Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σημερα με πηραν απο istorm για να με ρωτησουν αν ενδιαφερομαι ακομα... μετα απο 3 μηνες  

Για προπαραγγελια του 15;


Sent from my iPad using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Και εμένα με κάλεσαν από Κωτσόβολο για παραγγελία 26/10 & 31/10 οτι παραλαμβάνω την Πέμπτη


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ποστάρω στο myphone μετά από αρκετά χρόνια .Παραγγελία 14 pro max black 128mb  στις 23/12 και παρέλαβα από public xχτες 16/1 χτες. νομίζω είναι μια χαρά
Πρώτη φορά χρήστης iphone και λειτουργικού ios ,οι περισσότεροι ίσως με θυμάστε από το forum για blackberry (rip) .
θα ήθελα να μου προτείνετε φορτιστή για το κινητό
 
Σας ευχαριστώ!

https://www.kooqie.com/p/anker-powerport-atom-iii-pd-fortistis-prizas-2-thyron-60w-me-power-delivery-kai-gan-a2322321


Εγώ έχω αυτόν και είμαι υπερευχαριστημένος.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κ  αυτή η λύση https://www.belkin.com/3-in-1-wireless-charger-with-magsafe-15w/P-WIZ017.html 

Αν έχουμε παραπάνω από μια συσκευές  … είναι       όλα σε τάξη κ ασφάλεια. 

Μπορεί να φορτίζει συγχρόνως τρεις συσκευές κ κρατάει το γραφείο καθαρό. 
Πολύ καλές Κρητικές από ιδιοκτήτες που τον αγόρασαν …λίγο τσιμπημένη τιμή , όπως κάθε συσκευή που φέρνει το Apple Store. 
Επίσημος της Apple …

 

Link to comment
Share on other sites

On 18/12/2022 at 11:10 ΠΜ, barcelonistas said:

Καλημέρα !
Μετά από χρόνια σε Android, ομολογώ ότι τρεις βδομάδες τώρα κ ακόμα δυσκολεύομαι να χειριστω τγ συσκευή. Έχω τοποθετήσει και screen protector της spigen, ( πρώτη φορά σε συσκευή μου) κ πολλές φορές σαν να μην πιάνει το touch όταν θέλω να κάνω Back με το βελάκι πάνω αριστερά . το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Απ το 2010 με android και το 2020 που πήρα πρώτη φορα iPhone (11 pro max), το συνήθησα απ το πρώτο 3ωρο και δεν ξανά πάω σε android ακόμα και να με πληρώσουν 😛  

 

Edited by UsualSuspect
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
43 minutes ago, xabos said:

Υπάρχει κ  αυτή η λύση https://www.belkin.com/3-in-1-wireless-charger-with-magsafe-15w/P-WIZ017.html 

Αν έχουμε παραπάνω από μια συσκευές  … είναι       όλα σε τάξη κ ασφάλεια. 

Μπορεί να φορτίζει συγχρόνως τρεις συσκευές κ κρατάει το γραφείο καθαρό. 
Πολύ καλές Κρητικές από ιδιοκτήτες που τον αγόρασαν …λίγο τσιμπημένη τιμή , όπως κάθε συσκευή που φέρνει το Apple Store. 
Επίσημος της Apple …

Οι αντίστοιχες λύσεις της Satechi, έχουν αποδειχθεί ποιοτικότερες επιλογές έναντι της Belkin.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλημερα, μια ερωτηση. εχω το ρολοι της apple και πολλες φορες παρατηρω οτι μηνυματα του viber δε χτυπανε στο κινητο παρα μονο στο ρολοι ειδοποιηση. Ειναι λογικο αυτο? ειναι πρωτη φορα που εχω ρολοι και με εχει μπερδεψει λιγο η χρηση του καθως θεωρουσα οτι ολα χτυπανε στο κινητο αλλα πολλες φορες που τυχαινει να εχω διπλα και το κινητο βλεπω οτι δεν χτυπαει ο διαλογος ενω δεν τον εχω σε σιγαση ή το κινητο αθορυβο κτλ. 

