Jump to content

iPhone 14 Pro Max


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

9 minutes ago, hasiotis_john said:

Έβαλα εξαιτίας της μικρής το Roblox και έπαιξα κάνα τέταρτο/δεκάλεπτο, αλλά πήρε φωτιά η πλάτη και σταμάτησα!
Εντάξει, δεν είμαι gamer να το λιώνω το κινητό, να φανταστείτε κάνα doodle jump παίζω (είμαι της παλιάς σχολής), αλλά ξενέρωσα λίγο που με ένα 3d game (ομολογουμένως είχε γραφικάρες), δεν μπορείς να παίξεις πάνω από δέκα λεπτά!
Σταμάτησα γιατί άρχισε να μ' ενοχλεί στο χέρι και το έχω και σε θήκη, εκεί κάτω από την κάμερα ήταν η εστία φωτιάς.

Μπορεί να είναι γενικά έτσι και απλά επειδή δεν ασχολούμαι να μου φάνηκε φάουλ, αλλά τι να πω!

Το καταλαβαίνω πως παίζει ρόλο και το εκάστοτε παιχνίδι που με αναβαθμίσεις διορθώνουν πράγματα, μακάρι να έπεσα στην περίπτωση.

όλα τα iPhone ζεσταίνονται αδικαιολόγητα πολύ 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, hasiotis_john said:

Έβαλα εξαιτίας της μικρής το Roblox και έπαιξα κάνα τέταρτο/δεκάλεπτο, αλλά πήρε φωτιά η πλάτη και σταμάτησα!
Εντάξει, δεν είμαι gamer να το λιώνω το κινητό, να φανταστείτε κάνα doodle jump παίζω (είμαι της παλιάς σχολής), αλλά ξενέρωσα λίγο που με ένα 3d game (ομολογουμένως είχε γραφικάρες), δεν μπορείς να παίξεις πάνω από δέκα λεπτά!
Σταμάτησα γιατί άρχισε να μ' ενοχλεί στο χέρι και το έχω και σε θήκη, εκεί κάτω από την κάμερα ήταν η εστία φωτιάς.

Μπορεί να είναι γενικά έτσι και απλά επειδή δεν ασχολούμαι να μου φάνηκε φάουλ, αλλά τι να πω!

Το καταλαβαίνω πως παίζει ρόλο και το εκάστοτε παιχνίδι που με αναβαθμίσεις διορθώνουν πράγματα, μακάρι να έπεσα στην περίπτωση.

Αν λες ότι το roblox εχει γραφικαρες που να δεις και κανένα call of duty 😉

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, koutsis said:

Αν λες ότι το roblox εχει γραφικαρες που να δεις και κανένα call of duty 😉

Εγώ πριν χάζευα στο instagram και πίσω το iPhone κάτω από την κάμερα ήταν παρά πολύ ζεστό 

Βεβαια δεν έχω το μοντέλο το συγκεκριμένο αλλά μια ζωή αυτό συμβαίνει με το iPhone 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα εγω εχω παραγγείλει το pro max purp 128 

24 Σεπτεμβρίου, και περιμένω χωρις νέα 

υπαρχει κανενας άλλως που ειχε παραγγείλει κοντα σε αυτές της ημερομηνίες ; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, Vyctagram said:

Καλησπέρα εγω εχω παραγγείλει το pro max purp 128 

24 Σεπτεμβρίου, και περιμένω χωρις νέα 

υπαρχει κανενας άλλως που ειχε παραγγείλει κοντα σε αυτές της ημερομηνίες ; 

Όλοι τότε έκαναν τις παραγγελίες 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Έριξα την παραγγελία!! Μωβ 128GB και άγιος ο Θεός! Ένα χρόνο το σκεφτόμουν και τελικά έκανα το βήμα!

Είμαι και τυχερός γιατί μόλις το είπα σε ένα φίλο μου, μου ανέφερε ότι έκανε παραγγελία 16 Σεπτεμβρίου και τελικά δε θα το αγοράσει. Μου είπε πως μπορώ να πάρω τη θέση του.

Ισχύει κάτι τέτοιο? Γίνεται χωρίς θέμα?

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Vzoun said:

Έριξα την παραγγελία!! Μωβ 128GB και άγιος ο Θεός! Ένα χρόνο το σκεφτόμουν και τελικά έκανα το βήμα!

Είμαι και τυχερός γιατί μόλις το είπα σε ένα φίλο μου, μου ανέφερε ότι έκανε παραγγελία 16 Σεπτεμβρίου και τελικά δε θα το αγοράσει. Μου είπε πως μπορώ να πάρω τη θέση του.

Ισχύει κάτι τέτοιο? Γίνεται χωρίς θέμα?

όταν είναι να παραλάβει, μπορείς να πας εσύ στην θέση του, η να το παραλάβει και να στο δώσει 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Tasos19s said:

όταν είναι να παραλάβει, μπορείς να πας εσύ στην θέση του, η να το παραλάβει και να στο δώσει 

Θα ήθελα εγώ να πάω για να κάνω τον διακανονισμό(ΦΠΑ κλπ). Είμαστε ΟΚ για κάτι τέτοιο?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Vzoun said:

Θα ήθελα εγώ να πάω για να κάνω τον διακανονισμό(ΦΠΑ κλπ). Είμαστε ΟΚ για κάτι τέτοιο?

λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα, καλύτερα να πάτε μαζί και οι 2

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Με πήραν από iStorm ότι ήρθε το 14PMax (Gold) που είχα προπαραγγείλει αλλά δεν πρόκειται να πάω να το πάρω παρόλο που δικαιούμαι και τιμολόγιο, θα παραμείνω με τον σκυλί 13PMax μου.

