Jump to content

Samsung Galaxy Watch5 / Watch5 Pro


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μετα την αναβάθμιση πάντως έφτιαξε και το google assistant που δεν δουλευε. 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 714
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Στο δικό μου 4αρι δεν ήρθε ακόμα.  Αυτή  που αναφέρω εδώ είναι για το 5αρι. 
Σωστά το R920 είναι το watch 5 pro Bluetooth. Εμένα στην lte version τίποτα ακόμα...
Link to comment
Share on other sites

ούτε στο δικό μου  ήρθε κάποια αναβάθμιση.

το google assistant γίνεται install κάπως; ή μετά την αναβάθμιση εμφανίστηκε; 

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήρθε 2ο μαιλ για το δώρο του watch 5. Τα buds live. Λογικά μέχρι τέλος της εβδομάδας θα τα παραλάβω.79d9f7929ca6ca88c7427faeb6404f44.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έχει καταφέρει κάποιος να λειτουργήσει την ανίχνευση ροχαλητού; Εάν δεν έχω συνδεδεμένο το κινητό σε φορτιστή δεν θα λειτουργήσει; Το δοκίμασα, αλλά δεν τα κατάφερα (εννοείται πως έχω ενεργοποιήσει τη σχετική ρύθμιση).

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, skorosporos said:

Έχει καταφέρει κάποιος να λειτουργήσει την ανίχνευση ροχαλητού; Εάν δεν έχω συνδεδεμένο το κινητό σε φορτιστή δεν θα λειτουργήσει; Το δοκίμασα, αλλά δεν τα κατάφερα (εννοείται πως έχω ενεργοποιήσει τη σχετική ρύθμιση).

Στάλθηκε από το SM-G980F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Kανονικα λειτουργει, θεωρητικα τουλαχιστον γιατι δεν ροχαλιζω, ωστοσο το ειχα μια εβδομαδα ενεργο και δεν μου πεταξε καποιο error ή κατι τετοιο. Εσενα τι σου δειχνει και λες πως δεν τα καταφερες? Δεν νομιζω να θελει φορτιστη παντως.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

45 minutes ago, Prattein_Aloga said:

Kανονικα λειτουργει, θεωρητικα τουλαχιστον γιατι δεν ροχαλιζω, ωστοσο το ειχα μια εβδομαδα ενεργο και δεν μου πεταξε καποιο error ή κατι τετοιο. Εσενα τι σου δειχνει και λες πως δεν τα καταφερες? Δεν νομιζω να θελει φορτιστη παντως.

Μια χαρά λειτουργεί.  Έχεις την ρύθμιση on και έχεις στο κομοδίνο το κινητό συνδεδεμένο στον φορτιστή.  Το πρωί αν δεις θα σου γράφει τον χρόνο που ροχαλάλιζες το βράδυ. Εμένα μου έγραψε 5 λεπτά. 

 

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω το galaxy active 2.
Αξίζει να πάω στο 4 η να περιμένω να πέσει η τιμή στο 5 και να πάω εκεί?
Ευχαριστώ.

My S21 FE Is Awesome!!

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά λειτουργεί.  Έχεις την ρύθμιση on και έχεις στο κομοδίνο το κινητό συνδεδεμένο στον φορτιστή.  Το πρωί αν δεις θα σου γράφει τον χρόνο που ροχαλάλιζες το βράδυ. Εμένα μου έγραψε 5 λεπτά. 
 
Είσαι το όνειρο κάθε γυναίκας..

Στάλθηκε από το V2145 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, johnnyman25 said:

Παιδιά έχω το galaxy active 2.
Αξίζει να πάω στο 4 η να περιμένω να πέσει η τιμή στο 5 και να πάω εκεί?
Ευχαριστώ.

My S21 FE Is Awesome!!
 

Η διαφορά από το active 2 σε 4 είναι μεγάλη, αλλά καλύτερα να πας κατευθείαν στο 5. Εγώ από το 4 στο 5 είμαι πολύ ευχαριστημένος. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια, 2 ερωτησεις... Ο φορτιστης που δινει μαζι ειναι fast charge η θα πρεπει να τον αγορασεις εξτρα? https://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/fast-wireless-charger-black-ep-or900bbegww/

 

Στον fast charge φορτιστη, ποση ωρα θελει να φορτισει ?

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, geovass said:

Καλησπερα παιδια, 2 ερωτησεις... Ο φορτιστης που δινει μαζι ειναι fast charge η θα πρεπει να τον αγορασεις εξτρα? https://www.samsung.com/uk/mobile-accessories/fast-wireless-charger-black-ep-or900bbegww/

 

Στον fast charge φορτιστη, ποση ωρα θελει να φορτισει ?

Είναι fast charge,  και η φόρτιση είναι 1,5 ώρες.  Εγώ επειδή δεν έχω αγοράσει ακόμα type C, έχω τον φορτιστή από το 4αρι, οπότε θέλει 2,5 ώρες για να φορτίσει. 

Edited by steliosk
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Παρεμπιπτόντως μολις παρέλαβα και τα Buds 😀 

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πριν, steliosk said:

Είναι fast charge,  και η φόρτιση είναι 1,5 ώρες.  Εγώ επειδή δεν έχω αγοράσει ακόμα type C, έχω τον φορτιστή από το 4αρι, οπότε θέλει 2,5 ώρες για να φορτίσει. 