Ομοιως στο αμαξι οταν μου συνδεθηκε στο ΒΤ του αυτοκινητου για ομιλια και κλησεις (car play), παλι δεν χτυπουσε το κινητο νομιζω στο viber. 

Εκει δε βρηκα ρυθμιση να το αλλαξω.

 

 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Μα ο σκοπός αυτός είναι... να ενημερώνεσαι από το προσφορότερο μέσο και όχι να χτυπάνε όλα ταυτόχρονα.

Για παράδειγμα, αν έχεις και ένα iPad δίπλα και το Mac ανοιχτό, θέλεις να χτυπάνε και τα τέσσερα ταυτόχρονα για την ίδια ειδοποίηση;

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, athanaso77 said:

Μα ο σκοπός αυτός είναι... να ενημερώνεσαι από το προσφορότερο μέσο και όχι να χτυπάνε όλα ταυτόχρονα.

Για παράδειγμα, αν έχεις και ένα iPad δίπλα και το Mac ανοιχτό, θέλεις να χτυπάνε και τα τέσσερα ταυτόχρονα για την ίδια ειδοποίηση;

Δυστυχώς στο τηλέφωνο χτυπάνε όλα μαζί 

Σαν χορωδία είναι 

Ειδοποιησεις δουλεύουν πολύ σωστά μόνο στο ρολόι όπως είπες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Μα ο σκοπός αυτός είναι... να ενημερώνεσαι από το προσφορότερο μέσο και όχι να χτυπάνε όλα ταυτόχρονα.
Για παράδειγμα, αν έχεις και ένα iPad δίπλα και το Mac ανοιχτό, θέλεις να χτυπάνε και τα τέσσερα ταυτόχρονα για την ίδια ειδοποίηση;

Αυτό ακριβώς.
Εγώ είπα δόξα το θεό και την Παναγία όταν πήγα στο iOS και είδα ότι χτυπάει μόνο το ρολόι ή μόνο το κινητό όταν το δουλεύω ή το Mac.
Πριν με Galaxy note, watch και tab βαρούσαν όλα μαζί (και με μικρό delay) και ήταν σαν κινέζικο βασανιστήριο.
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, nikos523 said:


Αυτό ακριβώς.
Εγώ είπα δόξα το θεό και την Παναγία όταν πήγα στο iOS και είδα ότι χτυπάει μόνο το ρολόι ή μόνο το κινητό όταν το δουλεύω ή το Mac.
Πριν με Galaxy note, watch και tab βαρούσαν όλα μαζί (και με μικρό delay) και ήταν σαν κινέζικο βασανιστήριο.

Ε ναι αυτό είναι το σωστό άσχετα που μερικοί που έχουν έρθει νέοι εδώ δεν τους βολεύει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, Nikos_Mpl said:

παιδες καλημερα, μια ερωτηση. εχω το ρολοι της apple και πολλες φορες παρατηρω οτι μηνυματα του viber δε χτυπανε στο κινητο παρα μονο στο ρολοι ειδοποιηση. Ειναι λογικο αυτο? ειναι πρωτη φορα που εχω ρολοι και με εχει μπερδεψει λιγο η χρηση του καθως θεωρουσα οτι ολα χτυπανε στο κινητο αλλα πολλες φορες που τυχαινει να εχω διπλα και το κινητο βλεπω οτι δεν χτυπαει ο διαλογος ενω δεν τον εχω σε σιγαση ή το κινητο αθορυβο κτλ. 

Ομοιως στο αμαξι οταν μου συνδεθηκε στο ΒΤ του αυτοκινητου για ομιλια και κλησεις (car play), παλι δεν χτυπουσε το κινητο νομιζω στο viber. 

