Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

17 ώρες πριν, nikos523 said:

Μέχρι 5 άτομα, εδώ και 15 χρόνια ακριβώς.

https://support.apple.com/en-us/HT211110

Πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο σαν δυνατότητα!

Μόνο μεταξύ iPhone γίνεται?

Που είναι το κουμπί merge?

Link to comment
Share on other sites

Το χειρότερο είναι, ότι με προπληρωμένη συσκευή, φαίνεται μην κρατάνε προτεραιότητες, και να κάνουν ότι να ναι με τη διάθεση!

Στάλθηκε από το IN2025 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πριν, Tasos19s said:

έχει θέματα το viber κι εμενα εχει μερες που μου κανει κουφα 

Κι εμενα μου εκανε και το ελυσα ως εξης: απενεργοποιησα εντελώς τα notifications μεσα απο την εφαρμογη του Viber και τις ενεργοποιησα μονο απο τα settings του iPhone, εκει που ρυθμιζεις ανα εφαρμογη.

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, megatr0n said:

Κι εμενα μου εκανε και το ελυσα ως εξης: απενεργοποιησα εντελώς τα notifications μεσα απο την εφαρμογη του Viber και τις ενεργοποιησα μονο απο τα settings του iPhone, εκει που ρυθμιζεις ανα εφαρμογη.

Σε πιο iOS είσαι; 
Εμενα άρχισε πριν κάνα μήνα κάποιες δυσλειτουργίες με iOS 15

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Πρώτη φορά το ακούω κάτι τέτοιο σαν δυνατότητα!
Μόνο μεταξύ iPhone γίνεται?
Που είναι το κουμπί merge?

Αν πάρεις το κινητό από το αυτί ενώ μιλάς, μπορείς να προσθέσεις κι άλλα άτομα στην κλήση πατώντας το «συν». Αν είσαι ήδη σε κλήση και σε πάρει κάποιος, έχεις την επιλογή να απαντήσεις και να τερματίσεις την τρέχουσα κλήση, να απαντήσεις στην νέα και να μπει σε αναμονή η τρέχουσα κλπ κλπ.
Αν λοιπόν απαντήσεις στην νέα και ο άλλος είναι σε αναμονή τοτε εμφανίζεται και το βελάκι που σου δίνει την δυνατότητα να κανεις conference call.

Η λειτουργία παρουσιάστηκε live το 2007. Δεν έχει σχέση τι συσκευή έχεις.

Link:
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα, Έχω προπαραγγειλει 14pro max black 128gb στις 28 Σεπτεμβρίου από plaisio και όταν τους πήρα προχθές μου είπανε ότι ακόμα δν εχουνε ιδέα και ότι υπάρχουν προπαραγγελίες από 16 Σεπτεμβρίου που ακόμα δν έχουν παραδοθεί .. με βλέπω για Χριστούγεννα να το παίρνω;

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
4 minutes ago, Nikos.ts said:

Καλησπέρα και από εμένα, Έχω προπαραγγειλει 14pro max black 128gb στις 28 Σεπτεμβρίου από plaisio και όταν τους πήρα προχθές μου είπανε ότι ακόμα δν εχουνε ιδέα και ότι υπάρχουν προπαραγγελίες από 16 Σεπτεμβρίου που ακόμα δν έχουν παραδοθεί .. με βλέπω για Χριστούγεννα να το παίρνω;

Δυστυχώς το πλαίσιο φέτος έχει αφήσει πολλούς στην αναμονή σε σχέση με άλλες αλυσίδες που κατά καιρούς όλο και κάποια κομμάτια δίνουν. Κανείς δε θα σου πει με σιγουριά πότε θα παραλάβεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nikos.ts said:

Καλησπέρα και από εμένα, Έχω προπαραγγειλει 14pro max black 128gb στις 28 Σεπτεμβρίου από plaisio και όταν τους πήρα προχθές μου είπανε ότι ακόμα δν εχουνε ιδέα και ότι υπάρχουν προπαραγγελίες από 16 Σεπτεμβρίου που ακόμα δν έχουν παραδοθεί .. με βλέπω για Χριστούγεννα να το παίρνω;

Αφού δεν ξέρουν ούτε οι ίδιοι ποσό μάλλον πως μπορούμε να ξέρουμε εμείς; 
Φυσικα το έγραψες για να πεις και το παράπονο σου όχι ότι άμα πούμε εμείς θα παραλάβεις από εβδομάδα ότι θα το δέσεις και κόμπο 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, athanaso77 said:

Δυστυχώς το πλαίσιο φέτος έχει αφήσει πολλούς στην αναμονή σε σχέση με άλλες αλυσίδες που κατά καιρούς όλο και κάποια κομμάτια δίνουν. Κανείς δε θα σου πει με σιγουριά πότε θα παραλάβεις.