Το ιδιο και εγω. Εχω ακομα απο το 4αρι και ανα δυο μερες μολις περιπου φτασει στο 50% το βαζω και σε 1 ωρα ειναι ετοιμο.

Παρεμπιμπτοντως η μπαταρια του ειναι σκυλι. Το φορτισα στο 100% την Κυριακη το πρωι και σημερα που το ξαναεβαλα ειχε 54% ακομα. Εκει που καθε πρωι επρεπε να φορτισω το 4αρι τωρα ανα 4 μερες θελει το 5αρι πανω κατω.

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, papdoux said:

σε εμένα ακόμα τίποτα, καμία ειδοποίηση 

Εμενα το δευτερο email μου ηρθε ακριβως μια εβδομαδα μετα το πρωτο και μετα απο 3 εργασιμες μου ηρθαν τα Buds.

 

Καποιος που εχει καποια Buds, οχι απαραίτητα τα Live, μπορεί να μου πει αν λειτουργεί το Buds Controller στο ρολόι? 

Απ'ο,τι κατάλαβα, για να λειτουργήσει θα πρέπει να τα εχεις απευθείας συνδέσει στο ρολοι, αλλα ετσι δεν ειναι συνδεδεμένα στο τηλεφωνο. Ή κατι δεν κανω εγω σωστα...

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Εμενα το δευτερο email μου ηρθε ακριβως μια εβδομαδα μετα το πρωτο και μετα απο 3 εργασιμες μου ηρθαν τα Buds.
 
Καποιος που εχει καποια Buds, οχι απαραίτητα τα Live, μπορεί να μου πει αν λειτουργεί το Buds Controller στο ρολόι? 
Απ'ο,τι κατάλαβα, για να λειτουργήσει θα πρέπει να τα εχεις απευθείας συνδέσει στο ρολοι, αλλα ετσι δεν ειναι συνδεδεμένα στο τηλεφωνο. Ή κατι δεν κανω εγω σωστα...
Μόλις συνδέσεις τα buds στο τηλέφωνο εμφανίζει αυτόματα και την επιλογή στο τηλέφωνο και στο ρολόι. Όλα γίνονται αυτόματα δε χρειάζεται να κάνεις κάτι. Ελέγχεις τα buds και από το ρολόι και από το τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, costsa41 said:

Μόλις συνδέσεις τα buds στο τηλέφωνο εμφανίζει αυτόματα και την επιλογή στο τηλέφωνο και στο ρολόι. Όλα γίνονται αυτόματα δε χρειάζεται να κάνεις κάτι. Ελέγχεις τα buds και από το ρολόι και από το τηλέφωνο.

Στάλθηκε από το SM-S908B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
 

Ευχαριστώ, μετα απο μια επανεκκίνηση του ρολογιού λειτουργει ακριβως οπως περιέγραψες 🙂

Πολυ τιμια τα buds παντως και βολικα, δεν τους το 'χα.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!

Το δικό σας έχει ECG και πιεσόμετρο?

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους!
Το δικό σας έχει ECG και πιεσόμετρο?
Κανονικά!e0f77cb826b24e790ad02cc7055d967a.jpg93c22d8edd62dd092158bce3303cf31b.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βρεθεί λύση με την αλλαγή του csc ώστε να το κάνω ελληνικό και να τελειώνω...

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Αντε να βρεθεί λύση με την αλλαγή του csc ώστε να το κάνω ελληνικό και να τελειώνω...
Από πού το αγόρασες;
Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Cris4524 said:
1 hour ago, steliosk said:
Αντε να βρεθεί λύση με την αλλαγή του csc ώστε να το κάνω ελληνικό και να τελειώνω...

Από πού το αγόρασες;

Στην Ινδία βρίσκομαι 

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 και 16ΚΒytes.
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πριν, steliosk said:

Αντε να βρεθεί λύση με την αλλαγή του csc ώστε να το κάνω ελληνικό και να τελειώνω...

Αν η αλλαγή σε ελληνικό csc , είναι μονο για το πιεσόμετρο και το ECG , πραγματικά δεν αξίζει , είναι από τις λειτουργείες που τις λες μονο στους φίλους σου για να εντυπωσιάσεις και δεν τις χρησιμοποιείς ΠΟΤΕ.

Θα παίξεις μαζί τους 1 με 2 μέρες το πολύ και μετα τέλος.  

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, dimkit said:

Αν η αλλαγή σε ελληνικό csc , είναι μονο για το πιεσόμετρο και το ECG , πραγματικά δεν αξίζει , είναι από τις λειτουργείες που τις λες μονο στους φίλους σου για να εντυπωσιάσεις και δεν τις χρησιμοποιείς ΠΟΤΕ.

Θα παίξεις μαζί τους 1 με 2 μέρες το πολύ και μετα τέλος.  

Εξαρτάτε απο την ηλικια σου... Αν εισαι ανω των 55-60 μαλλον το χρειαζεσαι καθημερινα. Αν τωρα εισαι ως 35-40 μαλλον το θες για να παιζεις με τους φιλους σου. Στις ενδιαμεσες ηλικιες μπορει και να το χρειαζεσαι αλλα μπορει και οχι....

Γιωργος και.....

[sIGPIC][/sIGPIC]

φυσικα....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...