Εκει δε βρηκα ρυθμιση να το αλλαξω.

 

 

Ναι, φυσιολογικό είναι.

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 minutes ago, Tasos19s said:

Ε ναι αυτό είναι το σωστό άσχετα που μερικοί που έχουν έρθει νέοι εδώ δεν τους βολεύει 

Δεν είναι ότι δεν τους βολεύει... δουλεύει τόσο έξυπνα, που κάποιοι φοβούνται ότι δεν δουλεύει σωστά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Just now, athanaso77 said:

Δεν είναι ότι δεν τους βολεύει... δουλεύει τόσο έξυπνα, που κάποιοι φοβούνται ότι δεν δουλεύει σωστά.

Ναι ίσως φταίει αυτό 

Καποιος ίσως σκέφτεται ότι Θέλω να ακούγεται και το κινητό να είμαι σίγουρος 

Αν έχεις δοκιμάσει και τα δυο τότε ξέρεις ότι η υλοποίηση της apple είναι η πιο σωστή στην λογική 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, nikos523 said:


Αυτό ακριβώς.
Εγώ είπα δόξα το θεό και την Παναγία όταν πήγα στο iOS και είδα ότι χτυπάει μόνο το ρολόι ή μόνο το κινητό όταν το δουλεύω ή το Mac.
Πριν με Galaxy note, watch και tab βαρούσαν όλα μαζί (και με μικρό delay) και ήταν σαν κινέζικο βασανιστήριο.

Εγώ πάντως χρόνια σε iOS και macOS, βαράνε και τα δύο (πχ Messages). Αν είναι κάποια ρύθμιση πείτε μου να τσεκάρω.

· iPod 3gn 15Gb, iPod 5.5gn 30Gb

· iPhone 2G 8Gb, iPhone 3G 16Gb, iPhone 4 16Gb, iPhone 6 64Gb, iPhone 13 Pro 128Gb

· MacBook Pro 15'' (mid '10), MacBook Pro 16'' (late '19)

· Apple Watch Series 7 45mm

· AirPods Pro 2nd Gen

 

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, athanaso77 said:

Δεν είναι ότι δεν τους βολεύει... δουλεύει τόσο έξυπνα, που κάποιοι φοβούνται ότι δεν δουλεύει σωστά.

σχετικο ειναι αυτο. εμενα βαρανε τοσες πολλες ειδοποιησεις που πρεπει να κοιταζω το ρολοι συνεχεια ενω με κινητο ξερω απο τον ηχο τι ειναι. Πχ οταν βαραει whatsapp δε θελω να με αποσπα γιατι εκει κατα βαση δε μου στελνουν πελατες. πχ εχω πιασει κουβεντα στο viber και ειμαι εξω σε συναντηση.. και συνεχιζουν να ερχονται μηνυματα στο viber. Αν ακουγα το κινητο και ηξερα οτι ειναι viber δε θα εδινα σημασια γιατι θα ηξερα οτι ειναι η συνεχεια απο το διαλογο που ειχα, ενω τωρα καθε φορα πρεπει να κοιταζω το ρολοι να δω τι απο ολα ειναι. Βαρανε καμερες, συναγερμοι ολα. Με το κινητο διαφερουν οι ηχοι και φυσικα δε θελω το ρολοι να χτυπαει, θελω μονο δονηση. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Nikos_Mpl said:

σχετικο ειναι αυτο. εμενα βαρανε τοσες πολλες ειδοποιησεις που πρεπει να κοιταζω το ρολοι συνεχεια ενω με κινητο ξερω απο τον ηχο τι ειναι. Πχ οταν βαραει whatsapp δε θελω να με αποσπα γιατι εκει κατα βαση δε μου στελνουν πελατες. πχ εχω πιασει κουβεντα στο viber και ειμαι εξω σε συναντηση.. και συνεχιζουν να ερχονται μηνυματα στο viber. Αν ακουγα το κινητο και ηξερα οτι ειναι viber δε θα εδινα σημασια γιατι θα ηξερα οτι ειναι η συνεχεια απο το διαλογο που ειχα, ενω τωρα καθε φορα πρεπει να κοιταζω το ρολοι να δω τι απο ολα ειναι. Βαρανε καμερες, συναγερμοι ολα. Με το κινητο διαφερουν οι ηχοι και φυσικα δε θελω το ρολοι να χτυπαει, θελω μονο δονηση. 