Δεν πειράζει, υπομονή τουλάχιστον θα αξίζει😀 απλά δν περίμενα να καθυστερήσει τόσο πολύ 

42 minutes ago, Tasos19s said:

Αφού δεν ξέρουν ούτε οι ίδιοι ποσό μάλλον πως μπορούμε να ξέρουμε εμείς; 
Φυσικα το έγραψες για να πεις και το παράπονο σου όχι ότι άμα πούμε εμείς θα παραλάβεις από εβδομάδα ότι θα το δέσεις και κόμπο 

Σίγουρα ναι για να πω το παράπονο μου το έγραψα απλά ηθελα να ξέρω αν και από άλλες εταιρίες έχουν τέτοια καθυστέρηση 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
56 minutes ago, Nikos.ts said:

απλά ηθελα να ξέρω αν και από άλλες εταιρίες έχουν τέτοια καθυστέρηση 

Σε τέτοιο βαθμό όπως το Πλαίσιο… όχι.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πριν, athanaso77 said:

Σε τέτοιο βαθμό όπως το Πλαίσιο… όχι.

Δεν έχω καταλάβει πως λειτουργούν αυτά τα καταστήματα 

Αντι να έχουν στην κεντρική αποθήκη τις συσκευές και να τις στέλνουν με σειρά προτεραιότητας, παραλαμβάνει κάθε κατάστημα ούτε κανείς ξέρει ποτέ και μετά ο θεός και η ψυχή τους σε ποιον θα δώσουν πρώτα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Είμαι σε αναμονή από τις 25 Σεπτεμβρίου... (2 καταστήματα) 

Τελος Οκτωβρίου ... σύμφωνα με τα λεγόμενα του Γερμανού, θα είχα σίιιιγουρα... παραλάβει...

τώρα αν το φέρει ο Βασίλης 🎅,  θα κάνουμε κ γιορτές ..

αλλιώς θα γεμίζουμε εδώ με άσκοπα  σχόλια το νήμα.. 

Έχω παραλάβει το apple Watch.. Pitaka /Whitestone.. και τα πέταξα όλα στο συρτάρι... 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, xabos said:

Είμαι σε αναμονή από τις 25 Σεπτεμβρίου... (2 καταστήματα) 

Τελος Οκτωβρίου ... σύμφωνα με τα λεγόμενα του Γερμανού, θα είχα σίιιιγουρα... παραλάβει...

τώρα αν το φέρει ο Βασίλης 🎅,  θα κάνουμε κ γιορτές ..

αλλιώς θα γεμίζουμε εδώ με άσκοπα  σχόλια το νήμα.. 

Έχω παραλάβει το apple Watch.. Pitaka /Whitestone.. και τα πέταξα όλα στο συρτάρι... 

Ειδικά το Apple Watch χωρίς iPhone είναι παρά πολύ ωραίο 

Το είχα εγώ κάνα 6μηνο έτσι στο χέρι σαν βραχιόλι μέχρι να πάρω ξανά το iPhone που έψαχνα 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
28 minutes ago, xabos said:

Είμαι σε αναμονή από τις 25 Σεπτεμβρίου... (2 καταστήματα) 

Τελος Οκτωβρίου ... σύμφωνα με τα λεγόμενα του Γερμανού, θα είχα σίιιιγουρα... παραλάβει...

Ειδικά ο Γερμανός, από τις πρώτες ημέρες έβγαζε κατά καιρούς διαθέσιμη κομμάτια. Πολλοί γνωστοί μου αγόρασαν με αυτό τον τρόπο και για τις προπαραγγελίες δεν ενημερώθηκαν ποτέ. Έστω κι έτσι, διέθεσαν κάποια κομμάτια στην αγορά. Το ίδιο το Public και ο Κωτσόβολος. Ενώ αντιθέτως το Πλαίσιο δεν έβγαλε ποτέ στο site ετοιμοπαράδοτα κομμάτια. Ούτε το iStorm, αλλά τουλάχιστον αυτοί εξυπηρέτησαν πολύ καλύτερα τις προπαραγγελίες.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, Tasos19s said:

Σε πιο iOS είσαι; 
Εμενα άρχισε πριν κάνα μήνα κάποιες δυσλειτουργίες με iOS 15

Τωρα ειμαι 16.1 αλλα τα προβληματα υπηρχαν εξαρχης με την 16.
Το ελυσα με τον τροπο που ειπα οποτε ολα καλα τωρα!

