Jump to content

Ελληνική τηλεοπτική σεζόν 2022-2023


NetSurfer_g7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνεχίζουμε εδώ, βάση των προηγούμενων ετών, σχετικά με την νέα τηλεοπτική σεζόν 2022-2023.Παραθέτω τις αντίστοιχες αναρτήσεις από το blog μου σχετικά με τα νέα προγράμματα που αναμένονται ανά κανάλι:

ΑΝΤ1

MEGA

ΣΚΑΪ

STAR

ALPHA

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Σασμος...αν και το τραβάνε από τα μαλλιά...
Ο παράδεισος των κυριών.
Αυτές οι δυο μου τραβάνε το ενδιαφέρον φέτος.

Στάλθηκε από το LE2123 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εγω βλεπω το Κάνε οτι κοιμασαι και το Ποιος Παπαδοπουλος.Επισεις συνεχιζω να βλεπω και "Τα καλύτερα μας χρονια" ,αλλα εχει χαλασει αρκετα φετος.Ειχα ξεκινησει να βλεπω και "τα νουμερα" αλλα ενω στην αρχη φαινοταν κατι ενδιαφερον και διαφορετικο απο τα συνηθισμενα,στην πορεια το βαρεθηκα,αρχιζει και μου φαινεται ενας αχταρμας χωρις νοημα.

Link to comment
Share on other sites

Και εγω βλεπω το "Κανε οτι κοιμασαι" ειναι αρκετα καλη παραγωγη και ωραιο σεναριο.

"Τα Νουμερα" ειναι μια ωραια τηλεοπτικη μεταφορα της "Ταρατσας" που εκανε τοσα χρονια ο Φοιβος Δεληβοριας. Αν σου αρεσουν αυτου του ειδους οι προζες με τα μουσικης, ειναι κατι που βλεπεται ευχαριστα.

Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου, ή βγες ξανά στο δρόμο της φωτιάς!!

Link to comment
Share on other sites

Τι ωραια σειρα το κανε οτι κοιμασαι? Σοβαρη μυστηρια οπως μου αρεσει. Και οι ηθοποιοι παρα πολυ καλοι. Σοκαριστικη σε σημεια. Μπραβο και στον Παπαδοπουλο πολυ δυνατος στην υποκριτικη. Και το Ποιος Παπαδοπουλος βλεπω σε κατι πιο αναλαφρο αλλα ενταξει δεν λεει πολλα για κατι παραπανω. Κωμικη σειρα ειναι αλλωστε. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...