Τότε μπορείς πολύ απλά να κλείσεις τις ειδοποιήσεις στο ρολοι από τις εφαρμογές της επιλογής σου...

Edited by koutsis

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αυτά όλα ρυθμίζονται από την εφαρμογή του ρολογιού στο κινητό 

Στις γνωστοποιήσεις πηγαίνεις πχ στα μηνύματα η στο τηλέφωνο πατας προσαρμογή και ενεργοποίεις ότι θέλεις 

Εγω έχω τα μηνύματα και τις κλήσεις να χτυπάει το κινητό και απτικό μόνο χωρίς ήχο στο ρολόι 

Γουστα είναι αυτά 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, koutsis said:

Τότε μπορείς πολύ απλά να κλείσεις τις ειδοποιήσεις στο ρολοι από τις εφαρμογές της επιλογής σου...

 

1 ώρα πριν, pavlosdr said:

Αυτά όλα ρυθμίζονται από την εφαρμογή του ρολογιού στο κινητό 

Στις γνωστοποιήσεις πηγαίνεις πχ στα μηνύματα η στο τηλέφωνο πατας προσαρμογή και ενεργοποίεις ότι θέλεις 

Εγω έχω τα μηνύματα και τις κλήσεις να χτυπάει το κινητό και απτικό μόνο χωρίς ήχο στο ρολόι 

Γουστα είναι αυτά 

καλα προφανως αλλα δε θα ρωτουσα αν ηθελα να τα κλεισω. Θελω το ρολοι να χτυπαει σε ολα και να χτυπανε και στο κινητο τα μηνυματα ωστε να ξερω απο που προερχεται η ειδοποιηση ωστε οταν ειμαι σε ραντεβου κτλ να μην χρειαζεται να κοιταζω καθε 5 λεπτα το ρολοι. Εκει διαπιστωσα οτι μου χρειαζεται αυτη η διαφοροποιηση ή οταν κανω κατι που δεν παιρνω χαμπαρι τη δονηση στο ρολοι (πιο σπανια)

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Nikos_Mpl said:

 

καλα προφανως αλλα δε θα ρωτουσα αν ηθελα να τα κλεισω. Θελω το ρολοι να χτυπαει σε ολα και να χτυπανε και στο κινητο τα μηνυματα ωστε να ξερω απο που προερχεται η ειδοποιηση ωστε οταν ειμαι σε ραντεβου κτλ να μην χρειαζεται να κοιταζω καθε 5 λεπτα το ρολοι. Εκει διαπιστωσα οτι μου χρειαζεται αυτη η διαφοροποιηση ή οταν κανω κατι που δεν παιρνω χαμπαρι τη δονηση στο ρολοι (πιο σπανια)

το ρολόι όταν το φοράς αφού έχεις τόσες ειδοποιήσεις έτσι κι αλλιώς δεν είναι τόσο εύχρηστο για να τις δεις, για να απαντήσεις και όλα αυτα

μια έξυπνη ειδοποίηση είναι απλά για να μην βγάζεις πχ το κινητό από την τσέπη ή να το πιάνεις συνέχεια στο χέρι από το τραπέζι 

όλα τα αλλά γίνονται από το κινητό. δεν ήρθε το ρολόι ποτέ να αντικαταστήσει το κινητο