ΜySmartphone: iPhone 15 Pro Max 512GB

MySmartwatch:  Apple Watch Ultra 2 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
8 ώρες πριν, dafly7 said:

ΜΟΛΙΣ είδα ότι βγήκε αναβάθμιση 16.1.1

Ναι, έχουμε ενημερώσει το σχετικό θέμα όπου συζητάμε ειδικά για το iOS 16.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, athanaso77 said:

Ειδικά ο Γερμανός, από τις πρώτες ημέρες έβγαζε κατά καιρούς διαθέσιμη κομμάτια. Πολλοί γνωστοί μου αγόρασαν με αυτό τον τρόπο και για τις προπαραγγελίες δεν ενημερώθηκαν ποτέ. Έστω κι έτσι, διέθεσαν κάποια κομμάτια στην αγορά. Το ίδιο το Public και ο Κωτσόβολος. Ενώ αντιθέτως το Πλαίσιο δεν έβγαλε ποτέ στο site ετοιμοπαράδοτα κομμάτια. Ούτε το iStorm, αλλά τουλάχιστον αυτοί εξυπηρέτησαν πολύ καλύτερα τις προπαραγγελίες.

Αστέ να πάνε κατάντια 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έχει παραλάβει κάνεις από public? Έχω κάνει παραγγελία στις 5/10 και ακόμα τίποτα! Και στα τηλέφωνα κλασσικες δικαιολογίες! Από κινα με singapore post πιο γρήγορα θα ερχόταν!

Στάλθηκε από το IN2025 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παίδες έκανα παραγγελία στο i-storm την 16 Σεπ 2022, 12:58:54 π.μ.,και στις 07/10 μου έστειλαν μήνυμα να πάω να το παραλάβω!
Ευτυχώς που κινήθηκα άμεσα, γιατί βλέπω πολύ μεγάλη καθυστέρηση σε όσους έκαναν αργότερα παραγγελίες…

Επειδή το χρησιμοποιώ συνέχεια όμως από εκείνη την μέρα, θέλω να σας πω ότι αξίζει η αναμονή να ξέρετε!!!😉😉😉

 

Edited by _JiMMiS_
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω παραγγείλει από 30 Σεπτεμβρίου, από istorm και ακόμα περιμένω....

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 13/11/2022 at 7:36 ΜΜ, fotgold said:

Εγώ έχω παραγγείλει από 30 Σεπτεμβρίου, από istorm και ακόμα περιμένω....

Στάλθηκε από το IN2023 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Θέλει υπομονή…!😉

Link to comment
Share on other sites

Προς όλα τα παιδιά του φόρουμ που είναι σε αναμονή: Παραγγελία 40 pro max ( ελεύθερο χρώμα επιλογή του παρόχου) με μνήμη 1Τ και κλειστό εταιρικό συμβόλαιο με ρήτρες,πόσα λέτε να παραδόθηκαν;;;;;;;

4 ΤΕΜΑΧΙΑ!!!!

Αναφορα προβλεπόμενης παράδοσης έως τέλος Φεβρουαρίου. 
………….🥶

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, pol2410 said:

Προς όλα τα παιδιά του φόρουμ που είναι σε αναμονή: Παραγγελία 40 pro max ( ελεύθερο χρώμα επιλογή του παρόχου) με μνήμη 1Τ και κλειστό εταιρικό συμβόλαιο με ρήτρες,πόσα λέτε να παραδόθηκαν;;;;;;;

4 ΤΕΜΑΧΙΑ!!!!

Αναφορα προβλεπόμενης παράδοσης έως τέλος Φεβρουαρίου. 
………….🥶

Από ποιο κατάστημα;

Powered by POCO X5 Pro 5G / NOVA 5G

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Το YouTube ενώ μου ανοίγει κανονικά μου βγάζει σφάλμα αναπαραγωγής από εχθές έκανα εγκατάσταση ξανά πάλι τα ίδια ..

iPHONE 14 Pro Max 512GB   S24ULTRA 512GB

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...