίου έχω κλείσει. Ήχους του fb κτλ δεν έχω καταφέρει να κλείσω χωρίς να καταργήσω ειδοποιήσεις. 

Edited by Nikos_Mpl

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

Κι όμως μόνο στο messenger είναι.  Όχι όταν γράφεις. Οταν στέλνεις μήνυμα όμωςκαι όταν έρχονται κάποιες ειδοποιήσεις, όταν πατάς για να στείλεις μήνυμα κτλ. 

 ίδιος ήχος είναι και στο android. Και εκεί έχει ρύθμιση η εφαρμογή αλλά εδώ δεν τη βρίσκω. Ήχους πληκτρολογίου έχω κλείσει. Ήχους του fb κτλ δεν έχω καταφέρει να κλείσω χωρίς να καταργήσω ειδοποιήσεις. 

Δυστυχώς δεν έχω εικόνα της συγκεκριμένης εφαρμογής 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις .τελικά βρήκα εδώ https://www.e-shop.gr/apple-20watt-travel-charger-iphone-ipad-usb-type-c-mhje3-p-TEL.078093 στα 19.90..θα πάω να παραλάβω σήμερα.

Δεν ξέρω αν επιτρέπεται το link αν όχι ας κατεβεί 

Edited by dalton114
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dalton114 said:

Ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις .τελικά βρήκα εδώ https://www.e-shop.gr/apple-20watt-travel-charger-iphone-ipad-usb-type-c-mhje3-p-TEL.078093 στα 19.90..θα πάω να παραλάβω σήμερα.

Δεν ξέρω αν πειτρεπεται το link αν όχι ας κατεβεί 

Είναι ο ορίτζιναλ???

Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, mol said:

Είναι ο ορίτζιναλ???

θα μάθω σήμερα .αλλά δεν πιστεύω το e-shop να πουλάει μαϊμού προϊόντα. Έχει επίσης και άλλες προσφορές σε αξεσουαρ apple.

Μαζί πήρα και ένα καλώδιο lighting 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Για όποιον ενδιαφέρεται, το iStorm έχει άμεσα διαθέσιμα κομμάτια σε διαφορά χρώματα / χωρητικότητες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, dalton114 said:

θα μάθω σήμερα .αλλά δεν πιστεύω το e-shop να πουλάει μαϊμού προϊόντα. Έχει επίσης και άλλες προσφορές σε αξεσουαρ apple.

Μαζί πήρα και ένα καλώδιο lighting 

ποτε μη λες ποτε

 

για να μπω να τσεκαρω τι παιζει, καθως περιμενω το πρωτο μου iphone (13 mini) οποτε πρεπει να εξοπλιστω

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 ώρες πριν, dalton114 said:

θα μάθω σήμερα .αλλά δεν πιστεύω το e-shop να πουλάει μαϊμού προϊόντα. Έχει επίσης και άλλες προσφορές σε αξεσουαρ apple.

Μαζί πήρα και ένα καλώδιο lighting 

Υπάρχουν καταστήματα που μπορεί να πουλάνε imitation και να μη το γνωρίζουν. Οι μόνοι σίγουροι πωλητές γνήσιων αξεσουάρ είναι οι επίσημοι resellers, χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει ότι σίγουρα οι υπόλοιποι πουλάνε μη γνήσια. Απλά οι αντιγραφές στα apple προϊόντα είναι τόσες πολλές και κάποιες τόσο καλές, που μπορεί να μη το μάθεις ποτέ ότι έχεις «μαϊμού» προϊόν.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πριν, athanaso77 said:

Υπάρχουν καταστήματα που μπορεί να πουλάνε imitation και να μη το γνωρίζουν. Οι μόνοι σίγουροι πωλητές γνήσιων αξεσουάρ είναι οι επίσημοι resellers, χωρίς αυτό βέβαια να σημαίνει ότι σίγουρα οι υπόλοιποι πουλάνε μη γνήσια. Απλά οι αντιγραφές στα apple προϊόντα είναι τόσες πολλές και κάποιες τόσο καλές, που μπορεί να μη το μάθεις ποτέ ότι έχεις «μαϊμού» προϊόν.