δουλεουν συνδυαστικά και μπορούμε όλοι μας να πούνε ότι το κάνουν καλα

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

καλα προφανως αλλα δε θα ρωτουσα αν ηθελα να τα κλεισω. Θελω το ρολοι να χτυπαει σε ολα και να χτυπανε και στο κινητο τα μηνυματα ωστε να ξερω απο που προερχεται η ειδοποιηση ωστε οταν ειμαι σε ραντεβου κτλ να μην χρειαζεται να κοιταζω καθε 5 λεπτα το ρολοι. Εκει διαπιστωσα οτι μου χρειαζεται αυτη η διαφοροποιηση ή οταν κανω κατι που δεν παιρνω χαμπαρι τη δονηση στο ρολοι (πιο σπανια)

Στην προσαρμογή που σου ανέφερα ρυθμίζονται όλα αυτά που θέλεις όπως θέλεις 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nikos_Mpl said:

 

καλα προφανως αλλα δε θα ρωτουσα αν ηθελα να τα κλεισω. Θελω το ρολοι να χτυπαει σε ολα και να χτυπανε και στο κινητο τα μηνυματα ωστε να ξερω απο που προερχεται η ειδοποιηση ωστε οταν ειμαι σε ραντεβου κτλ να μην χρειαζεται να κοιταζω καθε 5 λεπτα το ρολοι. Εκει διαπιστωσα οτι μου χρειαζεται αυτη η διαφοροποιηση ή οταν κανω κατι που δεν παιρνω χαμπαρι τη δονηση στο ρολοι (πιο σπανια)

πήγαινε στην εφαρμογή του smartwatch στο κινητο και απο εκει στις ρυθμισεις ειδοποιήσεων. Εκει μπορείς να κάνεις τις ρυθμίσεις που θές για κάθε εφαρμογή χωριστά.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, koutsis said:

πήγαινε στην εφαρμογή του smartwatch στο κινητο και απο εκει στις ρυθμισεις ειδοποιήσεων. Εκει μπορείς να κάνεις τις ρυθμίσεις που θές για κάθε εφαρμογή χωριστά.

που εχει επιλογη να επιλεξω να χτυπαει και το κινητο? δεν το βρηκα, αλλιως δε θα ρωτουσα. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Nikos_Mpl said:

που εχει επιλογη να επιλεξω να χτυπαει και το κινητο? δεν το βρηκα, αλλιως δε θα ρωτουσα. 

δεν υπάρχει αυτή η επιλογή 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Tasos19s said:

δεν υπάρχει αυτή η επιλογή 

σρα υποχρεωτικα μουγκο κινητο ή μονο ρολοι οι ειδοποιησεις?

 οκ το λες και απο το μελλον αυτο...

Τελος παντων, αλλη ερωτηση:

Στο whatsapp εχω μερικες ομαδικες συνομιλιες που τις εχω στο μουγκο γιατι οταν πιανουμε κουβεντα δε θελω να χτυπαει συνεχεια, ομως στο ανδροιδ ερχοταν ειδοποιηση πανω το εικονιδιο σκετο και καταλαβαινα οτι κατι υπαρχει. Εδω δεν υπαρχει καμια ειδοποιηση, ουτε στο εικονιδιο της εφαρμογης εστω να εχει το "1" πχ οτι εχω 1 μηνυμα σε 1 διαλογο ουτε πανω στις ειδοποιησεις. Αυτο φτιαχνει καπως? ή θα πρεπει να μπαινω μες την εφαρμογη καθε φορα να δω αν υπαρχει απαντηση για οσες συνομιλιες εχω μουγκες?

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, με τον συγκεκριμένο φορτιστή https://www.kooqie.com/p/anker-511-nano-3-fortistis-prizas-30w-type-c-me-gan-pd-piq30-pps-activeshield-20-aurora-white και το καλώδιο το οποίο δίνεται στην συσκευασία του pro max είμαι εντάξει με την ταχυφορτιση; 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...