Οι αναβαθμίσεις είναι μηδαμινές και θεωρώ ότι δεν αξίζουν αυτά τα έξτρα χρήματα που θα χρειαστεί να προσθέσω, με βλέπω να τα επενδύω σε iPad Pro M1! 🙂

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, vtag said:

Με πήραν από iStorm ότι ήρθε το 14PMax (Gold) που είχα προπαραγγείλει αλλά δεν πρόκειται να πάω να το πάρω παρόλο που δικαιούμαι και τιμολόγιο, θα παραμείνω με τον σκυλί 13PMax μου.

Οι αναβαθμίσεις είναι μηδαμινές και θεωρώ ότι δεν αξίζουν αυτά τα έξτρα χρήματα που θα χρειαστεί να προσθέσω, με βλέπω να τα επενδύω σε iPad Pro M1! 🙂

Προκαλείς με τα γραφόμενα σου 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, vtag said:

Με πήραν από iStorm ότι ήρθε το 14PMax (Gold) που είχα προπαραγγείλει αλλά δεν πρόκειται να πάω να το πάρω παρόλο που δικαιούμαι και τιμολόγιο, θα παραμείνω με τον σκυλί 13PMax μου.

Οι αναβαθμίσεις είναι μηδαμινές και θεωρώ ότι δεν αξίζουν αυτά τα έξτρα χρήματα που θα χρειαστεί να προσθέσω, με βλέπω να τα επενδύω σε iPad Pro M1! 🙂

μια απο τα ιδια... 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, vtag said:

Με πήραν από iStorm ότι ήρθε το 14PMax (Gold) που είχα προπαραγγείλει αλλά δεν πρόκειται να πάω να το πάρω παρόλο που δικαιούμαι και τιμολόγιο, θα παραμείνω με τον σκυλί 13PMax μου.

Οι αναβαθμίσεις είναι μηδαμινές και θεωρώ ότι δεν αξίζουν αυτά τα έξτρα χρήματα που θα χρειαστεί να προσθέσω, με βλέπω να τα επενδύω σε iPad Pro M1! 🙂

 

1 ώρα πριν, doganos said:

μια απο τα ιδια... 

Αφού δεν το θέλετε γιατί το παραγγείλατε ρε παιδιά;; 🤔 

ff.jpg

Link to comment
Share on other sites

Πρώτα είναι η επιθυμία και μετά η σκέψη και η γνώση, πάντα…

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, koutsis said:

 

Αφού δεν το θέλετε γιατί το παραγγείλατε ρε παιδιά;; 🤔 

Προσωπικά έχει πολύ καιρό που το παρήγγειλα. Πλέον μου έφυγε η καψα. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, doganos said:

Προσωπικά έχει πολύ καιρό που το παρήγγειλα. Πλέον μου έφυγε η καψα. 

Ποσά χρήματα έπρεπε να δώσεις παραπάνω για να κανείς την αλλαγή;

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Tasos19s said:

Ποσά χρήματα έπρεπε να δώσεις παραπάνω για να κανείς την αλλαγή;

350 περίπου 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Just now, doganos said:

350 περίπου 

αξίζει η αλλαγή τα χρήματα αυτά? 

οι διάφορες που έχουν μεταξύ τους οι συσκευές 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Tasos19s said:

αξίζει η αλλαγή τα χρήματα αυτά? 

οι διάφορες που έχουν μεταξύ τους οι συσκευές 

Όχι δεν αξίζει εν τέλη με το 13 pro max. 

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, doganos said:

Όχι δεν αξίζει εν τέλη με το 13 pro max. 

Σαν μικρή όμως μου είπες την διαφορά τιμής 

Τοσο μόνο ήταν η αύξηση για φέτος απο το περσινό καινούργιο μοντέλο τέτοιο καιρό του 2021

Έριξα μια μάτια στις αγγελίες και είδα ότι πχ μιλώντας για συσκευές με 256gb εάν κάποιος πουλήσει το 13αρι του θέλει περίπου έξτρα 700€ για να πάρει το 14αρι

Δεν τα αξίζει τα λεφτά αυτά με τίποτα είναι σίγουρο 

Edited by Tasos19s
Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
10 ώρες πριν, Tasos19s said:

Σαν μικρή όμως μου είπες την διαφορά τιμής 

Γιατί προφανώς θα το έπαιρνε με τιμολόγιο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, athanaso77 said:

Γιατί προφανώς θα το έπαιρνε με τιμολόγιο.

Ναι ξέχασα αυτήν την επιλογή 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

On 4/11/2022 at 8:25 ΜΜ, koutsis said:

 

Αφού δεν το θέλετε γιατί το παραγγείλατε ρε παιδιά;; 🤔 

Γιατί ήταν προπαραγγελία την πρώτη μέρα που άνοιξαν και δεν είχε ανακοινωθεί καν η τιμή καθώς και δεν υπήρχαν ακόμα reviews για να δούμε στην πράξη τις διαφορές και εν τέλει τα <<θέματα>> που εμφανίστηκαν με την μπαταρία που όλοι περιμέναμε να είναι καλύτερη και όχι χειρότερη!!

Edited by vtag
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, vtag said:

Γιατί ήταν προπαραγγελία την πρώτη μέρα που άνοιξαν και δεν είχε ανακοινωθεί καν η τιμή καθώς και δεν υπήρχαν ακόμα reviews για να δούμε στην πράξη τις διαφορές και εν τέλει τα <<θέματα>> εμφανίστηκαν με την μπαταρία που όλοι περιμέναμε να είναι καλύτερη και όχι χειρότερη!!

Η μπαταρία θεωρώ θα βελτιωθεί 

Η τιμή όχι 

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...