Έτσι ακριβώς είναι 

Οι έμποροι φέρνουν και μαϊμού μέσα στα αυθεντικά και έχουμε χάσει την εμπιστοσύνη από όλα τα υπόλοιπα καταστήματα χωρίς να φταίνε κιόλας γιατί μπορεί να μην γνωρίζουν 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα στη παρέα. Νεοφερμένος από το πράσινο στρατόπεδο (χαχαχα) τελευταίες μέρες το tapatalk μου βγάζει πρόβλημα όταν πατάω στις ´συζητήσεισ´ όπου έχω επιλέξει δυο τρία threads να παρακολουθώ. Επισυνάπτω σχετική φωτό. Έχω κάνει εγώ κάποιο λάθος ή είναι προσωρινό πρόβλημα της εφαρμογής;


Sent from my iPhone using Tapatalk

IMG_0078.png
Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε πρόβλημα με τη τελευταία αναβάθμιση του Tapatalk και δεν έμπαινε στα forums. Βέβαια, από χθες το πρωί μπαίνει κανονικά παντού.

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Υπήρχε πρόβλημα με τη τελευταία αναβάθμιση του Tapatalk και δεν έμπαινε στα forums. Βέβαια, από χθες το πρωί μπαίνει κανονικά παντού.

Εμένα έφτιαξε με ένα logout και ξανά login στο φόρουμ. Όχι στην εφαρμογή.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!!

Παρέλαβα σήμερα από Πλαίσιο (παραγγελία σε κατάστημα) 14 pm 256 dp..ακριβώς σε 2 μήνες μου παραδόθηκε. 

Χρήστης android χρόνια, 1η φορά ios.

Ερώτηση, έχω παραγγείλει φορτιστή belkin 30w ωστόσο παραλαμβάνω μέχρι Τετάρτη, να το φορτίσω με τον υπάρχον φορτιστή samsung που έχω και είναι 18w;Θέλω να το σεταρω!

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Geo bebe said:

Καλησπέρα σε όλη τη παρέα!!

Παρέλαβα σήμερα από Πλαίσιο (παραγγελία σε κατάστημα) 14 pm 256 dp..ακριβώς σε 2 μήνες μου παραδόθηκε. 

Χρήστης android χρόνια, 1η φορά ios.

Ερώτηση, έχω παραγγείλει φορτιστή belkin 30w ωστόσο παραλαμβάνω μέχρι Τετάρτη, να το φορτίσω με τον υπάρχον φορτιστή samsung που έχω και είναι 18w;Θέλω να το σεταρω!

Εννοείται να το φορτίσεις. Μην ξεχάσεις να κατεβάσεις την εφαρμογή move to ios στο Samsung για μεταφορά δεδομένων 

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ!!!

Δεν πρόκειται να ξανά γυρίσεις.... Δώσε λίγο χρόνο να το μάθεις
Καλώς ήρθες


Sent from my iPhone using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, rebel1 said:


Δεν πρόκειται να ξανά γυρίσεις.... Δώσε λίγο χρόνο να το μάθεις
Καλώς ήρθες


Sent from my iPhone 

Καλώς σας βρήκα!!!Ετοιμαστείτε για πολλές απορίες 😁😁😁😁

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά από Γερμανό παραλαμβάνει κάνεις pro max ; βλέπω σε άλλα καταστήματα online διαθεσημοτητες αλλά στον Γερμανό τίποτα. Ειδικά τα 128gb 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Βγάζει κατά καιρούς διαθεσιμότητα αλλά για πολύ λίγο επειδή τα "χτυπάνε" αμέσως. Πρέπει να το παρακολουθείς και αν βρεις άμεσα διαθέσιμο το αγοράζεις αμέσως. Αν καθίσεις να το σκεφτείς, το έχασες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, athanaso77 said:

Βγάζει κατά καιρούς διαθεσιμότητα αλλά για πολύ λίγο επειδή τα "χτυπάνε" αμέσως. Πρέπει να το παρακολουθείς και αν βρεις άμεσα διαθέσιμο το αγοράζεις αμέσως. Αν καθίσεις να το σκεφτείς, το έχασες.

Περιμένω να με πάρουν τηλ για παραλαβή. Παραγγελία στις 10/11 για αυτό λέω αν παρέλαβε κάνεις. Στα 128 gb δεν είδα να βγάζει καθόλου διαθεσιμότητα ο Γερμανός 🤨

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Just now, jimmys121979 said:

Περιμένω να με πάρουν τηλ για παραλαβή. Παραγγελία στις 10/11 για αυτό λέω αν παρέλαβε κάνεις. Στα 128 gb δεν είδα να βγάζει καθόλου διαθεσιμότητα ο Γερμανός 🤨

Αν έχεις προπαραγγείλει, θα περιμένεις να έρθει η συσκευή που προορίζεται για σένα. Αυτές που βγάζει διαθεσιμότητα κατά καιρούς τις σπρώχνει στο site για πώληση. Δεν αναπληρώνει το κενό των προπαραγγελιών με αυτές τις συσκευές.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!
Με τη 16.3 μου κρασάρει πριν καν ανοίξει η εφαρμογή mail του iOS

Είμαι ο μόνος;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...