Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

4 ώρες πριν, rebel1 said:

Πας ρυθμίσεις - Siri and search βρίσκεις την εφαρμογή που ανοίγει πχ music και κλείνεις το suggestion notification


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ευχαριστώ πολύ!🙌🙌🙌

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
1 ώρα πριν, Penny11 said:

Σορρυ για την ηλίθια ερώτηση αλλά δεν είχα ξανακούσει τι είναι το franchise και τι φάση παίζει με αυτό …

Όταν μια εταιρία, (βλέπε Κωτσόβολος) κάνει εμπορική συμφωνία με εξωτερικό συνεργάτη για να χρησιμοποιεί το λογότυπο της και να πουλάει τα προϊόντα της υπό συγκεκριμένους όρους που τίθενται κατά τη σύναψη της συνεργασίας.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδες μπορει κανεις να με βοηθησει με μεταβαση απο android, αν ξερει εαν μπορουν να μεταφερθουν οι διαλογοι απο whatsapp και viber και εαν ναι, πως? 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Nikos_Mpl said:

παιδες μπορει κανεις να με βοηθησει με μεταβαση απο android, αν ξερει εαν μπορουν να μεταφερθουν οι διαλογοι απο whatsapp και viber και εαν ναι, πως? 

Viber σίγουρα όχι 

 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Tasos19s said:

Viber σίγουρα όχι 

 

εννοεις οτι δεν το υποστηριζει το ιδιο? αρα το whatsapp το υποστηριζει και ειμαστε κομπλε?

Επισης στο google βρηκα διαφορους τροπους για μεταφορα και viber αλλα δεν ξερω αν λειτουργουν, επισης καποιοι προτεινουν το κατεβασμα στο pc καποιων εφαρμογων για τη διαδικασια, κατι που με κωλωνει γιατι δεν ξερω τι εφαρμογες ειναι αυτες και αν εχουν αλλο σκοπο...γιαυτο ρωταω καθως ξερω οτι γινεται πλαγιως αλλα ψαχνω τον πιο ευκολο και ασφαλη ταυτοχρονα τροπο.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Just now, Nikos_Mpl said:

εννοεις οτι δεν το υποστηριζει το ιδιο? αρα το whatsapp το υποστηριζει και ειμαστε κομπλε?

Επισης στο google βρηκα διαφορους τροπους για μεταφορα και viber αλλα δεν ξερω αν λειτουργουν, επισης καποιοι προτεινουν το κατεβασμα στο pc καποιων εφαρμογων για τη διαδικασια, κατι που με κωλωνει γιατι δεν ξερω τι εφαρμογες ειναι αυτες και αν εχουν αλλο σκοπο...γιαυτο ρωταω καθως ξερω οτι γινεται πλαγιως αλλα ψαχνω τον πιο ευκολο και ασφαλη ταυτοχρονα τροπο.

μονο viber χρησιμοποιω

η ίδια η εταιρεία δεν δίνει την δυνατότητα μεταφοράς από το ένα λογισμικό στο άλλο 

αν υπάρχουν πλάγιοι τρόποι με προγράμματα και τέτοια δεν το γνωρίζω

what's app δεν χρησιμοποιω θα σου πουν οι υπολοιποι της ομαδας 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tasos19s said:

μονο viber χρησιμοποιω

η ίδια η εταιρεία δεν δίνει την δυνατότητα μεταφοράς από το ένα λογισμικό στο άλλο 

αν υπάρχουν πλάγιοι τρόποι με προγράμματα και τέτοια δεν το γνωρίζω

what's app δεν χρησιμοποιω θα σου πουν οι υπολοιποι της ομαδας 

καλα οτι δε δινει απευθειας το διαπιστωσα αλλα πλαγιως αν ειναι ευκολο και σωστο θα με ενδιεφερε. πχ σε πολλα sites προτεινουν αυτη την εφαρμογη: 

https://www.backuptrans.com/android-viber-to-iphone-transfer.html

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Έπεσε στο κενο και αυτή η προσπάθεια . Έστειλα φίλη μ στον Κωτσόβολο της Σαντορίνης και υπάρχει μόνο iPhone 14 pro max 512 … και προπαραγγελια να κάνω είπαν και εκεί θα περιμένουμε μια βδομάδα και …. Με όλο το ποσο κατάθεση… φυσικά και είπα όχι. Αρα , γιορτουλες χωρίς καινούργιο κινητό . Καλά πήγε αυτό για ολους μας ε? Για όλα φταιει οι καταραμένοι σχιστοματηδες (για να κάνουμε και λίγο πλάκα) 

Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Penny11 said:

Έπεσε στο κενο και αυτή η προσπάθεια . Έστειλα φίλη μ στον Κωτσόβολο της Σαντορίνης και υπάρχει μόνο iPhone 14 pro max 512 … και προπαραγγελια να κάνω είπαν και εκεί θα περιμένουμε μια βδομάδα και …. Με όλο το ποσο κατάθεση… φυσικά και είπα όχι. Αρα , γιορτουλες χωρίς καινούργιο κινητό . Καλά πήγε αυτό για ολους μας ε? Για όλα φταιει οι καταραμένοι σχιστοματηδες (για να κάνουμε και λίγο πλάκα) 

