Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Administrators
40 minutes ago, hotcarver1 said:

Έχει να προτείνει κάποιος κάποιο lens protector?Spiegen που δοκίμασα στο 13pm ήταν χάλια ,μάζευε σκόνες και το πέταξα.

Παραδόξως… το lens protector από αυτό το combo, είναι ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει, μιας και της Spigen, εκτός της σκόνης, σε νυχτερινές λήψεις δημιουργούσε πρόβλημα και στο auto focus. Επίσης και το tempered glass αλλά και η θήκη είναι αξιοπρεπέστατα χωρίς να υστερούν σε ποιότητα από τα επώνυμα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

εγώ στο 12 και 13 pro max χρησιμοποιούσα της rhinoshield αγορασμένο από mozik.

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Το έστησα, αλλά δεν μπορώ να βρω πώς βλέπω αν υπάρχουν ενημερώσεις στις εφαρμογές. Εκτός και αν δεν υπάρχουν και δεν τις βγάζει καν

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Το έστησα, αλλά δεν μπορώ να βρω πώς βλέπω αν υπάρχουν ενημερώσεις στις εφαρμογές. Εκτός και αν δεν υπάρχουν και δεν τις βγάζει καν

Πας App Store, μετά τέρμα πάνω δεξιά στο κυκλακι με τη φωτό σου , μπαίνεις στα στοιχεία του λογαριασμού σου και κανείς swipe down τη σελίδα για refresh και θα σου φέρει τις ενημερώσεις
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, drivth said:


Πας App Store, μετά τέρμα πάνω δεξιά στο κυκλακι με τη φωτό σου , μπαίνεις στα στοιχεία του λογαριασμού σου και κανείς swipe down τη σελίδα για refresh και θα σου φέρει τις ενημερώσεις

Ευχαριστώ. Τώρα έβαλε μια. Πριν δεν είχε λογικά και ήταν κενό

Στο netflix και σε εσας ειναι σε HD το streaming?

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Πάντως χθές παραγγείλαμε στην οικογένεια από Κωτσόβολο την συσκευή και σήμερα την πήραμε.

Στάλθηκε από το Pixel 7 Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Έρχομαι στην παρέα σας.. σύντομα..

Από 15 Σεπ. ήμουν σε αναμονή.. σήμερα βρέθηκε διαθέσιμη η συσκευή κ θα παραλάβω την Παρασκευή..

Θα την θυμάμαι για πολύ καιρό αυτήν την περιπέτεια πού πέρασα...κ θα φροντίσω να μην ξανασυμβεί...

Day one purchase from apple store...

Link to comment
Share on other sites

Κοιτάξτε πάντως και Αμαζόν Γερμανίας βγάζει συχνά διαθεσιμότητα.
Εγώ βαρέθηκαν να περιμένω από πλαίσιο,istorm και ψώνισα από εκεί.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παω να στειλω μηνυμα στο 1333 και οταν γραφω τον αριθμο 1333 επανω, κολλαει η οθονη δεν μπορω να κανω τιποτα. Μονο να κλεισω την εφαρμογη αλλα παλι κολλαει.....wtf... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, doganos said:

Παω να στειλω μηνυμα στο 1333 και οταν γραφω τον αριθμο 1333 επανω, κολλαει η οθονη δεν μπορω να κανω τιποτα. Μονο να κλεισω την εφαρμογη αλλα παλι κολλαει.....wtf... 

Δεν το εχω αντιμετωπίσει αυτο το πρόβλημα, μηπως μια λύση θα ήταν να το κανεις σαν επαφή και να την ονομασεις όπως θέλεις κ να δοκιμασεις ετσι ; 

Landline Internet : Cosmote VDSL 200 Mbps |  Mobile Internet : Cosmote Gigamax Unlimited

iPhone 13 Pro Max 256GB | Apple Watch Series 8 45MM Aluminium | Apple AirPods Pro 2 | iPad 7th Gen 64GB 10,2''

MacBook Pro 13'' 2022 M2 16GB RAM 256GB SSD  | MacBook Pro 13'' 2015 i5 8GB RAM 128GB SSD

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, SkenaDena said:

Δεν το εχω αντιμετωπίσει αυτο το πρόβλημα, μηπως μια λύση θα ήταν να το κανεις σαν επαφή και να την ονομασεις όπως θέλεις κ να δοκιμασεις ετσι ; 

Λύθηκε έτσι. Αλλά αλλιώς παραμένει το προβλημα

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ilka71 said:

object remover από μια φώτο έχει το iPhone; η πρέπει να κατεβάσουμε εφαρμογή άλλη;

Δεν έχω δει κάτι τέτοιο 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

object remover από μια φώτο έχει το iPhone; η πρέπει να κατεβάσουμε εφαρμογή άλλη;

https://vm.tiktok.com/ZMFW7NQQq/


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Έχω τοποθετήσει τζαμακι από iphone 13 pro max. Υπάρχει περίπτωση να κλείνει καθόλου το ακουστικό; Αν και ακούω καλά έχω την εντύπωση πως ίσως όχι τόσο δυνατά όσο το 13αρι που είχα. 