Μια εβδομάδα σου είπαν ? Εγώ το μικρό το έχω παραγγείλει 10 εβδομάδες στο πλαίσιο και ακόμα τίποτα 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos_Mpl said:

Μια εβδομάδα σου είπαν ? Εγώ το μικρό το έχω παραγγείλει 10 εβδομάδες στο πλαίσιο και ακόμα τίποτα 

Όχι μια εβδομάδα μου είπαν στον Κωτσόβολο της Σαντορίνης  που υποτιθεται είχε αποθέματα! Στο πλαίσιο που έχω κάνει παραγγελία από αρχές Νοέμβρη το 14pro max , μου είπαν αρχές του χρόνου πλέον! 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, Penny11 said:

Όχι μια εβδομάδα μου είπαν στον Κωτσόβολο της Σαντορίνης  που υποτιθεται είχε αποθέματα! Στο πλαίσιο που έχω κάνει παραγγελία από αρχές Νοέμβρη το 14pro max , μου είπαν αρχές του χρόνου πλέον! 

Μήπως να παραγγείλω και εγώ από εκεί τότε. Μου κάνει εντύπωση τόση διαφορά, τι σκατα ή έχει τρομερά πολλές παραγγελίες το πλαίσιο ή μας δουλεύουν. 

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Nikos_Mpl said:

Μήπως να παραγγείλω και εγώ από εκεί τότε. Μου κάνει εντύπωση τόση διαφορά, τι σκατα ή έχει τρομερά πολλές παραγγελίες το πλαίσιο ή μας δουλεύουν. 

Στον Κωτσόβολο ? Δεν νομίζω εμένα μου είπαν για προπαραγγελια να καταβάλλω όλο το ποσο και ότι μπορεί να το φέρουν σε νια εβδομάδα … επίσης το πλαίσιο την προηγουμενη εβδομάδα μου είπε ότι είχαν ξεκινήσει να εξυπηρετούν τις παραγγελίες του Οκτώβρη και την Δευτέρα που πέρασε μου είπαν ότι είναι ακόμα στου Σεπτέμβρη …. Κοροιδευουν μου φαίνεται …

Link to comment
Share on other sites

Εγώ από Κωτσόβολο έχω κάνει 26 Οκτωβρίου και ακόμα περιμένω….


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ουδείς αγνωμονέστερος του ευεργετηθέντος.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από 22 Σεπτεμβρίου παρακαλώ από πλαίσιο.
Έτσι μου έρχεται να πάω να πάρω ένα z fold 4 που το βρίσκω ετοιμοπαραδοτο!

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Just now, hraklhs57 said:

Εγώ από 22 Σεπτεμβρίου παρακαλώ από πλαίσιο.
Έτσι μου έρχεται να πάω να πάρω ένα z fold 4 που το βρίσκω ετοιμοπαραδοτο!

Στάλθηκε από το SM-T865 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Κι εγω έχω αρχίσει και ψάχνω εκτός μαγαζιών … στο φβ σε κάτι ομάδες και στο marketplace … αλλά δεν ξέρω … 

Link to comment
Share on other sites

Κλασικός κοτσοβολος......κάνε κατάθεση όλο το ποσό και σε μια βδομάδα θα αρχίσει τις δικαιολογίες περί καθυστέρησης του προμηθευτη και θα σας ενημερώσουμε πότε θα ειναι διαθέσιμο....

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Κλασικός κοτσοβολος......κάνε κατάθεση όλο το ποσό και σε μια βδομάδα θα αρχίσει τις δικαιολογίες περί καθυστέρησης του προμηθευτη και θα σας ενημερώσουμε πότε θα ειναι διαθέσιμο....

Ναι ναι κι εγω αυτό φαντάστηκα και τους είπα άντε γεια σας να στε καλά δεν θα παρω !!! Γιατι δν θέλω ν φανταστώ πόσες πληρωμές έχει πάρει και ποσα iPhone ΔΕΝ έχει παραδώσει ΑΚΟΜΑ …

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, chocbhed_6630 said:

Κλασικός κοτσοβολος......κάνε κατάθεση όλο το ποσό και σε μια βδομάδα θα αρχίσει τις δικαιολογίες περί καθυστέρησης του προμηθευτη και θα σας ενημερώσουμε πότε θα ειναι διαθέσιμο....

Α ναι σωστό. Αυτό παίζει πολύ.  Εγώ στο πλαίσιο δεν έχω δώσει λεφτά.

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nikos_Mpl said:

Α ναι σωστό. Αυτό παίζει πολύ.  Εγώ στο πλαίσιο δεν έχω δώσει λεφτά.