Κάτω από την οθόνη είναι το ακουστικό; Και βγαίνει κάπως ο ήχος πάνω από τις κάμερες;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
On 24/12/2022 at 4:34 ΜΜ, doganos said:

Έχω τοποθετήσει τζαμακι από iphone 13 pro max. Υπάρχει περίπτωση να κλείνει καθόλου το ακουστικό; Αν και ακούω καλά έχω την εντύπωση πως ίσως όχι τόσο δυνατά όσο το 13αρι που είχα. 

Κάτω από την οθόνη είναι το ακουστικό; Και βγαίνει κάπως ο ήχος πάνω από τις κάμερες;

Όχι, το ακουστικό δεν είναι στην θέση που ήταν στο 13άρι αλλά και ούτε κάτω από την οθόνη. Είναι ψηλά ανάμεσα στο πλαίσιο και το τζαμί.

Έχεις βάλει λάθος tempered glass που δεν κάνει για τη συσκευή σου και πιθανότατα καλύπτει το σημείο που σου αναφέρω.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

On 24/12/2022 at 2:34 ΜΜ, doganos said:

Έχω τοποθετήσει τζαμακι από iphone 13 pro max. Υπάρχει περίπτωση να κλείνει καθόλου το ακουστικό; Αν και ακούω καλά έχω την εντύπωση πως ίσως όχι τόσο δυνατά όσο το 13αρι που είχα. 

Κάτω από την οθόνη είναι το ακουστικό; Και βγαίνει κάπως ο ήχος πάνω από τις κάμερες;

Πως έβαλες τζαμακι από 13 pro max στο 14 pro max? Ειναι τελείως διαφορετικά μπροστά!

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχω τελειώσει το setup στο νέο τηλέφωνο …

Τώρα … επειδή έγινε επαναφορά από προηγούμενη ημερομηνία … μου εμφάνιζε την νέα συσκευή στο δίκτυο σαν iPhone 13 Pro Max…μέχρι να κάνω το πρώτο benchmark κ να καταλάβω τί λάθος είχε γίνει … μια κριαδα την πείρα ..

Το τζαμί της Whitestone… το έβαλα το βράδι κ το πρωί εμφάνισε ένα ράγισμα από μόνο του … συστολικά …

Εντυπώσεις…. Μια από τα ίδια με το 13 pro …

Απο τον Αυγούστου ήμουν με το pixel 7 pro κ τώρα τελευταία με το nothing, 

Πιο πολύ μου άρεσαν τα airport 2 pro …

Η απόδοση τους,  στο ANC η ποιότητα / καθαρότητα στις κλήσεις …

Ειδικά στον χώρο εργασίες , με όλες τις μηχανές να δημιουργούν θόρυβο …. φεύγεις με λιγότερο πονοκέφαλο . 
 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, koutsis said:

Πως έβαλες τζαμακι από 13 pro max στο 14 pro max? Ειναι τελείως διαφορετικά μπροστά!

Εγώ ίδια τα βλέπω. Πηρα και τζαμακι για 14 και είναι ίδια. Και τα κοψίματα και όλα. Που έχουν διαφορά δηλαδή;

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, doganos said:

Εγώ ίδια τα βλέπω. Πηρα και τζαμακι για 14 και είναι ίδια. Και τα κοψίματα και όλα. Που έχουν διαφορά δηλαδή;

H μπροστινή πλευρά είναι διαφορετική. Η κάμερα και το face id είναι σε διαφορετικό σημείο. Στο ένα notch πάνω, στο άλλο island στη μέση της οθόνης...

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, nikos523 said:

Ναι αλλά κάποια τζάμια είναι full screen και έχουν κόψιμο μόνο για το ακουστικό το οποίο είναι στο ίδιο σημείο.

Αν είναι full screen ναι είναι ίδια.

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...