Ούτε εγω στο πλαίσιο … το μόνο καλό που κάνει το πλαίσιο 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

On 14/12/2022 at 11:03 ΠΜ, Penny11 said:

Δεν ξέρω αν αξίζει και δν εμπιστεύομαι κανέναν. Προτιμώ να περιμένω…

 

1 hour ago, Penny11 said:

Κι εγω έχω αρχίσει και ψάχνω εκτός μαγαζιών … στο φβ σε κάτι ομάδες και στο marketplace … αλλά δεν ξέρω … 

Τελικά εμπιστεύεσαι ή όχι; Και αν αποφασίσεις να εμπιστευτείς, θα αγοράσεις από το Facebook; Anyway, εσύ ξέρεις τι θέλεις, υπάρχουν πάντως περισσότερο αξιόπιστα μέρη για να ψάξεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, athanaso77 said:

 

 

Τελικά εμπιστεύεσαι ή όχι; Και αν αποφασίσεις να εμπιστευτείς, θα αγοράσεις από το Facebook; Anyway, εσύ ξέρεις τι θέλεις, υπάρχουν πάντως περισσότερο αξιόπιστα μέρη για να ψάξεις.

Το χω ξαναπει ότι δεν εμπιστεύομαι γιατί δεν ξέρω να ελέγχω την συσκευή . Επίσης εδώ μέσα θα πρέπει να προσέχετε λίγο τον τρόπο που απαντάτε ! Είναι ειρωνικός και δν χρειάζεται! Ούτε να σας κοροϊδέψω προσπαθώ ούτε τίποτα! Συζήτηση κάνουμε για ένα προϊόν που ενδιαφέρομαστε αλλά ειστε συνεχώς ειρωνικοι. Κοιταω γιατί έχω απελπιστεί με την τοση αναμονή! Τέλος πάντων θα βρω άλλο φόρουμ να σχολιάζω/ρωτάω για βοήθεια γτ εδώ μέσα οι απαντήσεις είναι κάπως! Ευχαριστώ για την μέχρι τώρα βοήθεια ! Καλές γιορτές ! 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις αυτή τη αντίδραση. Ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, δεν είναι ειρωνικό και δεν έχει κανένα νόημα να είναι. Απλά επισημαίνω σε αυτό που γράφεις, ότι αν γενικώς δεν εμπιστεύεσαι αγορές από τρίτους, το να κοιτάς το Facebook δεν είναι και το πιο ασφαλές. Να βοηθήσω θέλω, δεν υπάρχει καμία πρόθεση ειρωνίας, ελπίζω να γίνει κατανοητό.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, athanaso77 said:

Δεν καταλαβαίνω γιατί έχεις αυτή τη αντίδραση. Ξαναδιάβασε το μήνυμα μου, δεν είναι ειρωνικό και δεν έχει κανένα νόημα να είναι. Απλά επισημαίνω σε αυτό που γράφεις, ότι αν γενικώς δεν εμπιστεύεσαι αγορές από τρίτους, το να κοιτάς το Facebook δεν είναι και το πιο ασφαλές. Να βοηθήσω θέλω, δεν υπάρχει καμία πρόθεση ειρωνίας, ελπίζω να γίνει κατανοητό.

Για να έχω αρχίσει να κοιτάω fb και άλλες ομάδες καταλαβαίνεις ποσο δεν αντέχω την αναμονή! Δεν εμπιστεύομαι αγορές εκτός μεγάλων αλυσίδων γι αυτό κιόλας δεν έχω κάνει μέχρι τώρα. Αλλά κοιτάω μπας και με πιάσει αύριο μεθαύριο τίποτα και να πω δεν **** τι μπορεί να γίνει ? Αλλά ότι φοβάμαι , φοβάμαι! Γιατί δν είναι και λίγα τα λεφτά του κινητού. Γι αυτό κιόλας ρωτάω πράγματα εδώ αν ήταν ένα ποσο αδιαφορο δν θα με ένοιαζε να ασχοληθώ. «Ακούστηκε» ειρωνικό γτ ήταν σαν να αμφισβητείς τα λεγόμενα μ όπως προχθες ο Τάσος π είπε τελικά το κινητό σ άλλο πρόβλημα δν είχε? Λες και εδώ μέσα έχουμε κάποιο συμφέρον να πούμε ψέματα για το οτιδήποτε … σορρυ αν δν το εννοουσες ειρωνικά ο γραπτός λόγος παρεξηγείται ! 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

@Penny11: Βρίσκεσαι στην Αθήνα; Υπάρχουν καλές περιπτώσεις σε αγγελίες στη πρωτεύουσα. Έχω βρει και περιπτώσεις ατόμων που τους καλούν από το κατάστημα για παραλαβή και βάζουν αγγελία για να παραχωρήσουν τη θέση τους σε υποψήφιους αγοραστές να πάνε να παραλάβουν οι ίδιοι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, athanaso77 said:

@Penny11: Βρίσκεσαι στην Αθήνα; Υπάρχουν καλές περιπτώσεις σε αγγελίες στη πρωτεύουσα. Έχω βρει και περιπτώσεις ατόμων που τους καλούν από το κατάστημα για παραλαβή και βάζουν αγγελία για να παραχωρήσουν τη θέση τους σε υποψήφιους αγοραστές να πάνε να παραλάβουν οι ίδιοι.

Ναι το έχω διαβάσει κι εγω δυστυχως δεν έχει τύχει να βρω κάποιον τέτοιο 😂  … ναι Αθήνα ειμαι … 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...